PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : با چه نرم افزارهایی میتوان قفل Safediskv2گذاشت؟

omid emamhadi
08-10-2006, 06:34
با سلام خدمت دوستان محترم. من یک سی دی دارم مال شرکت مکس. این شرکت خیلی وقته از این قفل استفاده میکنه.به نظر من این قفل جالبیه.چون اولا با ایزو باستر نمیتوان اطلاعات آنرا در آورد. فقط چند تا tempدر آن است .البته من نتونستم. شاید جور دیگری بشود.ثانیا وقتی با cloneاز آن ایمیج میگیری موقع رایت کردن میگه سی دی شما جا ندارد. البته من نمیخواهم قفل این سی دی را بشکنم.تاکید میکنم در صدد شکستن قفل نیستم اما از بچه های با تجربه می خواهم بپرسم که چه جور میتوانیم روی سیدی های مولتی مدیای خودمان از این نوع قفل بگذاریم. یعنی با چه نرم افزارهایی میتوان قفل Safediskv2گذاشت؟ به عکسهای زیر دقت کنید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
با تشکر از همه شما

mehdi_7070
09-10-2006, 14:24
در مورد اينكه واقعا قفل Safe Disk V2 روي اين سي دي هست يا نيست ، من مطمئن نيستم .

اما شما Iso Buster را مثل عكسي كه برات گذاشتم ، تنظيم كن . اون وقت مي توني پوشه هاي مخفي شده را ببيني :

در ضمن اينكه شما مي خواهي اين قفل را خودت بذاري ، توقع زيادي هست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .

اما برنامه هايي مثل Clony XXL هم از يك جايي تشخيص ميده قفل چي هست . شايد اينها برداشتند همين چيزي كه اين برنامه ها تشخيص مي دهند را اجرا كردند ( البته اين يك حدس هست )

omid emamhadi
10-10-2006, 06:14
با سلام وتشکر از آقا مهدی. با تنظیمی که فرمودید فایلها معلوم شد. مانند عکس
ّولی نمیدانم شما چرا گفتید توقع زیادیه.واقعا نمیشه از این جور قفل بگذاریم. یعنی معلوم نیست با چه نرم افزاری
این کار را میکنند.
حداقل به چه صورت میتوان کاری کرد که به صورت معمولی در ایزو باستر مانند عکس بتوان آنرا پنهان کرد؟
با تشکر از راهنمایی شما :)

mehdi_7070
10-10-2006, 14:43
ولی نمیدانم شما چرا گفتید توقع زیادیه.واقعا نمیشه از این جور قفل بگذاریم. یعنی معلوم نیست با چه نرم افزاری این کار را میکنند.
من اين سي دي را ندارم ... نمي دونم هم واقعا از قفل Safe Disk استفاده شده يا نه .
شايد اينها خودشون يك قفلي گذاشتند و با اضافه كردن يك سري فايل و ... برنامه هايي تشخيص قفل را گول مي زنه .

به نظرت !! شما بايد بتوني قفل Safe Disk را پياده سازي كني [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ؟
واضح تر اينكه شما سوال كني كه چه طوري مي تونم قفل CD-X را درست كنم ؟ يا مثلا چه طوري يك سيستم عامل بنويسم ؟
اين كارها نشدني نيستند . منتهي نياز به دانش فني داره كه نتيجه سالها تحقيق و زحمت هست .

حداقل به چه صورت میتوان کاری کرد که به صورت معمولی در ایزو باستر مانند عکس بتوان آنرا پنهان کرد؟
اين كار را بايد به صورت دستي و با نرم افزارهاي Hex Editor انجام بدهيد و دردسرهاي خاص خودش را داره .
در اين باره قبلا توي انجمن بحث شده ، مي توني سرچ كني .

با تشكر ـ مهدي :)