PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزارهای قانونی کردن (Validate كردن) ویندوز... معرفی ابزارها در پست اول...تمامی سوالات در این تاپیک

صفحه ها : [1] 2 3

Mohammad King
31-07-2005, 21:13
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با اين برنامه ويندوز خود را validate كرده و به راحتي اپديت كنيد.علاوه بر اون شما گاها پيش اومده كه بخواهيد برنامه اي را از خود ماكروسافت دانلود كنيد ولي قبل از دانلود از شما ميخواد كه اجازه بديد ماكروسافت ويندوز شما رو چك كنه و ببينه قانوني هست يا نه بعد از تاييد(كه براي همه ايرانيها رد ميشه)اجازه دانلود به شما ميده.پس از نصب اين برنامه بسيار كم حجم ماكروسافت ويندوز شما را تاييد ميكنه و به راحتي دانلود كنيد.
چون كمپاني ماكروسافت فقير و ندار تازه به ياد اين افتاده كه ويندوزهايي كه رجيستر نشده اند را اپديت نكنه تا شايد كاربران به فكر استفاده از نسخه هاي اصل اين كمپاني بیفتند .

دانلود كنيد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدروش كار:

اين برنامه براي قانوني كردن ويندوزهاي XP SP2 و نيز ويندوز Server2003 ميباشه.
كار با اين برنامه بسيار راحته.اگر از ويندوز XP استفاده ميكنيد كافيه برنامه iNGEn_XPsp2 را اجرا كنيد.در صفحه داس مانندي كه ظاهر ميشه يك عدد بين 0 تا 4500 را تايپ كرده و اينتر را بزنيد و در نهايت Genuinize Button را بزنيد.ويندوز شما قانوني ميشود.
اگر از ويندوز server2003 استفاده ميكنيد فايل دوم يعني iNGEN_WinDoWs را اجرا و يه عدد بين 0 تا 1500 وارد كنيد تا اين ويندوز نيز قانوني بشه.

يك برنامه ديگه براي Validate كردن(قانوني كردن) ويندوز:

Windows Genuine Advantage Validation v1.7.59.0 CRACKED-ETH0

اين برنامه را از لينك زير دانلود كرده.پس از دانلود فايل Installer را اجرا كنيد تا ويندوزي original داشته باشيد:

دانلود:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدWindows Genuine Advantage Validation v1.7.69.2

دانلود:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
جديدترين كرك ويستا كه 100 درصد عالي كار ميكنه

دانلود:

كرك Windows server 2008

دانلود:

جديدترين كرك Windows Server 2008 همراه با فيلم آموزشي نحوه كرك كردن

دانلود:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداز اين پس اگر كرك جديدي براي قانوني كردن ويندوز XP و Vista و Server2003 و Server2008 پيدا كردم در همين پست اول براي سهولت دسترسي كاربران قرار ميدهم تا مشكل دوستان در اين خصوص مرتفع بشه.
آپدیت 09/10/2011
اگر ويندوز شما اورجينال نباشد و بصورت غير قانوني خريداري شده باشد. به احتمال زياد به مشكل آپديت كردن ويندوز و نصب نشدن بعضي از برنامه ها بر روي ويندوز بر مي خوريد .
برنامه Windows Genuine Advantage Validation v1.7.18.5 Crack به صورت 100% ويندوز شما را قانوني مي كند و شما مي توانيد ويندوز خود را از طريق سايت windowsupdate.microsoft.com ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] osoft.com%2F) آپديت كنيد.
طريقه كراك كردن ويندوز :‌ابتدا فايل زيپ را دانلود کرده و محتويات آن را در پوشه خالي Extract كرده و سپس فايل installer.bat را اجرا كرده بعد از آن ويندوز شما قانوني مي شود
اکتیو كردن ويندوز XP :
‌ابتدا فايل زيپ را از دانلود و محتويات آن را در پوشه خالي Extract كرده و سپس فايل installer.bat را اجرا كرده بعد از آن ويندوز شما قانوني مي شود
سريال ويندوز XP : B7R7P - J63JP - 2J7VH - W3TDJ - PDP7T

اکتیو كردن ويندوز مديا سنتر :
‌ابتدا فايل زيپ را دانلود و محتويات آن را در پوشه خالي Extract كرده و سپس فايل CRACK.EXE را در Safe mode ويندوز اجرا كرده و كامپيوتر را راه انداري كنيد ( در موقع روشن شدن سيستم كليد F8 را كليك كرده و Safe Mode را انتخاب كنيد) بعد از آن ويندوز شما قانوني مي شود

hamilton
14-08-2005, 14:50
با سلام.
دوستان عزیزم اون فایل را در این سایت براتون اپلود کردم.میتونید راحت دانلود کنید.فعلا گوش شیطون کر این سایت فیلتر نشده.
دانلود:

یا از لینک زیر:
موفق باشید.

M E H D I
19-01-2006, 17:56
سلام

من آپلود كردم به پرشين گيگ كه ديگه مشكلي نباشه :happy:

ضمنا برنامه تبديل فينگليش به فارسي رو هم از اينجا بگيرين:
آرشيو كامل پي سي ورلد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تشكر: مهدي ;)

M E H D I
20-01-2006, 18:41
سلام

از اينجا اين برنامه كوچيك رو بگيرين:(غيرمستقيم)

اين هم سريالي كه بايد عوض كنين:

ضمنا من بدون اين روش هم ويندوزم آپديت ميشه چون سريال ويندوز من همينه :tongue:

تشكر: مهدي ;)

M E H D I
21-01-2006, 15:54
سلام

از اينجا ببينين مي تونين بگيرين؟

اگه نشد بگين تا يه جاي ديگه آپلود كنم.

M E H D I
30-01-2006, 22:07
سلام

اولش بگم كه شرمنده كه دير شد. چند روز بود كه نمي اومدم(يعني كم ميومدم). داونلود كرده بودم اما آپلود نكرده بودم. اما امروز بالاخره آپلود كردم.

فايل سومي رو پيدا نكردم :)

M E H D I
26-02-2006, 23:37
فکر کنم مایکروسافت جلوی این فایل هم گرفت اگر برای ولیدیت کردن راه های جدیدتری سراغ دارین مارم با خبر کنید

سلام

هميشه يه راهي هست. :happy:

شما وقتي مي خواين يه برنامه رو داونلود كنين از سايت مايكروسافت يك پيغام ميده به شما كه براي چك كردن ويندوز بايد Continue رو بزنين.

خوب شما اين كار رو بكنين اما مثل هميشه منتظر نمونين كه نرم افزار Geniune روي كامپيوتر شما نصب بشه. بلكه به پايين صفحه برين و اين رو بزنين:

بعد توي اين كادر كه من توي اين عكس گذاشتم بايد يك كلمه بنويسين كه اين عدد هر دو سه هفته يه بار احتمالا عوض ميشه. هر وقت ديدن كه اين كلمه كار نكرد بگين تا جديدش رو بذارم.

اين هم اون كلمه اي كه بايد بنويسين:

بعد كليد Validate رو ميزنين و ميرين به صفحه داونلود.

پيوست 1: لازم نيست حتما قبل از اين كار فايل Legitcheck رو پاك كنين. اما اگه مي خواين از اين روش استفاده بكنين بايد زودتر برين به پايين صفحه و به قسمت گفته شده برين. چون اگه نرين خود به خود سيستم، شما رو به صفحه غيرقانوني بودن مي بره. بنابراين بهتره كه اين فايل رو پاك كنين.

پيوست 2: اين مطلب قبلا توي همين انجمن يك بار توسط يكي از دوستان توضيح داده شده بود.( نيايد بگيد تكراريه :biggrin: )

پيوست 3: اگر كسي شماره سريال ويندوزش رو عوض كرده باشه خودش مي تونه اين كلمه رو به دست بياره. ميگين چطوري؟ اين فايل رو بگيريد و اجرا كنيد:

R e Z a
02-03-2006, 21:02
سلام..

pass:
01.03-g0&c0<<

Mikail
08-03-2006, 04:45
دوستان اين هم دولينك ديگر براي دانلود Windows Genuine Advantage Validation v1.5.512.0 Cracked كه آقاي papiyoon معرفي كردند. فقط كافيست يكي از دو آدرس زير را دانلود كنيد. در اينصورت فايلي به صورت فرمت فشرده rar با حجم 311 كيلوبايت بدست مي آوريد و بعد طبق گفته آقاي papiyoon عمل مي كنيد.در ضمن قبل از انجام اين كارها بايد Windows Genuine Advantage Validation را از طريق سايت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] پس از اقدام براي update ويندوز با حجم 710 كيلوبايت نصب كرده باشيد و سپس كارهاي بالا را انجم دهيد.اين هم يكي از نتايج اين عمل كه در زير مي بينيد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] لينك دانلود مستقيم:
يا

موفق باشيد![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

amin3d
10-03-2006, 03:51
Windows Genuine Advantage Validation v1.5.512.0

Download:

amin3d
30-03-2006, 03:23
1. Run regedit and go to:
HKey_Local_Machine\Software\Microsoft\WindowsNT\Cu rrent
Version\WPAEvents
on the right double click on "OOBEtimer" and change at
least one digit of this value to deactivate windows.

2. Choose run from start menu and type in this
command:
%systemroot%\system32\oobe\msoobe.exe /a
to get the activation screen and go to the second
option which is activate by phone.

3. In the new screen choose the option to change
product key, and type in the new product key
(Corporate one only).

4. Close that window, reboot your system and enter the
command in step 2 for the second time to verify your
activation you should see "windows is already
activated".

فكر نمي كنم احتياج به توضيح باشه راستي زماني كه خواستين سريال را وارد كنيد اين سريال را وارد كنيد

B7R7P-J63JP-2J7VH-W3TDJ-PDP7T

راستي اگه به مشكل خورديد من كمكتون مي كنم من براي چند نفر امتحان كردم
ايشالله تا چند روز ديگه برنامشو مي نويسم كه ديگه نيارز به اين كار هم نداشته باشيد

Tornado2800
30-03-2006, 12:44
این همه درده سر !؟ این برنامه نوشتیم همینا که می خواید می کنه خودم هم استفاده کردم
در ضمن ! فکر کنم تایپکی مخصوص در این مورد قانون کردن ویندوز باشه !!!

R e Z a
22-04-2006, 22:59
Windows Genuine Advantage Validation v1.5.526.0

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ACKED-ETH0.rar

Mirror:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ACKED-ETH0.rar

hamilton
14-05-2006, 21:58
با سلام خدمت دوستان محترم.
در اين تاپيك قصد دارم روشي را به دوستان آموزش دهم كه نياز به هيچ كار اضافه اي نداره و به راحتي هر چه تمام مشكل آپديت ويندوز شما و دانلود از ماكروسافت را برطرف ميكند.تركيب اين دو برنامه را فكر نميكنم در جاي ديگري پيدا كنيد.اولين برنامه را شايد دوستان ديگري قبلا معرفي كرده باشند ولي اين برنامه به تنهايي شايد كاري از پيش نبرد.اما با دانلود برنامه دوم كه در واقع قسمت اصلي كار هست شما مشكلي نخواهيد داشت.فايل دوم را يكي از دوستانم از آلمان برايم زحمت كشيده و فرستاده و خودم هم تست كردم و 100% جواب ميده.
نكته مهم:
شما هر چند وقت يكبار برنامه دوم را بايد مجدد نصب كنيد تا هيچ وقت به مشكلي برنخوريد.پس اين مطلب را فراموش نكنيد.

اما معرفي برنامه.برنامه اول كه شايد قبلا معرفي شده باشد:
validator 1.5.512.0 است كه از لينك زير دانلود ميكنيد.تنها كاري كه ميكنيد اين است كه برنامه داخل اين فايل را اجرا ميكنيد تا به صورت اتوماتيك فايل LegitCkeckControl.DLL را در پوشه System32 كپي نمايد تا به اين صورت اين فايل آپديت شود.اما اين برنامه را ميتوانيد از لينك زير دريافت كنيد:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] e_Validation_.rar.html

اما برنامه دوم را از لينك زير دريافت كنيد:

اميدوارم با تركيب دو روش فوق مشكل دوستان هم حل شود

Amin
24-05-2006, 17:21
Activate Ur Windows Without Serial

Activate Ur Windows Without Serial
Read the .nfo file for info

papiyoon
26-05-2006, 01:57
خب وقتی windows genuine notifycation رو remove کردی مشکلت حل نشد ؟
وقتی فایل ستاپ رو extract کردی داخل فولدر update یه فایل هست به اسم iecustom.dll
این فایل رو پاک کن
بعد از اون لینک که داده شده iecustom.dll رو دانلود کن بزار تو فولدر آپدیت
بعد فایل update.exe رو اجرا کن
دقت کن فایل iesetup.exe رو اجرا نکنی

zendegi
26-05-2006, 01:59
من در عجبم كه چطور مديا پلير 11 راحت نصب شد ولي اینترنت اکسپلورر 7 بتا 2 نه!!!!!!!!!!
در مورد گزينه هاي 4و5 يكم بيشتر توضيح بده لطفا.........مرسي.......ببخشيد كه اين همه شما رو اذيت ميكنما........

zendegi
26-05-2006, 02:08
[QUOTE=papiyoon]خب وقتی windows genuine notifycation رو remove کردی مشکلت حل نشد ؟

اصلا همون طور كه توي شكل ميبيني گزينه ريموو فعال نبود يعني من اونو ندارم كه بخواد پاكش كنه..

وقتی فایل ستاپ رو extract کردی داخل فولدر update یه فایل هست به اسم iecustom.dll
این فایل رو پاک کن
آخه من اينترنت اكسپلرر رو از خود ماكروسافت دانلود كردم و اصلا رار نبود.....فولدري به نام آپديت نداشت....

papiyoon
26-05-2006, 02:13
[QUOTE=papiyoon]خب وقتی windows genuine notifycation رو remove کردی مشکلت حل نشد ؟

اصلا همون طور كه توي شكل ميبيني گزينه ريموو فعال نبود يعني من اونو ندارم كه بخواد پاكش كنه..

این فایل رو پاک کن
آخه من اينترنت اكسپلرر رو از خود ماكروسافت دانلود كردم و اصلا رار نبود.....فولدري به نام آپديت نداشت....
عزیز میدونم rar نیست
اما اگه winrar رو نصب کنی و روی فایل ستاپ ie 7 راست کلیک کنی گزینه extract here رو میبینی

zendegi
26-05-2006, 02:23
نه عزيز بازم ميره به ارور:

mossi
26-05-2006, 02:30
من هم دقیقا همین مشکل زندگی را دارم .
حالا پاپیون جون اینارا که اینجا نوشتی انجام میدم ببینم چی میشه .

zendegi
26-05-2006, 02:40
براي من كه فايده اي نداشت......پاپيون جون بازم مرسي كه حوصله به خرج دادي........ممنون..

mossi
26-05-2006, 03:23
پاپیون جون من هم به شکلی که گفته بودی اکس 7 را اینستال کردم بعد از کلی فایل ریختن از کار افتاد رفت پایین .
الان هم که امده بالا اکسپلورر ندارم . کار نمیکنه . دارم تو اپرا مینویسم . یک سیستم رستور پونکت گذاشتم . ببینم میشه رستور کرد . اگر نه که باید ایمیج رستور کنم .

