PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاركت در ساخت بازي

peace
01-10-2006, 14:00
سلام. من و چند تا از بچه هاي سايت تصميم به تشكيل يك تيم بازي ساز گرفتيم. اين تيم مراحل اوليه تشكيل و برنامه ريزي رو ميگذرونه. اين تايپيك رو باز كردم تا هركسي كه فكر ميكنه قابليتي داره كه ميتونه تو اين تيم مشاركت داشته باشه بياد و اعلام آمادگي كنه فقط هر كدوم از دوستان لطف كنن به ما ايميل بزنن كه بتونيم اطلاعات رو راحت جمع بندي كنيم. ما تو بخشهاي مختلف نياز به افرادي براي تكميل تيم داريم برنامه نويس
3D artist
2D artist
animator
geraphist
music&effect
و چيزايي كه ممكنه ما به فكرمون نرسيده باشه و شما ازش اطلاع داشته باشيد. پس لطف كنيد و اگر هر كمكي ميتونيد بكنيد با ما تماس بگيريد.
اين هم ايميل ما parsangle@yahoo.com

باتشكر از توجهتون

peace
02-10-2006, 20:10
واقعا كسي نيست ؟

Creeping Death
03-10-2006, 16:55
با چه برنامه اي مي خواهيد بازي بسازيد .

peace
08-10-2006, 21:45
به نام خدا
سلام به تمام بچه های سایت
بنظر ما تمام کسانی که تو این سایت و سایتهای مشابه در مورد ساخت بازی مطلب می نویسند، فقط به چیزهای که بلد هستند فکر می کنند. در صورتی که اگر می خواهی کار بزرگ کنی باید یدفعه بپری تو دریا، اگه شنا بلد نیستی مهم نیست یا خفه می شی یا شنا یاد می گیری.
ما می خواهیم یک گروه درست کنیم تا با هم شروع کنیم ساخت بازی را ( آخر جمله بندی)
ميخوايم ثابت كنيم بدون تامين مالي هم ميشه كاراي بزرگ كرد.
معرفی خودمان
1- Ryo : 24 ساله از تهران عاشق DREAMCAST جدیداٌ Xbox360 خریده. در زمینه برنامه نویسی و سایت و تحقیقی هم تبهر داره
2-Peace : 21 ساله از تهران عاشق بازي هاي ژاپني و خلاق- جدیداٌ PS2ش گمشده حسابی ناراحته. در زمينه کرگردنی و بخشهای هنری تبهر داره.
3- خودم: 25 ساله از تهران از 5 دبستان با کامپیوتر کار می کنم اول اسپکترم بعد کومودور 64 بعد کامپیوتر اولین برنامم 15 دایره با 15 رنگ بود اولین بازیم تو کومودور نوشتم وقتی 2 راهنمایی بودم

مهمتر از همه اینه که هر 3 تامون عاشق ساخت بازی هستیم.

هدف
کم کردن روی هر چی شرکت بازی سازیه

فکر کنم فعلاً بست باشه

کسانی که دوست دارن با ما هم گروه بشن به موارد زیر توجه کنند:
1- علاقه حرف اول میزنه اگه داری بسمه....
2- زمان مهمتر ازهرچی باید روی کار بذاری
3- اطلاعات اصلاً مهم نیست کم داری با هم زیادش می کنیم

کسانی که بدرد گروه می خورن
1- علاقه مند به برنامه نویسی ( داشتن سابقه بد نیست)
2- علاقه مند به گرافیک رایانه ( سه بعدی MAX,MAYA,POSER,…)
3- علاقه مند به گرافیک رایانه ( دو بعدی PHOTOSHOP,COREL,FREEHAND,FLASH,…)
4- علاقه مند به طراحی دستی ( طراحی- نقاشی)
5- علاقه مند به داستان نویسی
6- علاقه مند به جستجو و تحقیق
7- و هر کسی که فکر می کنه بدرد می خوره ما یادمون رفته

در آخر یادتون نره می خواهیم با هم از اول شروع کنیم نمی خواهیم بریم پروژه FFXIII از SQUERE ENIX یا SIMS3 از EA یا UNREAL2008 از ...... بگیریم می خواهیم از پایین تر پله شروع کنیم ( منظو میریم اول سراغ ساخت بازی های دو بعدی)

پله اول یادتون نره............................

تمام
اگر کسی شرایط بالا داره با ما تماس بگیره mail بزنه خودشو معرفی کنه.