PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مصاحبه با باباي حامد هاكان

mi.graphist
07-10-2006, 03:42
دوستان عزیز سلام.حالتون خوبه؟همینجوری داشتم توی وب می گشتم که یهو به یه فایل خیلی عجیب غریب برخورد کرم.یه مصاحبه که به نقل انتشار دهنده با پدر حامد هاکان انجام شده!! توی این مصاحبه باباش میگه از خونه تردش کرده و ۲ سال هست که خونه نمیره.ضمنا باباش آخونده!!

البته من نمی دونم تا چه حد این مصاحبه صحت داره و اصلا باباش هست یا نه.من هم بدون هیچ مسئولیتی این فایل رو می زارم دانلود کنید و خودتون قضاوت کنید.فقط خواهشا هر کی در این زمینه نظری اره همینجا اعلام کنه.ولی به نظر طبیغی می رسید.

اگر این مصاحبه درست باشه با توجه به کسنرت های بدون مجوز محسن یگانه و اون نامه افشگرانه محسن چاوشی فقط یه نتیجه میشه گرفت واونه ماینکه این سه با توجه به آهنگ های زیبایی که دارن خودشون آخر مشکلن!!!

البته من هنوز سه تاشون رو دوست دارم و بهشون احترام می زارم.

لينك از راپيد شير:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آموزش دانلود از راپيد شير:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mi.graphist
07-10-2006, 03:43
ضمنا همونطور كه چند بار گفتم من نا تاييد مي كنم و تا تكذيب.دايدم گفتم شما هم ببينيد و نظرتون رو بگيد

Asalbanoo
07-10-2006, 04:03
دوستان عزیز سلام.حالتون خوبه؟همینجوری داشتم توی وب می گشتم که یهو به یه فایل خیلی عجیب غریب برخورد کرم.یه مصاحبه که به نقل انتشار دهنده با پدر حامد هاکان انجام شده!! توی این مصاحبه باباش میگه از خونه تردش کرده و ۲ سال هست که خونه نمیره.ضمنا باباش آخونده!!

البته من نمی دونم تا چه حد این مصاحبه صحت داره و اصلا باباش هست یا نه.من هم بدون هیچ مسئولیتی این فایل رو می زارم دانلود کنید و خودتون قضاوت کنید.فقط خواهشا هر کی در این زمینه نظری اره همینجا اعلام کنه.ولی به نظر طبیغی می رسید.

اگر این مصاحبه درست باشه با توجه به کسنرت های بدون مجوز محسن یگانه و اون نامه افشگرانه محسن چاوشی فقط یه نتیجه میشه گرفت واونه ماینکه این سه با توجه به آهنگ های زیبایی که دارن خودشون آخر مشکلن!!!

البته من هنوز سه تاشون رو دوست دارم و بهشون احترام می زارم.

لينك از راپيد شير:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آموزش دانلود از راپيد شير:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بخشيد مي شه در مورد نامه چاووشي و كنسرتهاي يگانه بيشتر توضيح بدي
ممنون

Behroooz
07-10-2006, 12:42
اين مصاحبه واقعيه؟

Dash Ashki
07-10-2006, 13:06
چه جالب...!
همین الان داشتم یه آهنگ از حامد هاکان رو گوش میدادم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mohammad Modarresi
07-10-2006, 14:18
بابا يكم اطلاعات بديد ببينيم اوضاع از چه خبره

mi.graphist
08-10-2006, 00:54
اطلاعات از چي مي خواي.
در مورد آلبوم چاوشي بايد بگم بعد از انتشار آلبوم توي خيلي ز سايت هاي بزرگ دانلود موزيك يه نامه از آهنگساز آلبوم مبني بر شكايت از محسن چاوشي پخش شد.البته نميشه رو حرف هاشون حساب كرد.ولي چيزي كه هست تا اين نامه رو سايت ها پيچيد فورا محسن چاوشي تو سايت خوش از اون بنده خدا عذر خواهي كرد.ضمن چيزي كه بارزه آهنگ هايي كه براي فيلم علي سنتوري ساخته بود رو بر خلاف مقررات پخش كرده كه كار جالبي نبوده.
محسن يگانه هم تا حالا 2تا كنسرت يكي تو رشت و يكي تو نيشابور گذشته+يه ويدئو از محسن يگانه توي يه پارتي پخش شده.كه البته مطئنا هيچ كدوم از اينها مجوز ندارند.

mi.graphist
08-10-2006, 00:56
ولي در كل اينها باعث نميشه كه هنر اين سه تا زير سوال بره.خودتون قضاوت كنيد.ما العان تو اين وضعيت قاطي موسيقي پاپ ايران كه 3434534534 تا خواننده زير زميني داريم و خواننده هايي كه هنوز آلبومشون با مجوز بيرون نيومده روي همه سايت ها هست اين سه تا داشتن واقعا حرفه اي كار مي كردند.اميدوارم در هر حال ادامه

web2003
24-09-2007, 12:49
salam farima hasatm lotfan e sait makhsose hamed hakan bezaniid faghat beshe ahangay on ro dawlod kard man ke dar be dar faghat donbale ahanghasham 150 000 ta sait gashtam akhar e sait bara on nist faghat on mamanoon misham man donbale ahangay hameda hakan hasatm komakam koniid

ramyar.v
24-09-2007, 12:54
میدونی تاپیک رو از کوجا در اوردی؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

M A T I N
24-09-2007, 13:07
salam farima hasatm lotfan e sait makhsose hamed hakan bezaniid faghat beshe ahangay on ro dawlod kard man ke dar be dar faghat donbale ahanghasham 150 000 ta sait gashtam akhar e sait bara on nist faghat on mamanoon misham man donbale ahangay hameda hakan hasatm komakam koniid

تو انجمن درخواست موسیقی درخواست بده :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

....موفق باشی....