Erfaan
26-05-2006, 07:24
مديا سنتر هم جواب داد :) اوکي

*سینا*
26-05-2006, 08:43
اگه براي من قانونيه پس چرا اينترنت اكسپلرر 7 بتا2 و ويندوز ديفندر نصب نميشه ..........
با سلام
والا من اینترنت اکسپلور 7 رو نصب نکردم ولی احتمال میدم شما باید فایلی از سایت گرفته و نصب کنید چون من برای دانلود اینترفیس فارسی ویندوز ایکسپی یع فایل گرفتم 460 کیلو بایت و اونو نب کردم برای تایید قانونی بودن ویندوز
شما از IE استفاده کن ببین بازم مشکلی هست؟

papiyoon
26-05-2006, 10:36
خب من دیگه راهی به ذهنم نمیرسه :rolleye:
یا باید صبر کنی تا کرک جدید بیاد برای wga یا باید بیخیال شی :sad:
اینم بگم این IE 7 و Media Player 11 و WIndows Defender همچین تحفه ای هم نیستن حالا :biggrin:
من که هیچ کدومو نگه نداشتم ;)

shahbab
26-05-2006, 11:01
اين كركي كه پاپيون عزيز گذاشته بود مشكل منو با مديا سنتر حل كرد...
مرسي
(محض اطلاع)

* SadeGh *
26-05-2006, 14:26
سلام
خيلي خيلي خوب بود
مرسي

zendegi
26-05-2006, 15:23
اخه حيفه اين كرك به اين خوبي كار ميكنه و ميشه از ماكروسافت هم دانلود كرد ولي برنامه ها نصب نشوند يكم حالگيريه.....مرسي.....

papiyoon
26-05-2006, 15:36
اخه حيفه اين كرك به اين خوبي كار ميكنه و ميشه از ماكروسافت هم دانلود كرد ولي برنامه ها نصب نشوند يكم حالگيريه.....مرسي.....
بله حق با شماست
اما خب به این نکته هم باید توجه کرد که بالاخره هر بار که نسخه جدید wga میاد دارای کد نویسی قوی تری میشه و کرک کردنش راحت نیست
از کجا معلوم شاید از ورژن بعدی دیگه اصلا کرک نشد :biggrin:

masoud_35_teh
26-05-2006, 21:32
من تونستم قانونیش کنم و اگسپلور 7 رو هم نصب کردم.مرسی

zendegi
26-05-2006, 23:57
masoud_35_teh جون ويندوزت مديا سنتره........

siavash_ahmadpour
27-05-2006, 17:27
سلام
من ویدوزم xp و با هر روش و کرکی که بود سعی کردم ویندوزم رو قانونی کنم بعد از همه این ها که پیغام "your windows is already activated " رو دریافت کردم به سایت مایکروسافت رفتم که LIP رو بگیرم و برنامه ی "genius check" رو هم دانلود و کد رو هم دریافت کردم ولی وقتی کد را در سایت مایکروسافت می زدم و به مرحله ی بعد می رفتم در قستی که باید ادامه را می زدم (فکر کنم سومین صفحه ) هر چقد منتظر موندم آخرش هم همونجا موند و من به صفحه ی بعد نرفتم.
LIP رو آخر سر از لینک آپلود شده از rapidshare گرفتم ولی موقع نصب بازم می گه validation ویندوز شما با ید چک بشه
حالا من چی کار کنم؟

ebinem173
27-05-2006, 18:29
من این فایل فارسی ساز رو دانلود کردم و برای نصب ایراد ولیدیت میگرفت نفهمیدم چیکار کردم که نصب شد؟
ولی حالا هرکار میکنم مدیا پلیر 11 رو که دانلودش کردم نمیتونم نصب کنم

zendegi
27-05-2006, 19:22
به تمامي دوستاني كه در امر كامپيوتر و بخصوص كرك مهارت زيادي دارند لطفا اين مشكل validation ويندوزها مخصوصا مديا سنتر رو با بررسي و دقت بيشتر و رسيدگي و حل كنند البته تلاشهاي زيادي دوستان در اين رابطه انجام دادند ولي فقط در مورد اكس پي موفقيت آميز بوده و دوستان وقتي برنامه اي رو از قبيل اينترنت اكسپلرر7 بتا2 وغيره دانلود ميكنند موقع نصب به اين مشكل برمي خورند كه حالگيري واقعا ........بازم از دوستاني كه در اين امر بنده حقير و ديگر دوستان رو ياري ميكنند متشكرم ......

masoud_35_teh
28-05-2006, 12:25
masoud_35_teh جون ويندوزت مديا سنتره........
ویندوز من SP2 هستش
منم اولش نتونستم وچند تا کرک رو امتحان کردم ولی دوباره اینکار رو رو یه سیستم دیگه کردم و شد واومدم دوباره با همون سیستم وریستور کردم به قبل از نصب کرکها و دوباره از روش REGEDIT اینکار رو کردم و شد.

masoud_35_teh
28-05-2006, 12:29
دوستان من از زمانی که اکسپلور 7 رو نصب کردم صفحات وب رو دیر باز میکنه .آیا شما هم برخورد کردین یا نه ؟

siavash_ahmadpour
28-05-2006, 15:20
ebinem173 جان برای نصب WMP11 باید فایل رو با winrar باز و extract کنی بعدش فایل wmp11 (نه setup_wm) رو باز کن بعدش که اون اینستال شد فکر کنم باید ری استارت کنی بعدش هم او سه تا exe ی دیگه بجز seup_wm رو اجرا کن اگه بازم ایراد گرفت یه بار دیگه هم کار ها رو بکن اگه به مشکلی بر خوردی در خدمتم.

ebinem173
28-05-2006, 17:32
ساوش جان یادم نبود
آره تو صفجات قبل هم دوستان توضیح داده بودن ولی حواسم نبود که باید اینکارو کنم
از راهنماییت ممنونم
کارم راه افتاد و مدیا پلیر 11 نصب شد

majjidd
29-05-2006, 23:05
سلام دوستان
من كه نتونستم ويندوزمو قانوني كنم
يك مشكل پيش اومد كه اگه ميشه راهنمايي كنيد
من طبق راهنمايي شما regedit رو زدم و... ff رو هم صفر كردم
اما
command رو كه زدم و تايپ كردم win:\WINDOWS\system32\oobe\msoobe.exe/a اما هيچ اتفاقي نيفتاد :blink:
رفتم تو خوده پوشه oobe و فايل msoobe.exe رو هم open كردم بازم هيچ اتفاقي نيوفتاد :blink:
باخودم گفتم شايد ويندوزم خرابه (win 2002 sp2) پاكش كردم و يك ويندوز 2004 و sp2 هم نصب كردم همون كارها رو كردم اما
بازم نشود كه نشود :blink: :sad: :sad:
ميگين ايراد كار كجاي

*سینا*
29-05-2006, 23:16
سلام دوستان
من كه نتونستم ويندوزمو قانوني كنم
يك مشكل پيش اومد كه اگه ميشه راهنمايي كنيد
من طبق راهنمايي شما regedit رو زدم و... ff رو هم صفر كردم
اما
command رو كه زدم و تايپ كردم win:\WINDOWS\system32\oobe\msoobe.exe/a اما هيچ اتفاقي نيفتاد :blink:
رفتم تو خوده پوشه oobe و فايل msoobe.exe رو هم open كردم بازم هيچ اتفاقي نيوفتاد :blink:
باخودم گفتم شايد ويندوزم خرابه (win 2002 sp2) پاكش كردم و يك ويندوز 2004 و sp2 هم نصب كردم همون كارها رو كردم اما
بازم نشود كه نشود :blink: :sad: :sad:
ميگين ايراد كار كجاي
با سلام
شما باید بزنی
C:\windows\edameash.....
در ضمن آیا در مسیر پیش فرض نصب کردی؟

majjidd
29-05-2006, 23:25
شما باید بزنی
C:\windows\edameash..... خوب منم همينو زدم اينجا نوشتم win:

در ضمن آیا در مسیر پیش فرض نصب کردی؟
آره

zendegi
29-05-2006, 23:26
]
command رو كه زدم و تايپ كردم win:\WINDOWS\system32\oobe\msoobe.exe/a اما هيچ اتفاقي نيفتاد ::
ميگين ايراد كار كجاي

دوست عزيز فكر كنم كه اينجا اشتباه كردي:
msoobe.exe/a بايد قبل از اسلش يه اسپيس بزني يعني اينجور بشه: msoobe.exe /a

*سینا*
29-05-2006, 23:29
با سلام
نه نیازی نیست به اسپیس
در ضمن ویندوزتون الان چیه
اگه ایسکپی هر مدلی باشه مشکلی نیست

majjidd
29-05-2006, 23:30
ممنون حل شود

zendegi
29-05-2006, 23:31
قابلي نداشت........

*سینا*
29-05-2006, 23:32
ویرایش شد :blink: :blink: :blink:

mossi
30-05-2006, 23:20
آقا چشمتان روز بد نبیند .
این کرک های اینترنت اکسپلور 7 مارو هم کرک کردند .
دچار بد سکتور شدم . دیگه نمیشد .ایمیج برگردوند یا حتی هاردو فرمت کرد .
خلاصه سه روز علاف بودم . دو تا سیستم قدیمی و یک مدیا سنتر را مجبور شدم پاک کنم . باز هم هارد فرمت نمیشد .
پارتیشن ماژیک هم نتونست کاری کنه .
تا اینکه با اف دیسک یکبار فرمت کردم . که باز هم نشد هیچ سیستمی اینستال کرد . فکر میکردم هارد 200 گیگی مرده .
اما چون سرو صدا نمیکرد . ولش نکردم .
یک هارد 15 گیگی قدیمی تو آشغالا داشتم روش یک ایکس پی گذاشتم . راحت رفت بالا .
هارد یزرگ را اسلاو بستم . پارتیشن ماژیک دیدش . گفتم بهش اینو یکبار دیگه کامل فرمت کنه . وسطای فرمت ارور میداد . فهمیدم بد سکتور داره .
رفتم تو 200 گیگی دیدم یک گوشه یک پوشه تنها افتاده روش کلیک کردم پاک بشه . ارور داد . پاک نمیشد .
شانسی اسمش را عوض کرد م . ببینم چی میشه . بازهم پاک نشد اما میشد رفت توش . اون تو دوباره یک پوشه بود که باز نمیشد. حلاصه هی پوشه تو پوشه های زیادی را رینیم کردم تا بلاخره به آخری رسیدم که این پاک شد .
آمدم بیرون حالا دیگه کل پوشه پاک شد.
دوباره به پارتیشن ماژیک گفتم حالا فرمت کن بینیم میتونی یا هنوزم نه .
یک 60 دقیقه ای طول داد اما بدون ارور فرمت شد . هنگام پارتیشن بندی دوباره هی میگفت باید چک کنم ببینم بد سکتور نداره .
در ست شد خلاصه .
اما بدنشد به جای دو ایکس پی قدیمی * 2 ایکس پی با سرویس پک 2 نصب کردم . که خوب هم آپ دیت میشن .

اینو نوشتم فقط به خاطر این بدسکتور که بدونید چه جوری آدم دچار بد سکتور میشه . و چه شکلی میشه معا لجه اش کرد .

zendegi
30-05-2006, 23:34
mossi جون خسته نباشي ازاين همه تلاش و خوشحالم كه مشكلت حل شده...........

papiyoon
31-05-2006, 01:10
خب اقا جان یه اسکن دیسک میکردی بدسکتورت رفع میشد برادر
نیاز به این همه تلاش و کوشش نداشت
گزینه scan for and attemp recovery of bad sectors رو تیک میزدی همه درایو ها رو اسکن دیسک می کردی

farzad964
31-05-2006, 01:23
با سلام

من یه سوال دارم و ویندوزم رو هم قانونی کردم، مرسی

من داشتم از قسمت خببهزث مایکروسافت دانلود میکردم که دیدم عین همین قضیه قانونی برای آفیس هم هست، توی سایت هم جستجو کردم چیزی ندیدم. گفتم اینجا مطرح کنم شاید بد نباشه. البته اگر مدیران محترم خواستند که جای دیگه مطرح کنم به چشم.

به هر حال اگه کسی میدونه لطف کنه بگه چه جوریه.

مرسی

ebinem173
31-05-2006, 20:41
این قضیه برای دانلود تمام محصولات مایکروسافت وجود داره
خوب بنده خداها تقصیر ندارن اونها هم از این راه پول در میارن رایگان که اینهمه سرویس نمیدن

farzad964
01-06-2006, 13:52
خوب يعني آفيس رو چه جوري ميشه قانوني كرد؟

mahramasrar2
01-06-2006, 19:27
دوستان از تاپيكي كه لينكش را زير گزاشتم ديدن كنيد به يك سئوال جواب بدين وصد دلار كارت اعتباري جهت خريد در اينترنت جايزه بگيرين

mossi
01-06-2006, 22:15
mossi جون خسته نباشي ازاين همه تلاش و خوشحالم كه مشكلت حل شده...........
زندگی جان بالاخره درست شد .
یک فایل پی دی اف تو همین تاپیک هست که گفته چگونه ویندوز تان را ولیدیت کنید . به فارسی هم هست . دمش گرم .
من اینو اجرا کردم . هردو سیستم جدید را ولیدیت کردم . اکسپلورر 7 را هم اینستال کردم . دوبار در دوسیستم . میخواستم ببینم . اولی شانسی نبوده ولی هردو ولیدیت شد اکسپلورر هم اینستال شد .
تازه اینو هم بگم که این روش مال ایکس پی انگلیسی است . در حالیکه من آلمانی دارم . راحت رو آلمانی هم جواب داتد .
حالا انگار که یگ سافت ور نو خریدی سایت میکروسافت هیچ کاری بامن نداره . اپدیت . اینستال اوکی .
اینو شما اجرا نکردی ببینی چی میشه ؟

mossi
01-06-2006, 22:22
خب اقا جان یه اسکن دیسک میکردی بدسکتورت رفع میشد برادر
نیاز به این همه تلاش و کوشش نداشت
گزینه scan for and attemp recovery of bad sectors رو تیک میزدی همه درایو ها رو اسکن دیسک می کردی
پاپیون جان میدونم . ولی این که همیشه جواب نمیده .
این مشکل همه اش به خاطر یک فایلی بود که من از حدود 2 ماه پیش هی سعی میکردم پاکش کنم ولی به هیچ عنوان پاک نمیشد و من هم ولش کرده بودم . تا اینکه کار فرمت کردن کشید که تو فرمت هم گیر داد . در ظاهر دیسک فرمت میشد . اما وقتی شروع به نصب سیستم میکردم . بعد از کارهای اولیه که ویندوز استارت دوباره میکرد . فقط یک پنجره سیاه میدیدم . که مجبور میشدم خودم دوباره رستارت کنم . وبقیه دادستان .

papiyoon
01-06-2006, 22:29
خب از این به بعد هر وقت از اون فایل ها پیدا کردی تو هاردت خیلی راحت با برنامه unlocker با یک کلیک پاکش کن تا مشکلی برات ایجاد نشه

SANR
02-06-2006, 00:21
دستت درد نكنهamin3d كار خوبي كرديد.

mossi
02-06-2006, 00:30
خب از این به بعد هر وقت از اون فایل ها پیدا کردی تو هاردت خیلی راحت با برنامه unlocker با یک کلیک پاکش کن تا مشکلی برات ایجاد نشه

پاپیون جون مرسی برای این راهنمایی هات.

