PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : عدم وجود اداپتور وایرلس در ویندوز 7

sajjadsd13
28-05-2019, 19:53
با سلام ویندوز کامپیوترم 7 هست و اداپتور وایرلس نمیاد اداپتور adsl هست اما وایرلس نیست و تلاش کردم کانکشن وایرلس بسازم اما در گزینه ها ، گزینه وایرلس نداره مودم هم وصله و درست کار میکنه اما نمیدونم چرا کانکشن وایرلس نداره چطوری باید بسازمش لطفا راهنمایی کنید.

shaahani
29-05-2019, 00:30
با سلام ویندوز کامپیوترم 7 هست و اداپتور وایرلس نمیاد اداپتور adsl هست اما وایرلس نیست و تلاش کردم کانکشن وایرلس بسازم اما در گزینه ها ، گزینه وایرلس نداره مودم هم وصله و درست کار میکنه اما نمیدونم چرا کانکشن وایرلس نداره چطوری باید بسازمش لطفا راهنمایی کنید.

-ممکنه داخل تنظیمات بایوس، کارت شبکه وایرلس غیرفعال شده باشه.
-ممکنه لپتاپ شما دکمه سخت افزاری برای روشن و خاموش کردن وایرلس داشته باشه و یا اینکه اگه کامپیوتر رومیزی و کارت شبکه وایرلس اکسترنال وجود داشته باشه، سیم آن قطع شده باشد.
-ممکنه درایور کارت شبکه وایرلس روی ویندوز نصب نشده باشد و یا اینکه به اشتباه نصب شده باشد و ویندوز نتواند از این کارت استفاده نماید.

جهت اطلاعات بیشتر در گوگل جستجو بفرمایید.

ksra
29-05-2019, 07:48

سلام
اگر اکسترنال هست باید با درایور پک سولوشن درایورش رو نصب کنی
موفق باشی