PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزار : تبديل آهنگ به نوت

Hes_r
04-10-2006, 21:53
سلام دوستان :cool:

اگه ممكنه من يه برنامه ميخواستم كه يه آهنگ رو بدي و اون نوتش رو بگه

اگه اين برنا مه وجون نداره يه برنامه ميخوا كه بشه با اون نت نوشت

ممنون :blush:

Hes_r
05-10-2006, 16:37
نبود ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

zeynal
06-10-2006, 05:55
ــــــلام
عرض شود حضور شما دوست عزيز براي اينكار يكي دوتا برنامه رو ميشناسم اوليش نرم افزاري بنام 3.0 WIDI هست که با اون میتونی فرمتهای استاندارد صوتی رو به فرمت میدی تبدیل و بعدش بصورت اتوماتیک برنامه نت رو بشما میده ولی راه دوم رو من بهت پیشنهاد میکنم که هم جالبتره هم حرفه ای تر و اون اینکه از نرم افزار FINAL 2006 استفاده کنی این نرم افزار در زمینه موسیقی و موضوعات مرتبط با اون مثل فتوشاپ هست در مورد عکس و تصویر ! برنامه خوب و کارآمدی هست
یه چیزی رو فراموش نکن با تمام برنامه های رایج و استاندار در مورد نت نویسی موسیقی یه مشکل عمده ای هست و اون اینکه ازین برنامه ها در مورد موسیقی ایرانی نمیتونی استفاده کامل ببری و دلیلش هم اینه که در موسیقی اصیل ایرانی پرده و از همه مهمتر ربع پرده وجود داره که نوشتن این فواصل از عهده همچی برنامه هایی بر نمیاد و بقول یکی از رفقای اهل فن و هنر موسیقی اصیل: اینجاست که فرق موسیقیه ما با سایرین مشخصه !
در هر صورت امیدوارم تونسته باشم کمکی کرده باشم
در ضمن پست زیر هم در همین رابطه نوشته شد و نتیجه هم همینی شد که اینجا خدمت شما عرض کردم دوست داشتی یه سری هم بهش بزن
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %8C

زنده باشی و برقرار

.

Hes_r
06-10-2006, 11:12
مرسي آقا و واقعا ممنون

فقط در مورد فاينال ميشه توضيح كاملتري بديد ؟

Hes_r
06-10-2006, 11:15
راستي اگه لينك ئانلود بدين ممنون ميشم

anarchist60
07-10-2006, 08:21
درود بر شما دوست عزيز
نرم افزارهايي كه نياز داري همراه با كلي نرم افزار ديگه تو وبسايتم هست كه در مورد هركدومم توضيحات لازم رو گذاشتم
فقط اينو بگم كه شما براي تبديل آهنگ به نت فقط ميتوني از قطعه هايي با پسوندMIDI استفاده کنی :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
برو به بخش موسیقی....
اگه مشکلی داشتی همینجا بگو....

Hes_r
07-10-2006, 13:34
چشم

قطعه ي ميدي رو ميدونم

نرم افزار تبديل به اون رو هم دارم

فقط با چه نرم افزاري بايد به نت تبديل كردش ؟

Hes_r
07-10-2006, 13:36
راستي به سايتتون هم رفتم ولي متاسفانه جايي كه دانلود نرم افزار موسيقي داشته باشه نديدم

راهنمايي كني ممنون ميشم

anarchist60
07-10-2006, 20:41
عزيزجون تو صفحه اول كه وارد شدي روي گيتار در ستون سمت چپ كليك كن
يا روي دکمه Music
در هر صورت لینک مستقیمش اینه :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Hes_r
07-10-2006, 22:11
آقا اون جا خيلي برنامه كم بود

anarchist60
08-10-2006, 21:11
شما مگه نميخواستي آهنگ رو به نت تبديل كني؟
خوب اگه نيازت اينه رو اولين لينك دانلود نرم افزار كه گيتار پرو نام داره كليك كن

Hes_r
09-10-2006, 13:13
من این نرم افزار رو گرفتم از اونجا

خوب حالا این آهنگ با چه فرمتهایی رو به نت تبدیل میکنه ؟؟؟؟؟

آموزشش رو جایی میشناسی داشته باشن ؟؟

anarchist60
09-10-2006, 23:25
شما وقتي وارد محيط نرم افزار ميشي از منوي فايل گزينه Import >> MIDI رو انتخاب کن
اونوقت فایل صوتی خودت رو با پسوند MIDI بهش معرفی کن
در مورد آموزشش هم بگم که آموزش انگلیسیش هست چه تو خود نرم افزار چه تو اینترنت
ولی من به آموزش فارسی بر نخوردم شما تو گوگل سرچ کن اگه چیزی پیدا نکردی بگو مشکلت کجاست تا خودم کمکت کنم....