این برنامه unlocker را من خودم حدود یک سال پیش تو این سایت معرفی کردم .
اگر بگردی تاپیک انرا شاید پیدا کنی .

2 شما وقتیکه یک پارتیشن را فرمت میکنی ان هم فرمت کامل نه سریع یعنی چی . یعنی اینکه تا اون نقطه آخرش راهم پاک میکنی .
این فایلی که من میگم پاک نمیشد . تو یک پارتیشنی بود که سیستم نداشت .
وقتیکه یکی از سیستم ها را فرمت کردم و خواستم سیستم بزارم روش نصفه کاره پس میزد .
از 10 سال پیش تا حالا من به یک همچین موردی بر نخورده بودم . به همین دلیل فکر میکردم هارد مرده .
unlocker که هیچی فرمت هم نمیتوانست انرا پاک کند .
پارتیشن ماژیک هم نمیتوانست .
از پایین با اف دیسک ظاهرا همه چی پاک شد . ولی باز هم پاک نشده بود .
تا اینکه یک هارد دیگه بستم و بقیه داستان ....
شاید یک سال پیش یا چند ماه پیش تو یک تاپیکی راجع به فایل هایی که بعضی اوقات هنگام کار پاک نمیشن چه باید کرد بحث بود که یکی از بچه ها یک راه حلی داده بود که ازطریق رفتن به regedit باید انجام میدادی .
که مثلا بشه بدون اینکه سیستم را رستارت کنی بتونی این فایل را از برنامه ای که ازش استفاده میکنه و نمیزاره پاکش کنی بشه جداش کرد و پاکش کرد . من ان موقع این unlocker را میشناختم و معرفی کردم
در ضمن شما میدونی که موضوع معمولی باشه تازه آدم احتیاج به unlocker نداره بایک بار رستارت وبالا آمدن دوباره میشه فایل و پاک کرد ..
.

papiyoon
02-06-2006, 00:49

2 شما وقتیکه یک پارتیشن را فرمت میکنی ان هم فرمت کامل نه سریع یعنی چی . یعنی اینکه تا اون نقطه آخرش راهم پاک میکنی .
وقتیکه یکی از سیستم ها را فرمت کردم و خواستم سیستم بزارم روش نصفه کاره پس میزد .
از 10 سال پیش تا حالا من به یک همچین موردی بر نخورده بودم . به همین دلیل فکر میکردم هارد مرده .
شاید یک سال پیش یا چند ماه پیش تو یک تاپیکی راجع به فایل هایی که بعضی اوقات هنگام کار پاک نمیشن چه باید کرد بحث بود که یکی از بچه ها یک راه حلی داده بود که ازطریق رفتن به regedit باید انجام میدادی .
که مثلا بشه بدون اینکه سیستم را رستارت کنی بتونی این فایل را از برنامه ای که ازش استفاده میکنه و نمیزاره پاکش کنی بشه جداش کرد و پاکش کرد . من ان موقع این unlocker را میشناختم و معرفی کردم
در ضمن شما میدونی که موضوع معمولی باشه تازه آدم احتیاج به unlocker نداره بایک بار رستارت وبالا آمدن دوباره میشه فایل و پاک کرد ..
.
که اینطور :biggrin:
خب خوشحالم که مشکلت حل شد ;)

R e Z a
02-06-2006, 03:37
Windows Genuine Advantage Validation v1.5.532.0 Cracked

zendegi
02-06-2006, 10:00
R e Z a جون مرسي.........................

zendegi
02-06-2006, 10:06
زندگی جان بالاخره درست شد .
یک فایل پی دی اف تو همین تاپیک هست که گفته چگونه ویندوز تان را ولیدیت کنید . به فارسی هم هست . دمش گرم .
من اینو اجرا کردم . هردو سیستم جدید را ولیدیت کردم . اکسپلورر 7 را هم اینستال کردم . دوبار در دوسیستم . میخواستم ببینم . اولی شانسی نبوده ولی هردو ولیدیت شد اکسپلورر هم اینستال شد .
تازه اینو هم بگم که این روش مال ایکس پی انگلیسی است . در حالیکه من آلمانی دارم . راحت رو آلمانی هم جواب داتد .
حالا انگار که یگ سافت ور نو خریدی سایت میکروسافت هیچ کاری بامن نداره . اپدیت . اینستال اوکی .
اینو شما اجرا نکردی ببینی چی میشه ؟
چندين بار امتحان كردم روي مديا سنتر من جواب نداد نميدونم چرا ؟؟؟؟؟ يا اينكه اصلا روي مديا سنتر جواب نميده يا اينكه چون من قبلا از كرك ديگه استفاده كرده بودم حالا اينpdf روي ويندوزم جواب نميده بايد صبر كنم تا وقتي كه مجبور بشم كه ويندوزم رو عوض كنم ..................

mossi
03-06-2006, 01:59
با سلام
غیر ممکنه
ویندوزتون چیه؟
من ایدیم تو امضام هست اگه تونستی پی ام بده

سینا جان این را من رو دو سیستم . یکی با تول میکروسافت و یکی که هنوز نوی نو بود اجرا کردم کار کرد . از این بهتر تا حالا چیزی نذیدم .
بلافاصله هم اکسپلورر 7 را اینستال کردم .
این فایل فقط یک جاش چیزی کم دارد آن هم اینست که < انجا که میگه صبر کنید تا یک صفحه جدیدی بیاد . باید
انتر بزنید و صبر کنید .

این روش واقعا بی نظیر بود .

mossi
03-06-2006, 02:38
چندين بار امتحان كردم روي مديا سنتر من جواب نداد نميدونم چرا ؟؟؟؟؟ يا اينكه اصلا روي مديا سنتر جواب نميده يا اينكه چون من قبلا از كرك ديگه استفاده كرده بودم حالا اينpdf روي ويندوزم جواب نميده بايد صبر كنم تا وقتي كه مجبور بشم كه ويندوزم رو عوض كنم ..................

من حالا دوباره یک مدیا سنتر هم رو یک پارتیشن دیگه نصب میکنم . و این روش را امتحان میکنم .
این ویندوزی که روش امتحان کردم ایکس پی پرو 2005 سرویس پک 2 تک سیدی است .

من قبلا مدیا سنتر هم نصب کرده بودم که سر نصب این اکسپلورر 7 کارم به جایی کشید تمام هاردم را فرمت کردم و بعدش این یکی ویندوز را که سریال میخواست نصب کردم . اینو که دانلود کردم سریال روش نبود با یک
کی جنراتور ایکس پی قبلا یک کی درست کردم که با همین هم راحت اینستال شد .
آپ دیت اتوماتیک میشد اما دستی نه . میگفت برو پس بده بیا از من بخر . این قلابی است .
ناگهان یهو به فکرم رسید این فایل پی دی اف را اجرا کنم .

که همانطور که گفتم بی نظیز بود . رو این سیستم که تول ماکروسافت روش بود کار کرد و روسیستم دیگه هم کارد . البته هنگام نصب اکسپلورر گفت باید ببینم قانونیه یا نه که کفتم خوب ببین . همچین که به سایت وصل شد .
در یک دقیقه یک چیزایی را برای اکسپلور اینستال کرد و بعدش هم اکسپلور را نصب کرد و بعدش هم حدود 40 اپدیت نصب کرد .
در ضمن بگم که به نظز میاد نصب اکسپلورر 7 کمی پی سی را کند میکنه .

zendegi
03-06-2006, 08:53
این ویندوزی که روش امتحان کردم ایکس پی پرو 2005 سرویس پک 2 تک سیدی است .

روي اكس پي من اون pdf رو خيلي امتحان كردم و جواب داده بود فقط روي مديا سنتر جواب نگرفته بودم........مرسي...... ;) :laughing: :) :cool: :rolleye: :tongue: :biggrin:

blue2006
03-06-2006, 18:26
سلام
آقا من ويندوز رو قانوني كردم اما موقع نصب پك فارسي ماكروسافت مي گه قانوني نيست .
ازاكثر كرك ها و روشه اي شماهم استفاده كردم ولي نشد .
حال
اhelp meeeeeeeeeeeee

Behroooz
03-06-2006, 18:46
اين مطلب چه طولاني شده

انگليسي باشه كه بهتره زبان ياد ميگيري

پسر خوب
03-06-2006, 19:25
سلام.

مي توني همه اين نوشته هات رو به فارسي بنويسي! من يه چيزايي فهميدم! ولي يه كم زير سيكل بنويس!!!

borzou_one
03-06-2006, 19:31
سلام دوستان
من هم بدون مشکل وبا این کرک جدید تونستم اینترنت اکسپلورر7بتا2 رانصب کنم .البته من ویندوز مدیاسنترما جدیدا عوض کردم واین کرک را اجرا کردم وبدون مشکل الان هم داره ابدیت میشه .
موفق باشید

mossi
04-06-2006, 18:18
سلام دوستان
من هم بدون مشکل وبا این کرک جدید تونستم اینترنت اکسپلورر7بتا2 رانصب کنم .البته من ویندوز مدیاسنترما جدیدا عوض کردم واین کرک را اجرا کردم وبدون مشکل الان هم داره ابدیت میشه .
موفق باشید

با چه کرکی ؟

با فایل پی دی اف که میگه چه طوری قانونی کنید یا با یک کرک ؟
رو مدیا سنتر هم کارمیکنه جدی ؟
اینو توضیح بده چون دوستان برای مدیا سنتر مشکل دارند. مرسی .

zendegi
04-06-2006, 18:43
آره توي مديا سنتر من pdf جواب نداد.........ميشه بيشتر توضيح بدي........مرسي........

mohsen_djd2
05-06-2006, 14:11
من ويندوز رو قانوني كردم اما موقع نصب پك فارسي ماكروسافت مي گه قانوني نيست .

This installation packae could not be opend.
Contact the application vendor to verify that this is a valid Windows Installer package

چیکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟

SANR
05-06-2006, 23:03
ميشه روششو به فارسي بنويسيد اخه چند جاش نمي تونم ترجمه كنم.

borzou_one
06-06-2006, 22:21
با چه کرکی ؟

با فایل پی دی اف که میگه چه طوری قانونی کنید یا با یک کرک ؟
رو مدیا سنتر هم کارمیکنه جدی ؟
اینو توضیح بده چون دوستان برای مدیا سنتر مشکل دارند. مرسی .

من با کرک یعنی همون فایل dllقانونی کردم البته در مدیاسنتر .توجه داشته باشید که حتما باید کرک مدیاسنتر راهم اجرا کنید وبعد اون فایل dllرا در system32 کپی کنید.
درمورد نصب مدیاپلیر 11من توی این ادرس:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] توضیح دادم که چطوری نصبش کنید.
موفق باشید

zendegi
06-06-2006, 22:30
borzou_one جون ميشه اون كرك و فايل رو برام اينجا بذاري ممنون ميشم چون مديا سنترمو تا حالا نتونستم قانوني كنم........مرسي..........

borzou_one
06-06-2006, 22:54
borzou_one جون ميشه اون كرك و فايل رو برام اينجا بذاري ممنون ميشم چون مديا سنترمو تا حالا نتونستم قانوني كنم........مرسي..........

زندگی جان سلام اول اون فایل کرک را اجرا کن واگر گفت که سی دی ویندوز را داخل سی دی رم بذار علامت کنسل را بزن وبعدفایلLegitCheckControl.dllرا در system332 ویندوز کپی کن البته در درایو c هم اگر ویندوز نصب هست این فایل را اونجا هم کپی کن .ترجیحا اگر جواب نداد ویندوز جدید نصب کن حتما موفق میشی :
اینجا دوتا فایل را برات اپلود کردم:
موفق باشید

zendegi
07-06-2006, 10:39
borzou_one جان دستت درد نكنه من خودمم احتمال ميدم كه بايد ويندوزم رو عوض كنم ......مرسي.............

zendegi
07-06-2006, 11:30
borzou_one جان درست شد يعني براي دانلود و آپديت مشكلي نداشت و حل شد ولي نميدونم چرا موقع نصب اينترنت اكسپلرر 7بتا 2 به اين مشكل برميخوره و نصب نميشه ميدوني مشكلش كجاست و ميتوني كمكم كني ؟؟؟!!!! مرسي ....... اينم عكس مشكل:

پسر خوب
07-06-2006, 12:28
سلام.

بابا يكي مي تونه اينا رو به فارسي ترجمه كنه!!! دو نفر در خواست كردند! هنوز كه هنوزه كسي فارسيش نمي كنه! اي بابا!!!

borzou_one
07-06-2006, 20:51
زندگي جان اين تصوير يعني اينكه درموقع نصب اينترنت اكسپلرر 7بتا 2 ويندوز شما را قانوني تشخيص نميده وميخواد به سايتش متصل بشه جهت چك كردن ويندوز واجازه نصب در صورت قانوني بودن كه بنا به دلايلي اين اتصال در بعضي مواقع انجام نميشه .حالا شما اين كاررا بكن اول ويندوز را عوض كن واون كارائي كه گفتم براي قانوني شدن ويندوز انجام بده بعد بدون اينكه به اينترنت وصل بشي اينترنت اكسپلرر 7بتا را نصب كن چون در اولين ابديت يه فايل براي چك كردن ويندوز روي كامپيوتر نصب ميشه كه اون اجازه نصب اينترنت اكسپلورر را در بعضي مواقع نميده البته براي دانلود وابديت مشكلي نداريد.(من عكس را براي سرعت باز شدن صفحه حذف كردم
موفق باشيد

free_user
08-06-2006, 10:14

.

