PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چگونه يك مدار كنترل تلويزيون بسازم؟

ali asgari
05-10-2006, 15:00
به من کمک کنید
من یه مدار الکترونیکی کنترل تلویزیون رو می خواهم و طریقه ساخت یه کنترل که به همه تلویزیون ها بخوره
البته به جای مادون قرمز ار امواج الکترومغناطیس مانند بلوتوث
هر کسی برای من طریقه ساخت این کنترل که اموج کار می کنه رو بگه من 5000 صلوات برای او می فرستم
اگر هم دروغ بگم اون دنیا خرر منو بگیرید :cool:

chovalier
05-10-2006, 15:07
سلام عزيز
اين همه صلوات لازم نيست ما اينجا داريم انجام وظيفه مي كنيم شما فقط تو زحمت نيفت
خب بايد بگم كار فوق العاده سختي هست
نااميدت نكنم كارخونه هاي بزرگ نمي تونن بسازن اگه مي خواي كارخونه بزني بگو
حد اقل هم بايد 1 سال روش وقت بزاري
ممنونم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

vast_vision_office
05-10-2006, 15:10
سلام دوستان
اگر مدار الكترونيكي كنترل تلويزيون كه روي همه ي تلويزيون ها بخوره و با مادون قرمز باشه بزاريد من 10000 صلوات مي فرستم و اگر نفرستادم تو اون دنيا خرره ي من رو بگيريد

با تشكر
باي

Mirzaie
06-10-2006, 01:45
عزیز دل برادر بلوتوث هنوز به دنیای کنترل ها راه پیدا نکرده!
در ضمن هدفون بلوتوث هم قرار بزودی بیاد ...!!! هدفون و نه هند فری >>>>
در ضمن کنترلی که تمام وسایل بخوره فکر کنم ی چینی آماده دیده بودم که زیاد کاربردی نیست.

Iran-PC
06-10-2006, 15:03
سلام.
یه چی میگید ها.
اسمش روشه دیگه.
تمام کنترل تلوزیونها با اینفرارد کار میکنند. و امواج بلو توث هم هیچ ربطی به اینفرارد نداره.(مگه موبایله).
برای کنترل همه کاره هم باید بگم شما باید اول بتونی یک کنترل ساده بسازی وقتی موفق شدی باید لیست کدهای هر وسیله رو توی یک حافظه ذخیره کنید و وقتی مثلا کلید 1 زده میشه کد همه تلوزیونهارو به نوبت ارسال کنید که بتونه با هر تلوزیونی (البته اونهایی که کدش رو داری) کار کنه.

Moje RengeR
10-10-2006, 17:31
اقا یه راه ساده وعملی برات دارم که دو ساعت مدار نسازی
یه برنامه برای موبایل های اینفرد دار وجود داره بهنامir-remotکه اگه نسبش کنی با او میتونی تمام تلوزیون ها ویدو ها و ویدئو سی دی ها رو کنترل کنی