PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست همكاري از طراحات حرفه اي سايت

mi.graphist
03-10-2006, 06:52
دوستان سلام.من نمي دونم كه اين درخواستم رو بايد كجا مطرح مي كردم براي همين اومدم اينجا.من يه فروشگاه اينترنتي دارم كه فروشم بد نيست.ولي جديدا سيستم هاي تبليغاتي رو ديدم كه بعضي از فروشگاهها به كار گرفتند و موفق هم هست.به عنوان به شما ميگن هر كسي از طريق لينك هاي شما وارد سايت ما بشه مثلا 10 تومان بهت مي ديم و يه پنل هم طرف داره كه ميفهمه از سايتش چند نفر وارد اون سايت شدن و درآمدش رو مي سنجه.
مي خواستم ببينم كه اينجور سيستمي اولا مجانيه واگر مجاني لطف كنيد و منبع بگين و اگر مجاني نيست حدودا چقدر هزينش هست و كساني كه آشنايي دارند براي صحيت در مورد قيمت با شما 09124022230 تماس بگيرن.
خيلي ممنون.ومنتظرم

AMIR_EVILPRINCE
03-10-2006, 07:19
داش 250000 تومان آب می خوره aspx2

mi.graphist
03-10-2006, 12:09
ببينم كسي با phpنمي تونه كار كنه.البته من يه سيستم تعويض بنر رايگان توي hotscripts پيدا كردم.حتي سيستم هاي ptc رو هم ميشه گيز آورد.ولي من يه يسستمي مي خوام مثل سيستم اين سايت:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mi.graphist
03-10-2006, 22:05
آقا يعني واقعا كسه ديگه اي در اين زمينه اطلاعات نداره.

mohsenshahbazi
04-10-2006, 01:14
این سیستم اشاره شده امنیت و پایداری کمی داره و کلیه کنترل ها دستی انجام میشه .
یعنی طرف میاد داخل پنل مدیریت و بازدید های امروز رو چک میکنه از طریق ای پی ها و بازدید های اضافی از ای پی های مشابه رو حذف میکنه - به صورت دستی

سیستم مشابه این هستند که مجانی هم پیدا میشه ..شما باید به دنبال اسکریپت های affiliate بگرديد . اين اسكريپت ها اين امكان رو مهيا ميكنند كه يك نفر عضو سيستم شما بشه و از طريق يك لينك مشخص براي شما بازديد بفرسته و اين بازديد ها در حساب طرف ثبت يشه . كه البته با امكانات و دقت بيشتر . داخل همون Hotscript يا resourceindex بگرديد . اسكريپت هايي با اين كاركرد پيدا ميكنيد .

خوش باشيد

mi.graphist
04-10-2006, 15:47
آقا منم چند تاي پيدا كردم.ولي همونطور كه تو لينكي كه دادم مي خوام اتومات لينك باكس بسازه و براي هر محصولم يه لينك خاص بسازه.اگه كسي كه بيشتر از من از زيبان phpحاليشه پيدا كنهو بزاره.فكر كنم خيلي ها واسشون جالبه.منم ميگردم

mi.graphist
04-10-2006, 16:39
آقا مشكلاتم تا حدود زيادي حال شد.حالا يه ويرايشگر خوب مي خوام براي پي اچ پي كسي سراغ نداذه؟

mohsenshahbazi
04-10-2006, 18:04
یعنی در طی 1-2 روز php رو ياد گرفتي !؟!!!!؟؟؟؟!؟!؟!؟

اديتور براي پي اچ پي هم از Zend استفاده كن . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mi.graphist
04-10-2006, 19:35
نه.من خيلي وقته php رو به صورت آماتور كار مي نم.اين رو هم مي خوام براي ويرايش كد هاي آمده!!!

mi.graphist
04-10-2006, 23:41
آقا قربون دستتون كسي لينك مستقيم نداره يه برنامه خوب و كم حجم من فقط مي خوام كد ها رو فارسي كنم.دمتون گرم.منتظرم.در ضمن هر كي ديگه در اين خصوص اطلاعاتي داره بزاره

mohsenshahbazi
05-10-2006, 03:41
خوب پس از emeditor استفاده كن . خوشبختانه خيلي معروفه ..تو گوگل اسمشو سرچ كن لينك دانلودشو ميتوني پيدا كني .

mi.graphist
08-10-2006, 08:28
ممنون.
حالا كسي وقعا در اين باب اطلاعات بيشتري نداره؟

mohsenshahbazi
08-10-2006, 10:23
خوب دقيق بگو چه اطلاعاتي نياز داري !؟

mi.graphist
10-10-2006, 01:48
ببين.يه نگاه به سايت هاي بزرگي مثا بيا تو موزيك و غيره بزن.يه سري بنز تبليغاتي توشون ميبيني از يه سايت به نام [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] يا 1000toman.com.اينها ميان چيكار مي كنند يه سري رو عضو سيستمشون مي كنند و وميگن اگه از طريق سايت شما با كليد روي اين لينك ها وارد سايت ما بشن بهتون به ازاي هر كليد مثلا 10 تومان مي ديم و مثلا وقتي دذرآمدتون به 20000 تومان رسيد ميريزيم به حسابتون.حالا مي خوام ببينم آيا كسي با اين سيستم كه با پي اچ پي هم هست آشنايي اره كه چظوري ميشه تهيه و نصبش كرد يا نه.مبلغش هم زياد مهم نيست فقط هر كي مي تونه منو خوب راهنمايي كنه يا همينجا كامل بگه يا با من تماس بگيره.

mi.graphist
10-10-2006, 11:35
ضمنا يه نگاه به اين بنداز.من يه چيزي مي خوام كپ اين:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mi.graphist
27-10-2006, 05:38
بابا تو رو خدا يكي جواب بده!