PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پاور چندولت نیازاست

feranko724
30-05-2019, 16:51
سلام دوستان من یه سیستم ضعیف دارم ولی چون کارمیکنه ازش استفادمیکنم درکنارسیستم دیگرم ولی جدیدن پاورش فنش کارنکرد معنم بدونه ملاحظه انداختمش اشغال پاورو بدونه اینکه مشخصاتشو بدونم ونمونشوبخرم حالا موندم چه پاورمناسبی براش بگیرم مشخصات شخت افزاری که درسیستم وصله وازش استفاده میشهدوستان چندولت بایدبگیرم

‬‏مادربرد ‬‏abit IntelI-45Cv

2.00GB Single-Channel DDR2 رم
هادر1ترابایت

ksra
30-05-2019, 17:52
سلام دوستان من یه سیستم ضعیف دارم ولی چون کارمیکنه ازش استفادمیکنم درکنارسیستم دیگرم ولی جدیدن پاورش فنش کارنکرد معنم بدونه ملاحظه انداختمش اشغال پاورو بدونه اینکه مشخصاتشو بدونم ونمونشوبخرم حالا موندم چه پاورمناسبی براش بگیرم مشخصات شخت افزاری که درسیستم وصله وازش استفاده میشهدوستان چندولت بایدبگیرم

هادر1ترابایت

سلام
یه پاور 500 وات گرین که رو سیستمت عالی جواب میده میگی زیاده؟
چون تو تابستون هوا گرمه و فن سی پی یو هم همش میخواد با دور بالا کار کنه اینم باز مصرفه و اما مصرف فن سی پی یو که زیاد نیست بقیه وات ها چی میشه؟
یا یه وقتی هم خواستی فن اضافه ببندی
واقعا که 500 وات نیست 250 یا 300 هست
همین پاورو ببند و حالشو ببر :n33:
موفق باشی

feranko724
30-05-2019, 22:48
سلام
یه پاور 500 وات گرین که رو سیستمت عالی جواب میده میگی زیاده؟
چون تو تابستون هوا گرمه و فن سی پی یو هم همش میخواد با دور بالا کار کنه اینم باز مصرفه و اما مصرف فن سی پی یو که زیاد نیست بقیه وات ها چی میشه؟
یا یه وقتی هم خواستی فن اضافه ببندی
واقعا که 500 وات نیست 250 یا 300 هست
همین پاورو ببند و حالشو ببر :n33:
موفق باشی

دوست عزیزاگر گرین330شوبگیرم خوبه جواب میده 300نیستش

ksra
31-05-2019, 06:51
دوست عزیزاگر گرین330شوبگیرم خوبه جواب میده 300نیستش

برای این سیستم 500 عالیه و عمری کار میکنه
موفق باشی

abc.abc
31-05-2019, 09:54

هادر1ترابایت

سلام
دوستمون درست میگن که 500 وات عالیه و عمری کار میکنه اما برای سیستمتون اینقدر هزینه کردن هم فک نمی کنم نیاز باشه
بهتر بود پردازنده و گرافیک هم مینوشتید اما شک دارم بیش از 300 وات مصرفتون باشه ، 330 گرین بگیرید کاملا کافیه اما محض احتیاط پردازنده و گرافیک رو هم ذکرکنید

feranko724
31-05-2019, 14:46
سلام
دوستمون درست میگن که 500 وات عالیه و عمری کار میکنه اما برای سیستمتون اینقدر هزینه کردن هم فک نمی کنم نیاز باشه
بهتر بود پردازنده و گرافیک هم مینوشتید اما شک دارم بیش از 300 وات مصرفتون باشه ، 330 گرین بگیرید کاملا کافیه اما محض احتیاط پردازنده و گرافیک رو هم ذکرکنید

ممنون همون طورکه گفتم 2تاسیستم دارم این سیستم قدیمی هستش وهمین قطعات داخلش هست تشگر شما میدونین گرین مدل330قبلن چندبود والان چند برابرمیشه درضمن گارگرافیگ نداره سی پی یو 2هسته سلرون

dione
31-05-2019, 15:20
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])