PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بیایید Trainer بسازيم!

*Batman*
07-10-2006, 01:50
سلام.
بي مقدمه بگم كه بايد تك تك فايلهاي زير را دانلود كنيد.آموزشها رو بخونيد.اگه با مشكل مواجه شديد همينجا بگيد تا برطرف كنيم.
همه آموزشها رو دقيق بخونيد.آموزشها شامل مباحث مقدماتي و تكميليT-search و همچنين آموزش GTS ميباشد.

T-Search 1.6b

Size=1.57 MB

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

آموزش T-Search (مباحث مقدماتي) [فقط يكي از لينكها را دانلود كنيد]

آموزش T-Search (مباحث تكميلي) [فقط يكي از لينكها را دانلود كنيد]

Game Trainer Studio 1.64

Size=2.37 MB

آموزش Game Trainer Studio [فقط يكي از لينكها را دانلود كنيد]

All In One (دانلود همه فایلها) 4.5 MB

*Batman*
07-10-2006, 06:41
سلام.
اينم يه نمونه Trainer كه با همكاري T-Search و GTS ساخته شده. :happy:
Trainer بازي Pinball

Size=105KB

mshiraz.2006
07-10-2006, 06:53
به نام خدا

با تشكر از شما . من يه مدته مي خوام يه ترينر سالم بسازم. اما نميشه. اميدوارم با آموزش هاي شما به يه جايي برسم.

با تشكر.

MARTIN
07-10-2006, 07:13
سلام.
اينم يه نمونه Trainer كه با همكاري T-Search و GTS ساخته شده. :happy:
Trainer بازي Pinball

Size=105KB
سلام
همون طوری که گفتم norton ترینر های ساخته شده توسط این برنامه را ویروس تشخیص می دهد
البته این و گفتم که اتفاقی که برای من افتاد برای دوستان اتفاق نیفته......

دوستان شما هم با نورتن امتحان کنید شاید سیستم من ویروسیه؟؟؟
با تشکر....

mshiraz.2006
07-10-2006, 07:41
به نام خدا

همه لينك ها سالم بود جز اولي. خراب نبود اما بازش نكرد.

davoodf
07-10-2006, 09:33
با سلام
خیلی خیلی ممنون ازشما
ولی لینک اول لینک دانلود تی سرچ خراب است لطفا اگه میشه ان را اصلاح کنید.
با تشکر

*Batman*
07-10-2006, 14:03
MARTIN جان Norton به خاطر هوش زيادش به اين برنامه گير ميده. :happy:
چون Kaspersky با اين برنامه مشكلي نداره.

دوستان هم مطمئن باشن هيچ خطري متوجه شون نيست.

بابت خرابي لينك اولي هم شرمندم.از اينجا دانلود كنيد:

ALt3rnA
07-10-2006, 15:17
ممنون...جالب بود...به ارشیوم اضافه شون کردم

davoodf
07-10-2006, 22:03
با سلام
خیلی خیلی ممنون از شما هر چقدر هم از شما دوستام عزیز تشکر کنم
من فقط یک مشکل دارم ان هم این است که من وقتی می خواهم تراینر از برنامه ی gts بدم بیرون یعنی compile کنم تا تراینر درست بشه تراینر رو درست نمی کنه و مینویسه compile errors و ارور میده من مطمعن هستم که همه چیز را درست انجام داده ام تو رو خدا کمکم کنید مشکل از چیه؟؟؟؟

*Batman*
08-10-2006, 04:47
سلام.
وقتي كد ها را وارد كرديد دكمه Testcode رو بزنيد تا مطمئن بشيد كه كدها درست نوشته شدن.
اگه همه مراحل آموزش را دقيق انجام بديد نبايد مشكلي بوجود بياد.

davoodf
08-10-2006, 12:22
با سلام به بت من عزیز
خیلی خیلی از شما ممنونم
فقط یک درخواست داشتم که ان هم تنها برای من نیست بلکه برای همه اعضای سایت است اگر ان هم قبول کنید دیگر فکر نکنم کسی سوالی داشته باشد لطفا اگه امکان دارد طریقه ی کد انجکشن کردن یا طریقه تزریق کردن کد انجکشن کردن بازی ها را اموزش بدهید چون که بعضی از بازی ها را وقتی می بندیم و بعدا دوباره بازی را باز میکنیم دیگر مثلا مقدار گلوله ها را هک کرده بودیم و مقدار ان را با پنجره ی autohack ثابت نگه داشته بودیم و فریز کرده بودیم دیگر کار نمیکند؟؟؟؟؟؟
با تشکر

*Batman*
08-10-2006, 15:57
سلام.
من خودم هم Code Injection بلد نيستم.
اين روشي هم كه من آموزش دادم روي 90 درصد بازيها قابل اجراست.
خوب بعضي بازي ها ديگه خيلي ناجور هستن و بايد از Code Injecting استفاده كرد.
اگه كامل بلد بودم مطمئن باشيد آموزش مي دادم.
وقتي تو يه بازي DMA Address ثابت باشه ديگه نياز چنداني به Code Injection نيست.

خوب حالا چند تا ترينر بسازيد ببينيم ؟:cool:

mshiraz.2006
09-10-2006, 07:52
به نام خدا

دوستان من يه ترينر ساختن كه رو سيستم خودم كار ميكنه.
ظاهرش كه فجيحه. فقط كارش اينه كه تو بازي جنرال 2 وقتي بازي تحت شبكه اجرا ميشه پول شما كم نميشه اما زياد ميشه. مثلا اگر چاه نفت بگيرين پولتون زياد ميشه ولي هرچي بسازين كم نميشه.

دوستاني كه جنرال دارن تست كنن ببينن رو سيستم اونا هم جواي ميده يا نه؟ ( خواهشا به ظاهرش گير ندين )

لينك:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mshiraz.2006
09-10-2006, 10:23
به نام خدا

ترينر پست بالايي رو بهتر كردم. البته حجمش از 5 كيلو بايت رسيد به 165 كيلو بايت.

دوستان تست كنن ديگه.

davoodf
09-10-2006, 22:50
با سلام به بت من عزیز
من یک بازی دارم به نام pain killer که وقتی گلوله هاشو هک میکنم و می خواهم ادرس ها را ببرم به پنجره ی autohack و وقتی به انجا می برم که در انجا فریز کنم تا در تمام طول بازی ان را ثابت نگه دارد و وقتی در انجا فریز می کنم و دوباره به بازی برمی گردم بازی بصورت اتو ماتیک بسته میشود و این رو هم بگم که در پنجره ی قبلی که ادرس ها را سریچ می کردم و به سمت راست منتقل میکردم و انها را فریز می کردم بازی اجرا میشد و هیچ مشکلی نداشت.راه حل این مشکل چیست؟
ایا راه حل دیگری بغیر از کد انجکشن نیست که بتوانیم با ان بازی هایی را که ادرس DMA انها ثابت نیست را هک کنیم و ترینر براش بزنیم؟
در ضمن این رو هم بگویم که ادرس ها و process ها از نوع float هستند.
ممنون میشم اگر راهنماییم کنید.
با تشکر

*Batman*
10-10-2006, 02:36
سلام.
ظاهرا اين بازي شما داراي يه جور سيستم Antihack هستش.
راه ديگه داره.ولي من بلد نيستم.
احتمال داره كه شما آدرس رو اشتباهي فريز كرديدو بازي Crash كرده.اين اشتباه خيلي زياد پيش مياد.
مثلا مقدار ثباتها رو نا خواسته ثابت ميكنيم و بازي هنگام رجوع به مقدار ثبات قفل ميشه.

mshiraz.2006
10-10-2006, 06:55
به نام خدا

بتمن عزيز ترينر شما در مورد بازي Pinball جواب نداد. عوضش من يه ترينر ساختم شما تست مي كني؟

davoodf
10-10-2006, 11:11
با سلام به بت من عزیز
خیلی خیلی ممنونم از شما ولی من مطمعنم از این که ادرس رو درست فریز می کنم چون که قبل از این ادرس رو به پنجره ی auto ---- ببرم و در طرف راست پنجره ی تی سریچ فریز می کردم بازی کار میکرد!!!!!
از دوستان دیگر خواهش می کنم اگر کسی راه حل این مشکل را بلد است لطفا بگه باید چیکار کنم اگه بگه من یک عمر منت دارش می شوم.
با تشکر

mshiraz.2006
10-10-2006, 12:33
با سلام به بت من عزیز
خیلی خیلی ممنونم از شما ولی من مطمعنم از این که ادرس رو درست فریز می کنم چون که قبل از این ادرس رو به پنجره ی auto ---- ببرم و در طرف راست پنجره ی تی سریچ فریز می کردم بازی کار میکرد!!!!!
از دوستان دیگر خواهش می کنم اگر کسی راه حل این مشکل را بلد است لطفا بگه باید چیکار کنم اگه بگه من یک عمر منت دارش می شوم.
با تشکر

به نام خدا

من منظور شما رو درست نفهميدم ولي اگر آدرس اولي درست باشه شما همون جا هم فريز كني بايد كار كنه.

