PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : عدم دریافت sms فعالسازی تلگرام موقع نصب در گوشی

essien
01-08-2019, 13:44
با سلام.
من دیروز مجبور شدم تلگرام رو از گوشی اندرویدیم پاک کنم . حالا که دوباره میخام نصب کنم sms فعالسازیش نمیاد . حالا نمیدونم sms های تلگرام و فیلتر کردن یا خودش نفرستاده. البته به وب تلگرام دسترسی دارم ولی عجیبه که اینبار اونجا هم کد رو نفرستاده ببینم تو گوشی وارد کنم .
لطفا راهنمایی کنید ...
ممنون.

renfield
01-08-2019, 14:39
اپراتور ها جلوشو گرفتن باید ایمیل بزنی چند تا سوال ازت میپرسن . بعد برات کد میفرستن

MMDFullHD
01-08-2019, 15:59
اپراتور ها جلوشو گرفتن باید ایمیل بزنی چند تا سوال ازت میپرسن . بعد برات کد میفرستن

والا همراه اول دارم ۹۱۲ کدش میاد جالبه برای شما نمیاد
اصلا جلوشو گرفتن نداره وقتی از طریق شماره ناشناس میاد
بخوان هم نمیتونن جلوشو بگیرن
اونایی ک شایع میشه تو خود تلگرام دروغه و کلا کذبی بیش نیست
من واسه اینکه اینو ثابت کنم بهتون الان از تلگرامم میکشم بیرون و باز دوباره میرم تو تاریخ زمانم خورده باش
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

essien
01-08-2019, 16:20
دو تا ادرس گیر اوردم ایمیل زدم ببینم چی میشه .
یکیش sms@stel.com این بود . یکی دیگه هم فک کنم support داشت از سایت خود تلگرام پیام دادم .
چقد طول میکشه جواب بدن . شانسم خیلی کارم گیره تلگرام و رو گوشی لازم دارم .

arw_035
01-08-2019, 16:24
منم دو سه هفته قبل مجبور شدم مجدد تلگرام رو نصب کنم اما در حالی که طبق شنیده ها مطمئن بودم، پیامکش نمیاد، اما اومد! :n13: برای دو تا خط ایرانسل جدا از هم نصب کردم.

essien
01-08-2019, 16:25
والا همراه اول دارم ۹۱۲ کدش میاد جالبه برای شما نمیاد
اصلا جلوشو گرفتن نداره وقتی از طریق شماره ناشناس میاد
بخوان هم نمیتونن جلوشو بگیرن
اونایی ک شایع میشه تو خود تلگرام دروغه و کلا کذبی بیش نیست
من واسه اینکه اینو ثابت کنم بهتون الان از تلگرامم میکشم بیرون و باز دوباره میرم تو تاریخ زمانم خورده باش

برای منم 912 بود کد نیومد . جالبیش اینجاس همیشه کد و همزمان از طریق service notification داخل تلگرام هم میفرستاد میشد از تلگرام وب بری ببینی بعد تو گوشی بزنی ، ایندفه اونجا هم نیومده ...

حالا چی شد اصلا من تلگرام و پاک کردم ...
دیدم اصلا نمیتونم مطلبی برای شخصی یا داخل گروهی ارسال کنم . تیک نمیخوره . وقتی هم وارد تلگرام میشدم چه با ------ چه قند شکن دو ثانیه اپدیت میشد بعد دیگه گیر میکرد . کش و پاک کردم ، حتی دیتابیس و پاک کردم ، گوشی و ریست کردم و ... نشد که نشد . این مشکل دومین بار بود پیش میومد ، دفه قبل هم مجبور شدم یه بار تلگرام و پاک کنم دوباره نصب کنم تا درست بشه ، بخاطر همین مجبور شدم اینکارو انجام بدم که تو sms گیر کردم حالا .

arw_035
01-08-2019, 16:27
اینکه به تلگرام وب هم کد فعالسازی رو نفرستاده یعنی مشکل دیگه ای وجود داره

پیام خاصی نمیده؟ مثلا بگه بیش از حد امتحان کردید و ...

خود تلگرام رو نصب کردید یا از این پوسته های غیررسمی؟

MMDFullHD
01-08-2019, 17:44
برای منم 912 بود کد نیومد . جالبیش اینجاس همیشه کد و همزمان از طریق service notification داخل تلگرام هم میفرستاد میشد از تلگرام وب بری ببینی بعد تو گوشی بزنی ، ایندفه اونجا هم نیومده ...

