PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اطلاعات كامل در مورد چگونگي يك سرويس دهنده وبلاگ؟؟

dost1
03-10-2006, 09:36
به نام خدا
با عرض سلام و احترام خدمت شما دوستان عزيز اميدوارم كه همگي خوب باشيد
من اطلاعاتي كاملي در رابطه به سرويس دهي وبلاگ يعني اينكه چطوري ميتوان يك سايت را طوري طراحي كرد كه قابليت اين را داشته باشه تا به ديگران يك فضا رايگان بده مثل همين ميهن بلاگ .بلاگفا و. .. . ساير سرويس دهنده هاي وبلاگ اينها چطوري ايجاد ميكنند چي برنامه اي دارند چقدر فضا دارند چي سودي ميبرند ووووووو در كل عزيز اطلاعات كامل ميخواهم اگر كسي داره لطف كنه بذاره تا همه چيز را بفهمم ممنون از شما عزيزان منتظر هستم :rolleye: :blush:

SoftDevCo
03-10-2006, 11:32
بسته به سیستم عامل سرور فرق می کنه، مثلا اگه از Windows Server استفاده بشه برای مثال متونی از asp یا asp.net برای این کار استفاده کنی که برای هرفردی که عضو میشه یه Sub domain ، Ftp و یه User توی Active Directory براش بسازه که بتونه به فایل هاش دسترسی پیدا بکنه.
که من این کار رو قبلا با ASP در Server 2003 انجام دادم .

در رابطه با بحث اقتصادی باید بگم که یه سرمایه گذاری صورت می گیره و از از طریق تبلیغات یا فروش محصولات خود ، برای مثال برای دریافت فضای بیشتر ماهیانه یه هزینه رو کاربر های متقاضی دریافت کنند ؛ که این کار درصورتی که علمی باهاش برخورد بشه خیلی سود زاست. چون الان تبلیغات حرف اول رو توی دنیا می زنه.

برای شروع این فعالیت ها حتما باید یک مشاوره و آنالیز کامل قبل از شروع کار داشته باشی.

mi.graphist
03-10-2006, 12:07
دوست عزيز.بلاگ با فضا فرق مي كنه.اصولا وبلاگ ها داراي وقت اجازه درج مطلب و يسه ساب دومين ميدم و كمتر بلاگي هست كه فضا بده.اسكريپتش هم از 250 هزار هست به بالا

dost1
04-10-2006, 06:12
ممنون عزیزان از اطلاعاتتان