PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : طرح رنگین نت شرکت مخابرات ایران

setarejoniiiJuju
10-05-2019, 00:24
سلام دوستان قبل از تهیه طرح های مثلا جشنواره ای رنگین نت احتیاط کنید.
چرا که اگه طرح معمولی 2 مگ با 40 ترافیک بین الملل خریداری کنید هزینه ای که با ارزش افزوده حساب میشه نهایت 27 هزار تومان می شود یعنی هر گیگ ترافیک بین الملل حدود 700 تومان.
حال اگر طرح اقتصادی 3 ماهه رنگین نت 1 مگ با ترافیک 30 گیگ ( با سرعت تحویلی مثلا 2 مگ ) رو بخوایین هزینه 26 هزار تومان. هر گیگ ترافیک بین الملل حدود 900 تومان می شود. ولی نکته ای وجود داره:

:V31::V31::V31:بعد از اتمام ترافیک قبل از موعد یا اینکه اصلا از کیفیتش راضی نبودین ، دیگه حق انصراف ، ارتقا و خرید سرویس جدید رو ندارین و فقط می تونین هر گیگ ترافیک اضافه رو با قیمتی ( با احتساب ارزش افزوده) حدود 2200 تومان بخرین و در بهترین حالت اگه 700 هزار تومان ترافیک بخرین هر گیگ ترافیک به قیمت حدود 1550 تومان ( با احتساب 9 درصد ارزش افزوده ) بخرین.

شما می تونید این مشکل در سامانه 195 ثبت کنین. چون اسمش جشنواره نیست یه حالت زورگوییه
نسبت قیمت هر گیگ ترافیک اضافه بین الملل در طرح رنگین نسبت به هر گیگ ترافیک در طرح های معمولی چیزی حدود 2 الی 3.5 برابر می باشد.:V32:

Mana5
10-05-2019, 01:46
دقیقا
منم بدجوری تو دام این رنگین نت افتادم
3 هفتست حجمم تموم شده (البته به لطف حجم دزدی مخابرات) و تو این مدت نزدیک 100 هزار تومن حجم خریدم که بتونم وبگردی کنم!

asteraaaa
10-05-2019, 13:06
دقیقا
منم بدجوری تو دام این رنگین نت افتادم
3 هفتست حجمم تموم شده (البته به لطف حجم دزدی مخابرات) و تو این مدت نزدیک 100 هزار تومن حجم خریدم که بتونم وبگردی کنم!

تو سامانه 195 ، تو سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ثبت کن بگو امکان و انصراف و تغییر نداره و قبلش هیچ اطلاعی در این مورد ندادن که "امکان تغییر و تمدید و انصراف نیست". شاید تعداد بیشتر بشه رسیدگی کنن من حدود 3 هفته درگیرشم.

setarejoniiiJuju
10-05-2019, 13:21
من که 3 هفته درگیرشم هنوز رسیدگی نکردن هی میگن نامه نگار کردن.
برو تو سامانه 195

میتونی تلفنی یا تو سایتشون ثبت کنی.
بگو بدون اطلاع و شفافیت در مورد این طرح هاشون حق انصراف و ارتقا رو از مشتریا گرفتن. شاید تعداد بیشتری بگن رسیدگی کردن. من که حالم بهم خورد ازینا، فیبر نوری فقط هم میشه از اینا اینترنت گرفت.

setarejoniiiJuju
10-05-2019, 13:34
من که 3 هفته درگیرشم هنوز رسیدگی نکردن هی میگن نامه نگار کردن.
برو تو سامانه 195

میتونی تلفنی یا تو سایتشون ثبت کنی.
بگو بدون اطلاع و شفافیت در مورد این طرح هاشون حق انصراف و ارتقا رو از مشتریا گرفتن. شاید تعداد بیشتری بگن رسیدگی کردن. من که حالم بهم خورد ازینا، فیبر نوری فقط هم میشه از اینا اینترنت گرفت.

asteraaaa
10-05-2019, 15:36
حتما تو سامانه 195 ثبت کن بگو بدون اطلاع قبلی اینکارارو انجام میدن و حق انصراف و ارتقا رو از مشتری گرفتن من 3 هفته درگیرم میگن نامه نگار کردم ولی چه فایده الکی میندازن پشت گوش شاید بازم یکی دو نفر دیگه بگن اهمیت بدن.

Hamid1984m
11-05-2019, 12:52
و صدمتأسفانه از ترافیک این طرح ها میدزدن و زودی تموم میشه و مجبوری ترافیک اضافه بخری و مسخره اینه که از ترافیک اضافه هم میدزدن!!! بابا دیگه ۱ گیگ حجم که جای دزدی رو نداره، از خدا بترسین.