حالا چی شد اصلا من تلگرام و پاک کردم ...
دیدم اصلا نمیتونم مطلبی برای شخصی یا داخل گروهی ارسال کنم . تیک نمیخوره . وقتی هم وارد تلگرام میشدم چه با ------ چه قند شکن دو ثانیه اپدیت میشد بعد دیگه گیر میکرد . کش و پاک کردم ، حتی دیتابیس و پاک کردم ، گوشی و ریست کردم و ... نشد که نشد . این مشکل دومین بار بود پیش میومد ، دفه قبل هم مجبور شدم یه بار تلگرام و پاک کنم دوباره نصب کنم تا درست بشه ، بخاطر همین مجبور شدم اینکارو انجام بدم که تو sms گیر کردم حالا .
بعضی اوقات پیش میاد نمیدونم برای چیه
فک کنم از سیستم نظارتیشونه
بعضی اوقات هم اس ام اس اینستاگرام نمیاد
تلگرامم هم اون زمان ک فیلتر نبود بعضی اوقات پیاماش برای منم نمیومد
بهتره همیشه ی دیوایس لاگین داشته باشین

essien
01-08-2019, 17:49
اینکه به تلگرام وب هم کد فعالسازی رو نفرستاده یعنی مشکل دیگه ای وجود داره

پیام خاصی نمیده؟ مثلا بگه بیش از حد امتحان کردید و ...

خود تلگرام رو نصب کردید یا از این پوسته های غیررسمی؟
هیچ پیامی نمیده . بله خود تلگرام اصلی رو از گوگل پلی گرفتم نصب کنم ...

بعضی اوقات پیش میاد نمیدونم برای چیه
فک کنم از سیستم نظارتیشونه
بعضی اوقات هم اس ام اس اینستاگرام نمیاد
تلگرامم هم اون زمان ک فیلتر نبود بعضی اوقات پیاماش برای منم نمیومد
بهتره همیشه ی دیوایس لاگین داشته باشین
بله رو کامپیوتر لاگین دارم .

essien
02-08-2019, 20:13
یه اکانت توییتر هم تو سایت تلگرام معرفی کرده برای مشکلات لاگین به اونم پیام دادم . لامصبا جواب نمیدن رسیدیم به اخر هفته میلادی :n27:
واقعا اگه تلگرام اینجوری باشه نمیشه برای امور کاری روش حساب کرد . باید همیشه یه اکانت پشتیبان هم داشته باشیم انگار !

arw_035
03-08-2019, 14:35
یه اکانت توییتر هم تو سایت تلگرام معرفی کرده برای مشکلات لاگین به اونم پیام دادم . لامصبا جواب نمیدن رسیدیم به اخر هفته میلادی :n27:
واقعا اگه تلگرام اینجوری باشه نمیشه برای امور کاری روش حساب کرد . باید همیشه یه اکانت پشتیبان هم داشته باشیم انگار !

مگه نگفتید از نسخه مرورگر هم استفاده می کنید، اون کارتون رو راه نمی اندازه؟ امیدوارم مشکلتون حل بشه و کاراتون عقب نیفته

تلگرام دسکتاپ رو روی یک سیستم نصب کنید و ببینید اون کار می کنه یا نه، اگر اون کار بکنه، احتمالا گوشی تون دچار مشکل شده باشه.

essien
03-08-2019, 18:52
مگه نگفتید از نسخه مرورگر هم استفاده می کنید، اون کارتون رو راه نمی اندازه؟ امیدوارم مشکلتون حل بشه و کاراتون عقب نیفته

تلگرام دسکتاپ رو روی یک سیستم نصب کنید و ببینید اون کار می کنه یا نه، اگر اون کار بکنه، احتمالا گوشی تون دچار مشکل شده باشه.
بله رو ویندوز از قبل هم اپ تلگرام هم تلگرام وب رو فعال کرده بودم و داره کار میکنه ، منتها روی گوشی اندرویدیم تلگرام فعال نمیشد که اینم خیلی احتیاجه چون یه تایمی بیرون از خونه هستیم ...
ولی دقیقا اومدم همینو بگم الان!
روی گوشیم من تلگرام وب رو فعال نکرده بودم تا حالا ، رفتم تو سایتش نوشت کدش رو به اپی که روی دیوایس دیگه تون نصبه فرستادیم . یک تایمر هم گذاشته بود که یساعت دیگه اگه بخاید میتونید sms هم درخاست بدید .
جالب بود رفتم دیدم رو اپ ویندوز کد رو فرستاده !!
کدش رو گفتم اول برای اپ اندرویدی بزنم که قبول نکرد ، ولی خب برای وب تلگرام روی گوشی فعال شد .
حداقل الان به تلگرام از طریق گوشی دسترسی دارم . البته نسخه وب تلگرام روی گوشی اصلا رادست نیست ولی تا مشکل حل بشه از هیچی بهتره ...