سلام
به نظر من این مشکل به خاطر آن فایل یا فایلهای مشابه نبوده بلکه پنجره سیاهی که موقع نصب ویندوز می یاد به خاطر این است که در داخل بایوس یا ست آپ سیستم شما چک کردن ویروس را فعال کرده اید و این گزینه باعث ایجاد پیغام برای زمانی که شما می خواهید در بوت سکتور بنویسید می شود اگر شما روی پنجره سیاه چندین دفعه کلید
Y
یا همان YES
را بزنید مشکل حل می شود. ولی بهتر است قبل از نصب ویندوز گزینه Virus Checking
را در SETUP
مربوط به بایوس از غیر فعال کنی
امیدوارم که هاردت را دور نداخته باشی و بتوانی با این روش آن را بازیابی کنی
خدانگهدار
در ضمن اگر از نتیجه کار نیز مرا با ایمیل یا پیغام خصوصی مطلع کنی خوشحال خواهم شد.

mossi
08-06-2006, 15:31
سلام.

بابا يكي مي تونه اينا رو به فارسي ترجمه كنه!!! دو نفر در خواست كردند! هنوز كه هنوزه كسي فارسيش نمي كنه! اي بابا!!!

پسر خوب تو چی را میگی که به فارسی ترجمه بشه.
اگه فایل پی دی اف را میگی که ترجمه است .
حاهای ترجمه نشده را تو باید همونجوری اجرا کنی . نمیشه که آنها را ترجمه کرد .
بابا شما هم که آباد کردید .

mehdi_vsgh
08-06-2006, 18:10
من همه اينكارهارا كردم ولي بازهم نتوستم اينترنت اكسپلورر 7 را نصب كنم اما تونستم از خود سايت مايكروسافت فارسي ساز را دانلود كنم
مشكل از كجاست؟؟؟؟؟؟؟؟

papiyoon
08-06-2006, 18:51
آقا مهدی ورژن WGA جدید تر شده 1.0.532.0
کرک ورژن جدید رو از لینک زیر بگیر تا مشکلت حل بشه

zendegi
08-06-2006, 19:10
borzou_one جون مرسي ........ممنون............

3tareh
08-06-2006, 20:01
آقا amin3d دستت درد نكنه، واقعا كه گل كاشتي... دمت گرم. جواب داد، بدجورم جواب داد...
يعني الان ويندوزم 300000 تومان مي ارزه!!!........ وووي....
بازم ممنون

mehdi_vsgh
09-06-2006, 17:27
من همه اينكارهارا كردم ولي بازهم نتوستم اينترنت اكسپلورر 7 را نصب كنم اما تونستم از خود سايت مايكروسافت فارسي ساز را دانلود كنم
مشكل از كجاست؟؟؟؟؟؟؟؟

Tornado2800
10-06-2006, 17:45
لینک کار نمی کنه ! کسی می تونه آپلود کنه ؟
در ضمن این جواب می ده ؟ آخه هر سری داره عوض می کنند

papiyoon
10-06-2006, 18:20
لینک کار نمی کنه ! کسی می تونه آپلود کنه ؟
در ضمن این جواب می ده ؟ آخه هر سری داره عوض می کنند
لینک کار می کرد که دوست عزیز
به هر حال برات آپلود کردم از لینک زیر بگیر
برای من که کار کرد بدون مشکل
همه محدودیت ها رو هم برداشت

mshiraz.2006
14-06-2006, 11:45
به نام خدا

از کجا میشه فهمید ویندوز قانونیه یا نه؟

zendegi
14-06-2006, 18:51
دوست عزيز شما برو به سايت ماكروسافت و يه برنامه مثل ويندوز ديفندر رو براي دانلود كردن انتخاب كن و اگه بعد از طي مراحلي گزينه دانلود به شما داده شود و توانستيد داناود كنيد خوب ويندوز شما قانوني ميباشد و در غير اينصورت اينطور نيست.....

Ali_p30
14-06-2006, 19:03
اين فايل كپي كنيد تو x:windows\system32 (منضور از xهمون درايوي كه توش ويندوز هستش)

eastern
14-06-2006, 22:54
سلام

يكي به دادم برسه !

من تمام 19 صفحه تاژيك رو خوندم و دستورات جور و واجور همه رو امتحان كردم .. هر چي برنامه هم قابل دانلود بود امتحان كردم اما هر وقت ويندوز مي خواد بياد بالا پيغام ميده كه ويندوزتون مجاز نيست و ..درباره همين genuine مي گه و بعدش كه دسكتاپ ظاهر ميشه..اون كنار ساعت يه ستاره مياد كه همش گير ميده ويندوزتون غيرقانونيه !

تو رو خدا بگيد چه كار كنم از شر اون پغامهاي اول و اين ستاره خلاص شم

zendegi
14-06-2006, 23:24
ببينم اين آپديت رو به طور دستي گرفتي چون منم يه بار بطور دستي گرفتم و البته موقع نصبش ازم پرسيد كه ميخواي نصب كنم و از اين حرفا ولي من توجهي نكردم و نصبش كردم و وقتي كه سيستممو ريست كردم مثل مشكل تو برام پيش اومد حتي خواستم كه از توي سيستم ريمووش كنم مي گفت كه اين ريموو شدني نيست بالاخره هر كاري كردم نشد كه نشد و مجبور شدم كه ونيدوزم رو عوض كنم البته براي خيلي وقت پيشه ولي اميدوارم كه راهي باشه من كه پيدا نكردم........

eastern
14-06-2006, 23:28
نه تو رو خدا!

من تازه هفته پيش ويندوزم رو عوض كردم ):

zendegi
14-06-2006, 23:45
من كه گفتم شايد راهي باشه من بلد نبودم نگران نباش دوستان حتما يه راهي پيدا ميكنن.............

eastern
15-06-2006, 00:38
سلام دوباره !

من طي دو عمليات ژانگولر موفق به حل مشكلم شدم اما جرات ندارم دوباره برم سراغ آپديت !

اگه كسي مشكل منو داشت مي تونه اينطور عمل كنه..

1- روي يه درايو ديگه ويندوز تازه نصب كردم. ( از رو همون سي دي كه داشتم)

2- رو اون ويندوز تازه نرم افزار winxp manager رو نصب كردم. ( متاسفانه لينكي ازش ندارم ! )

3- يه بخش در اون نرم افزار هست كه مي ذاره از activation code بك آپ بگيريد.

با استفاده از اين امكان يه بك آپ از activation code ويندوز گرفتم .

4- طبق دستور برنامه دستگاه رو ريست كردم ..

5- حالا نوبت اون بود كه با زدن F8 به حالت safe mode with command prompt ويندوزي برم كه خراب بود.

6- در command prompt ، فايلي رو كه اون نرم افزار برام بك آپ گرفته بود رو كپي كردم تو c:\windows\system 32

7- رفتم به آدرس C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Windows Genuine Advantage

( البته بگم که این پوشه به دلیل آ÷دیت شدن ویندوز رو دستگاهم نصب شده بود )

8- یک فایل data.dat توش بود ( قبلا یکی از بچه ها تو همین تاپیک راجع بهش صحبت کرد که منم یاد گرفتم! )

اون فایل رو دیلیت کردم. یک فایل text با اسم و پسوند اون همونجا ساختم .

و دستگاه رو ريست كردم

نه اون پيغامهاي اوليه اومد .. نه اون ستاره مسخره اخطار در system tray !

اين تا اينجا !

مطمئن نيستم اگه آپديت كنم باز چه مسخره بازي درآره ..

ولي فعلا جاي شكرش باقيست !!!

papiyoon
15-06-2006, 00:53
سلام

يكي به دادم برسه !

من تمام 19 صفحه تاژيك رو خوندم و دستورات جور و واجور همه رو امتحان كردم .. هر چي برنامه هم قابل دانلود بود امتحان كردم اما هر وقت ويندوز مي خواد بياد بالا پيغام ميده كه ويندوزتون مجاز نيست و ..درباره همين genuine مي گه و بعدش كه دسكتاپ ظاهر ميشه..اون كنار ساعت يه ستاره مياد كه همش گير ميده ويندوزتون غيرقانونيه !

تو رو خدا بگيد چه كار كنم از شر اون پغامهاي اول و اين ستاره خلاص شم
دوست عزیز شما این پچ رو نصب کن مشکلت حل میشه

zendegi
15-06-2006, 13:12
eastern جان خوشحالم كه مشكلت حل شد و همچنين از papiyoon جان هم بازم تشكر ميكنم از اين پچ اگه اين بچ رو چندماه پيش من داشتم خيلي خوب بود........به هر حال مرسي.....

eastern
15-06-2006, 13:38
متشكر پاپيون عزيز.. اين پچ رو نگه مي دارم واسه روز مبادا :)

papiyoon
15-06-2006, 14:35
خواهش میکنم دوستان [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

IRP30WORLD
16-06-2006, 11:55
سلام امين جان
ميتوني اينو فارسي کني.اگه نتونستي يه توضيحي درموردش بده.شماره 2 به بعد

ebinem173
16-06-2006, 12:38
اين فايل كپي كنيد تو x:windows\system32 (منضور از xهمون درايوي كه توش ويندوز هستش)
از این طریق هم نشد

BLACK METAL
16-06-2006, 13:14
چه حرفا من که با غیر قانونی بیشتر حال می کنم.

Behroooz
16-06-2006, 13:53
در ایران اصلا ویندوز قانونی نداریم

free_user
17-06-2006, 13:19
دوست عزیز شما این پچ رو نصب کن مشکلت حل میشه

سلام
آقا من پچ را نصب کردم ولی باز هم پیام را دریافت می کنم

papiyoon
17-06-2006, 15:24
اما من نصب کردم مشکل حل شد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

borzou_one
21-06-2006, 21:13
سلام دوستان

Windows Genuine Advantage Validation 1.5.532.0

جديدترين پچ براي قانوني كردن ويندوز .از لينك زير دانلود كنيد:

Code:

papiyoon
21-06-2006, 21:34
سلام دوستان

Windows Genuine Advantage Validation 1.5.532.0

جديدترين پچ براي قانوني كردن ويندوز .از لينك زير دانلود كنيد:

Code:

دوست عزیز معرفی شده بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آقا مهدی ورژن WGA جدید تر شده 1.0.532.0
کرک ورژن جدید رو از لینک زیر بگیر تا مشکلت حل بشه

hesam
09-07-2006, 17:20
با سلام
بله من فارسی ساز ویندوز روئ از سایت مایکروسافت دانلود کردم
در ضمن آقا مسعود به این عکس نگاه کن
قشنگ قانونی شده
برایه internet explorer 7 کار نکرد

hesam
09-07-2006, 17:37
اقا کار کرد ممنون از همه برو بچ

Ali_p30
09-07-2006, 17:56
اموزش نصب اینترنت اکسپلورر
براي نصب اينتر نت اكسپلورر اين فايل دانلود كنيد
1-Extract IE7-WindowsXP-x86-enu.exe with WinRAR [[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]] (or anything that works) to a temporary directory.
Open updateiecustom.dll in a hex editor [[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]]. 2
Navigate to hexadecimal offset 0x1034h(4148 decimal) and change 0F 95 to 0F 94. 3
Save and execute update.exe. -4
Enjoy. -5

Ali_p30
09-07-2006, 17:58
1-Extract IE7-WindowsXP-x86-enu.exe with WinRAR to a temporary directory.
Open updateiecustom.dll in a hex editor [[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]]. 2
Navigate to hexadecimal offset 0x1034h(4148 decimal) and change 0F 95 to 0F 94. 3
Enjoy. -5

hesam
10-07-2006, 01:45
1-Extract IE7-WindowsXP-x86-enu.exe with WinRAR [[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]] (or anything that works) to a temporary directory.
Enjoy. -5
لطفآ اين را ترجمه كنيد

borzou_one
11-07-2006, 20:02
لطفآ اين را ترجمه كنيد

سلام
این هم یه ترجمه دست وپا شکسته :
1-روی فایل دانلود شده کلیک راست کنیدوانرا با وینرر استخراج نمائید
2- فولدرiecustom را باز کرده وفایل dllرادر پوشه ابدیت کپی کنید(لینک دانلود در اول اموزش هست )
3-با این کار رقم ده دهی تغییر کرده است(نمیدونم منظورش چی هست ولی اون مقادیری که گفته توی برنامه تغییر میکنه)
4-حالا update.exe را اجرا کنید واونا نصب کنید(فقط updateرا اجراکنیدوبه هیچ وجه iesetup را اجرا نکنید)
5-لذت ببرید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hesam
11-07-2006, 22:49
سلام
این هم یه ترجمه دست وپا شکسته :
1-روی فایل دانلود شده کلیک راست کنیدوانرا با وینرر استخراج نمائید
2- فولدرiecustom را باز کرده وفایل dllرادر پوشه ابدیت کپی کنید(لینک دانلود در اول اموزش هست )
3-با این کار رقم ده دهی تغییر کرده است(نمیدونم منظورش چی هست ولی اون مقادیری که گفته توی برنامه تغییر میکنه)
4-حالا update.exe را اجرا کنید واونا نصب کنید(فقط updateرا اجراکنیدوبه هیچ وجه iesetup را اجرا نکنید)
5-لذت ببرید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ممنون

soooot
13-07-2006, 17:30
سلام :happy:
من قبلا ويندوز اكس پي پروفشنال 2002 داشتم و از همون راهي كه در پست اول اين تايپيك گفته شده به راحتي اون رو قانوني كردم :rolleye:
ولي حالا ويندوز اكس پي مديا سنتر 2005 دارم و وقتي براي قانوني كردن اون ميخوام از روشي كه در پست اول اين تايپيك گفته شده استفاده كنم وقتي وارد رجيستري ميشم فايلي رو كه در آدرس زير قرمزه وجود نداره :sad:
HKey_Local_Machine\Software\Microsoft\WindowsNT\Cu rrentVersion\WPAEvents
ممنون ميشم كمكم كنيد :blush:

farhadm81
13-07-2006, 17:55
عالیه خیلی عالیه

farhadm81
13-07-2006, 17:56
دوست عزیز اگر این مقدار در رجیستری وجود ندارد همانطور که گفته شده یه نیو بساز کاری نداره که

soooot
13-07-2006, 20:30
دوست عزیز اگر این مقدار در رجیستری وجود ندارد همانطور که گفته شده یه نیو بساز کاری نداره که

سلام :happy:
ببخشيد شما به كي جواب داديد ؟ ;)
اگر با من بوديد اونوخ چجوري يه نيو بسازم و اسمش رو چي بگذارم ؟ :rolleye:
بعدش هم منظورتون از همونطوري كه گفته شد كجا هست ؟ من كه همه پستهاي اين تايپيك رو خوندم ولي همچين چيزي نديدم :sad:
بعدش هم مثلا اگر يه نيو بسازم اونوخ وقتي توي رجيستري روي اون نيو كليك كردم سمت راست پنجره گزينه OOBEtimer وجود داره ؟ :blush:
ممنون :)

ramin_007
04-08-2006, 22:13
دوستان من اين اخرين پچ رو هم ريختم ولي باز هم مشكلم حل نشد.

