PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دنبال اپلیکیشن ضبط مکالمات تلفنی در آیفون

hamids68
02-08-2020, 16:06
سلام

کسانی که آندرویید دارن این اپلیکیشن ها در دسترشون هست ولی برای آیفون من خبر ندارم که هم وطنان ایرانی مون در داخل کشور در حال استفاده باشن...می خواستم بپرسم از دوستان کسی خبر داره ؟ لطفا اگه کسی خودش داره استفاده میکنه بگه... چون ممکنه کسی فقط یه چیزی شنیده باشه و یا با سرچ یه چیزی پیدا کرده باشه... ولی خودش استفاده نکرده باشه و نمیدونه برای ماها کار میکنه یا نه... ممنون

CORTANA
02-08-2020, 17:22
سلام

کسانی که آندرویید دارن این اپلیکیشن ها در دسترشون هست ولی برای آیفون من خبر ندارم که هم وطنان ایرانی مون در داخل کشور در حال استفاده باشن...می خواستم بپرسم از دوستان کسی خبر داره ؟ لطفا اگه کسی خودش داره استفاده میکنه بگه... چون ممکنه کسی فقط یه چیزی شنیده باشه و یا با سرچ یه چیزی پیدا کرده باشه... ولی خودش استفاده نکرده باشه و نمیدونه برای ماها کار میکنه یا نه... ممنون

درود

میتوانید از برنامه Call Recorder استفاده کنید ک در App Store موجود است

:»:»:»

hamids68
02-08-2020, 20:27
شما خودت کار کردی با این برنامه ؟

CORTANA
02-08-2020, 21:02
شما خودت کار کردی با این برنامه ؟

درود

خیر، از دوستان پرسیدم آن ها راضی بودند

سپس آن را نصب کرده و بعد از برقراری یک تماس متوجه کارکرد صحیح برنامه شدم

در نتیجه بله.تست کرده ام

hamids68
03-08-2020, 04:25
من توی اپ استور نگاه کردم چند تا call recorder هست. کدوم یکی مورد نظر هست. عکس لوگوی اونو می تونی بزاری ؟

CORTANA
03-08-2020, 23:25
من توی اپ استور نگاه کردم چند تا call recorder هست. کدوم یکی مورد نظر هست. عکس لوگوی اونو می تونی بزاری ؟

درود

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hamids68
04-08-2020, 16:31
من دانلود و نصب کردم.اپلیکیشن پولی هست. و trial سه روزه داره و اولش هم می خواد یه پولی پرداخت بشه تا بشه ازش استفاده کرد...من اصلا نتونستم ازش استفاده کنم...

italodance
04-08-2020, 18:32
من دانلود و نصب کردم.اپلیکیشن پولی هست. و trial سه روزه داره و اولش هم می خواد یه پولی پرداخت بشه تا بشه ازش استفاده کرد...من اصلا نتونستم ازش استفاده کنم...

خوب بخر، یک گیفت کارت اندازه مبلغش بگیر که بتونی اون ۳ روز رو تست کنی اگر خواستی کنسل بدون هیچ پولی اگر هم خواستی ادامه و خرج.

چقدر ساده

CORTANA
04-08-2020, 19:21

درود

راهنمایی خوب را دوست خوبم عنوان کردند

در App Store عبارت "Call Recorder" را سرچ کرده و در بین برنامه های نمایش داده شده تعدادی از آن ها را تست کنید و برنامه موردنظر خود را دانلود کنید

srx190d
04-08-2020, 19:26
مشکل اصلی این که در آمریکا حقوق شهروندی خیلی مورد توجه قرار دارد به همین منظور هر برنامه ای که نقض حقوق شهروندی داشته باشه معمولا درست کار نمیکنه مخصوصا رایگان ها

Sent from my iPhone using Tapatalk