PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فوووری ( جواب بدین )

یک.دوست
30-07-2020, 08:33
اگر کسی با اینترنت سیمکارت و خونه اما با یه گوشی وارد سایتی بشه ( دو تا کاربری داشته باشه و یکیش با اینترنت سیمکارت و دیگری با اینترنت خونگی باشه ) دو تا آی پی میافته و دیگه مدیر متوجه نمیشه طرف یک نفره یا نه متوجه میشه؟:sad:

kian98
30-07-2020, 09:54
اگر کسی با اینترنت سیمکارت و خونه اما با یه گوشی وارد سایتی بشه ( دو تا کاربری داشته باشه و یکیش با اینترنت سیمکارت و دیگری با اینترنت خونگی باشه ) دو تا آی پی میافته و دیگه مدیر متوجه نمیشه طرف یک نفره یا نه متوجه میشه؟:sad:

صحیح است.
البته معمولا همیشه آی پی ها داینامیک هستند و با هر اتصال به اینترنت از هر نوع شبکه ای آی پی تغییر می کند.
اگر بخواید آی پی ثابت بمونه باید آی پی ایستاتیک بخرید.

یک.دوست
30-07-2020, 09:58
صحیح است.
البته معمولا همیشه آی پی ها داینامیک هستند و با هر اتصال به اینترنت از هر نوع شبکه ای آی پی تغییر می کند.
اگر بخواید آی پی ثابت بمونه باید آی پی ایستاتیک بخرید.

ببخشید چی صحیح هست؟ متوجه نشدم

kian98
30-07-2020, 10:01
ببخشید چی صحیح هست؟ متوجه نشدم

اینکه میگید با اینترنت سیم کارت یا اینترنت خونگی آی پی ها فرق میکنند.

یک.دوست
30-07-2020, 10:03
اینکه میگید با اینترنت سیم کارت یا اینترنت خونگی آی پی ها فرق میکنند.

ممنون
پس خیالم راحت باشه متوجه نشدن که منم با دو تا کاربری؟

kian98
30-07-2020, 10:06
ممنون
پس خیالم راحت باشه متوجه نشدن که منم با دو تا کاربری؟

بله، و برای فهمیدن آی پی خود از هر اینترنتی که استفاده میکنید میتونید به وب سایت گوگل برید و کلمه whatsmyip رو سرچ کنید، اینطوری گوگل آدرس آی پی شما رو بهتون نشون میده.

MMDFullHD
30-07-2020, 11:45

سلام بستگی به شانستون داره
ولی اگر زرنگ باشن صد در صد از هدر مرورگرتون همینطور کش و فینگر پرینتون هم متوجه میتونند بشن

navidrezazadeh
30-07-2020, 14:29
سلام بستگی به شانستون داره
ولی اگر زرنگ باشن صد در صد از هدر مرورگرتون همینطور کش و فینگر پرینتون هم متوجه میتونند بشن

عزیز جان ببخشید شاید سوالم به این تایپیک نخوره
188.211.53.111
الان این اپی ادرس شما که تو امضا هست دسته منه البته من از تهران هستم حالا اگر شما با این ایپی یا من کاری کردیم که تحت پ ی گ ر د قرار بگیره سراغ کدوممون میان؟

راستی جالبه که الان اپی من این شماره هست که اپی شما بوده :biggrin:

kian98
30-07-2020, 22:53
عزیز جان ببخشید شاید سوالم به این تایپیک نخوره
188.211.53.111
الان این اپی ادرس شما که تو امضا هست دسته منه البته من از تهران هستم حالا اگر شما با این ایپی یا من کاری کردیم که تحت پ ی گ ر د قرار بگیره سراغ کدوممون میان؟

راستی جالبه که الان اپی من این شماره هست که اپی شما بوده :biggrin:

این آی پی داینامیک هست و با هر بار ورود به اینترنت تغییر می کنه و همینطور شما نمیتونید با آی پی دیگران کاری انجام بدید چون اون آی پی مختص اون دیوایس هست مگر اینکه به کامپیوتر اون فرد دسترسی داشته باشید. تنها چیزی که میتونه این وسط مشکل آفرین بشه اینه فردی که آدرس آی پی اون رو دارید روی مودم روترش پسورد ساده ای گذاشته باشه.
در اون صورت اگر شما زرنگ باشید میتونید قبل از اینکه اون آدرس آی پی داینامیک تغییر کنه با وارد کردن اون آدرس آی پی در مرورگر به صفحه لاگین مودم اون شخص دسترسی پیدا کنید و با حدس زدن پسورد مودم روترش عملا به مرورگرش دسترسی پیدا کنید.