Hes_r
10-10-2006, 12:52
ميخوام بردونم وقتي يه آهنگ ميدي رو به نرم افزرا وارد ميكني بايد چي كار كني تا نت اون آهنگ رو بهت بده

anarchist60
11-10-2006, 14:34
شما كاري كه گفتم رو انجام دادي؟
اگه فايلت رو ايمپورت كني يعني بعد از انتخاب فايلت از منوي فايل و ايمپورت ميدي
صفحه اي واسه يه سري تنظيمات جانبي باز ميشه كه از اونجا هم گزينه ايمپورت رو انتخاب كن
حالا فايلت وارد محيط گيتار پرو شده در حالت پيش فرض گيتار پرو ورژن 4 فقط تبلچر رو نشون ميده و شما بايد از منوي view گزینه hide standard notation رو غیر فعال کنی
فقط از اونجایی که من از ورژن 5 استفاده میکنم مطمئن نیستم که این گزینه با همین نام تو ورژن 4 باشه
اگه نبود یکم آیکون های tool bar رو دست کاری کن تا گزینه مربوط به نشون دادن نت ها رو فعال کنی در ادامه کار اگه میخوای نت ها رو بصورت عکس سیو کنی فقط کافی رو Export از منوی File کلیک کنی و بعنوان مثال BMP رو انتخاب کنی و....
موفق باشی.

Hes_r
11-10-2006, 15:09
مرسي

فقط من توي سايتتوون گشتم نرم افزاري براي تبديل به ميدي نبود

نرم افزرا ميدي هم رو پيسي من كار نميكنه

اگه نرم افزرا ديگه اي رو بذاري با آدرس دانلود واقعا ممنون ميشم

VURGUN
11-10-2006, 20:30
لطفا با عرض پوزش در صورت امكان آموزشGuitar pro v 4.1 را براي استفاده هر چه بهتر نرم افزار زيبا بگذاريد

متشكرم vurgun

anarchist60
12-10-2006, 20:12
فقط من توي سايتتوون گشتم نرم افزاري براي تبديل به ميدي نبود
اگه نرم افزرا ديگه اي رو بذاري با آدرس دانلود واقعا ممنون ميشم
دوست عزيز
من با چندتا Midi Covertor یا تبدیل کننده میدی کار کردم ولی از هیچ کدوم جواب نگرفتم
چون ازونجایی که در فایلهای با پسوند میدی هر نت بصورت واضحی شناسایی و کد گزاری میشه هیچ تبدیل کننده ای نمیتونه بعنوان مثال قطعه های هر چند با کیفیت با پسوند MP3 رو بصورت نت به نت تشخیص بده و استخراج کنه
ازین بابت هیچوقت نتیجه مطلوب بدست نمیاد
البته ممکن سیستمهای خاصی بتونن اینکار رو انجام بدن ولی با یه نرم افزار و یه کارت صدای on board گمان نمیکنم
اگرم کسی تونست به ما هم خبر بده...
با این حال اگه هنوز مسر به کار با تبدیل کننده میدی هستی بگو تا یه لینکی واست پیدا کنم

لطفا با عرض پوزش در صورت امكان آموزشGuitar pro v 4.1 را براي استفاده هر چه بهتر نرم افزار زيبا بگذاريد

شما دوست گرامی
اگه مطالب رو از اول خونده باشی متوجه لینک غیر مستقیم خواهی شد :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Hes_r
12-10-2006, 21:16
دوست عزيز
من با چندتا Midi Covertor یا تبدیل کننده میدی کار کردم ولی از هیچ کدوم جواب نگرفتم
چون ازونجایی که در فایلهای با پسوند میدی هر نت بصورت واضحی شناسایی و کد گزاری میشه هیچ تبدیل کننده ای نمیتونه بعنوان مثال قطعه های هر چند با کیفیت با پسوند MP3 رو بصورت نت به نت تشخیص بده و استخراج کنه
البته ممکن سیستمهای خاصی بتونن اینکار رو انجام بدن ولی با یه نرم افزار و یه کارت صدای on board گمان نمیکنم
با این حال اگه هنوز مسر به کار با تبدیل کننده میدی هستی بگو تا یه لینکی واست پیدا کنم

ممنون

Hes_r
12-10-2006, 21:16
دوست عزيز

ممنون .............

ebilove
13-10-2006, 05:28
با سلام

دوست عزیز شما به هیچ عنوان نمیتونی از mp3 نت بگیری
اخه تو فرمت فشرده یک سری فایلا گم میشن

با تبدیل به میدی هم کارت درست نمیشه
اخه هیچ مبدلی نمیتونه یک اهنگساز باشه ....
یا یک گوش مطلق

ضمنا اگه اینطوری جواب میگرفتی که اهنگسازا بیکار میشدن

فقط سعی کن گوشتو قوی کنی اونوقت دنبال این چیزا نمیری
و باشنیدن هر اهنگ درجا نتشو مینویسی
فکر نکن سخته فقط تمرین میخواد

موفق باشی

Hes_r
13-10-2006, 09:30
آره قبول دارم بايد گوش قوي باشه

ولي اگه يه نرم افزار هم بود كه ميتونست اين كار رو انجام بده عالي بود

anarchist60
14-10-2006, 00:29
گوش قوي موهبتيه كه افرادي مثل آمادئوس موتزارت به بهترين حالت ممكن در اختيار داشتن
نميگم بتهوون چون آخرش شنواييش رو از دست داد ولي با اون وضعيت زيباترين سمفوني عمرش رو نوشت
ولي دركل نوشتن نت يه قطعه واسه ما كه ازين قابليت ذاتي بي بهره ايم نياز به تلاش و تداوم تمام وقت داره
كار يكي دو سال هم نيست
البته اگه منظور من رو نوشتن آكورد ها يا ملوديهاي ساده يه ترانه پاپ تلقي نكرده باشين...