davoodf
10-10-2006, 15:45
با سلام به شما دوست عزیز
ممنونم از شما
من یک بازی دارم به نام pain killer که وقتی گلوله هاشو هک میکنم و می خواهم ادرس ها را ببرم به پنجره ی autohack و وقتی به انجا می برم که در انجا فریز کنم تا در تمام طول بازی ان را ثابت نگه دارد و وقتی در انجا فریز می کنم و دوباره به بازی برمی گردم بازی بصورت اتو ماتیک بسته میشود و این رو هم بگم که در پنجره ی اصلی T-Search ادرس ها را سریچ می کردم و به سمت راست منتقل میکردم و انها را فریز می کردم گلوله ها ثابت می ماند و کم نمی شد وبازی اجرا میشد و هیچ مشکلی نداشت.راه حل این مشکل چیست؟
در ضمن procces ها از نوع float هستند.

davoodf
20-10-2006, 10:25
با سلام
من یه دونه تراینر برای بازی constantine ساختم که سه کار انجام میده 1.جون بی نهایت2.گلوله ی بی نهایت3.بدون حالت ریلاود یعنی دیگه نمی خواد هر دفعه که خشاب خالی شد دوباره ان را پر کنید روی سیستم خودم کار کرد ببینین روی سیستم شما هم کار میکنه یا نه .من فقط یک مشکل دارم و ان هم اینه که بعد از اینکه برای ترینر تصویر بک گراند انتخاب میکنم انجا تصویر کاملا سالم است و وقتی تراینر رو می دم بیرون بعضی از جاهای تصویر خالی میشه و قیافه ی ترینر زشت میکنه .لطفا میشه بگید این مشکل از چیست؟؟
دوستان لطفا دانلودش کنید و بگید اشکالتش چیه و چگونه میتونم اصلاحش کنم.
لینک دانلود تراینر:
حجمشم 309 کیلو بایت
با تشکر

masoud6542
03-01-2007, 17:11
سلام
دستت درد نكنه خسته نباشي ولي يه مشكلي هست ادرسي كه براي دانلود برنامه Game Trainer Studio گذاشتي خرابه حالا چيكار كنم؟

MARTIN
05-01-2007, 00:23
سلام
دستت درد نكنه خسته نباشي ولي يه مشكلي هست ادرسي كه براي دانلود برنامه Game Trainer Studio گذاشتي خرابه حالا چيكار كنم؟
سلام
اینجا:

*Batman*
05-01-2007, 01:45
سلام

سلام.
با تشکر از مارتین عزیز باید بگم که لینک خراب نیست.من هنوز این فایلها را پاک نکردم.:blink:
حتما اشتباهی پیش اومده.

به هر حال لینک دوم که مارتین زحمتشو کشید سالمه.

masoud6542
05-01-2007, 16:47
اقا دستت درد نكنه ولي وقتي كه مي خواهم اونو سيو كنم روي هارد تا 4 درصد ميره و بعد ميگه كه دانلود شد وقتي روي پوشه ان كليك مي كنم ارور ميده چيكار كنم؟در مورد game trainer studio حرف ميزنم ها؟

دستت درد نكنه برنامه سيو شد ولي بازم يه مشكلي در مورد برنامه T-search دارم اونم اينه كه اين برنامه فقط مقدار هاي عددي را تغيير مي دهد ولي براي مثال من اگه بخواهم جون را در بازي هايي مانند IGI2 يا Delta Force Xtreme را تغيير بدهم چون كيفي اند نميدونم بايد چيكار كنم دستت درد نكنه اگه ميشه يه توضيح كوچولو بده .
دستت درد نكنه از طرف مسعود.

دستت درد نكنه برنامه سيو شد ولي بازم يه مشكلي در مورد برنامه T-search دارم اونم اينه كه اين برنامه فقط مقدار هاي عددي را تغيير مي دهد ولي براي مثال من اگه بخواهم جون را در بازي هايي مانند IGI2 يا Delta Force Xtreme را تغيير بدهم چون كيفي اند نميدونم بايد چيكار كنم دستت درد نكنه اگه ميشه يه توضيح كوچولو بده .
دستت درد نكنه از طرف مسعود.

ببخشيد اينو ميگم ها:
ولي برنامه game trainer studio تروجان داره!
تازه تمام هارد منو خراب كرده و مجبور شدم تمام آن را فورمت كنم:sad: :angry: :evil: اگه ميشه يه برنامه خوب معرفي كن و جواب سوال بالا را هم بده :rolleye:

mohsen_djd2
09-01-2007, 17:19
بتمن جان لینک دانلود ها خرابن
لطفا از نو بذار

mahyarSAMSUNG
10-01-2007, 03:05
راست میگه خرابن من فقط اون اولی رو تنستم دانلود کنم

*Batman*
10-01-2007, 04:02
سلام

همه لینکها آپدیت شد.

از همون صفحه اول ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دانلود کنید

من فایلهای GTS رو با Kaspersky Antivirus 2006 اسکن کردم و این نتیجه اش بود:

doky_momtaz
10-01-2007, 09:06
هیچ کدوم لینک ها دانلو د نمی شه
ممنون

*Batman*
10-01-2007, 15:13
هیچ کدوم لینک ها دانلو د نمی شه
ممنون

ای بابا .
من کلی وقت گذاشتم همه فایلها رو آپلود کردم.
آخه چرا دانلود نمیشه؟
من دیگه نمدونم باید چکار کنم. خودتون میبینید که چند جا آپلود کردم.

یه راه مونده:

از مدیران بخواهیم که فایلها رو ضمیمه کنن.

masoud6542
16-01-2007, 16:57
سلام

همه لینکها آپدیت شد.

از همون صفحه اول ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دانلود کنید

من فایلهای GTS رو با Kaspersky Antivirus 2006 اسکن کردم و این نتیجه اش بود:

اقا دستت درد نکنه ولی جواب سوالم را هم بده دیگه:blush: :blink: :tongue: :sad: :angry:
از طرف masoud6542

*Batman*
17-01-2007, 07:31
شما باید از حالت UnKnown برای جستجو استفاده کنید.و رفته رفته محدوده جستجو را کوچک کنید تا به نتیجه برسید.

masoud6542
21-01-2007, 16:46
آقا آخه با چه زبونی بگم که برنامه T-search فقط مقدار های عددی را سرچ می کن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
قربون دستت اگه می شه بگو جه بلایی سر مقدار های کیفی مثل بازی IGI2 بیارم تا جون هک بشه هان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:cool: :tongue: :sad: :ohno: :evil: :blink: :angry: :puke: :laughing: :) :rolleye: :rolleye: :rolleye: :rolleye: :rolleye:

mohsen_djd2
21-01-2007, 22:47
بتمن جون میشه نحوه استفاده از این ابزار رو کامل توضیح بدی
ممنون

*Batman*
22-01-2007, 11:29
سلام
mohsen_djd2 عزیز این گزینه ها مربوط به Textbox هستند .
Text Box زمانی به کار میره که بخواهیم مقدار دلخواهی را به بازی تزریق کنیم.
انجام این عمل با آنچه که تو آموزش اومده کاملا فرق داره.
این مورد در آموزش نیست.چون برای دادن مقدار دلخواه باید Pointer یابی کنید.ممکنه سیستم آدرس دهی بازیMulti level باشه.
این کار خیلی سخته و آموزش ما در این حد نیست.
به طور کلی این عمل فضای زیادی اشغال میکنه و ممکنه بازی کند بشه.همچنین کار زیادی میبره بنابراین جزء روشهای متداول ساختTrainer نیست.
یادتون باشه که هدف از ساخت Trainer ثابت نگه داشتن مقادیر دلخواه است.((مثل تعداد تیرها-شاخص جان و ....))

مسعود جان شما هم برای بازی IGI2 از جستجو به روش Unknown استفاده کنید و محدوده جستجو را کوچک کنید.
باید حوصله کنی و مقادیر رو تک تک بررسی کنی.

raminxxx
25-01-2007, 10:28
:biggrin: بتمن چرا جواب نمي دي.

raminxxx
25-01-2007, 10:33
باسلام
بتمن يكمي بيشتر درباره بي نهايت كردن خون توضيح بده مثل تير كه چقدر قشنگ توضيح دادي
با تشكر

*Batman*
25-01-2007, 14:34
:biggrin: لطفا اطلاعاتي در باره چگونه بي نهايت كردن خون يك بازي بدهيد.:cool:

سلام
آموزشها را دانلود کرده و کامل مطالعه کنید.
به سوال های کلی اینچنینی در آموزش پاسخ داده شده.

raminxxx
25-01-2007, 14:43
نه جيگر من اونها رو خوندم اما يكي دقيق مثل بي نهايت كردن تير مي خوام.
[

masoud6542
25-01-2007, 19:06
بتمن جان دوستت دارم
ولی چیکار کنم که وقتی در حالت UNknown مقدارها را سرچ می کنم مقدار های یافت شده به قسمت cheat list منتقل نمی شوند ؟؟؟؟؟؟؟

raminxxx
26-01-2007, 16:46
:blush: نه جيگر من اونها رو خوندم اما يكي دقيق مثل بي نهايت كردن تير مي خوام.:cool:
[

*Batman*
26-01-2007, 17:34
خوب باید بگردی تا آدرسشو پیداکنی.
بعدشم تو آموزش گفتم چطور ثابتش کنی.
منظورتو دقیق تر بگو.

sgame-eminem
27-01-2007, 09:49
با سلام

بتمن یه سوال:

من دارم واسه Gta-VC ترینر درست میکنم

آدرس هاش رو از خود سایت Artmoney دانلود کردم اما برای مقدار جون یه پوینتر داره که هربار بازی رو باز و بسته کنی آدرس جدیدی پیدا میکنه...

