PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : TD-LTE WeNex | اینترنت ثابت نسل 4 وینکس

TRACKER
26-03-2020, 14:34
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینترنت نسل چهار ثابت (TD-LTE)، یکی از فناوری‌های ایجاد دسترسی به محتوای اینترنت و شبکه‌های داخلی است. این تکنولوژی محدودیت‌های استفاده از سیم مسی را مرتفع نموده است؛ بدین معنی که برای استفاده از این خدمت، نیازی به خط تلفن نیست و در نتیجه زمان راه‌‌اندازی آن بسیار سریع و سهل خواهد بوداین فناوری، براساس زمان‌بندی برای ارسال و دریافت در شبکه از فرکانس استفاده می‌کند. هم‌چنین با استفاده از سیم‌کارت، قابلیت اتصال به اینترنت پرسرعت ثابت نسل چهارم را دارد. در حال حاضر، این سیم‌کارت‌ها، امکان برقراری تماس و پیامک را ندارند.
با استفاده از تکنولوژی TD-LTE، کاربر یک سیم‌کارت و مودم با برند Wenex دریافت نموده و با استفاده از آن، از اینترنت پرسرعت با پوشش سراسری کل کشور بهره‌مند می‌گردد.

جهت مشاهده تعرفه‌ها، به بخش «طرح‌ها و تعرفه‌ها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])» مراجعه فرمایید.

نکاتی درباره سرویس‌های TD-LTE وینکس

در سرویس‌های فوق امکان انتقال ترافیک وجود ندارد
برای خرید ترافیک باید یکی از بسته‌های ترافیکی انتخاب شوند
مطابق با قانون برنامه پنجم توسعه کشور، به قیمت‌های ذکر شده مالیات بر ارزش افزوده (معادل 9%) افزوده شده است.
تمام سرعت‌های ذکر شده ثابت بوده و وینکس هر یک از سرویس‌ها را با تضمین 95 درصد اوقات، در دسترس مشترکان قرار می‌دهد
بهای راه‌اندازی و نصب مودم در مناطق تحت پوشش وینکس، 300 هزار ریال می‌باشد
خدمات عرضه شده به مشترکان وینکس مطابق ضوابط مصوب شده در جلسه شماره 177 کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات رادیویی، مشمول توافقنامه سطح خدمات ارتباطات داده‌ها می‌باشد
تمامی طرح‌ها از پشتیبانی 24 ساعته وینکس برخوردارند
و به زودی خدمات متنوع ارتباطی، سخت‌افزاری و نرم‌افزاری به این لیست افزوده می‌گردد.
پیج اینستاگرام ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

روی زیرساخت ایرانسل هست

جشنواره فعلیشون هم اینه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

طرح طلایی
طرح نقره‌ای
طرح برنزی

ضمنا به همراه این مودم یک عدد سرویس یکساله به همراه ۸۰۰ گیگابایت اینترنت بین المللی قرار داده شده است که نیاز کاربر به اینترنت را تا یکسال پس از خرید به صورت کامل برطرف می نماید. قیمت نهایی قابل پرداخت توسط متقاضی جهت دریافت این پکیج استثنائی (مودم + سیمکارت + سرویس یکساله) مبلغ ۹۹۹،۰۰۰ تومان می باشد.
ضمنا به همراه این مودم یک عدد سرویس شش ماهه به همراه 400 گیگابایت اینترنت بین المللی قرار داده شده است. قیمت نهایی قابل پرداخت توسط متقاضی جهت دریافت این پکیج ویژه (مودم + سیمکارت + سرویس شش ماهه) مبلغ 699.000 تومان می باشد.
ضمنا به همراه این مودم یک عدد سرویس یک ماهه به همراه ۱۰۰ گیگابایت اینترنت بین المللی قرار داده شده است. قیمت نهایی قابل پرداخت توسط متقاضی جهت دریافت این پکیج ویژه (مودم + سیمکارت + سرویس یک ماهه) مبلغ ۳۹۹،۰۰۰ تومان می باشد.

