PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : همچین چیزی چه طور امکان داره؟

j0l6
02-10-2006, 01:49
من از dsl 256 استفاده میکنم که حد اکثر سرعت دانلودم 31 kBs هستش به عکس زیر نیگا کنین سرعت اپلود چقدر هستش در این که سرعت رو برنامه درست نشون میده شکی نیست همیشه اینجوری نیست ولی بعضی وقتها مثل همین الا ن سرعت اپلودم چند برابر میشه
کسی در مورد علت این افزایش سرعت چیزی به ذهنش میرسه؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Mohammad Modarresi
02-10-2006, 02:27
والا عكس رو كه نتونستم ببينم از چه برنامه اي استفاده مي كني در ضمن ماهيانه چقدر پوال اي دي اس ال ميدي

j0l6
02-10-2006, 22:01
محمد جان من دبی هستم فک نکم قیمتش به کارت بیاد اینجا به تمن بخوام بگم میشه تقریبا 36 هزار تمن در ماه بدون محدودیت

Elfin-D
02-10-2006, 22:27
خب بله!بعضی وقهتا سرعت سند و ریسیو من به 50 هم میرسه ولی به ندرا این اتفاق میافته

j0l6
02-10-2006, 23:02
خب بله!بعضی وقهتا سرعت سند و ریسیو من به 50 هم میرسه ولی به ندرا این اتفاق میافته
من تو این موندم که چه جوری سرعت میره بالا ؟ فک نکنم خیرات isp باشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

m a j r i x
02-10-2006, 23:34
من تو این موندم که چه جوری سرعت میره بالا ؟ فک نکنم خیرات isp باشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سلام
اگر از سرویسهای dedicate استفاده نمی‌کنید بخاطر این سرعت میره بالا که ترافیک bandwith شما کم شده
در واقع میشه گفت یه نوع خیرات اجباری هستش :biggrin:

j0l6
02-10-2006, 23:48
سلام
اگر از سرویسهای dedicate استفاده نمی‌کنید بخاطر این سرعت میره بالا که ترافیک bandwith شما کم شده
در واقع میشه گفت یه نوع خیرات اجباری هستش :biggrin:
مرسی m a j r i x جان [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
پس باید بازم منتظر این افزایش سرعت باشم خوبه فقط حیف که اخرای شب ایجوری میشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Sec Expert
04-10-2006, 16:33
در adsl این طوری هست که وقتی مثلا" شما از پهنای باندت استفاده نمی کنید به پهنای باند دیگر اعضای سرویس دهنه اضافه می شود.

online-amir
04-10-2006, 23:45
براي شادي روح مخترع اي دي اس ال يه صلوات محمدي پسند بفرست...!