PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : صـلـح نـامـه تلفـن سیــار (موبایل)

zeynal
01-10-2006, 02:20
ــــــلام
عرض شود شايد براي شما پيش اومده باشه كه بخواهيد يه خط موبايل رو معامله كنيد يا جايي باشيد كه ميخوان اينكارو انجام بدن ولي ندونيد يا حداقل كامل ندونيد كه توي متني كه بايد براي اينكار تنظيم بشه دقيقا چي نوشته بشه متون زيادي ممكنه وجود داشته باشه ولي اين كه اين زير تقديم ميكنم يه متن ساده و با لحن رواني هست كه در عين سادگي خيال هردوطرف از هربابت راحت ميشه . من موبايلمو با همين قرارداد معامله كردم !!!

بسمه تعالی تاریخ: .............
صـلـح نـامـه تلفـن سیــار (موبایل)

مصالح: آقای/خانم .........(فروشنده)...... فرزند ................... ش ش ........ صادره از ................. متولد ...................... ساکن:

متصالح: آقای/خانم .....(خریدا)ر......... فرزند ................... ش ش ..................... صادره از ................. متولد ..........ساکن:

مورد صلح: واگذاری کلیه حقوق عینیه ، فرضیه و متصوره مصالح نسبت به امتیاز و ودیعه متعلق به یک خط تلفن سیار (موبایل)، بشماره ................... شرکت مخابرات ایران که بصورت خشک / کارکرده.. میباشد با تمامی لوازم و متعلقات ( سند + سیمکارت) که به رؤیت متصالح رسید و تحویل نامبرده گردید.

مبلغ موردصلح: جمعا به مبلغ ......................................ریال، معادل..................... تومان که بصورت نقدی و با شرایط ذیل به مصالح پرداخته خواهد شد.
شـــــرایــــط
1- معامله فوق با بصیرت کامل، مطالعه، رویت و اختیار و رضایت طرفین انجام گرفته و محل هیچگونه اعتراضی نیست، پس از خواندن کلیه مفاد این قرارداد و مراتب مندرج در این صلحنامه اقدام به معامله و امضاء نموده هیچ عذری در آینده از هیچکدام از طرفین پذیرفته نیست .
2- هرگونه کشف الفساد و استفاده غیرقانونی تا ساعت ........ تاریخ فوق الذکر بعهده مصالح بوده همچنین متعهد میگردد چنانچه در هرزمان و مکان درهر سازمان و نهاد یا شرکت مخابرات ایران نیازی به حضور و امضای ایشان باشد بدون هیچ عذر و بهانه ای حاضر و پاسخگوباشد.
3- کارکرد خط یاد شده ( داخلی یا خارجی) تا ساعت ........ مورخه فوق بعهده مصالح میباشد و چنانچه متصالح ازین بابت مبلغی را پرداخت نماید باستناد به مدارک مثبته، عندالمطالبه مصالح باید به متصالح پرداخت مینماید.
4- کلیه هزینه انتقال سند بعهده متصالح بوده که در قبوض صادره از سوی شرکت مخابرات ایران منظور میگردد.
5- طرفین موظفند در تاریخ توافق شده که .......... میباشد در دفتر خدمات ارتباطی حاضر و به تعهدات خود عمل نمایند، در غیراینصورت بایستی خسارت وارده ناشی از عدم حضور را طبق عرف به طرف مقابل پرداخت نماید.
6- تنظیم رسید دریافت وجه الزامی و جهت قطعی بودن معامله الزامی میباشد
7- اسقاط کافه خیارات، خصوصا خیار غبن از طرفین به عمل آمد. یعنی چی؟ یعنی اینکه بعده یه مدت یکی نیاد بگه من ضرر کردم !!!
8- این قرارداد در هشت بند و دونسخه متحدالمتن تنظیم که درحکم واحد مییباشد

نام و امضای متصالح: نام وامضای مصالح

.

salar2010
01-10-2006, 04:26
ايول عزيز توو ديگه كي هستي خيلي ازت ممنونم به درد من كه خيلي ميخوره

Mrz_A
01-10-2006, 13:49
این صلح نامه که میگی یه برنامه ی کاربردیه دیگه؟!!! نه؟!!!

amirtaker
01-10-2006, 20:02
باباتوديگه كي هستي

zeynal
08-10-2006, 03:26
این صلح نامه که میگی یه برنامه ی کاربردیه دیگه؟!!! نه؟!!!

ـــــلام
نه داداش كاربردي نيست واسه كاسبيه :happy:

.

Mohammad Modarresi
08-10-2006, 11:38
بابا تو ديگه كي هستي يه چيزاي رو ميزاري كه ادم به فكرش هم نمي رسه كه يه جايي به دردش مي خوره ممنون

hamed1297
08-10-2006, 15:17
دستت درد نکنه.به کار میاد.

hell_girly
11-01-2008, 03:16
یه جورایی شکه شدم ممنون بازم از این کارا بکن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]