PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : توهم می کنم یا واقعیت دارد؟ [...] اینترنتی!!

geminorum
01-10-2006, 05:29
اشکالی ندارد، خدا را شکر!
گوگل هم کم آورده، شما دیگر نمی توانید هیچ کدام از نرم افزار های گوگل را داونلود کنید. چون شماره آی پی شما به کشور خاصی مربوط می شود. گوگلی های کالیفرنیا تسلیم دولتی های ناحیه کلمبیا شدند. درست مثل شرکت سان میکروسیستمز، اگر نرم افزاری دارید که جاوا بخواهد، شرمنده این محصول در کشور شما قابل دسترسی نیست!! هر چند در تمام دنیا به صورت رایگان برای همه قابل دسترس است ولی شما فرق دارید. البته از توجه تان سپاسگذاریم!!!!
این کارها را بعنوان چیزی غیر از [...] نمی فهمم. نرم افزارهایی که فلسفه وجودی آنان استفاده عمومی و رایگان برای همه است. برای کاربران در بعضی کشور ها ناگهان محدودیت پیدا می کند.
اگر قضیه کپی رایت و هکر هاست، پس برزیلی ها و چکی ها باید ارتباطشان با شبکه جهانی قطع شود. اگر هم سیاسی است چه ربطی به من و گوگل دارد. قبلا برایم ثابت شده بود که همه چیز در لنگه دنیا خر تو خر است و هر کس هر کاری دلش می خواهد می کند ولی با این کارها اطمینان قلبی پیدا کردم. می دانم که می شود هر سیستمی را دور زد اما من به عنوان یک کاربر تا چه زمان باید با مخفی کاری و هزار دوز و کلک در شبکه بچرخم؟ آسیب شناسی جامعه شناختی نمی کنم!! فقط به عنوان یک انسان غرور خودم را در نظر می گیرم. به هر حال نگرانم، شاید بیل گیتز هم کم بیاورد.

غرض اصلیم این نیست که برای شما درد دل کنم فقط از هم آی پی های عزیز تقاضا دارم که لطفی در حقم بکنند. چند وقتی است که نمی توانم هیچ فایلی را از SourceForge.net داونلود کنم. از دوستانی که این مطلب را می بینند می خواهم برای من لطفی بکنند و برای نمونه از این سایت فایلی را داونلود کنند. (نترسید فایل زیر دویست کیلو هم پیدا می شود.)
همانطور که می دانید SourceForge خانه ایست برای نرم افزار های با متن باز. به خاطر همان غرور و باقی قضایا ترجیح می دهم از نرم افزارهای رایگان استفاده کنم و مشکل اینجاست که بسیاری از این نرم افزار ها حتی اگر سایت مستقل هم داشته باشند باز فایل هایشان را باید از SourceForge.net دریافت کرد.

ممنونم.

لینک برای امتحان (حجم 5 کیلو بایت):
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لینک جدید که همین حالا که دارم برای شما می نویسم باز نمی شود (حجم 3.4 مگا بایت) :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بعد التحریر:
دوستانی که لطف می کنند و نمونه ای رو داونلود می کنند، اگر صلاح دیدن قسمت سه رقمی سمت چپ آی پی شون که فایل رو با همون گرفتن رو هم در جوابشون قرار بدهند. راضی به زحمت نیستم اگر نمی توانید پیدا کنید مهم نیست.

بعد التحقیر :
هزار رحمت به وزارت ارشاد !!!

geminorum
01-10-2006, 05:36
دوست عزیز برای دریافت فایل از این سرور حتما باید یکی از گزینه هایی که تو آسیا قرار دارد رو انتخاب کنید که من Ishikawa, Japan رو پیشنهاد می کنم چون سرعت مناسب تری نسبت به Tainan, Taiwan داره

عزیز مشکل اینجاست که حتی همین صفحه هم باز نمی شود. از مرحله همان لینکی که در اول موضوع دادم جلوتر نمی رود. خودم قبلا بسیار از این سایت استفاده می کردم. حتی اکستنژن سرور محلی سورس فورج رو هم روی فایرفاکسم دارم.
البته با چند سرویس دهنده دیگر هم امتحان کردم به همین مشکل برخوردم. از جمله با سپنتا. حتی الان هم با ای دی اس ال آسیاتک هم آن صفحه کذایی باز نمی شود!!
شاید بیش از بیست نرم افزار که مرتب از آنها استفاده می کنم در سورس فورج باشند، همه آنها را از همان جا گرفتم ولی حالا نسخه های جدیدتر هیچ کدام را نمی توانم بگیرم!
ممنون از توجه شما