وقتی میخوام توی Game trainer studio ادرس بهش بدم چون نمیدونم آیا میشه پوینتر رو هم داد یا نه مجبورم آدرس هایی رو که هربار شناسایی میکنه بهش بدم تا حالا 35 آدرس رو پیدا کردم اما بازم که بازی رو بازو بسته میکنم آدرس های جدیدی درست میکنه.....کلافه شدم..:puke: .میشه به جای آدرس ها خود پوینتر رو بهش بدم تا هکش کنه؟؟؟؟؟

در ضمن در مورد این بازی هایی که Artmoney میتونه آدرس هاشون رو پیدا کنه ولی نمیتونه مقدارشون رو ثابت کنه یا تغییر بده حتی Game Trainer Studio هم نمیتونه یه توضیحی بده....

با تشکر......

*Batman*
27-01-2007, 12:58
بتمن جان دوستت دارم
ولی چیکار کنم که وقتی در حالت UNknown مقدارها را سرچ می کنم مقدار های یافت شده به قسمت cheat list منتقل نمی شوند ؟؟؟؟؟؟؟

ببین دوست من شما وقتی جستجوی Unknownدر T-Search یا Codedvalue در Artmoneyرا اجرا میکنید.کل حافظه بازی در دور اول خونده میشه و در دورهای بعد با کم شدن مقدار مورد نظر((مثلا خط جان)) تعداد آدرسها هم کم میشه.
این جستجو RAM سیستم را خیلی اشغال میکنه و طول میکشه تا تعداد آدرسها کم بشه.چون مقدار نامشخصی را جستجو میکنید.
در آخر ((شاید بعد از 10-20 بار جستجو)) چند تا یا یک آدرس باقی می مونه که باید با Autohack آدرس ثابتش رو پیدا کنید.
در جستجو با حالت Unknown هیچوقت انتظار نداشته باشید با دو-سه دور جستجو به نتیجه برسید.
اگه بتونید یه شکل از مشکل اینجا بذارید بهتر میتونم کمکتون کنم.
موفق باشید.

با سلام

بتمن یه سوال:

من دارم واسه Gta-VC ترینر درست میکنم

آدرس هاش رو از خود سایت Artmoney دانلود کردم اما برای مقدار جون یه پوینتر داره که هربار بازی رو باز و بسته کنی آدرس جدیدی پیدا میکنه...

وقتی میخوام توی Game trainer studio ادرس بهش بدم چون نمیدونم آیا میشه پوینتر رو هم داد یا نه مجبورم آدرس هایی رو که هربار شناسایی میکنه بهش بدم تا حالا 35 آدرس رو پیدا کردم اما بازم که بازی رو بازو بسته میکنم آدرس های جدیدی درست میکنه.....کلافه شدم..:puke: .میشه به جای آدرس ها خود پوینتر رو بهش بدم تا هکش کنه؟؟؟؟؟

در ضمن در مورد این بازی هایی که Artmoney میتونه آدرس هاشون رو پیدا کنه ولی نمیتونه مقدارشون رو ثابت کنه یا تغییر بده حتی Game Trainer Studio هم نمیتونه یه توضیحی بده....

با تشکر......

آدرسهای موجود در Tableهای Artmoney همه Dynamic هستند و با اجرای مجدد بازی تغییر میکنن.
همه اون آدرسها Dynamic هستن و افرادی که اونا رو پیدا کردن فکر کردن دیگه کار تمومه.:happy:
برنامه Artmoney خیلی خوبه ولی Table هاش اصلا معتبر نیستن.
شما آموزشها رو از صفحه اول دانلود کنید.
در آموزش از برنامه T-Search برای جستجو استفاده شده.
بدیهی است شما می توانید از Artmoney نیز برای جستجوی آدرسهای پویا و اشاره گرها استفاده کنید.:cool:
موفق باشید.

Kav3h
27-01-2007, 18:24
سلام خدمت دوستان عزیز
من با استفاده از ArtMoney مقادیر مورد نظرم رو پیدا میکنم.
حالا سوالی که برام پیش اومده اینه که مثلا میخوام عدد اون آدرس رو تغییر بدم (با Game Trainer Studio) ولی جایی که باید عدد رو بذارم جایی که مقدار رو به صورت Hex میخواد.
آیا راهی هست که بشه عدد رو به Hex تبدیل کرد.
امیدوارم منظورم رو درست بیان کرده باشم ....

ممنون

masoud6542
27-01-2007, 21:06
بتمن جان شرمنده که بازم مزاحم شدم ببین وقتی آدرس ها رو سرچ می کنم هیچ چیز تو صفحه نمی آید بعدش می روم تو بازی و مقدار رو تغییر می دهم بعد که می آیم بیرون که برای روی زره بین دوم که برای سرچ از بین مقدار های جستجو شده قبلی هست کلیک میکنم ولی عدد می خواهد حالا تو بگو که چیکار کنم و کدوم گزینه رو برای سرچ انتخاب کنم که درست باشه؟؟؟؟؟؟؟
بتمن جان یه سوال دیگه هم دارم اونم اینکه با کارت گرافیکم چیکار کنم آخه میدونی چیه قبلاٌ راحت بازی ها رو اجرا می کرد ولی حالا وقتی تو همون بازی هایی که قبلاٌ راحت اجرا میشد میرم مونیتور سیاه میشه و مینویسه No signal و تا کامپیوتر رو ریسرت نکنم درست نمیشه میشه بگی مشکل از کجاست ؟ببین من برنامه تی سرچ رو بستم و فقط بازی رو رو کامپیوتر اجرا می کنم !
قربانت مسعود

*Batman*
28-01-2007, 12:42
سلام خدمت دوستان عزیز
من با استفاده از ArtMoney مقادیر مورد نظرم رو پیدا میکنم.
حالا سوالی که برام پیش اومده اینه که مثلا میخوام عدد اون آدرس رو تغییر بدم (با Game Trainer Studio) ولی جایی که باید عدد رو بذارم جایی که مقدار رو به صورت Hex میخواد.
آیا راهی هست که بشه عدد رو به Hex تبدیل کرد.
امیدوارم منظورم رو درست بیان کرده باشم ....

ممنون

سلام
تو صفحه اصلی GTS منوی Tools ابزاری برای تعویض Hex-Dec داره.

بتمن جان شرمنده که بازم مزاحم شدم ببین وقتی آدرس ها رو سرچ می کنم هیچ چیز تو صفحه نمی آید بعدش می روم تو بازی و مقدار رو تغییر می دهم بعد که می آیم بیرون که برای روی زره بین دوم که برای سرچ از بین مقدار های جستجو شده قبلی هست کلیک میکنم ولی عدد می خواهد حالا تو بگو که چیکار کنم و کدوم گزینه رو برای سرچ انتخاب کنم که درست باشه؟؟؟؟؟؟؟
بتمن جان یه سوال دیگه هم دارم اونم اینکه با کارت گرافیکم چیکار کنم آخه میدونی چیه قبلاٌ راحت بازی ها رو اجرا می کرد ولی حالا وقتی تو همون بازی هایی که قبلاٌ راحت اجرا میشد میرم مونیتور سیاه میشه و مینویسه No signal و تا کامپیوتر رو ریسرت نکنم درست نمیشه میشه بگی مشکل از کجاست ؟ببین من برنامه تی سرچ رو بستم و فقط بازی رو رو کامپیوتر اجرا می کنم !
قربانت مسعود

سلام
خوب درسته.بایدم اینطور بشه.
ولی شما نباید برای بار دوم به بعد مقدار وارد کنید.چون نمیدونید مقدارش چنده.بلکه باید بگید که اون مقدار کم شده یا زیاد یا اصلا تغییری نکرده.((طبق شکل زیر))

در مورد سیاه شدن صفحه هم اطلاع زیادی ندارم.
resolution بازی را کم کن .باید از مانیتورت باشه.
برای منم اینطوری میشد .
=========================================

الان دارم روی Doom3 کار می کنم.در تلاش اول که 5-6 ماه پیش بود موفق نشدم.دوباره شروع کردم.
اگه درست شد اینجا میذارمش.;)

samanwolf
03-02-2007, 18:15
سلام... ميشه اموزش با تصوير باشه.
متشكرم.

samanwolf
03-02-2007, 18:20
دوباره سلام مي خواستم بگم من فقط اولشو نميفهمم هموچاكه مگه open? را اولين كار.

adamhesaby
21-02-2007, 11:46
بتمن عزیز اول به خاطر آموزشت ممنون
دوم من یه مشکلی داشتم
من میخواستم برای پینبال ویندوز یه ترینر بسازم ،همه کارها رو تا آخر درست انجام دادم ولی آخرش که توی گیم ترینر استودیو کامپایلش میکنم وقتی میزنم لانچ میگه:
!no trainer executable could be found
توی فلدر اوت پوت هم هیچی نیس؟!
چیکار کنم؟

davoodf
21-02-2007, 23:46
با سلام خیلی خیلی ممنونم از اموزش هاتون
ولی این GTS یه مشکل داره
مثلا وقتی یک تراینر رو میسازم تراینر به خوبی کار می کنه ولی مدتی بعد دیگه تراینر کار نمیکنه و از کار میوفته؟
مشکل از کجاست؟راه حلش چیه؟

*Batman*
23-02-2007, 00:35
حتما اشتباه آدرس یابی می کنید و بعدا عوض میشه. این باعث میشه ترینر کار نکنه.
شما اگه با قوی ترین زبانهای برنامه نویسی هم ترینر بسازید اگه Nop Zone ((آدرس ثابت)) را درست جستجو و وارد نکنید فایده ای نخواهد داشت.
برخلاف عقیده خیلی ها ساخت ترینر مرحله ی راحت کاره.مرحله سخت کار پیدا کردن آدرسهاست که دقت بسیار زیادی میخواد.

