PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل نصب نشدن ویندوز !...

sezar & sanaz
19-07-2019, 00:43
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]۲۰۱۹۰۷۱۹_۰۱۲۷۰۶.jpg

متاسفانه ویندوزم پرید مجبور شدم فرمت و ویندوز جدید که بوت کردم رو فلش بریزم روش متاسفانه یه ارور میده و نمیزاره نصب کنم من گفتم نکنه مشکل از هارد هارد عوض کردم باز ارور داد باید چکار کنم خواهشن زود راهنمایی کنید کلی کار داشتم رو سیستمم بد جور لنگم

حتی وندوز قبلیم که رو فلش دیگه ای بود اون هم همین ارور داد در صورتی که قبلا رو همین هارد نصب بود همین ویندوز الان نه ویندوز قبلیه نصب میشه و نه جدید خواهشن راهنمایی دقیق و آسون بکنید منو یاحق

sezar & sanaz
19-07-2019, 03:34
یکی از دوستان گفتن :
سلام اگر از rufus استفاده میکنید باید گزینه GPT رو به MBR تغییر بدید ...

ولی باز هم مشکل حل نشد همون برنامه که گفتی ریختم ویندوز هم دوباره دانلود کردم موقع نصب اندفعه این ارور رو نشون داد مشکل چیه ؟!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]۲۰۱۹۰۷۱۹_۰۴۰۸۴۷.jpg

Rahpooyan
19-07-2019, 11:41
یکی از دوستان گفتن :
سلام اگر از rufus استفاده میکنید باید گزینه GPT رو به MBR تغییر بدید ...

ولی باز هم مشکل حل نشد همون برنامه که گفتی ریختم ویندوز هم دوباره دانلود کردم موقع نصب اندفعه این ارور رو نشون داد مشکل چیه ؟!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]۲۰۱۹۰۷۱۹_۰۴۰۸۴۷.jpg
یه روش هاردهای اضافی را فعلا غیر فعال کنید مثلا با جدا کردن کابل ساتا. بعد از نصب ویندوز مجدد هاردها را فعال کنید. سعی کنید پورت های دیگه یو اس بی هم برای اتصال فلش و نصب ویندوز تست کنید.

Mohammad Hosseyn
19-07-2019, 14:24
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]۲۰۱۹۰۷۱۹_۰۱۲۷۰۶.jpg

متاسفانه ویندوزم پرید مجبور شدم فرمت و ویندوز جدید که بوت کردم رو فلش بریزم روش متاسفانه یه ارور میده و نمیزاره نصب کنم من گفتم نکنه مشکل از هارد هارد عوض کردم باز ارور داد باید چکار کنم خواهشن زود راهنمایی کنید کلی کار داشتم رو سیستمم بد جور لنگم

حتی وندوز قبلیم که رو فلش دیگه ای بود اون هم همین ارور داد در صورتی که قبلا رو همین هارد نصب بود همین ویندوز الان نه ویندوز قبلیه نصب میشه و نه جدید خواهشن راهنمایی دقیق و آسون بکنید منو یاحق
راه حل اصلی همان است که دوستمان در بالا اشاره کردند، جدا کردن تمامی دیسک‌های دیگر، یا غیر فعال کردنشان از طریق ستاپ مادربرد (اگه این قابلیت در Bios قرار داده شده باشد). به احتمال بسیار زیاد مشکل شما با این حل خواهد شد. راه حل دیگر این است که هاردی که میخواهید ویندوز در آن نصب شود را در ستاپ مادربرد بعنوان الویت اول بوت قرار دهید.

mohsenP3000
19-07-2019, 14:34

سلام

از فلش دیگه استفاده کنید.

من برند ترنسند و سن دیسک رو پیشنهاد می دم.

sezar & sanaz
19-07-2019, 15:35
ایول راه حل همین بود حل شد مشکل