PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش نصب بازی و برنامه روی گوشی های سامسونگ ( ایکس 700 . دی 600 . دی 500 ... )

mahyarSAMSUNG
02-10-2006, 17:13
ابتدا شما باید دو نرم افزار مربوطه یعنی Uploader و SofticPPPGatek رو دانلود کنید.

SofticPPPGatek ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Uploader ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
بعد از دانلود :
1.برنامه ی SofticPPPGatek رو روی کامپیوتر نصب کنید البته وسط نصب این گزینه که توی عکس نشان داده شده رو انتخاب کنید . وقتی که آیکون اون زیر ما نیتور بغل ساعت نمایان شد از آن خارج شوید یعنی روی اون کلیک راست کنید و EXIT رو بزنید .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
2.بعد از اون باید USB گوشی خود را وصل کنید و از دورن سی دی مربوط به گوشی درایو گوشی رو نصب کنید
3.بعد از نصب درایو حا ل برنامه ی SofticPPPGatek رو که قبلا نصب کرده بودید رو اجرا کنید که معمولا توی این آدرس هستش ( آدرس نصب نرم افزار ) : PPPGate D:\Program Files\Softick\PPP\Bin\
4.بعد از اجرای نرم افزار علا مت آون مثل توضیح شماره ی 1 کنار ساعت کامپیوتر نمایان میشود ( که قبل از این کار یعنی اجرای برنامه USB حتما باید به کامپیوتر وصل شده باشه ) با دوبارکلیک کردن روی علامت برنامه صفحه ای باز میشود که باید به سربرگ BLUETOOTH/SERIAL رفت و کامپورت رو برای نرم افزار تعریف کرد برای پبدا کردن کامپرت گوشیه خود یابد این کار را انجام دهید:

5.روی MY computer راست کلیک کنید و از منوی ظاهر شده گزینه ی Properties رو انتخاب کنید. وارد قسمت Device manger شوید و گزینه ی modems را باز کرده و بر روی Samsung mobile usb modem راست کلیک کرده و Properties را انتخاب کنید وارد قسمت Advanced\Advanced port settings بشید و در قسمت Com port number از شماره ی پرت مطلع بشید و در برنامه ی Softick آنرا در پنجره ی نشان داده شده در شکل بالا تعریف کنید.
برنامه را تائید و دوباره راه اندازی کنید و بار دیگر چک کنید که کام پرتی که تعریف کرده اید تغییر نکرده باشد.

6.حال با باز گذاشتن برنامه ی Softickوارد برنامه ی Java uploder بشوید و بازی یا برنامه ی مورد نظر رو Add کنید .

نکته ی بسیار مهم : شما برای Add کردن برنامه های جاوا حتما باید هردو فایل جاوا یعنی JAD و JAR رو داشته باشید بطوریکه این دوفایل کنار هم باشند . چون برنامه ی Java uploder فقط فایل های JAD رو Add میکنه و فایل JAR رو اگه در کنارش پیدا کنه اون برنامه قابل نصب هست و اسمش دورن لیست این برنامه ظاهر میشه .( اگه بازم متوجه نشدید جوره دیگه ای بگم ولی فکر کنم فهمیده باشید )

7.وقتی برنامه Add شد سراغ گوشی خود برید و این کد رو بزنید ( البته اگه روی قسمت About برنامه کلیک کنید اون کدها رو خیلی دقیق و بدونه جابجایی نشون داده )
8.اولین کد این که باید جاوا رو فعال کرد #536963*# بعد از وارد کردن این کد و باز شدن صفحه ی زیر با دکمه ی قرمز از این صفحه خارج شوید .

9.بعد از خارج شدن از این صفحه بلافاصله بودن انجام دادن کار اضافه ای دیگر این کد رو وارد کنید #5737425*# که باید صفحه ی زیر ظاهر بشه

10.بعد با انتخاب گزینه اول یعنی PPP UP و انتخاب USB به همین صفحه بر می گردید و باید Serial download رو انتخاب کنید بعد از اون برنامه شروع به نصب میکند . که آیکون برنامه در محل نصب بازی ها قابل رویت هستش .

