PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک در مورد خرید کامپیوتر + مایرو کارت ویا کارت میکس بهتر

.kianoosh
05-10-2006, 20:04
یه لطفی کنید اگه در مورد مایرو کارت اطلاعاتی دارین بهم بدین ...وسیستم پیشنهادی برای میکس با پرمیر و افتر افکت به من بدین ویا اصلا به من بگین کار کارت میکس چی هست و اگه نباشه من چه کارهایی نمی تونم انجام بدم
احتیاج به کمکتون دارم تنهام نزارین
ممنونم

polamgh
03-11-2006, 03:20
pinacle mx 900 قیمت 190 دلار بخر خوبه من خودم کار می کنم
سیستمت اگه ای ام دی 64 بیتی باشه از 3000 به بالا و رم 2*512 و گرافیک 256 و یه پاور خوب و ....

animeditor
28-11-2006, 00:05
سلام جمیعاً
تقریباً روی هر سیستمی می شه پریمیر و افتر افکت رو نصب و باهاشون کارد کرد (خودم روی Athlon1.6 هم با اونا کار کردن).
کارت های مونتاژ در کل دو نوعند: پانل (ورودی/خروجی) - پانل و پردازنده
1- پانل ها کارت هایی هستن که فقط موقع کپچر و خروجی تصویر دستگاه های دیگه به کار میان و کیفیت تصاویر ورودی و خروجی به اونا بستگی داره که موقع مونتاژ، هیچ کاری رو انجام نمی دن. همه کارت های اکسترنال (External) پانل هستن.
2- کارت های پردازنده کارت هایی به مراتب گرون تر از پانل های هم ردیف خودشون هستن که علاوه بر ورود و خروج تصویر، قسمتی از مونتاژ رو هم به عهده می گیرن؛ (یعنی چی؟!)
این جور کارت ها که باید داخلی یا همون اینترنال (Internal) باشن، فیلترها و افکت ها و تروکاژهای مخصوص خودشون رو روی برنامه مونتاژ نصب می کنن. اگه با پروژه مخصوص این کارت ها (که نصب شده) کار کنی و تصاویر کپچر شده همین کارت رو روی تایم لاین بیاری و از فیلترها و افکت ها و تروکاژهای نصب شده همین کارت استفاده کنی، هیچ وقت پروژه ات نیاز به رندر پیدا نمی کنه و پروژه به صورت Real Time اجرا می شه؛ البته البته هر کارتی بسته به قدرتش پردازشش، تعداد محدودی افکت همزمان رو بدون رندر انجام می ده مثلاً کارت Matrox RTX.100 Exterme (تقریباً 66.000 تومن) می تونه تا سه لایه فیلتر خودش رو همزمان Play کنه.
...
زیادی حرف زدم؛ ببخشید!
یا علی