Oracle_Eldorado
23-02-2007, 01:41
مثل هميشه بي نقص و عالي . من فقط هنوز امتحانش نكردم . با چه برنامه اي ميسازه ؟ من خودم يه روش بلدم با ArtMoney ولي فقط يكبار قابل استفاده هستش .

adamhesaby
23-02-2007, 03:11
بتمن عزیز اول به خاطر آموزشت ممنون
دوم من یه مشکلی داشتم
من میخواستم برای پینبال ویندوز یه ترینر بسازم ،همه کارها رو تا آخر درست انجام دادم ولی آخرش که توی گیم ترینر استودیو کامپایلش میکنم وقتی میزنم لانچ میگه:
چیکار کنم؟

Oracle_Eldorado
24-02-2007, 19:39
میشه یه آموزش کامل از این برنامه هایی که گذاشتید در یک فایل Pdf بزارید
ممنون میشم

adamhesaby
26-02-2007, 17:30
همه کارها رو تا آخر درست انجام دادم ولی آخرش که توی گیم ترینر استودیو کامپایلش میکنم وقتی میزنم لانچ میگه:
چیکار کنم؟

Oracle_Eldorado
27-02-2007, 13:11
دوستان برای من یک مشکلی پیش اومد !
من با برنامه Art Money تقریباً همه چیز رو میتونم هک کنم . مشکلی ندارم ولی نمیدونم چطوری مثل یک ترینر اجرا بشه ! منظورم رو میفهمید ؟
خوب من آدرس ها رو پیدا کردم . حالا چطوری به یک فایل ترینر یا همون EXE تبدیلش کنم . مثلا اگه اگه در بازی F1 رو بزنم تیر بی نهایت بشه .
اگه در اموزش ها هست بگید در کدومشه .

adamhesaby
02-03-2007, 00:35
بتمن جان کجایی برادر؟

Oracle_Eldorado
02-03-2007, 11:12
بتمن عزیز جواب ما رو ندادی

davoodf
02-03-2007, 21:57
با سلام
بابا کسی نیست یه کمکی به ما بکنه
وقتی من تراینر رو با GTS درست میکنم و وقتی میخوام که تراینر رو بدم بیرون و وقتی که بر روی compile کلیک میکنم مینویسه Build Done اما وقتی در خود برنامه بر روی Lunch کلیک میکنم این ارور رو میده:
توی Output هم هیچ چیزی وجود نداره
کسی نیست به من بگه چطوری درست میشه؟
من حتی دو یا سه بار این برنامه رو دانلود کردم اما باز هم مشکل حل نشد.
ممنون میشم کمک کنین

adamhesaby
03-03-2007, 00:09
davoodf جان منم همین مشکل و دارم

adamhesaby
03-03-2007, 01:34
بتمن جان دریاب مارا
به کجا رفتی استاد؟!

davoodf
03-03-2007, 17:06
با سلام
من امروز دوباره ویندوز نصب کردم و Gts رو دوباره دانلود کردم و باز هم مشکل همان مشکل حل نشد که نشد
باز هم همون ارور رو میده.
بابا کسی نیست حداقل یه راهنمایی کوچولو بکنه؟
تو رو خدا کمک کنید از دست این ارور مسخره کفرم دراومد

davoodf
03-03-2007, 21:38
کسی نیست کمکی به ما بکنه؟

adamhesaby
03-03-2007, 21:54
با سلام
من امروز دوباره ویندوز نصب کردم و Gts رو دوباره دانلود کردم و باز هم مشکل همان مشکل حل نشد که نشد
باز هم همون ارور رو میده.
بابا کسی نیست حداقل یه راهنمایی کوچولو بکنه؟
تو رو خدا کمک کنید از دست این ارور مسخره کفرم دراومد
منم همین طور

Oracle_Eldorado
05-03-2007, 19:10
دوستان خبری از بتمن ندارند ؟

adamhesaby
06-03-2007, 03:11
امیدوارم هرجا که هست سالم باشه
یعنی بلایی سرش نیومده باشه یا اگه میخواد بلا سرش بیاد بعد از اینکه جواب مارو داد سرش بیاد(شوخی)
به دل نگیری بتمن جان ما چاکراتیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Oracle_Eldorado
06-03-2007, 18:29
امیدوارم هرجا که هست سالم باشه
یعنی بلایی سرش نیومده باشه یا اگه میخواد بلا سرش بیاد بعد از اینکه جواب مارو داد سرش بیاد(شوخی)
به دل نگیری بتمن جان ما چاکراتیم
ایول بابا به تو میگند رفیق !

Oracle_Eldorado
06-03-2007, 18:29
شاید سرش شلوغه .

M o h a m m a d
19-03-2007, 09:32
خیلی خیلی ممنون ... جالب بود

rezapassword
05-04-2007, 15:18
یکی فایلای اموزش رو واسه ما میفرسته یا لینک درست بزاره اینا که اینگلیسی فکر کنم خراب دانلود میشه
goloboboreza@yahoo.com

*Batman*
05-04-2007, 15:26
همه فایلهای صفحه اول لینکهاشون سالمه.

rezapassword
05-04-2007, 17:01
تو رو خدا این اموزش ها همه یک مشت فایل که داخلش کد html وجود دارد نه اموزش به زبان فارسی تو رو خدا اینا رو واسم بفرستید یا از هارد خودتون اپدیت کنید تو یه سایت تا من هم بتونم ستفاده کنم بابا جونم در اومد بابا اگه اصلا انگلیسی بگید

*Batman*
05-04-2007, 17:53
مرد مومن اینا رو باید با یه نرم افزار مثل Acrobat Reader باز کنی.
همه آموزشها بصورت فایل PDF تنظیم شده.

rezapassword
06-04-2007, 11:29
بازم ببخشید ها ولی موفق به دانلود شدم اما این گزینه open progekt که هست ها این فقط از دایو c یک مشت برنامه باز میکنه چه کار کنم که مثلا از درایو gبازی باز کنه
یه دنیا ممنون

khelane
09-05-2007, 22:46
ممنون ولی من در زیر لینک زیر تی سرچ رو پیدا کردم گفتم شاید به مفید باشد

khelane

m0001.gamecopyworld.com/games/gcw_game_tools.shtml - 46k -

khelane
09-05-2007, 22:50
من هم در مکس پین مشکل davoodfرودارم ولی در مرحله بعد گلوله ها ثابت نیستند

esiesia
10-05-2007, 01:42
سلام

من با فایل هایی با پسوند های big. bin. m3d. flt. fla. qvm. در بازی ها مشکل دارم در مورد هر کدام بتونید راهنمایی کنید ممنون میشم

با تشکر

SAJAD DP
24-05-2007, 11:17
با سلام
اگر منظورت براي اديت هست از برنامه‌ي ggs استفاده كن
» Game Graphic Studio 6.1.1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

SAJAD DP
02-06-2007, 10:50
سلام
batman جان برنامه جديدي نيست؟!
(((عجب هرجا پست مي دم اون تاپيك راكد مي شه)))

davoodf
02-06-2007, 12:12
با سلام
منظورت از برنامه ی جدید چیه؟

SAJAD DP
02-06-2007, 12:23
مثلا يه برنامه جديد يا ور‍ن جديد از يه نرم افزار

davoodf
02-06-2007, 17:49
با سلام
اگر برای ترینر سازی می خوای که برنامه واسه ی این کار زیاده.

*Batman*
03-06-2007, 20:00
سلام
batman جان برنامه جديدي نيست؟!
(((عجب هرجا پست مي دم اون تاپيك راكد مي شه)))

دوستان با GTS و TMK ترینرهای زیبایی میسازن.

pepe.
13-06-2007, 14:48
MARTIN جان Norton به خاطر هوش زيادش به اين برنامه گير ميده. :happy:
چون Kaspersky با اين برنامه مشكلي نداره.