ramin_007
05-08-2006, 11:30
مثل اينكه كسي نيست جواب ما رو بده.

siamak_kh
07-09-2006, 14:58
آقا ویندوز من micro soft xp professional version 2002 هست.پک هم نصب نکردم. این روشی که گفتید من انجام دادم ولی اولا هیچ مقدار FF در قسمت oobe ندیدم در نتیجه یه مقدار دیگه ای رو تغییر دادم ، دوما در قسمت run با تایپ systemroot%\system32\oobe\msoobe.exe/a% چنین پیغامی بهم میده.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] run gif.gif ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] run gif.gif)

siamak_kh
07-09-2006, 15:00
اين پيغام
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] run gif.gif

Mikail
15-09-2006, 03:07
اين يكي فكر كنم آخرين نسخه قانوني كردن ويندوز است كه ديروز بوسيله آن توانستم ويندوز را Update كنم البته به صورت Patch نيست و بايد سه فايل را به صورت دستي جايگزين كنيد كه مي توانيد براي اين منظور از برنامه اي شبيه Unlocker استفاده كنيد.سه فايل را بايد در C:\windows\system32 يا درايو ويندوز جايگزين كنيد كه منجر به يك خطاي لحظه اي در سيستم مي شود و بعد از Restart آن پيغام خطا رويت مي شود.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] لينك دانلود غيرمستقيم با حجمي حدود 360 كيلوبايت:

موفق باشيد! :biggrin:

mehdidll
15-09-2006, 03:35
دوستان برای قانونی کردن ویندوز مدیا سنتر راهی نیست ؟؟؟
من این روش رو تست کردمم روی مدیا سنتر جواب نمیده اون فایلdll رو هم جایگزین کردم ولی بازم جواب نمیده
من مدیا پلیر 11 بتا 2 شو گرفتم ولی میگه ویندوز شما قانونی نیست ؟!
دیگه راهی نیست ؟
ممنونم

Mitamo
15-09-2006, 05:44
دوستان برای قانونی کردن ویندوز مدیا سنتر راهی نیست ؟؟؟
من این روش رو تست کردمم روی مدیا سنتر جواب نمیده اون فایلdll رو هم جایگزین کردم ولی بازم جواب نمیده
من مدیا پلیر 11 بتا 2 شو گرفتم ولی میگه ویندوز شما قانونی نیست ؟!
دیگه راهی نیست ؟
ممنونم

من هم دقیقا همین مشکل رو دارم :sad:

Mitamo
15-09-2006, 05:47
اين يكي فكر كنم آخرين نسخه قانوني كردن ويندوز است كه ديروز بوسيله آن توانستم ويندوز را Update كنم البته به صورت Patch نيست و بايد سه فايل را به صورت دستي جايگزين كنيد كه مي توانيد براي اين منظور از برنامه اي شبيه Unlocker استفاده كنيد.سه فايل را بايد در C:\windows\system32 يا درايو ويندوز جايگزين كنيد كه منجر به يك خطاي لحظه اي در سيستم مي شود و بعد از Restart آن پيغام خطا رويت مي شود.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] لينك دانلود غيرمستقيم با حجمي حدود 360 كيلوبايت:

میشه کمی بیشتر توضیح بدی. یعنی چکار کنیم؟

Mikail
15-09-2006, 20:48
میشه کمی بیشتر توضیح بدی. یعنی چکار کنیم؟
شما ابتدا از طريق Windows Update يك فايل Update به نام Windows Genuine Advantage Validation را باحجم 1 مگابايت نصب مي كنيد و پس از نصب از شما در خواست Restart مي كند كه باعث ظهور پيغامي در ويندوز قبل از Log On كردن و بعد از آن مي شود براي رهايي از اين مشكل و قانوني جلوه دادن ويندوز خودتان مي توانيد با جايگزين كردن اين سه فايل در C:\windows\system32 يا درايو ويندوز با فايل هاي هم نامش، هم Update هاي ويندوز را دستي دانلود كنيد و هم پس از چك كردن توسط سايت Microsoft ويندوز خود را قانوني جلوه دهيد.البته شما قادر به نصب برنامه هايي از Microsoft كه خودشان قانوني بودن را چك مي كنند نيستيد ولي مثلا مي توانيد Update هاي Office را نيز دانلود كنيد.

sanbad2020
18-09-2006, 22:27

كپي ويندوز ايكس پي خود را در عرض فقط 2 ثانيه قانوني ( اصلي ) نماييد.

در اين فايل ابزاري براي تغيير كليد اصلي Windows Key ويندوز وجود دارد .

1) با استفاده از keyfinder.exe يا port_rockxp_v4.exe كليد ويندوز(Windows Key) خود را تغيير دهيد به كليدي كه در فايل تكست وجود دارد.

يعني V2C47-MK7JD-3R89F-D2KXW-VPK3J

2) يا اينكه تنها با يك كليك (در برخي ويندوزها دابل كليك) روي فايل رجيستري جادويي ويندوز ايكس پي خود را اصلي كنيد.

1-2) به شاخه magic regfile رفته و روي فايل مورد نظر كليك(دابل كليك) نماييد و سپس روي دكمه Yes كليك نماييد.

3) براي اطمينان از اصلي شدن ويندوز به دايركتوري Verify if your copy is Genuine or not رفته و برنامه
Microsoft Genuine Advantage Diagnostic Tool .exe را اجرا كنيد.

حالا مي توانيد با نصب راحت اينترنت اكسپلورر 7 _ ويندوز مديا پلير 11 و ....... از ويندوز اصلي خود لذت ببريد.

خوش باشيد.

سايز : 1.40 مگا بايت

satttanism
19-09-2006, 00:39
اینم نسخه 1.5 لینک مستقیم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])و یه سریال دیگه

royaye_talkh55
19-09-2006, 16:33
دوستان اينو هم من امتحان كردم امروز 100 درصد جواب داد

royaye_talkh55
21-09-2006, 22:30
سينا جان با اين رج كي من فقط يك كليك كافي است و ديگه هيچ كار ي نميخواد بكني همون موقع هم مي توني بري و از ماكروسافت دانلود كني

دوستان خواهشا فايل من رو نصب كنن و خبر بدهند كه مشكلي پيش مياد يا نه

royaye_talkh55
22-09-2006, 21:51
دوستان براي سهولت رج كي را در رپيد شير هم آپ كردم

اين هم آدرس خود فايل فارسي شاز از رپيدشير

دوستان براي اطمينان بعد از راه اندازي مججد سيستمتان در قسمت run اين متن رو كپي كنيد و نتيجه رو ببينيد :biggrin:

AK1
02-10-2006, 06:23
اين هم امروز ديدم يك مجوعه كامل از تموم برنامها و ابزار براي قانوني سازي ويندوز و ...

Contents:

muBlinder
Windows Genuine Advantage Validation 1.5.512.0
Windows Genuine Advantage Validation 1.5.526.0
Bypassing the Windows Genuine Validation Check
Windows Genuine Advantage Validation 1.5.512.0 Bat File
Win 2003 & Win XP & Win 2000 Validation Tool
Windows XP All Activation Patch
Windows Server 2003 Keygen
Windows XP Keychanger
Windows 2000 Keygen
Windows XP Keygen
Windows Vista Serials
Windows Fix
Windows Upadte Fixer
XP Activation Tool
Windows Xp Activator
XP Key Finder
Genuine Advantage Validation Tool Patch
Nero 7 Remove Scout
Norton Live Update 100 years

دانلود :

حجم:6199 KB [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mshiraz.2006
02-10-2006, 06:44
به نام خدا

با تشكر از شما به خاطر برنامه . حجمش رو هم بنويسيد ديگه.

ali_golden
02-10-2006, 14:43
با تشکر از شما
برنامه های جالبی باید باشن

satttanism
03-10-2006, 00:46
بابا دست درد نکنه همش به درد می خوره

royaye_talkh55
03-10-2006, 12:50
دوستان عزيز
ممنون از شما بابت این برنامه
به این لینک هعم مراجعه کنید که در مورد قانونی کردن هست

AK1
07-10-2006, 05:31
اينم جديد ترين پك براي قانوني كردن (عاليه اين)

دانلود:

ويا:

ويا:

ويا:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ديگه جاي براي دانلود نموند

حجم:4.05 MB

royaye_talkh55
11-10-2006, 21:08
هیچی دوست عزیز
یعنی اینکه تمام ویندوز هایی که تو ایران هست قانونی نیست و پولی که به درد ماکروسافت خورده باشه بابتشون داده نشده
و ماکروسافت اومده ابزاری قرار داده تو سایتش که با گذاشتن اون دیگه نمی تونیم از این سایت دانلود کنیم و برنامه هاشو نصب کنیم مثل فارسی ساز ویندوز و مدیا پلیر11و اینترنت اکسپلولر 7
حالا ما ایرانیها که نمی تونیم پول زور به کسی بدیم اومدیم و یه کلک کوچولو سر این شرکت گذاشتیم و به راحتی از این سایت دانلود می کنیم که فقط کافیه شما روی این لینکی که دادم و دانلود می کنی دوبار کلیک کنی و اونوقت می تونی از ماکروسافت دانلود کنی
دیگه روون تر این نمی تونم برات توضیح بدم:)

SANR
12-10-2006, 23:22
خيلي ممنون
عاليه.

royaye_talkh55
22-10-2006, 09:37
در صورت امكان لينك اينترنت اكسپلور 7 و ويندوز مديا پلير 11 براي دانلود بزاريد
چشم دوست عزیز
این برا اینترنت اکسپلورر فینال7
اینم از مدیا پلیر

AK1
05-12-2006, 20:28
يك پك ديگر
شما با اين نرم افزار ميتوانيد تنها در سه گام بسيار ساده ويندوز XP SP2 خود را اكتيو كنيد.
1. روي WPA Kill كليك و آن را اجرا و قبول كنيد.
2. روي Click Activate كليك كنيد سپس Yes را انتخاب كرده و منتظر بمانيد تا اينكه "Already Activated" يا چيزي ديگر نمايش داده شود آن را نبنديد.
3. روي Enable Update كليك كرده و منتظر بمانيد تا اينكه آنها را تعمير نمايد. حالا تمام پنجره ها را ببنديد وكامپيوتر خود را restart نماييد.

XP SP2 Activator With 3 Steps.

1.WPA Kill
Click WPA Kill and Apply
2.Activate
Click Activate click Yes to Activate wait until the windows says:"Already Activated" or something...don't close it.
3.Enable Updates
Click Enable Updates wait until it fixed.
Now Close all Windows, and restart your PC.

Download

AK1
16-12-2006, 02:32
Windows Genuine Advantage Validation v1.5.723.1 CRACKED

دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

nimafire
19-12-2006, 12:36
میشه یکی یه کرک خوب بزاره؟
من احتیاج دارم

D.M.G
02-01-2007, 10:11
سلام مهدی جون من همین مشکلو داشتم فایلشوبا وین رر باز کردم به غیر از فایل setup چند فایل اجرایی دیگه هم هست که باید اونا رو به ترتیب باز کنی

farhadm81
02-01-2007, 13:25
سلام به همه دوستان من ویندوز مدیا سنتر را نصب کرده ام و خیلی راحت هم کرک میشه فقط یه فوت کوزه گری داره اگه گفتی چیه؟///
.
.
.
.
.
.
.
.
.
آفرین فایل کرک را باید در حالت safe mode اجرا کنی تا ویندوز قانونی بشه

خوب حالا safe mode چیه
به عرض دوستانی که اطلاعات کمی دارند میرسانم زمانی که ویندوز خود را ری استارت میکنید دکمه f8 را نگه دارید توی داس یه صفحه نمایان می شود گزینه سیف مد را انتخاب کنید سپس کرک خود را اجرا کنید
دوستان در صورتی که فایل کرک را ندارند من کرک اورجینال را دارم فردا براتون میزارم دانلود کنید دم دستم نیست انشا اله فردا در ضمن تشکر یادتون نره در ضمن هر سوالی داشتید داداش فرهاد چاکر همه بچه های پس سی ورد هستش ;)

shahbab
03-01-2007, 00:38
سلام به همه دوستان من ویندوز مدیا سنتر را نصب کرده ام و خیلی راحت هم کرک میشه فقط یه فوت کوزه گری داره اگه گفتی چیه؟///
.
.
.
.
.
.
.
.
.

خوب حالا safe mode چیه
به عرض دوستانی که اطلاعات کمی دارند میرسانم زمانی که ویندوز خود را ری استارت میکنید دکمه f8 را نگه دارید توی داس یه صفحه نمایان می شود گزینه سیف مد را انتخاب کنید سپس کرک خود را اجرا کنید
دوستان در صورتی که فایل کرک را ندارند من کرک اورجینال را دارم فردا براتون میزارم دانلود کنید دم دستم نیست انشا اله فردا در ضمن تشکر یادتون نره در ضمن هر سوالی داشتید داداش فرهاد چاکر همه بچه های پس سی ورد هستش ;)
آره عزيزم ... فايل كرك رو براي مديا سنتر بزار تا ببينيم چكاره اي !

blognevis
03-01-2007, 00:52
يه لايسنس بخريد راحت تريد كه
28 دلار

blognevis
03-01-2007, 00:55
يه لايسنس بخريد راحت تريد كه
28 دلار

البته اگر دوست داشتي اين كار را بكن

Erfaan
03-01-2007, 06:23
------------------

farhadm81
03-01-2007, 13:59
هدیه به همه دوستان
.
.
این کرک را باید در حالت سیف مد اجرا کنید در ضمن ÷سورد ادمین هم باید داشته باشید
.
خوش باشید
در ضمن تشکر یادتون نره

Booseh_ye_Irani
03-01-2007, 15:24
Version\WPAEvents

command:

(Corporate one only).

activated".