Sent from my iPhone using Tapatalk

naasr
11-05-2019, 13:51
مخابرات خیلی کلک باز هست موقع خرید سرویس حتما باید همه چیز رو ازشون بپرسید چون مخابرات از اون شرکتهای هست که موقع جمع آوری دهن مشترک رو سرویس میکنه

asteraaaa
11-05-2019, 14:08
و صدمتأسفانه از ترافیک این طرح ها میدزدن و زودی تموم میشه و مجبوری ترافیک اضافه بخری و مسخره اینه که از ترافیک اضافه هم میدزدن!!! بابا دیگه ۱ گیگ حجم که جای دزدی رو نداره، از خدا بترسین.

Sent from my iPhone using Tapatalk

آره والا ،تو این شرایط واقعا مردم آزاریه

asteraaaa
11-05-2019, 14:11
مخابرات خیلی کلک باز هست موقع خرید سرویس حتما باید همه چیز رو ازشون بپرسید چون مخابرات از اون شرکتهای هست که موقع جمع آوری دهن مشترک رو سرویس میکنه

متاسفانه نمیگن ، هر وقت سرویس میخوای بخری میگن اینو نخر این یکی بهتره ، بهتر از نظرشون گرونتره ، چند روز پیش کارشناس مخابرات میگه سرویس یک مگابیته من گفتم چیزی که گرفتم 2 مگابیته ، میگه شما انگار یه نوشابه یک لیتری گرفتی ولی محتوای داخل اندازه نوشابه کوچیکه س ، میگه خواستی بگو پهنای باندو تغییر بدم.:n15:

naasr
12-05-2019, 14:16
متاسفانه نمیگن ، هر وقت سرویس میخوای بخری میگن اینو نخر این یکی بهتره ، بهتر از نظرشون گرونتره ، چند روز پیش کارشناس مخابرات میگه سرویس یک مگابیته من گفتم چیزی که گرفتم 2 مگابیته ، میگه شما انگار یه نوشابه یک لیتری گرفتی ولی محتوای داخل اندازه نوشابه کوچیکه س ، میگه خواستی بگو پهنای باندو تغییر بدم.:n15:

قبلا که هنوز سرویسها غیر حجمی نیومده بود و دانلود شبانه خیلی طرفدار داشت مخابرات یه جشنواره داد سرویس 16 مگ یکساله با شبانه 1 تا 8 صبح رایگان با حجم ترافیک ماهیانه 10 گیگ قیمتش اما درست یادم نیست اما با توجه به اینکه شاتل شبانه رو محدود میکرد و پارس انلاین و صبانت هم عملا شبانه رایگان نداشت این جشنواره مخابرات به نظر خیلی خوب میومد رفتم بگیرم گفتم شبانه سرعتش با روزانه فرق داره یا یکی هست و افت سرعت نداره گفت نه سرعتش یکی هست افت هم نداره و رایگانه بهش گفتم من هر شب میخوام دانلود کنم و... هی سوال پرسیدم ازش آخرش گفت شبانه برای یکسال فقط تا 1000 گیگ رایگانه بعدش دیگه شبانه نداره!
1000 گیگ برای یکسال یعنی شبی حدود دو نیم گیگ میتونی دانلود کنی اینجوری سر ملت کلاه میزارن واسه همین موقع خرید باید سوال پیچشون کنید

mahan999
15-05-2019, 23:37
ابن کمپین اسمش ننگین نت هست

fanoostalaei
22-05-2019, 19:37
اتفاقا سرویس 4 مگ خریدم ماهانه 60 گیگ 40 تومن 6 ماهه
سرعت 20 مگابیت حال میکنم
پینگ عالی ، سرعت عالی دانلود هم بکنم با VPN داخلی دانلود میکنم که 240 گیگ حجم دارم ! هرچند برای من 60 گیگ در ماه کافیه برای مصرف 5-6 نفر
البته برای فیبر بودن خطم مجبورم مخابرات داشته باشم

asteraaaa
23-05-2019, 17:46
سرعت 20 مگابیت حال میکنم
پینگ عالی ، سرعت عالی دانلود هم بکنم با VPN داخلی دانلود میکنم که 240 گیگ حجم دارم ! هرچند برای من 60 گیگ در ماه کافیه برای مصرف 5-6 نفر

چرا الکی حرف مفت میزنی کدوم سرویسش 20 مگابیته؟ حداکثر 16 مگابیته. یا اینترنت پرسرعت ندیدی یا اینکه اطلاعاتی درمورد سرعت و پینگ اینا نداری.
حتما خودت مخابراتی هستی یا آشناهات مخابراتیه، چون حرف زدنت مثه کارمندای مخابرات موقع فروش سرویساشون. وگرنه خط فیبر نوری ما که نوسان سرعت داره. از خیلی ها هم شنیدم میگن فیبر اینجوری.
شما خوش باش.

