PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بازگردانی عکس های پاک شده

am96br
24-06-2020, 18:54
دوستان من تصادفی وقتی گوشیم رو به لب تابم وصل بود از طریق حالتی که فقط امکان مشاهده عکس ها و فیلم ها در درایو شناسایی شده ایفون و انتقالشون به لب تاب هست (منظورم از طریق ایتونز نیست) عکس هایی رو حذف کردم از طریق لب تابم در پوشه عکس هام در ایفون حذف کردم خواستم ری استور کنم از طریق قابلیت ری استور کردن عکس ها حذف شده از طریق خوده گوشی رفتم ولی عکس های حذف شده اون جا نبود از چه طریقی می تونم بر گردونم عکس ها رو

CORTANA
24-06-2020, 19:14
دوستان من تصادفی وقتی گوشیم رو به لب تابم وصل بود از طریق حالتی که فقط امکان مشاهده عکس ها و فیلم ها در درایو شناسایی شده ایفون و انتقالشون به لب تاب هست (منظورم از طریق ایتونز نیست) عکس هایی رو حذف کردم از طریق لب تابم در پوشه عکس هام در ایفون حذف کردم خواستم ری استور کنم از طریق قابلیت ری استور کردن عکس ها حذف شده از طریق خوده گوشی رفتم ولی عکس های حذف شده اون جا نبود از چه طریقی می تونم بر گردونم عکس ها رو

درود

باید ریکاوری کنید

اطلاع ندارم ک آیا میشه آیفون رو ریکاوری کرد یا ن ولی ببرید بیرون مشکل رو با خدمات تلفنی و تعمیراتی در میان بزارید

اگه در آی کلاد (iCloud) ذخیره بوده باشد میتوانید دانلودشان کنید

:»:»:»

italodance
24-06-2020, 19:38
تو کلادت نیست؟!

am96br
24-06-2020, 19:39
بله در تلفن در پاک شده در ای کلاد نیست راهی وجود نداره من خودم ریکاوری کنم

CORTANA
24-06-2020, 19:54
بله در تلفن در پاک شده در ای کلاد نیست راهی وجود نداره من خودم ریکاوری کنم

درود

بنده در پست شماره #2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عرض کردم خدمتتون که:باید ببرید مراکز خدمات تلفن همراه و تعمیراتی و... و مشکل رو با اونا در میون بزارید

اونجا ب طور کامل راهنمایی میشید

همچنین از دستگاه موردنظر ب Gallery مراجعه کنید و ب قسمت Recently deleted بروید.شاید عکس ها در آنجا وجود داشته باشند

اگر بکاپ (نسخه پشتیبان) دارید میتوانید با استفاده از نرم افزار iTunes آن را ریستور کنید

بنده حدث میزنم برای دستگاه های iOS قابلیت ریکاوری وجود نداشته باشه (البته این حدث بنده هستش)

لینک های زیر رو هم ی نگاهی بندازید

4 روش برای بازگرداندن عکس های پاک شده در آیفون و آی پد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

چگونه اطلاعات حذف شده از حافظه آیفون خود را بازیابی کنیم؟ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

:»:»:»