PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كمك در مورد استفاده از Usb Hub

Agha Farzan
07-10-2006, 13:49
سلام
من يه هاب يو اس بي خريدم كه ساخت چينه و چهار ورودي داره اما نمي دونم چرا كار نمي كنه. يعني وقتي دستگاه هاي مختلفو بهش وصل مي كنم فقط يكيشو مي شناسه. به نظر شما بايد چكار كنم؟

Mirage
07-10-2006, 16:47
شايد ترتيب قرار گرفتن فيش‌ها مهم باشه. مثلا اگه 2 تا وسيله داري يكي رو توي شماره 1 بزن و اون يكي رو توي شماره 3 نزن و توي شماره 2 بزن.

Agha Farzan
12-10-2006, 02:28
شايد ترتيب قرار گرفتن فيش‌ها مهم باشه. مثلا اگه 2 تا وسيله داري يكي رو توي شماره 1 بزن و اون يكي رو توي شماره 3 نزن و توي شماره 2 بزن.

سلام والله فكر نمي كنم به اين ربطي داشته باشه.
كلا وقتي يكي از دستگاهها رو به هاب وصل كردم و شناخت بقيه رو اصلا نمي شناسه مگر اينكه اون اولي رو جدا كني ! مثه اين مي مونه كه فيش يو اس بي يكي رو در بياري يكي ديگه بزني سر جاش كه اگه بخواد اين طوري باشه اصلا چه نيازي به هاب بود !!
ضمنا من چهار تا دستگاه دارم: يه پرينتر يه اسكنر يه وب كم و يه رابط بلوتوث كه مي خوام همش وصل باشن. اما اين هاب اصلا جواب نمي ده آيا ممكنه عيب و ايرادي تو خود هاب باشه البته من اينو نو و فابريك خريدم.

Mirage
12-10-2006, 13:59
ببر یک جا برات تستش کنن.

اگه مشکل داشت یک جفت فیش USb اضافه برای مادربورد بخر اکثر مادربوردها جای چند تا فیش USB اضافه روی خودشون دارن

Mirage
12-10-2006, 14:05
ببر یک جا برات تستش کنن.

اگه مشکل داشت یک جفت فیش USb اضافه برای مادربورد بخر اکثر مادربوردها جای چند تا فیش USB اضافه روی خودشون دارن

مومن خدا
12-10-2006, 17:50
ببين شايد از داخلش خراب شده باشه...ميخوام برات ساده بگم شايد يه جورايي سوخته...