fanoostalaei
23-05-2019, 23:57
چرا الکی حرف مفت میزنی کدوم سرویسش 20 مگابیته؟ حداکثر 16 مگابیته. یا اینترنت پرسرعت ندیدی یا اینکه اطلاعاتی درمورد سرعت و پینگ اینا نداری.
حتما خودت مخابراتی هستی یا آشناهات مخابراتیه، چون حرف زدنت مثه کارمندای مخابرات موقع فروش سرویساشون. وگرنه خط فیبر نوری ما که نوسان سرعت داره. از خیلی ها هم شنیدم میگن فیبر اینجوری.
شما خوش باش.
عزیزم اولا مودب باش !
در ثانی
هیچ سرویس 20 مگابیت نیس ! منم سرویسم 4 مگابیت با سرعت تحویلی 4 برابر هست که میشه 16 مگابیت ! ولی چون وقتی خط 16 مگابیت بسته میشه سرعت نهایت بشه 14 مگ ! و 16 رو نمیده ! من با پشتیبانی حرف زدم گفت اینجوری میشه 20 مگ بذاریم ! و موردی نداشت
در مورد پینگم نمیدونم چقدر سواد داری ! خطی که فیبر نوری هست و دیتا ریت بالایی داره پینگ پایینی داره
حالا ما سوای روتینگ مخابرات تبریز که از اول همیشه عالی بوده

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

خخخخ آپلود رو ! اشتباه زده 1 مگابیته

دانلود هم چون یوزر زیادیم همین شد

این تعداد یوزرای مودم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اینم خط تلفن :

پ.ن : در ضمن موقع خرید سرویس بچه که نیستین سرتونو کلاه بذارن ! خودتون عاقلانه انتخاب کنید چی میخواید که اومدی به من میگی مثل کارشناسای مخابراتی !
در ضمن اون خط مسی هست که زیاد بالا پایین میشه ! فیبر همون کیفیت یه نواخت رو داره !
اشتباه به عرض رسوندن جناب

misam5526
24-05-2019, 01:11
عزیزم اولا مودب باش !
در ثانی
هیچ سرویس 20 مگابیت نیس ! منم سرویسم 4 مگابیت با سرعت تحویلی 4 برابر هست که میشه 16 مگابیت ! ولی چون وقتی خط 16 مگابیت بسته میشه سرعت نهایت بشه 14 مگ ! و 16 رو نمیده ! من با پشتیبانی حرف زدم گفت اینجوری میشه 20 مگ بذاریم ! و موردی نداشت
در مورد پینگم نمیدونم چقدر سواد داری ! خطی که فیبر نوری هست و دیتا ریت بالایی داره پینگ پایینی داره

این تعداد یوزرای مودم

اینم خط تلفن :

پ.ن : در ضمن موقع خرید سرویس بچه که نیستین سرتونو کلاه بذارن ! خودتون عاقلانه انتخاب کنید چی میخواید که اومدی به من میگی مثل کارشناسای مخابراتی !
در ضمن اون خط مسی هست که زیاد بالا پایین میشه ! فیبر همون کیفیت یه نواخت رو داره !

این اکانتی که ریپلای کردی یک مولتی اکانته که تقریبا میدونم کیه و اکانت اصلیش چیه. توصیه میکنم اگه مدیری انلاین شد بررسی کرده و همین اکانت و هم اکانت فیک دیگش رو بن کنه.

Abolfazl-Star
24-05-2019, 12:53
عزیزم اولا مودب باش !
در ثانی

این تعداد یوزرای مودم

اینم خط تلفن :

سلام :n02:

توصیه میشه من بیام مخابرات از این طرح های رنگارنگ مخابرات بهره ببرم!؟
تعرفه هاشو دیدم نوشته سرعت مثلا 16 مگ و سرعت تحویلی 4 برابر یعنی 4 برابر 16 مگ سرعت میده؟!
پشتیبانی و ثبات نتش چجوریه!! خط هم مسیه:n27:

asteraaaa
24-05-2019, 14:38
این اکانتی که ریپلای کردی یک مولتی اکانته که تقریبا میدونم کیه و اکانت اصلیش چیه. توصیه میکنم اگه مدیری انلاین شد بررسی کرده و همین اکانت و هم اکانت فیک دیگش رو بن کنه.

