PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل با فايل‌هاي Lyric در MP3 Player با مارك hi-tec ( عدم نمايش شعر همراه با آهنگ )

Mirage
03-10-2006, 16:04
MP3 Player با مارك hi-tec دارم، داخل دفترچه راهنما و كاتالوگ فارسي كه همراه MP3 Player بود نوشته كه اين MP3 Player فايل‌هاي (Lyric (LRC رو پشتيباني مي‌كنه ولي هر كار كه مي‌كنم فايل‌هاي ليريك رو نشون نمي‌ده.
گارانتي هم زنگ زدم مي‌گن بايد بياري ببينيم، در صورتي كه من شهرستان زندگي مي‌كنم و مشكلمه ببرم گارانتي.

خودم احتمال مي‌دم شايد فايلي رو از روي MP3 Player پاك كردم كه اين مشكل به وجود امده.

كسي اين مارك MP3 Player رو داره؟

x-ray
03-10-2006, 18:30
آره من دارم
منم دنبال آپديت Frimeware (درست نوشتم ؟)هستم ولي پيدان نمي كنم

Mirage
04-10-2006, 00:52
آره من دارم
منم دنبال آپديت Frimeware (درست نوشتم ؟)هستم ولي پيدان نمي كنم
چند ياعت دنبال FW توي اينترنت گشتم اصلا معلوم نيست كارخونه سازندش چيه!

اصلا سايتي براي اين محصول نيست!

توي فروشگاه‌هاي معروف اينترنتي اصلا چنين مدل‌هايي وجود نداره!

اين شركت‌هاي ايراني هم فقط با تبليغاتشون ملت رو سر كار مي‌زارن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

حالا اين مسئله زياد اهميت نداره ولي يدونه ايميل(INFO@FAREH.COM) به شركت مي‌زنم ببينم چي مي‌گن

x-ray اگه تهرون زندگي مي‌كني يه سر به مركز گارانتي بزن ببين چي مي‌گن؟

x-ray
04-10-2006, 04:45
اصلا جنس خوبي نبود حال نكردم گوشيهاش دو سه ماهه خراب شدن
منم دنبال نرم افزار بودم ولي عمرا نه سايتي نه شركتي به اين اسم وجود نداره
واسه 256 مگابايتش 50 هزار تومن دادم

x-ray
04-10-2006, 04:47
من تبريزم
شرمنده

Mirage
05-10-2006, 12:24
اگه كسي خواست روي MP3 Playerش فايل‌هاي ليريك رو تست كنه مي تونه از راهنماي زير كه از سايت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] پيدا كردم استفاده كنه.

سلام دوستان

امروز براتون متن اهنگ های دایدو رو آماده کردم.
متن آهنگ ها در فرمت lrc هستند .فایل های با پسوند lrc را میتوان برای دیدن متن اهنگ همزمان با پخش صدای خواننده درکامپیوتر یا MP3 پلاییر و MP4 پلایر استفاده کرد.
برای اجرای این نوع فایل ها باید ابتدا برنامه VividLyrics را دانلود ونصب کنید.
پس از نصب این برنامه یک پنجره به پلایر (برای نمایش متن آهنگ) اضافه میشود.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دریافت متن آهنگ 10kb ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دریافت آهنگ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

توجه:پس از دانلود فایل های با پسوند lrc را از زیپ شده خارج کنید و اونا رو در فولدر اهنگ ها کپی کنید سپس نام فایل های lrc را دقیقا با فایل های آهنگ مورد نظر همنام کنید.منم مجددا متذكر مي‌شم كه يادتون باشه كه اسم فايل‌ها يكي نيست و بايد تغييرشون بدين تا يكي بشه!

اينم يك برنامه براي اينكه آهنگ‌ها رو بتونين روي كامپيوتر با شعر ببينيد.
دانلود با حجم تقریبا 1.7 مگابایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])