دوستان هم مطمئن باشن هيچ خطري متوجه شون نيست.

بابت خرابي لينك اولي هم شرمندم.از اينجا دانلود كنيد:

بابا اینم که خرابه:19:

titanstinger
24-07-2007, 00:28
آقا اینم TSEARCH دیگه هم خراب نمی شه !!!

titanstinger
24-07-2007, 00:37
راستی یه سوال دارم هر کی جواب بده دمش گرم
من با TSEARCH هیچ مشکلی ندارم
ولی با کد های auto ---- فقط می تونم اعداد رو فریز کنم
نمی تونم عدد دلخواه بدم
کی می تونه کمک کنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:19:

titanstinger
24-07-2007, 00:42
بازم سوال !!!!!!!!!
چرا واسه ی بعضی بازی ها Enable debugger فعال نمی شه ؟؟؟؟؟
باید چی کار کرد ؟؟؟
مثل بازی The lotd of the ring ) the battle for middle earth I ) البته با کرک !!

titanstinger
24-07-2007, 15:01
انگار فقط من دارم پست می دم !!!
auto ---- چرا این قدر اذیت می کنه ؟؟؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟
مثلا وقتی تو ارباب حلقه ها پول رو هک می کنم کامپیوتر هم پولش مثل من می شه
ولی در حالت معمولی مثل artmoney این مشکل وجود نداره !!!!!!!!!!!!!!!!!
چیکار می شه کرد ؟؟؟؟

gamesaz
29-07-2007, 06:11
ممنون
اگه ممکنه آموزشgamewiz32 رو هم بذار.

namber_one
29-07-2007, 10:56
لطفا 4 تا پست پشت سر هم نديد!!!

titanstinger
29-07-2007, 23:16
ببخشید که اینو میگم !!!
لطفا شما هم پست الکی ندید
حد اقل اون 4 تا هدف داشت !!!
بازم معذرت میخوام !!

amirgooran
31-07-2007, 03:42
سلام،خیلی ممنون به خاطر این مقالات خوب و پرمحتوا...اما یه مشکل دارم:
یه بازی دارم که با Game-Maker درست شده،می خوام براش ترینر درست کنم،با TSearch دنبال آدرسی که زمان باقیمانده توش نگهداری می شه را پیدا کردم،اما...وقتی این آدرس رو فریز می کنم و دوباره می رم سراغ بازی،می بینم که با اینکه اون متغیر فریز شده،اما باز هم حرکت می کنه![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حالا چه کار کنم؟یکی کمک کنه!

titanstinger
31-07-2007, 16:39
سلام،خیلی ممنون به خاطر این مقالات خوب و پرمحتوا...اما یه مشکل دارم:
یه بازی دارم که با Game-Maker درست شده،می خوام براش ترینر درست کنم،با TSearch دنبال آدرسی که زمان باقیمانده توش نگهداری می شه را پیدا کردم،اما...وقتی این آدرس رو فریز می کنم و دوباره می رم سراغ بازی،می بینم که با اینکه اون متغیر فریز شده،اما باز هم حرکت می کنه![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حالا چه کار کنم؟یکی کمک کنه!

دوست عزیز این آدرسی که شما پیدا کردی برای دادن value جدید یا فریز کردن اون مقدار نیست
شما باید دنبال یه آدرس دیگه بگردی که شاید مقدارشم با این آدرش فعلی فرق کنه
یعنی این آدرسی که شما داری فقط برای نمایش value هست ولی به مقدار بستگی نداره
شما بهتره با unknown دنبال آدرس بگردی :5:

amirgooran
01-08-2007, 00:59
دوست عزیز این آدرسی که شما پیدا کردی برای دادن value جدید یا فریز کردن اون مقدار نیست
شما باید دنبال یه آدرس دیگه بگردی که شاید مقدارشم با این آدرش فعلی فرق کنه
یعنی این آدرسی که شما داری فقط برای نمایش value هست ولی به مقدار بستگی نداره
شما بهتره با unknown دنبال آدرس بگردی :5:

خیلی ممنون،مشکلم حل شد.:40:

titanstinger
01-08-2007, 23:41
عزیز قابلتو نداشت !!

SAM-SON 70
04-08-2007, 16:01
با عرض سلام به همه دوستان من الان این تاپیک رو دیدم و به نظرم جالب اومد بخواطر همین هم
اومدم تا یه سوال بپرسم :؟
می خواستم ببینم که ایا من اسم یه بازی رو بگم که اصلا هیچ کد و ترینری نداره میتونید یکی
از شما دوستان به من کمک کنید و براش ترینر بسازید .
راستی اسم بازی DIGGLES هستش ممنون میشم که کمکم کنید .
با تشکر : SAM-SON 70

titanstinger
04-08-2007, 17:16
Sam-son عزیز !
فقط اسم بازی کافی نیست که باید خود بازی رو هم داشته باشیم اگه میخوای خود بازی رو بزار تا دوستای دیگه زحمتش رو بکشن !

SAM-SON 70
04-08-2007, 22:02
Sam-son عزیز !
فقط اسم بازی کافی نیست که باید خود بازی رو هم داشته باشیم اگه میخوای خود بازی رو بزار تا دوستای دیگه زحمتش رو بکشن !
================================================== ==============
خوب خوده بازی دانلودش که خیلی تول میکشه از اینترنت؟؟؟:13:.
این راه به نظرت یه کم سخت نیست؟؟
از ::5: SAM-SON 70

SAM-SON 70
04-08-2007, 22:09
خیلی ممنون،مشکلم حل شد.:40:
================================================== ============
اقا میدونم که این سوال به این تپیک ربتی نداره ولی اون حرف ONLY HARY POTER رو چجوری تو هر نامه میزارین اونجا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:13:.
در ضمن فیلم مستند ضدددددددددددددددددددددددد دد ضدددددد هری پاتر رو که ایران نشون میداد
و میگفت که هری پاتر به شیتان توجه زیادی کرده و هی دروغ میگه و خلاف میکنه ووووووووو و................................................ .................................................. .......................................... برو تا قیامت
از این حرفا رو دیدی ؟
از : SAM-SON 70:5:

titanstinger
05-08-2007, 13:48
================================================== ==============
خوب خوده بازی دانلودش که خیلی تول میکشه از اینترنت؟؟؟:13:.
این راه به نظرت یه کم سخت نیست؟؟
از ::5: SAM-SON 70

دوست عزیز راه دیگه ای نیست !
احتمالا کسی این بازی رو نداره :13:

titanstinger
05-08-2007, 13:54
اقا میدونم که این سوال به این تپیک ربتی نداره ولی اون حرف ONLY HARY POTER رو چجوری تو هر نامه میزارین اونجا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:13:.

دوست عزیز اون only harry poter امضای ایشونه !

alex_3000
11-08-2007, 19:09
با سلام

یه سوال دارم در بازی های جدید مانند پرنس خط جان وجود دارد و ما اندازه ی دقیق خون را نمی دونیم برای هک این بازی ها چه باید بکنیم ؟

titanstinger
11-08-2007, 20:08
دوست عزیز شما باید از search unknown value استفاده کنی !

alex_3000
12-08-2007, 11:27
اینو خودم می دونم کامل تر توضیح بده

titanstinger
13-08-2007, 21:44
اگه وقت کردم یه آموزش برات می سازم !

titanstinger
15-08-2007, 19:55
دوستان عزیز متخصص !!
کسی می دونه چجوری میشه از pointer توی ترینر استفاده کرد ؟!؟!؟!؟!؟!!؟
اصلا می شه استفاده کرد ؟؟؟؟؟!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟!؟!؟!؟!؟!؟!:13: :44: :23:

titanstinger
25-08-2007, 18:20
تاپیک از دور خارج شد ؟!؟1؟1 چرا هیچکس جواب نمیده اگه دیگه استفاده نمیشه ببندینش خودتونو راحت کنید دیگه !

mkh-n71
30-08-2007, 11:10
ترینر ساختن کمی حوصله می خواد چون من زیادحوصله ندارم فقط هک می کنم بازی ها رو چون معمولا ترینر هام خراب بوده و بعضی از فایل ها ویروسی اند و و یا ویروسی تشخیس داده می شوند

titanstinger
30-08-2007, 14:31
دوست عزیز ترینر ساختن از هک کردن راحت تره که !!!!!
وقت کمتریم میگیره !
در ضمن منظورتو از ویروس متوجه نمیشم !

Oracle_Eldorado
05-09-2007, 11:42
ببخشید من یه ترینر برای بازی Rogue Trooper ساختم ولی فایل EXE رو در مسیر OutPut نمیده .
آموزش ها رو هم کامل دارم .
این فایل هایی هست که خود برنامه درست کرده . ممنون میشم راهنمایی کنید .

با تشکر ، Oracle

titanstinger
05-09-2007, 19:33
ببخشید من یه ترینر برای بازی Rogue Trooper ساختم ولی فایل EXE رو در مسیر OutPut نمیده .

با تشکر ، Oracle

دوست عزیز شما اول مشخص کن چه اروری میده تا ببینیم مشکل از کجاست ؟!؟!