TRACKER
26-03-2020, 14:37
فکر نکنم کلا مشترکی داشته باشه در حال حاضر :biggrin: ولی جشنواره ای که گذاشته بدک نیست (800 گیگ 1 میلیون تومن با مودم)

مودم هاشونم تا جایی که میدونم TF-i60 ایرانسل هست و دقیقا هم با همین نام میفروشند .... توی ‌دیجی‌کالا هم سرچ کنید میاد

alireza20202003
26-03-2020, 15:08
فکر نکنم کلا مشترکی داشته باشه در حال حاضر :biggrin: ولی جشنواره ای که گذاشته بدک نیست (800 گیگ 1 میلیون تومن با مودم)

مودم هاشونم تا جایی که میدونم TF-i60 ایرانسل هست و دقیقا هم با همین نام میفروشند .... توی ‌دیجی‌کالا هم سرچ کنید میاد

تو اینستاگرامشون که گفتن مدل مودم b5142 که در اینصورت کلا ارزش خاصی نداره و میشه از این شرکت هم با خیال راحت صرف نظر کرد.

dadadasa
26-03-2020, 16:06

با سلام مودم tf-i60 وینکس مثل مودم tf-i60 ایرانسل قابل آنلاک هست و مهمتر از اون آیا سیم کارت اینترنت ثابت ایرانسل td-lte رو هم ساپورت می کنه یا نه.اگه کسی اطلاع داره لطفا جواب بده. با تشکر

TRACKER
26-03-2020, 16:24
تو اینستاگرامشون که گفتن مدل مودم b5142 که در اینصورت کلا ارزش خاصی نداره و میشه از این شرکت هم با خیال راحت صرف نظر کرد.
وینکس که در واقع شرکت توسعه ارتباطات فرزانگان پارس (سهامی خاص) از شرکت‌های وابسته به بانک ایران‌زمین ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هست توی سایت دیجیکالا مودم TF-i60 رو موجود داره ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و داره میفروشه (البته با قیمت دوبرابر)

حالا اگر تو اینستاگرامشون گفتند که خب بحث جداست

البته اینم بگم... با توجه به تجربه شخصی خودم از مبین نت، فکر میکنم الان که نمیتونند مودم وارد کنند و خیلی وقته تحریمیم، میخوان اول مودم های بنجلشون ره به مردم بندازند.... شخصا یه عالمه پیگیری کردم تا بتونم از مبین نت یه مودم B612 بگیرم وگرنه همه میگفتند فقط airMaster داریم

f_s10224
27-03-2020, 11:45
یکی از دوستام از این شرکت سرویس گرفته . تعرفه هاش از ایرانسل ارزونتره و یسری حجم های خاص رو هم میده مثلا 1200 گیگ یا 100 گیگ ماهانه . ولی دقیقا از خود ایرانسل استفاده می کنه یعنی وقتی تو مودمش سیم ایرانسل گذاشتیم دقیقا همون سرعت رو داشت که با سیم کارت ونیکس داشت . مودم ای 60 هم دارن فکر کنم تلفنی بدون جشنواره هم میشه ازشون این مودم و طرحشو فعال کرد .

TRACKER
27-03-2020, 12:32
یکی از دوستام از این شرکت سرویس گرفته . تعرفه هاش از ایرانسل ارزونتره و یسری حجم های خاص رو هم میده مثلا 1200 گیگ یا 100 گیگ ماهانه . ولی دقیقا از خود ایرانسل استفاده می کنه یعنی وقتی تو مودمش سیم ایرانسل گذاشتیم دقیقا همون سرعت رو داشت که با سیم کارت ونیکس داشت . مودم ای 60 هم دارن فکر کنم تلفنی بدون جشنواره هم میشه ازشون این مودم و طرحشو فعال کرد .
تعرفه هاش از ایرانسل ارزونتره؟؟؟