میتونید همین الآن امتحانش کنید. کافیه توی گوگل کلمه whatsmyip رو سرچ کنید تا گوگل آی پی شما رو نشون بده، بعد اون آدرس آی پی رو داخل کادر آدرس بار مرورگر وارد کنید و بعد خواهید دید که وارد صفحه لاگین مودم روتر خودتون شدید.

navidrezazadeh
31-07-2020, 00:16
این آی پی داینامیک هست و با هر بار ورود به اینترنت تغییر می کنه و همینطور شما نمیتونید با آی پی دیگران کاری انجام بدید چون اون آی پی مختص اون دیوایس هست مگر اینکه به کامپیوتر اون فرد دسترسی داشته باشید. تنها چیزی که میتونه این وسط مشکل آفرین بشه اینه فردی که آدرس آی پی اون رو دارید روی مودم روترش پسورد ساده ای گذاشته باشه.
در اون صورت اگر شما زرنگ باشید میتونید قبل از اینکه اون آدرس آی پی داینامیک تغییر کنه با وارد کردن اون آدرس آی پی در مرورگر به صفحه لاگین مودم اون شخص دسترسی پیدا کنید و با حدس زدن پسورد مودم روترش عملا به مرورگرش دسترسی پیدا کنید.

میتونید همین الآن امتحانش کنید. کافیه توی گوگل کلمه whatsmyip رو سرچ کنید تا گوگل آی پی شما رو نشون بده، بعد اون آدرس آی پی رو داخل کادر آدرس بار مرورگر وارد کنید و بعد خواهید دید که وارد صفحه لاگین مودم روتر خودتون شدید.

فرمایشات شمادرست و متین میدونم اگر مودم رو خاموش .روشن کنم رنج اپی من تغیر میکنه ولی الان دقیقا همون اپی اون دوست عزیز برایمن ست شده حالا اگر من کار خ ل ا فی انجام بدم با این ایپی از کجا متوجه میشن این اپی دست من بوده یا اون دوستمون البته الان که فکر میکنم فکر کنم از روی ساعتی که این اپی دست من بوده بشه فهمید ....

kian98
31-07-2020, 08:29
فرمایشات شمادرست و متین میدونم اگر مودم رو خاموش .روشن کنم رنج اپی من تغیر میکنه ولی الان دقیقا همون اپی اون دوست عزیز برایمن ست شده حالا اگر من کار خ ل ا فی انجام بدم با این ایپی از کجا متوجه میشن این اپی دست من بوده یا اون دوستمون البته الان که فکر میکنم فکر کنم از روی ساعتی که این اپی دست من بوده بشه فهمید ....

در واقع نمیشه دو نفر با آی پی یکسان وارد شبکه اینترنت بشوند، و در واقع اگر آی پی شما، آی پی ایشون باشه، آی پی ایشون دیگه اون آی پی قبل نیست.

برای مثال همین آی پی هم طی سال ها بین هزاران نفر دست به دست چرخیده، و دلیل نمیشه اگر شما جرمی باهاش انجام دادید سراغ اون هزاران نفر دیگه هم بیان.
آی پی اطلاعات کلی مثل منطقه و نام ISP رو میتونه فاش کنه.
در کل اگر جرمی انجام بدید، از طریق اون آی پی به خود شما میرسند، چون در اون لحظه اون آی پی متعلق به شما بوده، اگر میخواید جرمی انجام بدید بهتره از VPN استفاده کنید :دی

MMDFullHD
01-08-2020, 21:55

سری از صحبت ها رو دوستمون کرد
ولی isp ها بسته بهشون از ۳ ماه تا ۶ ماه لاگ سیو میکنند و نگع میدارند

اگر خط ثابت نباشه و موبایل ایپی مشترک و اینولید باشه از رو دستگاه و هد وب و اندازه صفحه و خیلی چیز های دیگه میشه فهمید

و بله از رو ساعتی ک جرم شده قابل تشخیصه ولی اگر تجربه شخصی میخواید بدونید اصلا ایران ازین خبرا نیست
مگ اینکه fbi چیزی امریکایی باشه اون موقع اس که میفهممن