*PiNk PaNTHeR*
05-09-2007, 19:45

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبا تشکر ، Oracle
تا جایی که از فایل Project.txt معلومه برای بعضی از دکمه ها اکشن انتخاب نکردی و یا برای بعضیها آدرس ندادی.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دوباره همه رو درست کن و برای همه یک اکشن بذار.

Oracle_Eldorado
05-09-2007, 22:03
تا جایی که از فایل Project.txt معلومه برای بعضی از دکمه ها اکشن انتخاب نکردی و یا برای بعضیها آدرس ندادی.
دوباره همه رو درست کن و برای همه یک اکشن بذار.

دوست من !
من مو به موی آموزش ها انجام دادم .
این برنامه فقط یه دکمه داره . من هم واسش هم آدرس دادم ، هم اکشن و هم Hot Key !
نمیدونم مشکل از کجاست .

Oracle_Eldorado
05-09-2007, 22:04
دوست عزیز شما اول مشخص کن چه اروری میده تا ببینیم مشکل از کجاست ؟!؟!

دوست من ! من که نگفتم اروری میده ! شما یه بار دیگه پست منو بخون .

*PiNk PaNTHeR*
06-09-2007, 07:27
این که هشت تا دکمه با اکشن داشت:blink:
شرمنده من یک بار بیشتر با این برنامه کار نکردم. برنامه های دیگه رو تست کن. این برنامه کامپایلهاش بعد از 3،4 بار اجرا از کار میفتن.

Oracle_Eldorado
11-09-2007, 23:09
نه بابا ! 8 تا دکمه ؟!
ببین من برنامه ی دیگه ای بلد نیستم . اگه شما بلدی به ما معرفی کن . فقط خواهشا به همین نزدیک باشه .

keylogger
13-09-2007, 12:53
فکر کنم تو این خط ها یه مشکلی هستش صبر کن درستش کنم بدم بهت اگه تونستم همین جا میزارم
اگه نتونستم میگ که نمیتونم
:
<Name='Button - Width 2'><Data>172</Data>
<Name='Button - Height 2'><Data>44</Data>
<Name='Button - Top 2'><Data>288</Data>
<Name='Button - Left 2'><Data>144</Data>
<Name='Button - Exists 2'><Data>Yes</Data>
<Name='Button - Caption 2'><Data>Ammo</Data>
<Name='Button - Function Type 2'><Data>Poke</Data>
<Name='Button - HotKeyMain 2'><Data>A</Data>
<Name='Button - HotKeyControl 2'><Data>1</Data>
<Name='Button - HotKeyAlt 2'><Data>1</Data>
<Name='Button - HotKeyShift 2'><Data></Data>
<Name='Button - Constants 2'><Data></Data>
<Name='Button - ASM 2'><Data></Data>
<Name='Button - Message Caption 2'><Data>New Trainer</Data>
<Name='Button - Message Text 2'><Data></Data>
<Name='Button - Message Icon 2'><Data>MB_ICONINFORMATION</Data>
<Name='Button - Pokes 2'><Data>Poke 5AC031 90 90 90 90 90 90 90</Data>
<Name='Button - Freeze Enabled 2'><Data>0</Data>
<Name='Button - Freeze Caption 2'><Data></Data>
<Name='Button - Freeze Stay 2'><Data>0</Data>
<Name='Button - BitMap Enabled 2'><Data>False</Data>

titanstinger
13-09-2007, 18:38
دوستان عزیزم این ترینر رو برای بازی Lost Planet ساختم هنوز جای پیشرفت داره لطفا هرکی بازی رو داره اینم تست کنه نظر بده !

Oracle_Eldorado
15-09-2007, 02:03
دوست من حیف که من بازی رو پاک کردم و DVD این بازی الآن پیشم نیست وگرنه حتما امتحان میکردم .

فکر کنم تو این خط ها یه مشکلی هستش صبر کن درستش کنم بدم بهت اگه تونستم همین جا میزارم
اگه نتونستم میگ که نمیتونم
:
<Name='Button - Width 2'><Data>172</Data>
<Name='Button - Height 2'><Data>44</Data>
<Name='Button - Top 2'><Data>288</Data>
<Name='Button - Left 2'><Data>144</Data>
<Name='Button - Exists 2'><Data>Yes</Data>
<Name='Button - Caption 2'><Data>Ammo</Data>
<Name='Button - Function Type 2'><Data>Poke</Data>
<Name='Button - HotKeyMain 2'><Data>A</Data>
<Name='Button - HotKeyControl 2'><Data>1</Data>
<Name='Button - HotKeyAlt 2'><Data>1</Data>
<Name='Button - HotKeyShift 2'><Data></Data>
<Name='Button - Constants 2'><Data></Data>
<Name='Button - ASM 2'><Data></Data>
<Name='Button - Message Caption 2'><Data>New Trainer</Data>
<Name='Button - Message Text 2'><Data></Data>
<Name='Button - Message Icon 2'><Data>MB_ICONINFORMATION</Data>
<Name='Button - Pokes 2'><Data>Poke 5AC031 90 90 90 90 90 90 90</Data>
<Name='Button - Freeze Enabled 2'><Data>0</Data>
<Name='Button - Freeze Caption 2'><Data></Data>
<Name='Button - Freeze Stay 2'><Data>0</Data>
<Name='Button - BitMap Enabled 2'><Data>False</Data>

دوست من ممنون میشم اگه کمک کنی .

titanstinger
17-09-2007, 00:45
oracle-eldorado جان شما چرا از trainer maker kit استفاده نمیکنی ؟؟؟؟؟

Oracle_Eldorado
17-09-2007, 01:03
oracle-eldorado جان شما چرا از trainer maker kit استفاده نمیکنی ؟؟؟؟؟

چونکه ندارم ! و بلد نیستم چطوری ازش استفاده کنم . شما یه لینک دانلود بدید یکمی باهاش ور میرم اگه نتونستم اینجا میگم که واسم توضیح بدید .

NARAFIGH2
17-09-2007, 05:13
خيلي ببخشيد دوست عزيز ميشه لينكهاي دانلود اموزش و نرم افزارها رو چك كني؟
بعضي هاشون خراب شدند
چون من وبعضي هاي ديگه تازه اين تاپيك رو ميخونيم
ممنون

titanstinger
17-09-2007, 15:39
چونکه ندارم ! و بلد نیستم چطوری ازش استفاده کنم . شما یه لینک دانلود بدید یکمی باهاش ور میرم اگه نتونستم اینجا میگم که واسم توضیح بدید .

کار کردن باهاش خیلی آسونه !!!!!!!!

NARAFIGH2
19-09-2007, 01:53
خيلي ببخشيد دوست عزيز ميشه بعضي ازلينكهاي دانلود نرم افزار واموزش روچك كني؟
بعضي هاش خرابند

*Batman*
19-09-2007, 04:19
همه را در قالب یه فایل آپلود کردم.
از صفحه اول بگیرید.

NARAFIGH2
21-09-2007, 01:55
اقا خواهش مي كنم يكي اين لينكها رو درست كنه ما نيازمنديم :13:
اره لينك كلي هم خراب بود تو مرورگر فقط يك سري حروف عجيب نشون ميده:41:
ممنون!يعني خواهش مي كنم:27:

Moh3en_DDD
21-09-2007, 02:13
شما لینک را کپی کن تو دانلود منیجر !!

دیگه اون مشکل نوشته عجیب غریبه نمیاد ...

titanstinger
17-11-2007, 20:00
اقا خواهش مي كنم يكي اين لينكها رو درست كنه ما نيازمنديم :13:
اره لينك كلي هم خراب بود تو مرورگر فقط يك سري حروف عجيب نشون ميده:41:
ممنون!يعني خواهش مي كنم:27:

دوست عزیز شما لینک رو با موس آبی کن (انتخاب کن) بعد save target as

mili_k
18-11-2007, 01:46
کسی ترینر redalert2yuri's revenge رو داره ؟

aranok
23-11-2007, 06:39
BATMAN عزيز آيا ميشه از ARtmoney كد pok به دست آورد و بعد داد به GTS ممنون ميشم اگه پاسخ بدی

somaye19
23-11-2007, 20:01
سلام دوستان من تمام این فایل ها رو دانلود کردم و تمام فایل های آموزشی رو خوندم ، در مورد آموزش برنامه ی T-Search سطح مبتدی تونستم انجام بدم ولی در مورد آموزش برنامه ی T-Search سطح متوسط همون مباحث تکمیلی نتونستم انجام بدم همون قسمتی که بعد از پیدا کردن آدرس ها باید بری به قسمت Auto ---- از اون به بعد مشکل دارم یعنی هر چیکار می کنم قسمت Auto ---- خالی وتوش هیچی نیست .لطفا یکی منو راهنمایی کنه.با تشکر

aranok
23-11-2007, 23:09
با اجازه بتمن جان و ساير اساتيد سميه 19 عزيز شما بايد اول گزينه enable debuuger را فعال كنيد بعد گزينه Auto ---- را فعال كنيد اميدوارم مشكلت حل بشه.