فكر نمي كنم احتياج به توضيح باشه راستي زماني كه خواستين سريال را وارد كنيد اين سريال را وارد كنيد

ايشالله تا چند روز ديگه برنامشو مي نويسم كه ديگه نيارز به اين كار هم نداشته باشيد

درود :blush:

جناب امين گرامي از كمك شما بسيار ممنونم، ولي گرامي لطف كنيد مراحل بالا را براي فارسي زبانان :blink: و ايرانيان درون كشور كه با زبان انگليسي آشنايي ندارند ترجمه كنيد. :biggrin:
در ضمن Windows XP پير شده و Windows Vista جايش را گرفته، و در آينده خيلي ها از اين Windows جديد استفاده خواهند كرد. :blush: لطف كنيد و مراحل قانوني كردن Windows Vista 64X, 84X را هم آموزش دهيد. :biggrin:

از شما سپاسگذارم و به درود
چهارشنبه، 13 دي 1385

Booseh_ye_Irani
03-01-2007, 15:38
خدمت تمام استادان و اعضای محترم سایت عرض سلام و احترام دارم. مدتی است که نرم افزار ventafax and voice را دانلود کرده ام و پس از بررسی کارآیی های این نرم افزار و مقایسه آن با سایر نرم افزارهای فاکس و منشی تلفنی آن را بسیار کم وزن و حجم و کاربردی و در عین حال بسیار زیبا ارزیابی کردم. در سایتهای مختلف کرک و سریال از سایتهای کلاسیک تا سایتها و وبلاگهای روسی و چینی تمام سریالهای دریافتی ام بر روی نسخه های مختلف این نرم افزار بی اثر بودند. از آنجا که نرم افزار ventafax and voice می تواند جایگزین خوبی برای نرم افزارهای فاکس موجود باشد و مشکلات عده کثیری از کاربران را مرتفع سازد از شما استادان و اعضای محترم خواهشمندم نسخه ای از این نرم افزار را همراه با کرک آن و درصورت امکان همراه با راهنمایی های مرسوم در معرفی نرم افزار به علاقمندان مرحمت کنید. به اطلاع می رسانم برخی از سایتهای ایرانی معرفی نرم افزار در شناساندن نسخه قابل رجستر این نرم افزار ناموفق بوده اند.
با تشکر

درود :blush:

خانم يا آقاي عزيز اگر درست فهميده باشم شما برنامه ي ترك زدايي نرم افزارتون رو نياز داريد. براي برآورده شدن نيازتون بايد به تاپيك درخواست كرك و ... تشريف ببريد.

موفق باشي و خدانگهدار :blush:
چهرشنبه، 13 دي 1385

Booseh_ye_Irani
03-01-2007, 16:14
1-Extract IE7-WindowsXP-x86-enu.exe with WinRAR to a temporary directory.
Enjoy. -5

درود

علي خان!!! داداس اين لينك نيستس كه!!!! :angry:
لينك دلشت رو بذال داداس!!! :angry:

عزت زياد
چهارشنبه، 13 دي 1385

Booseh_ye_Irani
06-01-2007, 23:51
ممنون از پي گيري شما!!!

Ali_Reza_Nazari
07-01-2007, 00:31
خوب حالا مشكل چيه؟

mrsim
07-01-2007, 08:52
.
.
.
.
.
.
.
.
.

خوب حالا safe mode چیه

دقیقا همین طوره.

roham111
07-01-2007, 20:17
Version\WPAEvents

command:

(Corporate one only).

activated".

چه جالب!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!
اون وقت اين رو خودتون کشف کرديد؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

nimafire
07-01-2007, 21:16
برای ویندوز پروفشنال چی هست؟

S0R3N4
10-01-2007, 08:17
سلام دوستان
من تازه به این تاپیک امدم و این قد شلوغ بود سرم گیج رفت و هیچی نفهمیدم و تورو خدا کمکم کنید
ویندوز من ایکس پی سرویس پک 2 هست و قانونی هم نیست البته مشکل من آپدیت نیست
چون...... (اینجا کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))
اما برای دلایلی میخوام ویندوزم قانونی باشه
نفهمیدم که سریال کافی یا باز هم باید فایلی دیگه ای رو دان و روی سیتم کپی کنم
تو رو خدا کمک کنید

رابین هود
10-01-2007, 13:50
واقعا عالي بود همه چي به خوبي درست شد
بس كه ويندوزم پيغام ميداد خسته شده بودم
واقعا ممنون

Erfaan
11-01-2007, 06:28
---------------------------

topoly77
23-01-2007, 01:20
با عرض سلام خدمت همه دوستان عزیز

من از وقتی ویندوزم رو اکتیو کردم هر موقع ویندوزم بالا میاد پیغام زیر ظاهر میشه لازم به ذکر است که تمام برنامه های ویندوز بعد از اکتیو شدنش مثل اینترنت اکسپلور 7 و برنامه آفیس خیلی راحت دانلود شدند اما نمی دونم این چه برنامه ای را می خواهد که نمی تونه دانلودش کنه لطفاً کمکم کنید

alirafaat
27-01-2007, 01:55
سلام

لایت چک کنترل 1.5.723 هم تارخش گذشت
دوستان اگه ورژن جدیدشو دارند لطف کنند

با تشکر

moneyed
29-01-2007, 11:43
سلام
دوستان اگر کسی میتونه یه راه حل ساده و کارآمد (بهترین راه) به ما بگه که بدون هیچ دردسری ویندوزمون رو قانونی کنیم
خیلی فوریه
ممنون

Sokote-Gham
29-01-2007, 15:34
سلام

لایت چک کنترل 1.5.723 هم تارخش گذشت
دوستان اگه ورژن جدیدشو دارند لطف کنند

با تشکر

سلام
دوستان اگر کسی میتونه یه راه حل ساده و کارآمد (بهترین راه) به ما بگه که بدون هیچ دردسری ویندوزمون رو قانونی کنیم
خیلی فوریه
ممنون

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]]
100% working on Windows Update and Microsoft Download Center.
[I]Khodam Test Kardam
Install Notes:
1. Extract into a new empty folder
2. Run installer.bat

moneyed
29-01-2007, 19:26
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]]
100% working on Windows Update and Microsoft Download Center.
[I]Khodam Test Kardam
Install Notes:
2. Run installer.bat

امتحان کردم جواب نداد
باز هم اون 7 عدد 6 رقمی رو میخواد

majjidd
29-01-2007, 22:49
سلام [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من که خودم همیشه از این آموزش که یکی از بچه های همین سایت گذاشته استفاده میکنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
هنوزم که هنوزه جواب میده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آموزش با فرمت pdf است [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دانلود کنید با حجم 317 کیلو بایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

alirafaat
30-01-2007, 00:50
سلام
من تا دو هفته قبل از روشهای معرفی شده توسط دوستان(روش جنیوس کرک و روش تغییر دادن سریال) استفاده می کردم و مشکلی نداشتم اما حالا نمی شه از مایکروسافت دانلود کرد (اینستال کردن مدیا پلیر و ie 7 مشکلی نداره)
دوستان این لینک رو امتحان کنند:

AK1
13-02-2007, 15:30
با اين نرم افزار شما ميتوانيد ويندوز تقلبي خود را به صورت يك ويندوز اصلي تبديل بكنيد البته دو نوع ويندوز XP,Vista را به صورت اصل تبديل ميكند. به شما تضمين 100% ميدهيم كه اين نرم افزار كار ميكند. همچنين با آن ميتوانيد ويندوز ويستاي خود را Activate بكنيد از دست ندهيد با اين حجم كوچكي كه دارد.

Windows Genuine Converter Both XP & Vista | 1.11 MB
It Converts your Pirated Windows to 100% Genuine Windows. 100% Works.
It also can Activate your Vista. Enjoy !!!

milad_badboy
17-02-2007, 23:00
دوست عزيز لينك برنامه كار نميكنه ميگه فايل پاك شده لطفا يه جاي ديگه آپ كنين

royaye_talkh55
19-02-2007, 05:14
اينو دانلود کن و روش کليک کن و ok کن همين
فقط براي ويندوز xp service pack2

Mikail
22-02-2007, 12:21
سلام
من تا دو هفته قبل از روشهای معرفی شده توسط دوستان(روش جنیوس کرک و روش تغییر دادن سریال) استفاده می کردم و مشکلی نداشتم اما حالا نمی شه از مایکروسافت دانلود کرد (اینستال کردن مدیا پلیر و ie 7 مشکلی نداره)

علت اينكه شما موفق به گذراندن مرحله شناسايی اصل بودن نمی شويد اين است كه شما قصد دانلود Update برای Office را داريد كه برای آن خود Microsoft ابزار جديد شناسايی ديگری به نامOffice Genuine Advantage v1.6.20.0 طراحی كرده است و حدود 2-3 ماه است كه اين ابزار توسط Microsoft برای شناسايی محصولات Office مورد استفاده قرار می دهد.برای اطلاعات بيشتر به آدرس زير مراجعه كنيد:
هم اكنون شما قادر به گذراندن مرحله شناسايی اصل بودن ويندوز برای دانلود Update های ويندوز و بعضی از Update های Outlook كه با علامت زير مشخص شده اند توسط Windows Genuine Advantage Validation v1.5.723.1 هستيد به جز Update های Office !:angry:
به عنوان مثال آدرس زير را برای دانلود Update ی كه مرحله گذراندن شناسايی اصل بودن ويندوز را دارد امتحان كنيد!;)

موفق باشيد!:biggrin:

ALEX7610
24-02-2007, 15:10
سلام.من تمامه روشها روتست كردم.
تونستم ويندوز رو قانوني كنم ومدياپلر11 نصب شد واما وقتي خواستم ويندوز اكسپلوره7 رو نصب كنم ازم خواست تا قانوني بودن ويندوزم رو برسي كنه .قانوني بودن ويندوز تاييد شد ومرحله نصب شروع شد ولي در آخر ارور ميداد كه نصبش كامل نشده.
دوباره روز از نو روزي از نو.
لطفا اين مشكل رو برسي كنيد .

Subzero
06-03-2007, 11:33
دوستان

اگه لينك فعال نرم افزار معرفش شده در پست يك همين تاپيك رو داريد قرار بديد
مرسي و ممنون

hamed s
06-03-2007, 14:52
سلام الکس Ie7 را بی خیال شو من داشتم تروجان میگیره Nod32 که سهله Kav هم نمی شناستش فقط موقع رمووش(ie7) میشناسه پس ارزش نداره براش بیخود دست وپا بزنی راستی CPROXY جواب بهت میده من داشتم نسخه روسش بود نتونستم باهاش کار کنم

ALEX7610
08-03-2007, 20:48
سلام hamed s,,بالاخره بعد از كلي مصيبت تونستم درستش كنم.مشكلش هم اين بود كه اول بايد IE7 رو اول نسب ميكردم بعد ويندوز مدياپلير 11 رو.
در مورد cproxyهم بايد بگم زياد جالب نيست و من خودم از اكانت vpnاستفاده ميكنم ,اگر نظر من رو بخواي خيلي هم عالي و مقرون به صرفه هست,,هم IP امريكا يا كانادا دريافت ميكني و به عنوان يه آمريكايي تو نت شناخته ميشي ,, و ميتوني خيلي راحت از تخريم نت ايران خارج شي و مثلا macafee روupdate كني يا از googleو راپيدشير خيلي راحت دانلود كني,,هم ----- رو از سايتها برداري و راحت تو نت بچرخي.
اين نظر منه.
موفق باشي.

Tornado2800
13-03-2007, 15:56
بچه ها راه حل قانونی کردن مدیا سنتر چیه ؟

Mikail
20-03-2007, 07:00
سلام

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]اين هم لينك دانلود براى شما با حجم 933 كيلوبايت:

موفق باشيد!:5:

AK1
27-03-2007, 10:04
جديد ترين كرك براي آپديت و استفاده از ويندوز اكس پي

Windows Genuine Advantage Validation v1.7.18.5 Crack

100% working on Windows Update and Microsoft Download Center .

Install Notes:
2. Run installer.bat

saied_hacker
07-05-2007, 09:08
%systemroot%\system32\oobe\msoobe.exe /a%

اجرا نمی شه چه کار کنم؟؟

Sir Masoud
12-05-2007, 23:32
با تشکر از همه دوستان من می خواستم یک نفر لینک مستقیم این دو تا دانلود از مایکروسافت را به من بده:

لینک اول ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

لینک دوم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

در ضمن من ویندوز XP Media Center دارم. اگه یک چیزی برای این که بتونم از مایکروسافت دانلود کنم. (آپدیت برام مهم نیست.) به من معرفی کنید که حتما کار کنه ممنون می شم.:20:

Mikail
13-05-2007, 02:27
با تشکر از همه دوستان من می خواستم یک نفر لینک مستقیم این دو تا دانلود از مایکروسافت را به من بده:

لینک اول ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

لینک دوم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

در ضمن من ویندوز XP Media Center دارم. اگه یک چیزی برای این که بتونم از مایکروسافت دانلود کنم. (آپدیت برام مهم نیست.) به من معرفی کنید که حتما کار کنه ممنون می شم.:20:
ويندوز من هم XP Media Center است:27: Windows Genuine Advantage Validation فقط براى Update نيست بلكه براى تمامى موارد مرتبط با اين علامت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به جز Update هاىOffice است.
اين هم لينك هاى شما:
اولى:
دومى:

آخرين كركى كه براى Windows Genuine Advantage Validation درست كرده اند v1.7.18.5 است كه در زير براى شما آپلود كرده ام:
و نسخه كركى كه من براى پيدا كردن لينك ها از آن استفاده كردم Windows Genuine Advantage Validation v1.7.17.0 است كه آن هم در زير براى شما آپلود كردم:

موفق باشيد:10:

Sir Masoud
13-05-2007, 07:16
دوست عزیز دستت درد نکنه. :11:

p30time
14-05-2007, 21:11
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]اين هم لينك دانلود براى شما با حجم 933 كيلوبايت:

موفق باشيد!:5:

خيلي ممنون.....
خيلي دنبال اين مي گشتم!
لطفا add-in هاي مفيد براي ورد رو لينك مستقيم بذاريد....
با تشكر از شما

satttanism
19-05-2007, 16:22
Windows Genuine Advantage Validation v1.7.36.0 | 2 Mb

silviyna
15-06-2007, 23:40
این روش قانونی کردن که تو صفحه اول توضیح داده شد فقط برای ویندوز sp2 یعنی اگر روی sp1 اجرا شه ویندوز خراب میشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چون 2 هفته پیش اجرا کردم و دیگه ویندوزم بالا نیومد (sp1 بود)

D o l f i n
16-06-2007, 22:53
بچه ها راه حل قانونی کردن مدیا سنتر چیه ؟
جواب بدین لطفا

morteza_k
17-06-2007, 00:14
ُسلام
یکی بگه sp2 رو چطور قانونی کنیم که اینترنت اکسپلورر روش نصب بشه.

mse1445
08-07-2007, 12:02
این کرکی و شماره سریال ویندوز و عوض میکرد و قانونی میکرد و کسی داره ؟

mse1445
09-07-2007, 01:42
Version\WPAEvents

command:

(Corporate one only).

activated".

این همه درده سر !؟ این برنامه نوشتیم همینا که می خواید می کنه خودم هم استفاده کردم
در ضمن ! فکر کنم تایپکی مخصوص در این مورد قانون کردن ویندوز باشه !!!

