PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آیا چنین کنسولی داریم ؟

Iloveu-ALL
25-10-2019, 20:40
سلام خطر لو رفتن ... چند وقت پیش بود که قسمت سوم فیلم Johnny English رو دیدم ( Johnny English Strikes Again )

در اون عینک واقعیت مجازی بود ( VR )

اما نکته ای که بود یک تردمیل بود ... آیا چنین چیزی داریم ؟ این ایده رو من از خیلی وقت پیش دارم کنسولی شامل اتاقی با تردمیل

حالا این همونه ولی با عینک VR و تردمیل ...

البته در فیلم از تردمیل استفاده نمیشه ...

Afshin405
25-10-2019, 23:15
من دقیق متوجه منظورت نشدم که دنبال چی هستی ولی میتونی لوازم حانبی پی اس4 بخری یه امکاناتی شبیه به اینایی که گفتی بهت میده از جمله عینک وی ار و... :thumbsup::thumbsup:///

mostafa_1366
26-10-2019, 23:08
یعنی چیزی شبیه فیلم ready player one ؟

Reza31001
28-10-2019, 10:02
چیزی که شما منظورتون هست (تردمیل چرخون!) فعلا در بعد خونگی نیست
یعنی ممکنه باشه ولی تجهیزاتش خیلی گرون در میاد و حداقل چند ده میلیونی میشه
فعلا اگه به محل های تفریحی برین (مثلا دریاچه چیتگر) مشابه این دستگاه رو می بینید که گذاشته شده و میشه استفاده کرد

در کل هم یه کنسول خاص نیست بلکه همون تکنولوژی VR هست که تو سبک های مختلف توسعه داده شده و ممکنه با pc یا کنسول بازی بشه
دم دستی ترین مدل خونگیش هم عینک VR برای ps4 هست که مدل ساده همونی هست که در فیلم جانی انگلیش دیدین

mohsenP3000
28-10-2019, 11:43
سلام خطر لو رفتن ... چند وقت پیش بود که قسمت سوم فیلم Johnny English رو دیدم ( Johnny English Strikes Again )

اما نکته ای که بود یک تردمیل بود ... آیا چنین چیزی داریم ؟ این ایده رو من از خیلی وقت پیش دارم کنسولی شامل اتاقی با تردمیل

سلام

من عید امسال تو شمال تردمیل رو دیده بودم، فکر می کنم الان حتما چند سالی هست که این تکنولوژی اومده که تو ایران هم بود. فکر می کنم 30 دقیقه استفاده ازش 8 یا 4 تومن بود.
مردمم زیاد استقبال نکرده بودن.

Afshin405
28-10-2019, 19:14

برادر من یه پی اس4 فول پک سفارش بده از دیجی کالا تا حدودی نظرتو تامین میکنه البته قیمتش بالاست و بالای10 تومن اب میخوره برات موفق باشی ///

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]