*Batman*
24-11-2007, 01:04
BATMAN عزيز آيا ميشه از ARtmoney كد pok به دست آورد و بعد داد به GTS ممنون ميشم اگه پاسخ بدی

با سلام.
خیر Artmoney امکان code injection نداره. تنها راه همون T-Search هست.
Art Money قدرت-سرعت و دقت خوبی برای جستجو در حافظه داره.

aranok
24-11-2007, 01:24
ممنون بتمن جان بازم از آموزشهای خوبت برامون بزار.

somaye19
24-11-2007, 13:56
با اجازه بتمن جان و ساير اساتيد سميه 19 عزيز شما بايد اول گزينه enable debuuger را فعال كنيد بعد گزينه Auto ---- را فعال كنيد اميدوارم مشكلت حل بشه.

با سلام خدمت دوست عزیز من این کارو قبلا کردم ولی نشد باز بالای صفحه ی Auto ---- خالی بود ولی پایین یه چیزایی بود لطفا راهنمایی کنید.با تشکر از شما دوستان:10::41::41:

aranok
24-11-2007, 18:47
سميه 19 عزيز شما اول فايلی را كه پيدا كردين و به پنجره سمت راست برنامه Add كردين را فعال كنيد ( يك بار روی آن كليك كرده ) سپس كارهای قبلی را انجام دهيد.

somaye19
24-11-2007, 22:47
سميه 19 عزيز شما اول فايلی را كه پيدا كردين و به پنجره سمت راست برنامه Add كردين را فعال كنيد ( يك بار روی آن كليك كرده ) سپس كارهای قبلی را انجام دهيد.

سلام عزیز من این کارو قبلا انجام دادم ولی نشد در ضمن فایل اول آموزش T-Search سطح مبتدی رو خوندم و انجام دادم. باز محتاج راهنمایی های دوستان هستیم.:41::41::41::19::19::19:

aranok
25-11-2007, 01:52
ای بابا چطور ممكنه؟؟؟؟؟؟

somaye19
25-11-2007, 10:11
ای بابا چطور ممكنه؟؟؟؟؟؟

نمی دونم دیگه چی کار کنم شرمنده :9::9::43::43::43::43:

somaye19
25-11-2007, 10:14
سلام دوستان من تمام این فایل ها رو دانلود کردم و تمام فایل های آموزشی رو خوندم ، در مورد آموزش برنامه ی T-Search سطح مبتدی تونستم انجام بدم ولی در مورد آموزش برنامه ی T-Search سطح متوسط همون مباحث تکمیلی نتونستم انجام بدم همون قسمتی که بعد از پیدا کردن آدرس ها باید بری به قسمت Auto ---- از اون به بعد مشکل دارم یعنی هر چیکار می کنم قسمت Auto ---- خالی وتوش هیچی نیست .لطفا یکی منو راهنمایی کنه.با تشکر

BATMAN عزیز محتاج راهنمایی شما دوست عزیز هستم.:10::37::42::42::42::42:

aranok
26-11-2007, 07:31
بتمن جان يه كمكی به اين دوست عزيز بكن من كه نتونستم.

davoodf
26-11-2007, 10:32
نوشته شده توسط somaye19 مشاهده تاپيک
با سلام
بعد از اینکه ادرس رو پیدا کردی اون رو به لیست اظافه کن و از منوی Autohack
Enable Debugger رو انتخاب کن.بعد روی ادرسی که پیدا کردی کلیک رایت بکن و گزینه ی Autohack رو انتخاب کن.
بعد از این کارها برو توی بازی و مقدار رو تغییر بده تا توی پنجره ی autohack یه خط کد ظاهر بشه.

aranok
26-11-2007, 14:20
اميدوارم با راهنمايی های داوود جان به نتيجه برسی سميه 19 عزيز

somaye19
26-11-2007, 14:57
با سلام
بعد از اینکه ادرس رو پیدا کردی اون رو به لیست اظافه کن و از منوی Autohack
Enable Debugger رو انتخاب کن.بعد روی ادرسی که پیدا کردی کلیک رایت بکن و گزینه ی Autohack رو انتخاب کن.
بعد از این کارها برو توی بازی و مقدار رو تغییر بده تا توی پنجره ی autohack یه خط کد ظاهر بشه.

سلام داوود جان دستت درد نکنه شرمندمون کردی .من این کارو کردم شد ولی یه اشکال دیگه ،توی پنجره ی autohack سه خط کد ظاهر می شه که هر سه رو امتحان کردم ولی هیچ کدوم جواب نداد یعنی در بازی ثابت نموندن،لطفا در این مورد منو راهنمایی کنید.با تشکر:10::11::2::2::41::41:

davoodf
26-11-2007, 20:06
با سلام
حتما ادرس رو اشتباه Autohack کردی.
دوباره از اول با دقت کامل برای ادرس مورد نظر جستجو کن و مطمعن شو که ادرس درست هست.
بعد هم دوباره همین کار رو انجام بده.

somaye19
26-11-2007, 20:26
با سلام
حتما ادرس رو اشتباه Autohack کردی.
دوباره از اول با دقت کامل برای ادرس مورد نظر جستجو کن و مطمعن شو که ادرس درست هست.
بعد هم دوباره همین کار رو انجام بده.

سلام داوود جان ممنون این کار رو هم کردم ولی یه مشکل دیگه وقتی همه ی این کار ها رو انجام دادم یه Poke و یه UnPoke می ده، من هر دوی اینارو در قسمت Function می دم (تو برنامه ی GTS )وقتی در آخر می خوام Trainer بسازم این پیغام رو می ده No Trainer Executable Could Be Found لطفا در این مورد راهنمایی بفرمایید.با تشکر
اگه می تونستم اینجا عکس بذارم بهتر بود اونم که نتونستم.:10::43::43::45::37:

somaye19
26-11-2007, 20:30
اميدوارم با راهنمايی های داوود جان به نتيجه برسی سميه 19 عزيز

ممنون دوست عزیز این چند روز خیلی زحمت دادیم:10::11::11:

davoodf
26-11-2007, 21:37
سلام داوود جان ممنون این کار رو هم کردم ولی یه مشکل دیگه وقتی همه ی این کار ها رو انجام دادم یه Poke و یه UnPoke می ده، من هر دوی اینارو در قسمت Function می دم (تو برنامه ی GTS )وقتی در آخر می خوام Trainer بسازم این پیغام رو می ده No Trainer Executable Could Be Found لطفا در این مورد راهنمایی بفرمایید.با تشکر
اگه می تونستم اینجا عکس بذارم بهتر بود اونم که نتونستم.
با سلام
والا خودم هم هنوز هیچ راه حلی برای این مشکل نتونستم پیدا کنم.
از Trainer Maker Kit استفاده کن.هم بهتره و هم راحتتر هست.

somaye19
27-11-2007, 10:25
با سلام
والا خودم هم هنوز هیچ راه حلی برای این مشکل نتونستم پیدا کنم.
از Trainer Maker Kit استفاده کن.هم بهتره و هم راحتتر هست.

سلام داوود جان دستت درد نکنه اگه می تونستی یه لینک دانلود و آموزش این برنامه رو برامون بزاری خوب می شد.
با تشکر:10::31::31::9::43::43::45:

davoodf
02-12-2007, 11:08
با سلام
این هم ورژن جدید نرم افزار Game Trainer Studio .
در این ورژن ارور No Trainer Executable Could Be Found حل شده و ترینر را به خوبی می سازد و هیچ مشکلی ندارد.
خودم تستش کردم.
دانلود ورژن 1.6.4:

somaye19
03-12-2007, 20:37
با سلام
این هم ورژن جدید نرم افزار Game Trainer Studio .
در این ورژن ارور No Trainer Executable Could Be Found حل شده و ترینر را به خوبی می سازد و هیچ مشکلی ندارد.
خودم تستش کردم.
دانلود ورژن 1.6.4:

سلام دوست عزیز اینکه دانلود نمی شه .
:9:با تشکر:9:

aranok
04-12-2007, 08:13
به اميد روزی كه اين rapidshare لعنتی نابود بشه.

davoodf
04-12-2007, 19:40
با سلام
دوستان باور کنین لینک دانلود هیچ مشکلی نداره و به خوبی کار می کنه.
من همین الان خودم بازم تستش کردم.هیچ مشکلی نداشت.
شما اگر دانلود منجر داردی اون رو غیر فعال کنین و دوباره سعی کنین.
یا با براوسرهای دیگه مثل اینترنت اکسپلورر و فایر فاکس سعی کنین.

somaye19
04-12-2007, 20:20
با سلام
دوستان باور کنین لینک دانلود هیچ مشکلی نداره و به خوبی کار می کنه.
من همین الان خودم بازم تستش کردم.هیچ مشکلی نداشت.
شما اگر دانلود منجر داردی اون رو غیر فعال کنین و دوباره سعی کنین.
یا با براوسرهای دیگه مثل اینترنت اکسپلورر و فایر فاکس سعی کنین.