نکته : حتما قبل از انجام این کارها ( یعنی توضیحات شماره ی 1 تا 10 ) حتما گوشیه خود را یک با خاموش و روشن کنید چون ممکن هست در مرحله شماره ی 10 گوشی ری استارت بشه و با این اتفاق شما بایددوباره از اول همه ی کار ها رو انجام دهید .
نکته مهمتر : برای نصب برنامه ی جدید دوباره باید گوشی خود را ری استارت کنید البته اگر هم ری استارت نکنید در مرحله ی 10 با انتخاب
گزینه ی بلوتوث یا یو اس بی گوشی خود به خود ری استارت می شود . ) یعنی این فقط برای نصب یه برنامه هستش و برای نصب برنامه ی جدید حتما باید گوشی ری استارت بشه

یه در خواست هم از کسانی که این برنامه رو دانلو کردن دارم همونبرنامه ی SofticPPPGatek . چون این برنامه TRIAL VERSION هستش و حدود 20 روز وقت داره هر کی کد ریجیسترش رو گیر اورد بزاره تا بقیه هم استفاده کنند . ( ماله خودم که فقط 5 روز وقت داره )

MY NAME IS MAHYAR SOORANI

امیدوارم که بدردتون خورده باشه .

mahyarSAMSUNG
02-10-2006, 17:16
البته فکر نکنید که این تکراریه اگه دقت کنید خیلی جزئیاتی تر توسط خودم درست شده

jooni
15-10-2006, 13:36
من نتونستم نصب کنم وتو موبایل مینویسه:Install Eror
چون

mahyarSAMSUNG
16-10-2006, 02:56
اگه در برنامه ی جاوا آپلود کلمه ی sending... رو مشاهده كردي بعد اين ارور اومد اشكال از بازيه اگه همون نوشته مونده بود و اين ارور اومد دوباره امتحان كن

amnhck123
13-11-2006, 15:09
مهیار جان من تمام مراحل رو انجام میدم ولی موقع نصب ارور میده که فایل ناشناخته هست . گوشی من سامسونگ ایکس هفتصد هست و پسوند فایل هم جار هست و من آنزیپش نمی کنم و خود فایلش رو مستقیم می ریزم تو گوشی که موقع نصب ابن ارور رو میده

R@R#M@N
13-11-2006, 22:21
نبايد آنزيپش كني
بايد هم پسوند جار رو داشته باشي هم جد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mahyarSAMSUNG
14-11-2006, 01:39
شما نباید که مثل سونی و نوکیا برنامه نصب کنی فرق فوکوله . ا
این یه برنامه هستش برای اونهای که فایل جار رو دارن و جاد رو ندارن این برنامه میتونه جاد رو درست کنه فقط با درگ کردن جار روی آیکون برنامه

shovaleyh
14-11-2006, 01:50
آقا دوتا بازي خودت لينكشو بزار كه هم jar هم jad داشته باشه با تشکر یا یه برنامه آپلود بزار که فقط jar باسش کافی باشه چون لینک بالا خرابه

mahyarSAMSUNG
14-11-2006, 01:58
خوب شما اون نرم افزار كه گذاشتم رو دانلود كن بعد مبتوني جاد رو هم درست كني

shovaleyh
14-11-2006, 02:08
داداش لینکش خرابه

shovaleyh
14-11-2006, 02:12
دادش شرمنده یکم بیشتر توضیع بده شرمنده

amnhck123
14-11-2006, 13:39
شما نباید که مثل سونی و نوکیا برنامه نصب کنی فرق فوکوله . ا
این یه برنامه هستش برای اونهای که فایل جار رو دارن و جاد رو ندارن این برنامه میتونه جاد رو درست کنه فقط با درگ کردن جار روی آیکون برنامه

مهیار جان من همین کار رو کردو و فایل جاد رو هم از فایل روی فایل جار درست کردم و لی باز هم نمیشه و همون ارور فایل ناشناخته رو میده . اعصابمو خورد کرده

mahyarSAMSUNG
15-11-2006, 02:09
خوب منظور من از اين نرم افزار اين نبود كه شايد با اين , بازيا نصب بشه فقط برنامه اي براي اينكه فايل جاد رو بهت بده چون بعضي از نرم افزار يا بازياي كه دنلود ميكنيد جاد رو نداره
من احتمال زياد ميدم كه كامپورت اشتباه تعريف شده كاشكي بلوتوث داشتيد

metal_militia
15-11-2006, 23:04
ممنون سامسونگ جان!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mahyarSAMSUNG
16-11-2006, 02:09
قابلي نداره

amnhck123
16-11-2006, 10:33
خوب منظور من از اين نرم افزار اين نبود كه شايد با اين , بازيا نصب بشه فقط برنامه اي براي اينكه فايل جاد رو بهت بده چون بعضي از نرم افزار يا بازياي كه دنلود ميكنيد جاد رو نداره
مهیار جان من با بلوتوث هم امتحان کردم ولی همون ارو فای ل ناشناخته است رو می ده و مطمتنم که کامپورت رو به برنامه سافنیک درست می دم طبق همون چیزی که توی آموزشتوت گفتید .