حالا بنظرتون مشکل از کجاست ؟ بنظر میاد مشکل از گوشی خودم باشه ...
تو این یکی دو روزه تست کردم sms از حتی توییتر هم میتونم دریافت کنم .

radarz
03-08-2019, 19:01
با قند شکن تست کنید //// ممکنه بلاک هم شده باشین ///

arw_035
03-08-2019, 20:24
بله رو ویندوز از قبل هم اپ تلگرام هم تلگرام وب رو فعال کرده بودم و داره کار میکنه ، منتها روی گوشی اندرویدیم تلگرام فعال نمیشد که اینم خیلی احتیاجه چون یه تایمی بیرون از خونه هستیم ...
ولی دقیقا اومدم همینو بگم الان!
روی گوشیم من تلگرام وب رو فعال نکرده بودم تا حالا ، رفتم تو سایتش نوشت کدش رو به اپی که روی دیوایس دیگه تون نصبه فرستادیم . یک تایمر هم گذاشته بود که یساعت دیگه اگه بخاید میتونید sms هم درخاست بدید .
جالب بود رفتم دیدم رو اپ ویندوز کد رو فرستاده !!
کدش رو گفتم اول برای اپ اندرویدی بزنم که قبول نکرد ، ولی خب برای وب تلگرام روی گوشی فعال شد .
حداقل الان به تلگرام از طریق گوشی دسترسی دارم . البته نسخه وب تلگرام روی گوشی اصلا رادست نیست ولی تا مشکل حل بشه از هیچی بهتره ...

حالا بنظرتون مشکل از کجاست ؟ بنظر میاد مشکل از گوشی خودم باشه ...
تو این یکی دو روزه تست کردم sms از حتی توییتر هم میتونم دریافت کنم .

البته بنده متخصص نیستم اما از قرائن پیداست که ممکنه اشکال از گوشی خودتون باشه
شاید به بدافزار آلوده شده

Hidden-Hunter
03-08-2019, 21:02
حذف شود....

essien
04-08-2019, 07:14
با قند شکن تست کنید //// ممکنه بلاک هم شده باشین ///
بدون قند شکن که اصلا قبل از مرحله ارسال کد شماره تلفن و تایید نمیکنه . ولی اگه بلاک بشم پیغامی چیزی مگه نباید بده ؟ یا اگه بلاک باشم چطور وب تلگرام و تونستم رو گوشی فعال کنم کدش و هم فرستاد !؟
فک نکنم بلاک باشم ...

essien
13-08-2019, 00:51
پشتیبانیش کلا از هیچ طریقی جواب نداد . از توییتر هم تازه امروز همون ارورهای متداول لاگین رو برام فرستادن ...
گوشی و ریست فکتوری کردم اینبار که تلگرام و نصب کردم از اول کدش و داخل تلگرام فرستاد ، منم با اپ ویندوزیش کد و دیدم و تو گوشی وارد کردم درست شد .

arw_035
14-08-2019, 03:50
پشتیبانیش کلا از هیچ طریقی جواب نداد . از توییتر هم تازه امروز همون ارورهای متداول لاگین رو برام فرستادن ... گوشی و ریست فکتوری کردم اینبار که تلگرام و نصب کردم از اول کدش و داخل تلگرام فرستاد ، منم با اپ ویندوزیش کد و دیدم و تو گوشی وارد کردم درست شد . چه خوب که بالاخره مشکل با پیگیری های خودتون حل شد.

essien
15-08-2019, 11:34
مجبوری بود این راه ، البته بازم خوب شد مشکل برطرف شد!
تنها نکته ای که موند مشکل اصلی بود که باعث شد تلگرام و از گوشی پاک کنم دوباره نصبش کنم ...
یادمه تو تلگرام تو هر گروهی یا حتی پی وی برای کسی مطلبی مینوشتم، وقتی روی ارسال میزدم انجام نمیشد و تیک نمیخورد . و اولش که تلگرام و باز میکردم فقط برای یک لحظه برنامه اپدیت میشد بعد دیگه همونجوری گیر میکرد .
اگه از دوستان کسی با این مشکل مواجه شده و راه حلی براش داشته ممنون میشم به اشتراک بذاره .
چون این مشکل دومین بار بود برام پیش میومد ...