TRACKER
27-03-2020, 12:37
من الآن تماس گفتند تنها مودمی که میدن بخصوص برای این جشنوارشون، مودم B5142 هست

برای خرید مودم i60 فقط و فقط باید از سایت دیجی‌کالا اقدام کنید که قیمتاش وحشتناک گرونه

f_s10224
27-03-2020, 18:36
تعرفه هاش از ایرانسل ارزونتره؟؟؟
بله والا تو پنل ایرانسل 100 گیگ رو چند میده؟ اینکه داره 70 تا میده

dadadasa
28-03-2020, 13:50
من الآن تماس گفتند تنها مودمی که میدن بخصوص برای این جشنوارشون، مودم B5142 هست

برای خرید مودم i60 فقط و فقط باید از سایت دیجی‌کالا اقدام کنید که قیمتاش وحشتناک گرونه
با سلام بنده فرم شرکت وینکس رو پر کردم و باهام تماس گرفتند. در طرح جشنواره فقط مودم B5142 تحویل می دهند بهشون گفتم اگه مودم tf-i60 بخوام باید چه کار کنم گفتند قیمت مودم 900 هزار تومان هست و بعد باید یکی از طرح های ورود که در سایت هست رو انتخاب کنی (ارزان ترین طرح ورود 200 گیگ 3 ماهه 228 هزار تومان هست) با این حساب به اضافه هزینه نصب 30 هزار تومان میشه 1158000هزار تومان. هم قیمت ایرانسل اما ایرانسل مودم tf-i60 رو با 480 گیگ 1 ساله میده 1155900 هزار تومان. مبین نت هم مودم b612 که همون tf-i60 ایرانسل هست رو با 600 گیگ روزانه و 600 گیگ شبانه و هزینه نصب میده 1140000 هزار تومان.پس در طرح های ورود با احتساب مودم و حجم اولیه مبین نت ارزان تر است ولی مودم های مبین نت ورژن نرم افزاری بعد از 192 قابل آنلاک نیست البته تا به امروز اما مودم tf-i60 قابل آنلاک هست.طرح های تمدید 1 و 3 و 6 ماهه و یک ساله وینکس واقعا از ایرانسل و مبین نت ارزان تر هست اما کیفیتش رو نمی دونم چطور هست. وینکس هم از دکل های ایرانسل استفاده می کند. طرح های تمدید از ارزان به گران به ترتیب وینکس مبین نت و ایرانسل هست.

TRACKER
28-03-2020, 16:31
با سلام بنده فرم شرکت وینکس رو پر کردم و باهام تماس گرفتند.

در طرح جشنواره فقط مودم B5142 تحویل می دهند بهشون گفتم اگه مودم tf-i60 بخوام باید چه کار کنم گفتند قیمت مودم 900 هزار تومان هست و بعد باید یکی از طرح های ورود که در سایت هست رو انتخاب کنی (ارزان ترین طرح ورود 200 گیگ 3 ماهه 228 هزار تومان هست) با این حساب به اضافه هزینه نصب 30 هزار تومان میشه 1158000هزار تومان.
هم قیمت ایرانسل اما ایرانسل مودم tf-i60 رو با 480 گیگ 1 ساله میده 1155900 هزار تومان.
مبین نت هم مودم b612 که همون tf-i60 ایرانسل هست رو با 600 گیگ روزانه و 600 گیگ شبانه و هزینه نصب میده 1140000 هزار تومان
پس در طرح های ورود با احتساب مودم و حجم اولیه مبین نت ارزان تر است
ولی مودم های مبین نت ورژن نرم افزاری بعد از 192 قابل آنلاک نیست البته تا به امروز اما مودم tf-i60 قابل آنلاک هست.
طرح های تمدید 1 و 3 و 6 ماهه و یک ساله وینکس واقعا از ایرانسل و مبین نت ارزان تر هست اما کیفیتش رو نمی دونم چطور هست.
وینکس هم از دکل های ایرانسل استفاده می کنند.
طرح های تمدید از ارزان به گران به ترتیب وینکس مبین نت و ایرانسل هست.
خلاصه همه موارد رو ایشون گفتند

morteza_mombeini
28-03-2020, 17:36
اگه کسی داره بی زحمت یه تست سرعت بزاره ببینم پینگش چطوره

