PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ::::::::: -=- نياز خيلي ضروري به يه ديكشنري با مشخصات ؟؟؟؟ -=-= ‌:::::::::

salar2010
09-10-2006, 16:27
با عرض سلام وخسته نباشيد خدمت تمامي عزيزان گل

دوستان من يه ديكشنري ميخوام كه : 1:::: براي هر كلمه يه جمله بگه يعني اينكه - مثلا جمله ي هلو رو در نظر ميگيريم و اين ديشنري بايد برامون يه جمله بسازه كه توش هلو به كار رفته باشه 2.مترادف انگليسي هر كلمه رو بگه مثلا چند كلمه ي هم معني رو بگه

اين مشخصاتو كه من ميخوام رو ديكشنري اكسفورد ( مدل : المن تري ) داره ولي اون نرمفزار نيست كه بتونيم به راحتي توش جستوجو كنيم و كتابه !!!

دوستان عزيز اگه ميشه زودتر يه ديكشنري كه اين قابليت رو داشته باشه معرفي كنيد من تافردا بيشتر وقت ندارم

salar2010
09-10-2006, 20:10
جون هركي دوست دارين كمك كنيد تا بيشتر از اين ضايع نشدم جون هر كي دوست دارين كمك كنيد

mohammad.clergyman
09-10-2006, 23:50
جون هركي دوست دارين كمك كنيد تا بيشتر از اين ضايع نشدم جون هر كي دوست دارين كمك كنيد

بسم رب الشهداء

=======

سلام دوست عزيز

درخواست شما من را بر آن واداشت كه تاپيك زير را زده و ديكشنري هاي

The Concise Oxford English Dictionary and Thesaurus

را معرفي كنم

آدرس تاپيك :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اينجام يه سر بزن شايد به دردت بخوره :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

salar2010
10-10-2006, 04:02
دوست عزيز و گرامي من ديكشنري اكسفورد بابيلون رو دانلود كردم ولي ياد به درد من نخورد چون من يه چيز ميخوام كه برام براي هر كلمه يه جمله بسازه كه اين روشو تو ديكشنري اكسفورد مدل المن تري ديدم يا من نميدونم كجا نوشته شده مثال يا جمله براي هر كلمه ؟ ببينم وژنش 2004 هست ؟

و ديشكنري المن تري واسه نوكيا هم دانلود نيمشه چون ماله راپيد شيره و عكسش ظاهر نميشه برام اگه ميشه لينكشو تصحيح كنيد

بازم ميگم من به اين ديشكنري نياز خيلي خيلي اساسي دارم