این برنامه رو اگر دارید لطف کنید یبار دیگه اینجا بزارید من یبار تست کردم جواب گرفتم

دوستانی که دارن لطف کنن بزارن ممنون میشم

toadstool
14-07-2007, 01:40
دوستان عزيز

من ويندوز XP X64 SP1 رو از خود سايت مايكروسافت دانلود كردم

(لينك دانلود توي يكي از همين انجمن هاي پي سي بود)

ولي هر كار كردم نتونستم رجيسترش كنم

نه يه سريال Valid پيدا كردم نه اين فايلهاي Patch جواب داد

بعد از اجراي يكي از فايلها داخل ويندوز مي گفت ويندوز شما Active شده

ولي بعد از Restart دوباره پيغام مي داد كه مثلا 5 روز ديگه مي تونيد استفاده كنيد

و مي گفت مي خواهيد الان فعال كنيد يا نه و وقتي كه Yes رو مي زدم مي گفت ويندوز شما Active شده

الان هم مهلت دو هفته ايش تموم شده و ديگه ويندوز بالا نمي ياد و همون اول ميگه بايد Active كنيد

و وقتي Yes رو مي زنم وارد ويندوز ميشه و ميگه Active هست و دوباره Logoff ميشه

با Safe Mode رفتم و داخل رجيستري دستكاري كردم كه ديگه نگه Active هست

لطفا اگه ممكنه يه سريال اكتيو و وليد به من بديد هرچي سريال پيدا كردم تست كردم ولي

يا اصلا قبول نمي كنه يا اگر هم قبول كنه ميگه اكتيو نيست

Jalal
18-07-2007, 21:38
100% Win Xp Validation

Found 1 here... It's worth looking into!

Win Xp Validation!

Validate Windows using a script file. Everytime Windows loads, you are validated. Works fine than those other supposedly Validation CRacks!
Remember! Reset your computer after installing! A Mega Kill!

Lord_theOne
20-07-2007, 20:52
كسي نيست برنامه بده ويندوز قانوني بشه
Shahvand ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) لينك مشكل داره

Jalal
20-07-2007, 21:10
كسي نيست برنامه بده ويندوز قانوني بشه
Shahvand ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) لينك مشكل داره

تستیدم مشکل نداره

همش 30 کیلو

shahi-007
26-07-2007, 11:22
آقا من عجله داشتم نتونستم این صفحات رو بخونم.من ویندوز مدیا پلیرم رو به 11 ارتقا دادم حالا می گه ویندوزت validate نیست و نمی ذاره برم توش.کلا یه مدتی بود که این ارور رو اول ویندوز و وقتی با ویندوز کار می کردم می داد.می شه یکی کمکم کنه.

Vallio
27-07-2007, 16:24
واقعا که عالی بود

morteza_k
28-07-2007, 20:03
تستیدم مشکل نداره

همش 30 کیلو

سلام
لینک دانلود این کار نمی کنه.:41:

Jalal
28-07-2007, 20:15
سلام
لینک دانلود این کار نمی کنه.:41:

لینک تصحیح شد:46:

morteza_k
29-07-2007, 19:21
لینک تصحیح شد:46:

سلام
ممنونم.:11:

رايانه
03-08-2007, 19:05
سلام.از كجا معلوم ميشه كه قانوني شده يا نه؟ با تشكر

javad_raouf_danger
05-08-2007, 01:23
لینک تصحیح شد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](45).gif
سلام من وقتی این لینکو باز می کنم این پیغام رو می ده

not found
The page you requested cannot be found.
• If you typed the URL(address) yourself, please make sure that the spelling is correct.
• If you clicked on a link to get here, there may be a problem with the link.
• Try using your browser's 'Back' button to choose a different link on that page, or use search to find what you are looking for.

اگه می شه یک جای دیگه آپلودش کنید

chovalier
05-08-2007, 04:01
سلام من وقتی این لینکو باز می کنم این پیغام رو می ده

اگه می شه یک جای دیگه آپلودش کنید

سلام
صحبت همکار محترم "شاهوند" عزیز رو تایید می کنم لینک ., کاملا بدون عیب و سالمه
فقط مشکلی که هست اینه که پرشین گیگ کلا با فایل های رار مشکل داره , بنابراین , باید لینک رو مستقیما توی دانلودر بزارید (دانلود منیجر) نه این که توی آدرس بار بزاریدش
ممنونم از شاهوند عزیز
البته من این فایل رو اجرا کردم ولی هنوز ویندوزم قانونی نیست !:41:

Jalal
05-08-2007, 09:17
دوستان این برنامه برای قانونی کردن ویندوز بخوبی جواب میده .. حتما یه تستی کنید :20:

farhadm81
05-08-2007, 16:21
آقا دارم نصبش میکنم شاید به درد بخوره

رايانه
05-08-2007, 16:52
سلام.از كجا معلوم ميشه كه قانوني شده يا نه؟ با تشكر

chovalier
05-08-2007, 20:38
دوستان این برنامه برای قانونی کردن ویندوز بخوبی جواب میده .. حتما یه تستی کنید :20:

مرســــی شاهوند عزیز:10:

ولی من نمی دونم 19 نفر دانلود کردن و نتیجه رو هنوز نگفتن:19:

آخه اون فایل قبلی رو که داده بودی وقتی ویندوزم داره می یاد بالا خیلی وقت می گیره و مانع این می شه که نرم افزار ها یا حتی فولدر ها رو در چن دقیقه ی اول باز کنم.

خواهش می کنم یکی از بچه ها تست کنه و بگه چون من راستش می ترسم:11::31:

ممنون:46:

Jalal
05-08-2007, 20:54
مرســــی شاهوند عزیز:10:

ولی من نمی دونم 19 نفر دانلود کردن و نتیجه رو هنوز نگفتن:19:

آخه اون فایل قبلی رو که داده بودی وقتی ویندوزم داره می یاد بالا خیلی وقت می گیره و مانع این می شه که نرم افزار ها یا حتی فولدر ها رو در چن دقیقه ی اول باز کنم.

خواهش می کنم یکی از بچه ها تست کنه و بگه چون من راستش می ترسم:11::31:

من تست کردم ولی فکر نمیکنم مشکل شما از نصب اون باشه

دوستان هم که هرکی کارش راه بیفته دیگه اینورا پیداشون نمیشه :31:

chovalier
05-08-2007, 21:13
من تست کردم ولی فکر نمیکنم مشکل شما از نصب اون باشه

دوستان هم که هرکی کارش راه بیفته دیگه اینورا پیداشون نمیشه :31:

سلام
ضمنا دوستان جوانمردی کنید دیگه اگه تست کردید یه پست هم اینجا بدید ... تشکر:10:

در مورد اون فایل قبلی , قطعا مشکل از همین هست و یه پنجره به شکل زیر باز می شه و می مونه

ضمن اینکه کار هم نمی کنه , چون نمی تونم ویندوز مدیا پلیر 11 رو نصب کنم و اولش می گه شما باید کپی ویندوزتون رو قانونی کنید تا مراحل نصب انجام شن:10:

رايانه
05-08-2007, 21:36
دوستان این برنامه برای قانونی کردن ویندوز بخوبی جواب میده .. حتما یه تستی کنید :20: من چند ساعت قبل دانلود و نصب كردم.متاسفانه تروجان داشت و با چند آنتي تروجان و ... چك كردم.چند ساعت گرفتار شدم.زودتر ميخواستم كه اعلام كنم ولي نشد كه نشد.مواظب باشيد.

chovalier
05-08-2007, 22:25
من چند ساعت قبل دانلود و نصب كردم.متاسفانه تروجان داشت و با چند آنتي تروجان و ... چك كردم.چند ساعت گرفتار شدم.

وای وای وای
نمی دونم تشکر کنم یا ابراز ناراحتی
ممنون که امتحان کردی و نزاشتی ما هم مورد حمله قرار بگیریم و سرگردان از اینکه مسئول این اتفاق کیه؟:41:

hamilton
05-08-2007, 22:46
در اينجا يك كرك براي قانوني كردن ويندوز XP كه براي Windows Server 2003 نيز كاربرد داره همراه با توضيح مختصر كاركرد آن قرار ميدم.دانلود كرده و تست كنيد و نتيجه را براي اطلاع ساير دوستان بفرماييد.از نظر وجود تروجان و...چك شد كاملا سالمه.اما توضيح:
در راهنماي استفاده از اين كرك گفته كه شما بايد در سيستم خود بايد .NET Framework 2.0 را داشته باشيد و در صورتيكه در سيستم خود اين برنامه را نداريد ميتوانيد از لينك زير دانلود كنيد:

سپس يكي از فايلهاي كرك را اجرا كرده.صفحه داس مانند ظاهر ميشه و شما يك عدد بين 0 تا 4500 تايپ ميكنيد و اينتر را ميزنيد تا يك سريال به ويندوز شما اختصاص دهد.سپس دكمه Genuinize Button را زده تا ويندوز شما قانوني شود.تمام.
اين توضيح را هم خدمت دوستان عرض كنم كه چون ويندوز من Original است اين كرك را تست نكردم ولي از يك منبع معتبر دريافت كردم.
دانلود:

Jalal
07-08-2007, 13:02
من چند ساعت قبل دانلود و نصب كردم.متاسفانه تروجان داشت و با چند آنتي تروجان و ... چك كردم.چند ساعت گرفتار شدم.زودتر ميخواستم كه اعلام كنم ولي نشد كه نشد.مواظب باشيد.

دوست عزیز هیچ مشکلی بوجود نمیاره تروجان کجا بود من رو 20 تا سیستم نصب کردم :27:

chovalier
07-08-2007, 21:46
دوست عزیز هیچ مشکلی بوجود نمیاره تروجان کجا بود من رو 20 تا سیستم نصب کردم :27:

و آیا جواب هم داده؟
:20:
من همچنان قادر به نصب ویندوز مدیا پلیر 11 نیستم به خاطر همین ولیدیشن:19:

feline
10-08-2007, 22:32
Window$ Genuine Advantage1.5.716.0

با اين برنامه ويندوز خود را validate كرده و به راحتي اپديت كنيد.علاوه بر اون شما گاها پيش اومده كه بخواهيد برنامه اي را از خود ماكروسافت دانلود كنيد ولي قبل از دانلود از شما ميخواد كه اجازه بديد ماكروسافت ويندوز شما رو چك كنه و ببينه قانوني هست يا نه بعد از تاييد(كه براي همه ايرانيها رد ميشه)اجازه دانلود به شما ميده.پس از نصب اين برنامه بسيار كم حجم ماكروسافت ويندوز شما را تاييد ميكنه و به راحتي دانلود كنيد.
چون كمپاني ماكروسافت فقير و ندار تازه به ياد اين افتاده كه ويندوزهايي كه رجيستر نشده اند را اپديت نكنه تا شايد كاربران به فكر استفاده از نسخه هاي اصل اين كمپاني بیفتند .

دانلود كنيد:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ller_for_th3zone.exe

از اين پس اگر كرك جديدي براي قانوني كردن ويندوز XP پيدا كردم در همين پست اول براي سهولت دسترسي كاربران قرار ميدهم تا مشكل دوستان در اين خصوص مرتفع بشه.

hamilton جان من از شما هزار بار متشکرم ...:42:
من تونستم بعد از اولین بار ویندوزم را آپدیت کنم بدون اینکه خراب کاری روی سیستمم انجام بده

mrmmnb
10-08-2007, 23:02
اخرین کرک برای ویستا 32 بیت وهمچنین 64 بیت چیه(میگن کرک های 32 با 64 فرق میکنه راسته؟)

E2
11-08-2007, 00:12
سلام
این کرک رو هم خودم و هم بیشتر دوستام امتحان کردیم روی تمامی نسخه ها کار میکنه و از نظر 32 یا 64 بیتی هم فکر نکنم فرقی داشه باشه امید وارن به کارت بیاد
موفق باشی

Hazy
11-08-2007, 14:37
در اينجا يك كرك براي قانوني كردن ويندوز XP كه براي Windows Server 2003 نيز كاربرد داره همراه با توضيح مختصر كاركرد آن قرار ميدم.دانلود كرده و تست كنيد و نتيجه را براي اطلاع ساير دوستان بفرماييد.از نظر وجود تروجان و...چك شد كاملا سالمه.اما توضيح:
در راهنماي استفاده از اين كرك گفته كه شما بايد در سيستم خود بايد .NET Framework 2.0 را داشته باشيد و در صورتيكه در سيستم خود اين برنامه را نداريد ميتوانيد از لينك زير دانلود كنيد:

سپس يكي از فايلهاي كرك را اجرا كرده.صفحه داس مانند ظاهر ميشه و شما يك عدد بين 0 تا 4500 تايپ ميكنيد و اينتر را ميزنيد تا يك سريال به ويندوز شما اختصاص دهد.سپس دكمه Genuinize Button را زده تا ويندوز شما قانوني شود.تمام.
اين توضيح را هم خدمت دوستان عرض كنم كه چون ويندوز من Original است اين كرك را تست نكردم ولي از يك منبع معتبر دريافت كردم.
دانلود:
عالی بود دستت درد نکنه خیلی حال دادی!

hamilton
11-08-2007, 20:07
hamilton جان من از شما هزار بار متشکرم ...:42:
من تونستم بعد از اولین بار ویندوزم را آپدیت کنم بدون اینکه خراب کاری روی سیستمم انجام بده

عالی بود دستت درد نکنه خیلی حال دادی!