TRACKER
28-03-2020, 18:11
یه نگاهی به این لینک بندازید

iDownload & iGame
29-03-2020, 15:26
سیم کارت خالی نمیدن؟

mirsina1979
29-03-2020, 16:38
سلام این مودم ۵۱۴۲ اصلا ارزش خرید نداره؟

TRACKER
29-03-2020, 18:31
والا... "من دیگه رد دادم"

پشتیبانی وینکس میگه میشه FDD هم استفاده کرد ولی پشتیبانی فرنگان‌پارس که امروز زنگ زدم میگفت نمیشه FDD استفاده کرد و فقط TDD

اون لینکی هم که بالاتر گذاشتم میگفت فعلا تا هفته بعدی ارسال نداریم از خود شرکت

اصلا حرفاشون باهم جور در نمیاد

mr korash
29-03-2020, 20:04
یه نگاهی به این لینک بندازید

مودم GP-2101 plus به همراه بسته اینترنت 900 گیگ یکساله
قیمت 7999999 ریال
:eh::worried:

dadadasa
29-03-2020, 23:00

پشتیبانی وینکس میگه میشه FDD هم استفاده کرد ولی پشتیبانی فرنگان‌پارس که امروز زنگ زدم میگفت نمیشه FDD استفاده کرد و فقط TDD

با سلام اگه بشه مثل سیم 360 مبین نت که به همراه اول رومینگ میشه ارزش خرید داره. بنده سیم 360 مبین نت رو در گوشیم استفاده می کنم. اگه بشه سیم کارت اینترنت ثابت وینکس رو رومینگ به ایرانسل کرد یعنی میشه سیم کارت وینکس رو در موبایل هم استفاده کرد و ارزش خرید داره.

- - - Updated - - -

با سلام اگه بشه مثل سیم 360 مبین نت به همراه اول رومینگ کرد ارزش خرید داره بنده سیم 360 مبین نت رو در گوشیم استفاده می کنم. اگه بشه سیم اینترنت ثابت وینکس رو رومینگ به ایرانسل کرد یعنی میشه سیم کارت وینکس رو در موبایل هم استفاده کرد و ارزش خرید داره.

12041204
30-03-2020, 22:29
با سلام بنده فرم شرکت وینکس رو پر کردم و باهام تماس گرفتند. در طرح جشنواره فقط مودم B5142 تحویل می دهند بهشون گفتم اگه مودم tf-i60 بخوام باید چه کار کنم گفتند قیمت مودم 900 هزار تومان هست و بعد باید یکی از طرح های ورود که در سایت هست رو انتخاب کنی (ارزان ترین طرح ورود 200 گیگ 3 ماهه 228 هزار تومان هست) با این حساب به اضافه هزینه نصب 30 هزار تومان میشه 1158000هزار تومان. هم قیمت ایرانسل اما ایرانسل مودم tf-i60 رو با 480 گیگ 1 ساله میده 1155900 هزار تومان. مبین نت هم مودم b612 که همون tf-i60 ایرانسل هست رو با 600 گیگ روزانه و 600 گیگ شبانه و هزینه نصب میده 1140000 هزار تومان.پس در طرح های ورود با احتساب مودم و حجم اولیه مبین نت ارزان تر است ولی مودم های مبین نت ورژن نرم افزاری بعد از 192 قابل آنلاک نیست البته تا به امروز اما مودم tf-i60 قابل آنلاک هست.طرح های تمدید 1 و 3 و 6 ماهه و یک ساله وینکس واقعا از ایرانسل و مبین نت ارزان تر هست اما کیفیتش رو نمی دونم چطور هست. وینکس هم از دکل های ایرانسل استفاده می کند. طرح های تمدید از ارزان به گران به ترتیب وینکس مبین نت و ایرانسل هست.

