PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : PlayStation 5 | پلی‌استیشن ۵

nw_nk
18-03-2020, 21:26
مشخصات فنی پلی استیشن 5 مشخص شد

سونی از مشخصات جدیدترین کنسول خود رونمایی کرد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

همان طور که می دانید امروز شاهد استریم سونی بودیم. در این استریم قرار بود از پلی استیشن 5 اطلاعات جدیدی منتشر شود. این استریم Road To PS5 نام دارد و سرنی آن را اجرا می کند. لحظاتی قبل نیز از مشخصات فنی کنسول پلی استیشن 5 رسما رونمایی شد که با هم آن را می خوانیم. این استریم از ساعت 7:30 به وقت ایران آغاز شده است و همین حالا نیز می توانید آن را مشاهده فرمایید.

ادامه

nw_nk
18-03-2020, 21:29
تفاوت مشخصات فنی پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5

در این عکس تفاوت 2 کنسول سونی را با هم می بینیم.

لحظاتی پیش مشخصات فنی پلی استیشن 5 منتشر شد. بعد از انتشار این مشخصات، کاربرانِ زیادی اعتقاد داشتند این 2 کنسول تفاوت چشمگیری با هم ندارند و عده دیگری کاملا با این حرف مخالف بودند. در این پست شاهد مقایسه مشخصات فنی این 2 کنسول با هم هستیم.

البته یکی از مهم ترین نقاط قوت پلی استیشن 5 استفاده از SSD است که به گفته بسیاری از بازی سازان با توجه به SSD قدرتمند سونی، پلی استیشن 5 سرعت بسیار زیادی خواهد شد. همچنین این کنسول از قابلیت Backward Compatibility پشتیبانی می کند و تمام بازی های پلی استیشن 4 نیز قابل اجرا روی پلی استیشن 5 هستند.

ابر_حیزون
19-03-2020, 03:07
لطفا راهنمایی کنید آدم کجا میتونه پی اس فور شو بفروشه بدون اینکه طرف زنگ بزنه بگه میخوام بیام خونتون تست ش کنم.

من یه پی اس فور پرو دارم با یه هارد 2 ترا اس اس دی . همراه با وی آر و همه چیزای جانبی کامل کامل تو دیوار گذاشتم فروش نرفت

کسی اینجا خواست به من بگه

قیمت منصفانه

---------------

لطفا راهنمایی کنید آدم کجا میتونه پی اس فور شو بفروشه بدون اینکه طرف زنگ بزنه بگه میخوام بیام خونتون تست ش کنم.

من یه پی اس فور پرو دارم با یه هارد 2 ترا اس اس دی . همراه با وی آر و همه چیزای جانبی کامل کامل تو دیوار گذاشتم فروش نرفت

قیمت منصفانه

Afshin405
22-03-2020, 05:15

قیمت منصفانه

--------
اگه تهران تشریف دارین بهترین جا برای پول کردن دستگاهت میدون امام خمینی {پشت شهرداری} هستش

در ضمن اگه قیمتت واقعا منصفانست قیمت دستگاهو برام تو پی وی بفرست یا همین جا بگو فقط تاکید میکنم تنها قیمت دستگاهو بدون وی ار ///

- - - Updated - - -

[QUOTE=nw_nk;9144347]تفاوت مشخصات فنی پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5

در این عکس تفاوت 2 کنسول سونی را با هم می بینیم.

لحظاتی پیش مشخصات فنی پلی استیشن 5 منتشر شد. بعد از انتشار این مشخصات، کاربرانِ زیادی اعتقاد داشتند این 2 کنسول تفاوت چشمگیری با هم ندارند و عده دیگری کاملا با این حرف مخالف بودند. در این پست شاهد مقایسه مشخصات فنی این 2 کنسول با هم هستیم.

البته یکی از مهم ترین نقاط قوت پلی استیشن 5 استفاده از SSD است که به گفته بسیاری از بازی سازان با توجه به SSD قدرتمند سونی، پلی استیشن 5 سرعت بسیار زیادی خواهد شد. همچنین این کنسول از قابلیت Backward Compatibility پشتیبانی می کند و تمام بازی های پلی استیشن 4 نیز قابل اجرا روی پلی استیشن 5 هستند.

​حالا مسیله اینجاست کسایی مثل من که قصد خرید پی اس فور دارن باید صبر کن تا پی اس فایو بیاد یا اینکه سریعتر بخرن از لحاظ قیمت عرض کردم دوستان اگه مطلبی در این رابطه به نظرشون میرسه بیان بحث کنیم ///

DJ POLESTAR
22-03-2020, 06:15
پلی استیشن 5 هم داره میاد اما متاسفانه اکثریت قشر جامعه همچون سری های قبلی نظیر پلی استیشن 3 و و مخصوصا 4 بدلیل عدم همخوانی دخل و خرج مردم با ارزش های واقعی کالاها الالخصوص کالاهای الکترونیکی اکثرا نظاره گر خواهند بود تا مصرف کننده!
سوای قیمت های غیر واقعی کنسولها (البته همه چیز!) بدلیل ارزش پشکلی ریال در برابر دلار، بازیهای اوریجینال و نامدار آن هم با قیمت های فضایی روی ویترین های مغازه ها معمولا تا مدت ها خاک خواهند خورد!
یادش بخیر زمان سونی 1 و 2 هرچند اون قدیم مدیم ها هم اوضامون مثل سایر ممالک پیشرفته و توسعه یافته از لحاظ اقتصادی خوب نبود اما اکثر جامعه مشکلی برای تهیه کنسولها و تهیه لوازم آن بصورت اوریجینال نداشتن... اما الان تنها ناظر تکنولوژی های روز دنیا هستیم تا استفاده کنندش!
امیدوارم از این برهه ننگین و بغرنج هرچه سریعتر عبور کنیم هرچند شواهد نشون میده به این زودی ها میسر نیست اما بالاخره یه روز خوب میاد چون هیچ وقت روز بد بطور پیوسته موندگار نبوده. البته امیدوارم، چون انسان به امید و امیدواری زنده هست...:wink: