PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : منتشر کردن‌ اپ ای او‌اس

salim_a
17-01-2020, 20:24
سلام
وقت بخیر

دوستان‌من اپ اس او‌اس دارم میخوام لینک دانلود اپ رو مسقیم‌در سایت قرار بدم
همین طور اطلاع دارید برای دانلود اپ اس او‌اس خرید اشتراک نیازه وهمه توان خرید اشتراک ها رو در‌ اپ دستورها ندارن

شبیه کاری که میخوام انجام بدم بانک های انجام دادن
تو سایت شوم اپ ای او اس رو‌به صورت مستقیم گذاشتن و بازدید کننده میدونه به راحتی دانلود کنه
خواستم لطف کنید راهنمایی کنید

با تشکر

mohsenP3000
17-01-2020, 20:57
سلام
وقت بخیر

همین طور اطلاع دارید برای دانلود اپ اس او‌اس خرید اشتراک نیازه وهمه توان خرید اشتراک ها رو در‌ اپ دستورها ندارن

تو سایت شوم اپ ای او اس رو‌به صورت مستقیم گذاشتن و بازدید کننده میدونه به راحتی دانلود کنه

با تشکر
سلام و وقت بخیر.

دوستان من چند سال پیش این کار رو انجام می دادن ولی با قیمت روز دلار. الان نمی دونم با این تحریم ها می شه یا نه. می خوای بپرسم براتون؟ شاید هنوز بشه.

italodance
17-01-2020, 20:57
والا من که نفهمیدم این دیگه چه فناوری بومی دیگری هستش.

mohsenP3000
17-01-2020, 23:24
سلام
وقت بخیر

با تشکر

سلام مجدد، دوست عزیزم پرسیدم متاسفانه چون توجیح مالی نداره فعلا انجام نمی دن ولی گفتن اگر تشریف ببرید، مرکز برنامه نویسی دانشگاه شریف از طریق اساتید و کمک اون ها می تونید چنین کاری رو انجام بدید با نرخ ارز 4200 تومنی. بهتره یه سری به دانشگاه و دانشکده علوم رایانه شریف بزنید.:»:»:»