PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گرفتن تلفن تماس گیرنده؟

Mehrdad_2006
06-10-2006, 12:00
کسی میتونه راهنمائی کنه چطور میشه در یک صفحه Aspx تلفن تماس گیرنده را ثبت کرد
لطفا راهنمائی فرمائید.

altavisa
06-10-2006, 13:21
موضوعش عالیه ولی تابع هاش محرمانه

MasterData
06-10-2006, 13:59
ميشه يه خورده واضح تر منظورت رو بگي؟
مي خواي يه وب اپليكيشن بنويسي كه كالر آي دي باشه؟

Mehrdad_2006
06-10-2006, 17:19
يه وب اپليكيشن كه كالر. اي. دي باشه .يعني من شماره تلفن را بگيرم و با استفاده از آن جستجو را انجام بدم.

Mehrdad_2006
06-10-2006, 17:21
يعني پوليه

Ali_Moradi
06-10-2006, 17:28
توضیح کامل نبود....
یه خورده توضیح بده....شماره رو از کجا بگیرین؟ اصلاً یعنی چه؟

Mehrdad_2006
06-10-2006, 20:34
سیستم من از طریق یک خط تلفن ویک مودم ِADSL به اینترنت وصل می باشد که همزمان یک خط آزاد هم می باشد
وقتی شخصی با تلفن منزل با من تماس می گیره من میخوام از طریق فرم طراحی شده ام (ASPX) بصورت اتوماتیک شماره طرف مقابل را در یک TextBox داشته باشم.ممنون می شم اگه راهنمائی بفرمائید

F_Yavari
07-10-2006, 14:23
سلام

مهرداد جان ببخشيد وب اپليكشن شما تحت اينترانت قراره اجرا بشه ؟؟؟
اگه نه كه اصلا به نظر من كار منطقي نيست !

در ضمن من فکر میکردم منظورتون اینه که شماره طرفی که دایال آپ کرده و داره صفحاتتونو رفرش میکنه رو میخواین بگیرین ! خیلی جالبه بدونم چه جوری میشه این کارو کرد !!!

موفق باشید

MasterData
07-10-2006, 15:21
سیستم من از طریق یک خط تلفن ویک مودم ِADSL به اینترنت وصل می باشد که همزمان یک خط آزاد هم می باشد
وقتی شخصی با تلفن منزل با من تماس می گیره من میخوام از طریق فرم طراحی شده ام (ASPX) بصورت اتوماتیک شماره طرف مقابل را در یک TextBox داشته باشم.ممنون می شم اگه راهنمائی بفرمائید
ببين عزيز من همچين كاري رو به نظر من با وب اپليكيشن انجام نميدن بلكه با ويندوز اپليكيشن انجام ميدن
اخه تا اونجا كه من اطلاع دارم همچين چيزي اصلا معقول به نظر نمي ياد
البته يه راهي هم وجود داره كه نرم افزار شما از دو قسمت تشكيل بشه
يك قسمت ويندوز اپليكيشن كه مودم سيستم شما رو كنترل كنه و تماس هاي شما رو توي يه ديتا بيس ثبت كنه اونوقت وب اپليكيشن شما بياد و اطلاعات ديتا بيس رو بخونه و نمايش بده

Mehrdad_2006
08-10-2006, 00:21
دوستان عزيز با تشكر از جوابهايتان اين سيستم تحت اينترانت اجرا ميشه و ومنظور گرفتن شماره تماس گيرنده با اپراتور برنامه است وتماس گيرنده دسترسي به صفحات من ندارد ومن يه لوكال سرور دارم با يه آي پي استاتيك
درضمن ميدونم چنيين كاري تحت وب انجام شده است.متشكرم

halizadeh
23-10-2006, 21:27
سلام

براي اينكه شماره تماس گيرنده رو ي كامپيوتر بيايد بايد مودم v92 داشته باشيد كه شماره رو در متغيري ذخيره مي كنه

حالا شما برو اون متغير رو گير بيار و هر كار دوست داري باهش بكن

من نمي دونم چجوري اون متغير رو گير بيارم شما گير آوردي به ما هم اطلاع بده.

موفق باشيد.