amnhck123
16-11-2006, 10:50
مهیار جان من با بلوتوث هم امتحان کردم ولی همون ارو فای ل ناشناخته است رو می ده و مطمتنم که کامپورت رو به برنامه سافنیک درست می دم طبق همون چیزی که توی آموزشتوت گفتید .

amnhck123
16-11-2006, 11:03
مهیار جان من با بلوتوث هم امتحان کردم ولی همون ارو فایل ناشناخته است رو می ده و مطمتنم که کامپورت رو به برنامه سافنیک درست می دم طبق همون چیزی که توی آموزشتوت گفتید .

mahyarSAMSUNG
17-11-2006, 02:45
ديگه فكر كنم خيلي اعصابتو خورد كرده كه اينجوري 3تا پست دادي خوب شما اول در برنامه ي بلوتوث بر روي سريال كانتكن كليك راست كنيد و كانتكت رو بزنيد بهد از اتصال در بالاي ساعت كامپورت رو ميزنه بعدش ديسكانتكت كنيد و همون كامپورت رو تيك بزنيد البته اگه در اون برنامه همه رو تيك بزنيد هم كارتون راه مي افته

Ehsani
19-11-2006, 10:44
سلام مهيار جان..
يك خواهش عاجزانه دارم...آموزش نصب با بلوتوث رو هم بزار.... منم مشكل درست نبودن كامپورت دارم كه هرچي ور رفتم نتونستم برطرفش كنم... حتما قلقي داره كه من بلد نيستم.... اين آموزش نصب با بلوتوثش رو هم بازار...ممنون

only samsung only mahyar

mahyarSAMSUNG
23-11-2006, 02:37
آموزش نداره خودم كشفش كردم شما بايد روي بلوتوث سريال پورت سرويس در برنامه ي BlueSoleil كليك راست كنيد بعد كانكت رو بزنيد بعد از اتصال كامپورت رو بالاي ساعت مينويسه كه شما يابد همون كامپورت رو در اون برنامه تيك بزنيد بعد يادتون نره كه در اون كدها بلوتوث رو انتخاب كنيد نه كابل يو اس بي

shovaleyh
27-11-2006, 00:45
سلام داداش من دارم دیوونه میشم هر کاری میکنم نمیتونم java بریزم دارم یواش یواش از سامسونگ خریدنم پشیمون میشم بابا کارایی که گفتید مو به مو انجام میدم ولی بازم موفق نمیشم من خودم فکر میکنم ایراد از کام پورتش باشه ولی مطمعنم کام پورتشو درست انتخاب کردم دیگه هیچی راستی گوشیمم دی820 است اقا اگه کسی لطف کنه شمارشو باسم بزاره تو میلم ممنون میشم تورو خدا یکی این لطف به من بکنه نوکرشم به مولا ایدیمم هست shovaleyh@gmail.com

mahyarSAMSUNG
27-11-2006, 02:13
خوب اگه شماره هم بهت بدم و زنگ يزني همينا رو بهت ميگم

m.behnam
26-01-2007, 14:48
بچه ها بیاید این هم رمز Softick PPP 2.21 = Serial: 380A-017K-2EJF-2SEF

Linux Learner
26-01-2007, 15:38
خيلي ممنون من كه از سامسونگ گريخته بودم

ShahabSAMSUNG
26-01-2007, 23:14
دوستان، من همیشه گفتم، باز هم میگم: چیزی که باعث موفقیت میشه، تکراره.

من خودم دی820 دارم و با موفقیت بازی و نرم افزار ها رو روش نصب می کنم. ولی من هم بار اول نتونستم این کار رو بکنم و بارها تلاش کردم تا بالاخره موفق شدم. متاسفانه خیلی ها چند بار سع می کنن و فوری میان پست میدن که "من انجام دادم، نمیشه"
این راهش نیست. ادیسون هم اگه دفعات اول فوری ناامید میشد، موفق نمیشد.

البته این هم لینک دانلود آموزشی هست که من خودم نوشتم:
دانلود کنید. امیدوارم مشکلتون حل بشه.

mahyarSAMSUNG
27-01-2007, 02:10
thanks shahab