خوب منم مشكلي نداشتم برا دانلود ارور اي پي بهتون مي ده واسه دانلود ؟؟

پیام خطایی وجود ندارد. مسئله اینجاست که هنوز من مطمئن نیستم بخاطر ای پی باشد. فقط هدر یک خطی بالای صفحه باز می شود و همانطور می ماند. با فایرفاکس، اینترنت اکسپلورر و اپرا هم امتحان شده. ولی همچنان در همه ی این مرورگرها همانطور است.

doyenfox
01-10-2006, 06:18
We're sorry, but due to restrictions placed by US law, we are unable to offer you the opportunity to download WebSphere at this time due to your country of origin. If you believe that this was in error, please contact SF.net with your IP address (85.185.22.132).

MaFia
01-10-2006, 06:34
اینجا Adsl داتک صدای ما رو از تهرون می شنوید
همه چی خوب و مشکلی نیست
دانلود شد
شماره بنده
213.207

online-amir
01-10-2006, 10:12
يعني ديگه نمي تونيم نرم افزار هاي گوگل رو دانلود كنيم! پس چرا گوگل تولبار فارسي مي گذاره؟!!!! بيشتر توضيح بده!

Babak
01-10-2006, 11:54
کاربر های فارسی زبان که فقط ايران نيستن
من با داتک ديال آپ نتونستم پيکاسا جديد رو دانلود کنم
من بيشتر از اين ميترسم که سرويس جی ميل مسدود بشه

geminorum
01-10-2006, 20:14
يعني ديگه نمي تونيم نرم افزار هاي گوگل رو دانلود كنيم! پس چرا گوگل تولبار فارسي مي گذاره؟!!!! بيشتر توضيح بده!

شرمنده ولی به نظرم گوگل تولبار فارسی نرم افزار نیست. یک تبلیغ افزاره!! تا همین حالا picasa و Sketch Up رو نمی تونین بگیرین. خوشتبختانه GoogleTalk و Hello و GoogleEarth مشکلی ندارن. البته اطمینانی نیست.

کاربر های فارسی زبان که فقط ايران نيستن
من با داتک ديال آپ نتونستم پيکاسا جديد رو دانلود کنم
من بيشتر از اين ميترسم که سرويس جی ميل مسدود بشه

موقعی که می گویم [...] اینترنتی !!! آنوقت خود شما [...] می کنید. مطمئن نیستم ولی چند روز پیش نتونستم ایمیل جدید از AOL بگیرم. آنها هم در حال حاضر نمی توانند درخواست من رو اجرا کنن!!

matrix1000
02-10-2006, 00:38
اینجا Adsl داتک صدای ما رو از تهرون می شنوید
همه چی خوب و مشکلی نیست
دانلود شد
شماره بنده
213.207

سلام

مافیا جان ، نحوه جواب دادن و شوخی شما ، و شوخ طبعی شما واقعآ بیسته :biggrin: :laughing:

بازم ممنون ، هم از جوابی که گرفتم و خیالم راحت شد که فعلآ خبری نیست ، هم بابت معرفی نوع سرویسی که گفتید.

هم شوخی با حال شما.

فقط یه مطلبی گفتید صدای ما رو از تهرون می شنوید ، پس چطوریکه محل سکونت شما سیسیل هست ;) :biggrin:

بازم مرسی و ممنون.

موفق باشید
.

M.K_Soft
02-10-2006, 01:22
البته انرژي هسته اي از همه مهم تر است. گوگل و ياهو و وضع اصفناگ It كشور و اصلا منو شما كجا حساب مي شيم؟!!!!!!!!!

eng2006
21-09-2007, 23:42
l ول نمی شد ولی .....
من با نرم افزار Gpass راحت دانلود کردم

fujin
21-09-2007, 23:51
من هم هم با Adsl آسیا تک دان کردم مشکلی نداشت
Ip:78.110

علیرضا
21-09-2007, 23:55
به نظر اوضاع امن و امان میاد .... ولی اگه یه روزی کار به اون جا بکشه...
برا خودم خیلی متاسفم.

A r c h i
22-09-2007, 00:05
پیکاسا و نرم افزارهای دیگه گوگل را از سایتهای دیگه مثل دانلود.کام بگیرید...من که این کار را کردم و شد :46:

farhad200
25-09-2007, 07:13
عزیز این که قصه نداره میتونی با آی پی یه کشور دیگه غیر از ایران به اینترنت کانکت شی بعد راحت میتونی از گوگل دانلود کنی برای این میتونی vpn یا نرم افزار onspeed و نرمافزارهای مشابه استفاده کنی.