خوشحالم كه مشكل شما دوستان حل شد.
موفق باشيد.

iman_82
12-08-2007, 11:26

دانلود:

سلام
دوست عزیز بابت راه حلتون متشکرم
جواب داد

shahedi
14-08-2007, 19:50
Sgام
این نرم افزار مغروف مایکروسافت برای تشخیص ویندوز اصل رو سیستمم نصب شد ولی هیچ پیامی نیومد کسی می دونه چرا؟

رايانه
15-08-2007, 13:02
سلام.اگه ويندوز را آپديت نكنيم ؛ چه مشكلاتي پيش خواهد آمد؟ ببخشيد اگه در اين جا نبايد ميپرسيدم.ممنون

hamilton
15-08-2007, 20:12
سلام.اگه ويندوز را آپديت نكنيم ؛ چه مشكلاتي پيش خواهد آمد؟ ببخشيد اگه در اين جا نبايد ميپرسيدم.ممنون

ويندوز و ابزارهاي موجود در آن بعضا داراي اشكالات و باگهايي هستند كه اين اشكالات داراي درجات مختلفي ميباشند و عوامل خرابكار (اعم از هكرها و Worm ها و...)از اين اشكالات و باگها براي نفوذ به سيستم استفاده ميكنند.ماكروسافت با شناسايي اين باگها بصورت دوره اي اقدام به ارايه اصلاحيه يا patch ميكند و از اين طريق آن باگها را برطرف ميكند.حال اگر ويندوز شما قابليت آپديت اتوماتيك در آن فعال باشه و مشكل غير قانوني بودن ويندوز نيز نداشته باشيد(با استفاده از كركها و راه حلهايي كه در اين تاپيك موجود است ويندوز خود را به صورت اصل و قانوني در مي آوريد)اين patch ها به صورت اتوماتيك از سايت ماكروسافت دانلود و در سيستم شما نصب ميشه و باگهاي موجود برطرف ميشه.

shahedi
18-08-2007, 09:21
ويندوز و ابزارهاي موجود در آن بعضا داراي اشكالات و باگهايي هستند كه اين اشكالات داراي درجات مختلفي ميباشند و عوامل خرابكار (اعم از هكرها و Worm ها و...)از اين اشكالات و باگها براي نفوذ به سيستم استفاده ميكنند.ماكروسافت با شناسايي اين باگها بصورت دوره اي اقدام به ارايه اصلاحيه يا patch ميكند و از اين طريق آن باگها را برطرف ميكند.حال اگر ويندوز شما قابليت آپديت اتوماتيك در آن فعال باشه و مشكل غير قانوني بودن ويندوز نيز نداشته باشيد(با استفاده از كركها و راه حلهايي كه در اين تاپيك موجود است ويندوز خود را به صورت اصل و قانوني در مي آوريد)اين patch ها به صورت اتوماتيك از سايت ماكروسافت دانلود و در سيستم شما نصب ميشه و باگهاي موجود برطرف ميشه.
جدیدا این برنامه دیگخه اون حالت سابق رو نداره لا اقل برای من پیام نمی یاد کسی توضیحی نمی ده؟

pedram_ashena
18-08-2007, 13:27
در اينجا يك كرك براي قانوني كردن ويندوز XP كه براي Windows Server 2003 نيز كاربرد داره همراه با توضيح مختصر كاركرد آن قرار ميدم.دانلود كرده و تست كنيد و نتيجه را براي اطلاع ساير دوستان...
ممنون هميلتون.من قبلا به صورت دستي فعال ميكردم ولي اين حيلي راحته و براي من جواب داد.يك سوال 2 تا فايل تو پوشه هست.يكي براي 2003 است؟

elendil
18-08-2007, 15:05
حاجی ممنون کار کرد
خیلی باحالی

hamilton
18-08-2007, 20:22
ممنون هميلتون.من قبلا به صورت دستي فعال ميكردم ولي اين حيلي راحته و براي من جواب داد.يك سوال 2 تا فايل تو پوشه هست.يكي براي 2003 است؟

دوست عزيز ظاهرا همينطوره.اين فايل بايد براي windows server 2003 باشه ولي نكته اي كه هست بايد عددي كمتر از 1500 را براي رجيستر كردن اين ويندوز وارد كنيدو

hamilton
20-08-2007, 15:27
Ultimate Microsoft KeyGen Package

اين هم يك مجموعه كامل از كركهاي موجود براي محصولات مختلف ماكروسافت است كه يكجا جمع آوري شده است و نياز دوستان را براي كرك كردن ويندوزهاي مختلف برطرف ميكند.داشتن اين مجموعه كامل را به دوستان توصيه ميكنم.

دانلود:

demon_da
21-08-2007, 00:08
دوستان لطفا" این کرک ورژن جدید رو اگه امکانش هست تست کنید و نتیجش رو بهم بگید.
ببینید می تونه ویندوز رو اکتیو کنه و محدودیت استفاده 30 روزه از ویندوز رو حذف کنه؟
همچنین ببینید ویندوزتون معتبر می شه و می تونید از Microsft برنامه دانلود کنید و ببینید که شرکت شما رو معتبر میشناسه یا نه؟
لطفا" این کرک رو روی یه ویندوز ترو تمیز و تازه نصب شده و بدون هیچ کرک و تغییر دیگه اجرا و تست کنید و نتیجش رو خواهشا" بمن گزارش کنید تا بتونکم مشکلات احتمالی رو حل کنم.
در چند تا فروم خارجکی هم که پستش کردم نتیجه آزمایش مثبت بوده و بالای 80% اکتیویتورش درست بوده و بالای 50-60% هم تونستن ویندوزشون رو ولید کنن.
من شخصا" روی چند نوع ویندوز اکس پس سرویس پک 2 و 1 آزمایش کردم و جواب داده. ولی قاعدتا" روی تمامی نسخه ها باید کار کنه (البته تمام نسخه های شرکتی شايد تا قبل از 2007).
حالا اگه دوستان زحمت بکشن و روی هر نسخه ای که دارن تست کنن و گزارش بدن ممنون می شم.
اینم کرک موعود!:

منتظرم پس
متشکرم- آرش

demon_da
21-08-2007, 00:10
اینم جدیدترین کرک/لودر/درایور واسه ویستا 32 و 64 بیت که تمام محدودیت ها رو حذف می کنه و ویندوزی 100% اورجینال به ارمغان میاره! کار چینی هاست و ویژگی های تمام کرک های قبلی رو هم داره!

لینک:

اینم تمام اطلاعاتی که واسه استفاده از این کرک احتیاج دارید:

لینک:

منبع: kznews

hamilton
22-08-2007, 18:33
اينهم يكسري كرك براي رجيستر كردن ويندوزهاي XP و Server 2003 و Vista

Make Your Windows Genuine - For XP,Server 2003, Vista

دانلود:

ramin-ahmadi
23-08-2007, 15:08
دوستان هیچ کدوم رو سیستم من کار نمیکنه ! از صبح تا حالا 50 مگابایت از این فایل ها دانلود کردم ولی هیچ کدوم نتونستند ویندوز من رو قانونی کنند و این تایمر لعنتی هنوز هست . من باید چی کار کنم ؟ به خاطر 64 بیتی بودنش نیست ؟ من قبلی دستی این کار رو میکردم ولی الان دیگه جواب نمیده

samy53
23-08-2007, 19:47
Window$ Genuine Advantage1.5.716.0

دانلود كنيد:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ller_for_th3zone.exe

از اين پس اگر كرك جديدي براي قانوني كردن ويندوز XP پيدا كردم در همين پست اول براي سهولت دسترسي كاربران قرار ميدهم تا مشكل دوستان در اين خصوص مرتفع بشه.

دستت درد نکنه یه مدت بود دنبال همچین چیزی می گشتم:31:

shahedi
24-08-2007, 18:07
دوستان هیچ کدوم رو سیستم من کار نمیکنه ! از صبح تا حالا 50 مگابایت از این فایل ها دانلود کردم ولی هیچ کدوم نتونستند ویندوز من رو قانونی کنند و این تایمر لعنتی هنوز هست . من باید چی کار کنم ؟ به خاطر 64 بیتی بودنش نیست ؟ من قبلی دستی این کار رو میکردم ولی الان دیگه جواب نمیده
ور زن دقیق وینت رو بگو ترفند پاک سازی این موذی کوچولو رو خواستی پیام بده حذفش خیلی راحته شاید برخی از دوستان گل گفته باشن اگر نبود در خدمتم

------------------
تا یه مدت نیستم

nematihoma
25-08-2007, 07:51
tretre tret tre trew t

shahedi
25-08-2007, 09:11
tretre tret tre trew t
این پست چه فایده ای داره؟

ramin-ahmadi
25-08-2007, 11:46
ور زن دقیق وینت رو بگو ترفند پاک سازی این موذی کوچولو رو خواستی پیام بده حذفش خیلی راحته شاید برخی از دوستان گل گفته باشن اگر نبود در خدمتم

------------------
تا یه مدت نیستم

با هر مصیبتی بود این تایمرش رو از کار انداختم ولی الان نمیتونم از مایکروسافت دانلود کنم همش Validate میده

x_2007
21-10-2007, 23:27
با سلام

این فایلی که در زیر گذاشتم یک reg key هست که برای قانونی کردن ویندوز به کار میره.

تاریخ ساخت اپریل 2007

Wondering what's GLRK? Genuine License Registry Key for Windows XP 100% works 100% working as of june 2007

xxxxx-xxxxx-xxxxx-xxxxx-xxxxx-xxxxx

INFORMATiON

Most WGA patches only allow you to update the basic windows updates. For things such as Internet Explorer 7, Windows Media Player, Windows Defender etc., it requires a proper verification through the Genuine Validation tool.

This key patches your registry to make it Genuine and let you install these applications.

DO NOT REBOOT after patching your registry. Simply goto Windows Update and it'll work.
When you reboot you won't be able to install IE7 etc., you can simply apply the patch again.

This is a dynamic patch where when you need to install Genuine-Protected software then you
can apply this patch. Otherwise you should be able to install security updates normally.

mmshn_love
08-11-2007, 21:03
اینم جدید ترین کرک ویندوز ویستا که ماله دیروز 16 آبان هستش خودم الان از فایل تورنت گرفتم کرک ویندوزم پریده بود ور روی همون نصب کردم الانم داره کار میکنه
کرک در دو مرحله انجام میشه برنامه رو که اجرا کردین مرحله اول رو بزنین خودش ریست میکنه بعد که اومد بالا دوباره برنامه رو باز میکنید و مرحله 2 رو میزنید منظر میشید تا 3 تا پنجره بهتون نشون بده :10:
:8:حالشو ببرید ویندوزتون اکتیو یه بار هم ریست کنید و لذت ببرید :27:

نتونستم اینجا آپلود کنم تو فضای خودم گذاشتم اینم لینک مستقیم
:40:

Jalal
29-12-2007, 11:12
Windows.Genuine.Advantage.Validation Pack For All Windows OS

This App Enables u to Activate and Validate All Windows OS they are as follows:-
Windows Vista
Windows XP Black Edition
Windows XP MEdia Center
Windows Xp Pro
Crystle Xp
Longhrn
Windows XP SP 2
Windows XP SP 3

DOWNLOAD

CODE

Pass:

CODE

Luxe
31-12-2007, 22:16
Windows Genuine Advantage Validation v1.7.59.1 UPDATED Crack

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدor

ashkanbamaram
30-03-2008, 00:36
دقت کنید:
گفته شده (و هست) که برای اورجینال کردن ویندوز باید این راه رو انجام داد

1. ابتدا از منوی Start گزینه Run را اجرا کنید regedit رو بنویسید و روی OK کلیک کنید تا پنجره ای جدید باز شود.

2. حالا از پنجره باز شده به آدرس زیر برین:

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\WPAEvents

3. از قسمت راست پنجره، روی OOBETimer دوبار کلیک کنید تا پنجره ای باز شود.

4. مقدار FF را در مقدار بالا فقط به 00 تغییر دهید. روی دکمه OK کلیک کنید و رجستری را ببندید.

5. منوی Start گزینه Run کلیک کنید و این دستور را بنویسید:

C:\WINDOWS\system32\oobe\msoobe.exe /a

6. پنجره ای باز می شود به نام Activate Windows، گزینه دوم را انتخاب کنید و بعد Next را کلیک کنید.

7. از پنجره جدید بر روی Change Product keyکلیک کنید.

8. در قسمت New key
B7R7P - J63JP - 2J7VH - W3TDJ - PDP7T
و سپس بروی Update کلیک کنید.

چند وقت پیش برنامه ای ساختم که همین کار رو خودش انجام میداد بدون این که شما نیاز به دستکاری رجیستری داشته باشی :46: و لی یه مشکل کوچیک داشت و اون هم این بود که باز هم شماره سریال رو باید به صورت دستی وارد کرد....
تا اینجا رو داشته باشید :20:
فایل MSoobe به خودی خود اجرا نمیشه و باید حتماً با فرمان و توسط a/ انجام بشه برای همین شماره سریال رو فقط باید دستی وارد کرد. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](19).gif
من دنبال راهی بودم که بتونیم بدون وارد کردن شماره سریال ویندوز رو اورجینال کنم _ و از اونجائی که بنده آدم پیله ای هستم :21: بالاخره تونستم راهی پیدا کنم که بدون وارد کردن شماره سریال و بدون این که فایل Msoobe اجرا بشه ویندوز رو اورجینال کنم.:5:
اولش شک داشتم که درست کار کنه. رو یک ویندوز دیگه و غیر اورجینال تست کردم و جواب داد. ولی بازهم یکمی شک داشتم. 2 بار دیگه ویندوز نصب کردم و دوباره تست کردم و هر 2 بار جواب مثبت بود :27: و ویندوز اورجینال شده بود. برای محکم کاری خودم هم اینترنت اکسپلورر 7 روش نصب شد و هم از میکروسافت آپدیت گرفتم.

حالا هم ، دوستانی که هنوز از ویندوز کپی استفاده میکنن میتونن این فایل رو دانلود کرده و ویندوز خودشون رو اورجینال کنن:10: و مایکروسافت رو بیچاره کنن :31:
اینم لینکش:

حجم فایل 375 KB

LordMMD
17-04-2008, 14:05
من خودم براي استفاده از Windows Update برنامه هاي پست اول رو چک کردم ، اما هيچ کدوم به روش عادي کار نکرد. يعني صرف اجراي installer چيزي نشد.

اما من اين رو:
Windows Genuine Advantage Validation v1.7.69.2
گرفتم ، و بعد از نصب ، ديدم که ارور ميده که يک سري فايل د system32 پيدا نميشن، خوب من هم 2 تا DLL اي رو که به همراه فايل زيپ بود، کپي کردم در System32 و بعد هم Restart کردم و بعد هم از Windows Update لذت بردم !

WooKMaN
24-04-2008, 22:51
Windows Genuine Advantage Validation v1.7.69.1

Windows Genuine Advantage Validation v1.7.69.1
2008-03-21 | Rar | 1.0 Mb

RELEASE NAME: Windows.Genuine.Advantage.Validation.v1.7.69.1.CRA CKED-ETH0

INSTALL NOTES:
2. Run installer.bat

100% working on Windows Update, Microsoft Download Center and Microsoft Update

ِDownload

pedram_ashena
27-04-2008, 23:02
يك خبر بد

ماكروسافت در جديدترين اپديت نرم افزار چك وليد بودن ويندوز تمام ويندوزهاي داراي سريال نامبر غير اصل را شناسايي ميكند و متاسفانه كركهاي پست اول را تا اينجا كه من امتحان كردم ديگر پاسخگو نيست
This copy of Windows did not pass genuine validation
اين همه صفحه ماكروسافت

ashkanbamaram
23-05-2008, 22:40
سلام
دوستان من ويندوز امپريال كه كرك هم دارد را نصب كردم بعد از نصب Sp3 روي ان بصورت تريال 60 روزه در امد حالا بايد چيكاركنم

3 تا پست بالاتر رو بخون متوجه میشی.. احتمالاً رجیستری که استفاده کردی نا معتبر بوده.
میتونی این رو هم امتحان کنی:

hamed s
01-06-2008, 15:56
Windows Xp Activator 100% Working

Windows Xp Activator 100% Working

There is a easy way to activate yor windows and do updates!
just follow the instruction when you download it!