PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آیفون ios دار ها کممممک کنند .

mojt90
01-08-2020, 10:53
سلام
دوستان سوالی دارم .

میخواستم ببینم . اگر مثلا اخرین گوشی اپل رو بگیریم مثلا iphone se 2020 ، بازی ها و برنامه های قدیمی که در ایتونز وجود دارند

روی گوشی های جدید هم نصب می شوند ؟ بدون مشکل کار می کنند ؟

منظورم اینه که برنامه های قدیمی ایفون مثلا برنامه سال 2013 که هنوز هم در ایتونز وجود دارند بر روی آیفون های جدید کار می کنند ؟

italodance
01-08-2020, 11:41
سلام

همه نه ، توی اپ استور میزنه که با گوشی شما سازگار هست یا نه و همینطور اگر اپدیت نشده باشه گزینه دانلود در اپ استور خاموش هست.

ولی معمولا قدیمی ها جواب میدند من خودم ۹۰ درصد از اپ های کاربردی قدیمی هنوز استفاده می‌کنم چون بنظرم اونها کارایی تر هستند.

دقیقا چه اپی مد نظر هست؟!

CORTANA
01-08-2020, 12:29
سلام
دوستان سوالی دارم .

میخواستم ببینم . اگر مثلا اخرین گوشی اپل رو بگیریم مثلا iphone se 2020 ، بازی ها و برنامه های قدیمی که در ایتونز وجود دارند

روی گوشی های جدید هم نصب می شوند ؟ بدون مشکل کار می کنند ؟

منظورم اینه که برنامه های قدیمی ایفون مثلا برنامه سال 2013 که هنوز هم در ایتونز وجود دارند بر روی آیفون های جدید کار می کنند ؟

درود

بله مشکلی ندارد.راهنمایی خوب را دوست خوبم عنوان کردند

همچنین میتوانید از مارکت های ایرانی برای iOS استفاده کنید.از جمله آن ها میتوان ب "سیب اپ" و "سیبچه" اشاره کرد ک در App Store وجود دارند

:»:»:»

mojt90
01-08-2020, 12:45
سلام

همه نه ، توی اپ استور میزنه که با گوشی شما سازگار هست یا نه و همینطور اگر اپدیت نشده باشه گزینه دانلود در اپ استور خاموش هست.

ولی معمولا قدیمی ها جواب میدند من خودم ۹۰ درصد از اپ های کاربردی قدیمی هنوز استفاده می‌کنم چون بنظرم اونها کارایی تر هستند.

دقیقا چه اپی مد نظر هست؟!

مثلا یک سری بازی ها و برنامه های خاطره انگیز که دیگه روی اندروید نیست.:»:»

italodance
01-08-2020, 13:00
مثلا یک سری بازی ها و برنامه های خاطره انگیز که دیگه روی اندروید نیست.:»:»

من از 3GS ایفون داشتم‌ ، کلا ۳ تا.
اگر منظورت بازیهای ۲۰۰۹ شرکت‌های Gameloft EA Ubisoft هست که باید بگم نه اصلا تو اپ استور نیست و همه را خارج کردند.
خودم خیلی اونها را میخوام و آن موقع خریده بودم، خودم Dead Space رو میخوام :n28:
یا Street Fighter x Tekken

اینا وقتی که اپدیت نشن و رزولوشن جدید نگیرند از اپ استور پاک میشند.

به هر حال اگر نام و عنوان اپ و یا گیمی را میخوای میتونی بدی تا برات چک کنم اصلا تو اپ استور هست یا نه، بعدش هم گوشیهای جدید همگی فرمور جدید دارند و وقتی اپدیت میشند دیگه خیلی قدیمها نه تنها جواب بلکه سازگار بودنش رو از دست میدهند.

mojt90
01-08-2020, 13:02
من از 3GS ایفون داشتم‌ ، کلا ۳ تا.
اگر منظورت بازیهای ۲۰۰۹ شرکت‌های Gameloft EA Ubisoft هست که باید بگم نه اصلا تو اپ استور نیست و همه را خارج کردند.
خودم خیلی اونها را میخوام و آن موقع خریده بودم، خودم Dead Space رو میخوام :n28:
یا Street Fighter x Tekken

اینا وقتی که اپدیت نشن و رزولوشن جدید نگیرند از اپ استور پاک میشند.

به هر حال اگر نام و عنوان اپ و یا گیمی را میخوای میتونی بدی تا برات چک کنم اصلا تو اپ استور هست یا نه، بعدش هم گوشیهای جدید همگی فرمور جدید دارند و وقتی اپدیت میشند دیگه خیلی قدیمها نه تنها جواب بلکه سازگار بودنش رو از دست میدهند.

چک کردم بودند . از همه ممنونم بابت پاسخ :»:»:»