سلام ممنون حالا شد تونستم دانلود کنم.:10::10::31::31::11:

TCG
07-12-2007, 00:25
ببخشید بی مقدمه میپرم وسط بحثتون. من توی بازی WarCraft III Frozen Throne v1.21 میخوام ترینر میسازم. با Cheat Engine v5.3 کار میکنم. و برای ساختن ترینر هم با Trainer MakerKit. بازیش جوریه که هر باز بسته بشه آدرسهاش تغییر میکنن. وقتی آدرس رو سرچ میکنم و مقدار طلای اون را 999990 میکنم، و hاون آدرس رو مونیتور میکنم (what write to this address...) آدرس زیر رو نشون میده: 6F68A396 توی برنامه ی Trainer MakerKit باید با این آدرس چیکار کنم ؟ (شرمنده که توضیحاتم یکم گنگ بود. مبتدی ای بیش نیستم ...) اگه ممکنه منو راهنمایی کنید. با تشکر.

befermatooo
29-12-2007, 11:43
برنامه ArtMoney Pro 7 نسخه کاملش خیلی کمه اما در این تایپیک که برای این برنامه ساخته شده

میتوانید مشکلات و تجربیات خود را در مورد برنماه ArtMoney بیان کنید

در این لینک میتوانید برنامه ArtMoney Pro 7 همراه شماره سریال و کد فعال سازی و همچنین آموزش کامل برنامه
همراه با Table ( بازی های هک شده تا به حال ) که بروز شده را دانلود کنید

اینم لینک تایپیک همراه نسخه کامل ArtMoney Pro 7

unknownboy
10-01-2008, 00:17
بابا اين برنامهgtsمشكل داره
هركاري كردم ترنير ساخته شده جواب نداد
لطفا راهنمايي كنيد

Angel Of Darkness
19-01-2008, 23:58
سلام دوستان
من با توضیحات بتمن عزیز و بقیه دوستان در تاپیکهای تونستم خیلی از بازیا رو هک کنم
ولی یه بازی کوچیک بد جوری اعصاب من خورد کرده اسمش اینه :
Chicken Invaders 3 Christmas Edition
با اینکه خیلی وقت از عرضش میگزره اما تو هیچ سایتی ترینرش پیدا نمیشه
منم تمام تلاشم کردم اما انگار نه انگار
تنها تونستم قدرت تیرش بدست بیارم که اونم عددش ثابت میموند ولی در واقع در حال کم شدن بود
لطفا کسی میدونه کمک کنه چون به این کوچکی بد جوری جرم در اورده
یعنی از Jericho هم بدتره ؟
مچکرم

unknownboy
20-01-2008, 16:26
خيلي ممنون كه به سوال من جواب داديد
بابا من بازي رو هك كردم بعد حتي Poke هاشم درست در آوردم و مطمعنم درست بازي رو هك كردم

فقط موقعي كه با GTS ميخوام ترينر بسازم هركاريم ميكنم ترينر ساخته ميشه ولي وقتي ميخوام اونو تو بازي امتحان كنم خواب نميده
يكي كمك كنه فكر كنم تو گذاشتن كدا تو GTS مشكل داشته باشم لطفا يه عكس واضح بزاريد و نشون بديد كه كدا بايد چجوري باشه

من نميدونم كدهارو اين جوري بزارم

Patched script:
Poke 488829 90 90 90 90 90 90
UnPatched script:
Poke 488829 89 86 0C 01 00 00

يا اينكه اينجوري

Poke 488829 90 90 90 90 90 90
Poke 488829 89 86 0C 01 00 00

پشت سر هم باشه يا جدا جدا ؟
يكيش باشه يا دوتاشم باشه؟
تورو به خدا يكي بگه ديگه
در ضمن من با برنامه ي gts 1.64 كار ميكنم
خيلي ممنون

soliman
17-02-2008, 00:33
لطفا اگه امکان دارد اخرین نسخه T-search را برای دانلود بزارید.

sadegh_h
05-03-2008, 15:37
سلام اين اولين بار هست که پيام ميدم.
يکي به من کمک کنه آموزش هاي برنامه Game Trainer Studio دانلود نميشن!:41:
لطفا سريع جواب بديد.

MrJamshidy
05-03-2008, 23:54
حالا یکی به من کمک کنه

چطور میشه بازی های آنلاین رو هک کرد؟ (همون ترینرو ساخت)

من ساخت ترینر رو بلدم اما برای بازی های آنلاین نمیتونم

sadegh_h
06-03-2008, 13:32
من که اصلا بلد نيستم ترينر بسازم چون آموزش هاي برنامه Game Trainer Studio دانلود نميشن!:19:

sadegh_h
06-03-2008, 20:58
من يه ترينر براي بازي Call of Duty 2 ساختم اما وقتي دکمه ميانبر رو زدم بازي خارج شد!:13:
بايد چکار کنم؟:mellow:
تازه اين ترينر کاري مي کرد که تير تموم نشه.

MrJamshidy
08-03-2008, 18:51
دوستان دستتون درد نکنه که جوابمو دادید

davoodf
09-03-2008, 13:13
دوستان دستتون درد نکنه که جوابمو دادید
دوست عزیز من توی لینک زیر در مورد سوال تو یه توضیح کوچیک دادم:

p30time
16-03-2008, 01:23
با سلام!
بتمن جان من تمام آموزش ها رو دان + خوندم ولي باز هم همون آش و همون كاسه!!

وقتي بار دوم وارد مي شم باز هم كدهاي فيريز شده عمل نمي كنن!

ميشه راهنمايي كني؟؟
با تشكر فراوان

aranok
19-03-2008, 23:44
ميشه بيشتر توضيح بدی . البته با اجازه استاد خودم بتمن عزيز.

يعنی بار اول عمل ميكنه ولی بار دوم و........ عمل فيريز صورت نميگيره.

sadegh_h
15-04-2008, 13:58
سلام.
ببخشيد از سال نو خيلي گذاشته اما سال نو مبارک.
مي خواستم بگم براي بازي Virtual Cop 2 يه ترينر ساختم.
بفرمائيد:

sadegh_h
15-04-2008, 14:43
هیچ جور
Patched script یعنی کد عمل کرد
UnPatched script هم یعنی کد غیر فعال کردن
برای غیر فعال کردن، کد قسمتUnPatched script رو می نویسیم و برای فعال کردن، کد قسمت Patched script رو می نویسیم
در ضمن Patched script و UnPatched script هم نمی خوات.

aranok
15-04-2008, 17:43
سلام.
ببخشيد از سال نو خيلي گذاشته اما سال نو مبارک.
مي خواستم بگم براي بازي Virtual Cop 2 يه ترينر ساختم.
بفرمائيد:

آفرين عالی بود.

sadegh_h
15-04-2008, 18:40
خواهش مي کنم.

sadegh_h
24-04-2008, 18:41
هر کی ترینر ساخته بذاره ما هم ببینیم

dp_mg42
16-09-2008, 14:23
من آموزش های این سایت رو دانلود کرده و مطالعه کرده ام اما اونایی که عشقart money وT-search وGame Trainer Studio هستن اگر میتوانند بازیBookworm Adventures Deluxe محصول شرکتReflexive Games vرو برایش trainer بسازن:27::41:

*Batman*
16-09-2008, 19:58
من آموزش های این سایت رو دانلود کرده و مطالعه کرده ام اما اونایی که عشقart money وT-search وGame Trainer Studio هستن اگر میتوانند بازیBookworm Adventures Deluxe محصول شرکتReflexive Games vرو برایش trainer بسازن:27::41:

سلام.
یه لینک دانلود با کرک ار بازی لطفا.

ALt3rnA
16-09-2008, 22:34
بازی های رفلکسیو همه از یه جور dma خیلی ساده استفاده میکنن دوست عزیز

mohsen_djd2
17-09-2008, 09:09
چطوري يه قسمت از ترينر رو طوري باشه كه كسي كه ميخواد استفاده كنه مقدارشو وارد كنه(پول يا هر چيز ديگه اي) فريز نشه

davoodf
17-09-2008, 11:38
1.با برنامه نویسی
2.استفاده از نرم افزار cheat engine که قابلیت هک و ساخت ترینر رو با قابلیتی که شما می خواین داره.

low
25-09-2008, 01:29
ايا ادرسها را با Art money ميتوانيم بيابيم ودر T_Search ميتوانيم ادرسها را قرار دهيم

low
25-09-2008, 01:31
ايا ادرسها را با Art money ميتوانيم بيابيم ودر T_Search ميتوانيم ادرسها را قرار دهيم
خيلي خيلي متشكرم اگه جوابش را بذاريد

low
25-09-2008, 01:34
پس با Art money نميشه

low
25-09-2008, 01:36
پس با art money نميشه

ALt3rnA
25-09-2008, 14:21
دوست عزیز چرا اینقدر پست بیخود میدی ؟
راه های دیگه ای هم هست برای اینکار

sorena.heidari
17-12-2009, 01:12
سلام دوستان
من با Cheat Engine آدرس ها رو سرچ ميكنم پيدا ميشه و درست عمل ميكنه ولي وقتي بازي رو ميبندم و باز ميكنم آدرس ها فرق كردن!
بايد چكار كنم تا دوباره همون آدرس ها بيان؟!
ممنون

bagher2g
24-12-2011, 19:00
من که هیچی متوجه نشدم ولی ممنونم