همه این قیمت هایی که زحمت کشیدید و گذاشتید
از دسترس و پنل فروش ایرانسل و مبین نت حذف شده
بیشتر منظورم مودم b612 یا همون i60 هستش

امروز با کلی مکافات ایرانسل با بسته یکساله 480 گیگ رو غیر حضوری 1.300.000 تومن خریدم

dadadasa
04-04-2020, 14:02

امروز با کلی مکافات ایرانسل با بسته یکساله 480 گیگ رو غیر حضوری 1.300.000 تومن خریدم
با سلام اشتباه می کنید.در سایت مبین نت که برای طرح 1 ساله 600 گیگ روز و 600 گیگ شب باید ثبت نام اولیه کنید تا بهتون زنگ بزنند و لینکش هم فعال هست به تاریخ 16-01-1399(فقط نوع و مدل مودم بستگی به نمایندگی مربوطه داره که تازگی ها مودم b612 بد به مشتری تحویل می دهند) و در وب سایت ایرانسل هم مودم tf-i60 رو با طرح 480 گیگ 1 ساله به راحتی میشه خرید بنده تا مرحله پرداخت برای امتحان پیش رفتم به تاریخ 16-01-1399

dadadasa
05-04-2020, 20:04

امروز 17-01-1399 هم مودم TF-i60 با 480 گیگ اینترنت 1 ساله رو از وب سایت ایرانسل به قیمت همون 1155900 هزار تومان خریدم.

ruzbeh1
07-04-2020, 19:30
دوستان از سیم کارت td-lte ایرانسل می شه تو مودم این شرکت استفاده کرد؟

dadadasa
08-04-2020, 14:53
دوستان از سیم کارت td-lte ایرانسل می شه تو مودم این شرکت استفاده کرد؟
فکر کنم بشه نمایندگی خود وینکس می گفت از دکل های ایرانسل استفاده می کنیم و هر کجا ایرانسل تحت پوشش باشه وینکس هم آنتن میده.

dDarkKnight_12
12-04-2020, 16:20
سلام ، دوستانی که از این شرکت اینترنت TDLTE گرفتن میتونین بگین Nat Type چند میده براتون ؟ 2 یا 3 ؟ میدونم سرویسشون از ایرانسل هست و ایرانسل کلا nat type 3 میده ولی اگه آی پی ثابت بگیری ازشون (که الان دیگه فقط به شرکتها میدن) اونموقع Nat Type 2 میشه.

میخواستم بدونم این شرکت wenex هم که آی پی ثابت میفروشه آیا nat type 2 میده یا باید آی پی ثابت بخریم تا 2 بشه یا اصلا در هیچ حالت نمیشه

پشتیبانی خودشون که کلا این چیزا حالیش نیست مجبور شدم اینجا بپرسم.

RyanMiler
12-04-2020, 16:55
با سلام اگه بشه مثل سیم 360 مبین نت که به همراه اول رومینگ میشه ارزش خرید داره. بنده سیم 360 مبین نت رو در گوشیم استفاده می کنم. اگه بشه سیم کارت اینترنت ثابت وینکس رو رومینگ به ایرانسل کرد یعنی میشه سیم کارت وینکس رو در موبایل هم استفاده کرد و ارزش خرید داره.

- - - Updated - - -

با سلام اگه بشه مثل سیم 360 مبین نت به همراه اول رومینگ کرد ارزش خرید داره بنده سیم 360 مبین نت رو در گوشیم استفاده می کنم. اگه بشه سیم اینترنت ثابت وینکس رو رومینگ به ایرانسل کرد یعنی میشه سیم کارت وینکس رو در موبایل هم استفاده کرد و ارزش خرید داره.

