PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل تایپ حرف "ی" در word xp

reza12100
02-10-2006, 20:07
بعد از نصب ویندوز جدید و نصب microsoft office 2003 وقتی توی word حرف "ی" را تایپ میکنم مثل تربیت
"ی" را به حرف قبلی و بعدی نمیچسبونه یعنی اینطوری دیده میشه "ترب ی ت" البته نزدیک به هم
فارسی ساز مریم را نصب کردم و چد سری فونت مختلف ولی باز هم مشکل پابرجاست

kazemfdisk
02-10-2006, 22:02
shift +x رو بزن

reza12100
03-10-2006, 05:03
ممنون
حل شد

divoonejoon
03-10-2006, 05:34
شما از فونتاي قديمي استفاده مي كنيد . براي حل كامل مشكل از فونت هاي سري ب استفاده كنيد .

reza12100
03-10-2006, 20:20
شما از فونتاي قديمي استفاده مي كنيد . براي حل كامل مشكل از فونت هاي سري ب استفاده كنيد .
لینک برای دانلود این فونتها داری
ممنون

rouhallah
01-08-2007, 13:53
با سلام
من هم مشكلي با حرف ي داشتم
همون طوري كه داريد ميبينيد اين مشكل اين جا هم ديده ميشه و اون تايپ حرف ي به صورت تنها است يا در آخر كلمه
من نميخوام زير حرف ي اين دو تا نقطه وجود داشته باشه
البته تو word اين مشكل رو ندارم ولي تو بقيه نرم افزار ها كه ميخوام چيزي تايپ كنم اين مشكل ديده ميشود
مثل نرم افزار resource hacker يا resource tuner
البته بگم تو فونتي كه براي تايپ انتخاب ميكنم حرف ي بدون نقطه هم هست ولي حرف ي با دو نقطه تايپ ميشه لطفاً كمك كنيد
با تشكر

pd2006
01-08-2007, 20:55
بعد از نصب ویندوز جدید و نصب microsoft office 2003 وقتی توی word حرف "ی" را تایپ میکنم مثل تربیت
"ی" را به حرف قبلی و بعدی نمیچسبونه یعنی اینطوری دیده میشه "ترب ی ت" البته نزدیک به هم
فارسی ساز مریم را نصب کردم و چد سری فونت مختلف ولی باز هم مشکل پابرجاست

سلام

این فونتهارو نصب کنین ، مشکل حل میشه (انشالله)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

sadatsystem
04-08-2015, 12:02
با فشار دادن كليدهاي تركيبي Ctrl+f پنجره اي باز ميشه از بالاي پنجره گزينه Replace را انتخاب كنيد در اين صفحه دو گزينه وجود دارد در سطر اول كليدهاي shift+x را فشار دهيد تا حرف "ي" تايپ شود و در سطر دوم كليد D را فشار دهيد تا باز هم حرف "ي" تايپ شود .سپس از گزينه هاي پايين پنجره گزينه Replace All را انتخاب كنيد تا همه كلماتي كه مشكل جدا شدن حرف "ي" دارند حل شود.البته بايد قبلا فونت هاي لازم كه ديگر دوستان به آنها اشاره كرده اند را نصب كرده باشيد.