ببخشید دوست عزیز مئل گوشیت چیه؟
باند فرکانسی 3500 رو در واقع استفاده میکنی رو حالت FDD درست میگم؟

ALIRK
12-04-2020, 18:29
ببخشید دوست عزیز مئل گوشیت چیه؟
باند فرکانسی 3500 رو در واقع استفاده میکنی رو حالت FDD درست میگم؟

طرح 360روی fdو باند موبایل هست
چندین ماه پیش میشد استفاده کرد فکر کنم جلوشو گرفتن و سیم بلاک میشه
البته من 1سالی میشه دیگه شارژ نکردم بخاطر گرون کردن تعرفه ها
اطلاع دقیقی هم فعلا ندارم که ببینم هنوز جواب میده یانه اما اینو بدون که جواب هم بده ارزشش رونداره وممکنه هر لحظه قطعش کنن

f_s10224
18-04-2020, 19:05
امروز می خواستم سفارش بدم همه تعرفه هاشو عوض کرده !!! همشو گرون کرده اون 100 گیگشم برداشته ....!!!! دقیقا یه هفته از بازشدن تایپکش اینجا نگذشته بود .

سروش7878
16-09-2020, 00:02
با سلام
سرعت اینترنت سیم کارت وینکس حداکثر تا 40 مگابیت هست و یا مثل ایرانسل محدودیت سرعت نداره ؟
از نظر کیفیت ایننرنت هم مثل ایرانسل هست و یا تفاوت داره ؟(قانونا چون از دکل ایرانسل استفاده میکنه نباید کیفیتش فرق داشته باشه )
با تشکر
ممنون میشم مرا راهنمایی کنید .

vars1
16-09-2020, 00:30
سلام منم میخاستم td-lte وینکس بخرم و منطقه ما در طول روز td-lte ایرانسل 50 مگابیت رو میده.آیا با وینکس هم میتونم این سرعت رو بگیرم؟

yakooza
16-09-2020, 01:05
دوست من ایرانسل بگیر وینکس رو بی تی اس ایرانسل کار میکنه تعرفه هاش هم ارزونتره اسیاتک وینکس و ... پروانه ام وی ان او دارن یعنی روی شبکه تی دی ایرانسل سرویس میدن فقط به هزینه سرویس و بسته اضافه میشه پس بهتره از سرویس دهنده اصلی استفاده کنی در ضمن ماهان نت بهار نت پتیاک و غیره هم روی کریر مبین نت سرویس میدن که بسته هاش اصلا به صرفه نیست

vars1
16-09-2020, 01:17
دوست من ایرانسل بگیر وینکس رو بی تی اس ایرانسل کار میکنه تعرفه هاش هم ارزونتره اسیاتک وینکس و ... پروانه ام وی ان او دارن یعنی روی شبکه تی دی ایرانسل سرویس میدن فقط به هزینه سرویس و بسته اضافه میشه پس بهتره از سرویس دهنده اصلی استفاده کنی در ضمن ماهان نت بهار نت پتیاک و غیره هم روی کریر مبین نت سرویس میدن که بسته هاش اصلا به صرفه نیست
جایی که من هستم td-lte مبین نت تحت پوشش نیست.بخام 360 رو هم بگیرم چون دو بسته ی 100 گیگ و 1000 گیگ روی 360 ندارن بدردم نمیخوره.td lte ایرانسل هم بیشتر از 360 گیگ حجم بیشتر نداره.شبانه هم همراه اول استفاده میکنم و بیشتر دانلودم تو روز هستش.

adelhardan
09-11-2022, 03:15
سلام
دوستانی که وینکس دارن، کیفیت چطوره؟ تعرفه ها خوبه ارزش خرید داره یا نه