خود این شخص نوشته 20 مگابیت حال میکنم.
بعد میگه رو 16 بسته میشه. حرفای خودشو نقض میکنه. طرف میاد به شعور بقیه توهین میکنه میگه مودب باش. مطمئن باش ازین کارمندای فروشه ، عین همین فروشنده های مخابراتی حرف میزنه، خدا از امثال شما نگذره، گول همچین حرفارو آدم میخوره میره ، ادم فکر میکنه امثال شما راستگو هستن که میره میخره پشت اکانتتونم هزار آیه و حدیثه، چندرغاز مال دنیا ارزش این همه حرف پوچو نداره. والا کیفیت افتضاحه. این اینجوری دفاع میکنه حتما نفعی میبره. شما هم الکی ندونسته چیزی نگو. بن کن ببینم کدوم بنده خدایی بن میشه. این تاپیک رو هم پاک کن تا باب دلت باشه از نون خوردن نیفتین

asteraaaa
24-05-2019, 14:48
سرعت 20 مگابیت حال میکنم

همین آیه و قسم امثال شما باعث میشه آدم گول بخوره. آدم اعتقاداتشو به چندغاز نمیفروشه. واقعا برای امثال تو متاسفم

fanoostalaei
24-05-2019, 19:09

تعرفه هاشو دیدم نوشته سرعت مثلا 16 مگ و سرعت تحویلی 4 برابر یعنی 4 برابر 16 مگ سرعت میده؟!

سلام حاج ابوالفضل:n02: والا خودت مخابرات قم رو میدونی چجوریه ! فکر نکنم مخابرات شما مثل مال ما دست و دل باز باشه ! یا پشتیبانیش نمیدونم چجوریه اصلا ! بهتره از یکی از بچه ها بپرسی
والا من مصرفم کمه ولی سرعت بالا نیاز دارم
60 گیگ برای 1 ماه من خوبه
از اون طرف سرعت تحویلی 4 برابری گرفتم ( سرویس مگ) که 16 مگ دادن بهم
================
سرعت 4 برابر برای سرویس 2 مگ و 4 مگ هست و 2 برابری برای سرویس 8 مگ که نهایت بشه 16 مگابیت
خطت میگی مسیه ! میکشه 16 مگ رو اصلا بخوای بگیری؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اسپید تست کلا به هم ریخته ! سرعتارو کلا غلظ نشون میده
یه تست سرعت اپلود 22 مگ بود :n08:

اینم تک کانکشن داخلی و خارجی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

fanoostalaei
24-05-2019, 19:38

راستی چند وقت پیش شرکت شبدیز یه بسته گذاشته بودی مفت !
برای دوستم خریدیم ! 6 ماهه سرعت 4 مگ حجم 1.4 ترابایت 65 تومن با رانژ و کوفت و زهر مار 80 تومن :n02::n02::n02::n02:
یه سرویس دیگه داشت 8 مگ حجم 800 یا 900 گیگ قیمت حدود 100 تومن بود ×
ولی پینگاش بالاس! داخحلی 70 حدودا
خارجم به طبع اون 200 حدودا
ولی برای دانلودر چه فرقی میکنه پینگ چقدر باشه مفت بود خدایی ( چون تو کارت فقط دانلوده ! به درد تو میخورد ):n02:

===
بسته های الان شبدیز :

Abolfazl-Star
26-05-2019, 15:04
سلام حاج ابوالفضل:n02: والا خودت مخابرات قم رو میدونی چجوریه ! فکر نکنم مخابرات شما مثل مال ما دست و دل باز باشه ! یا پشتیبانیش نمیدونم چجوریه اصلا ! بهتره از یکی از بچه ها بپرسی
والا من مصرفم کمه ولی سرعت بالا نیاز دارم
60 گیگ برای 1 ماه من خوبه
از اون طرف سرعت تحویلی 4 برابری گرفتم ( سرویس مگ) که 16 مگ دادن بهم
================
سرعت 4 برابر برای سرویس 2 مگ و 4 مگ هست و 2 برابری برای سرویس 8 مگ که نهایت بشه 16 مگابیت
خطت میگی مسیه ! میکشه 16 مگ رو اصلا بخوای بگیری؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اسپید تست کلا به هم ریخته ! سرعتارو کلا غلظ نشون میده
یه تست سرعت اپلود 22 مگ بود :n08:

اینم تک کانکشن داخلی و خارجی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سلام حاج حسین :n09:
نت دفترمون مخابراته البته فیبر نوری هس :n02:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سیم خونه مسیه و تا 16 مگ رو راحت میکشه به پشتیبانی زنگ زدم ولی چیزی درست به آدم نمیگن
مطمئن بشه ، دیگه شرکت ها هم فعلا جشنواره درست درمونی ندارن آدم فیض ببرن
برام هم حجم مهمه هم سرعت و هم پینگ برای بازی آنلاین :n02:

Abolfazl-Star
26-05-2019, 15:07
راستی چند وقت پیش شرکت شبدیز یه بسته گذاشته بودی مفت !
برای دوستم خریدیم ! 6 ماهه سرعت 4 مگ حجم 1.4 ترابایت 65 تومن با رانژ و کوفت و زهر مار 80 تومن :n02::n02::n02::n02:
یه سرویس دیگه داشت 8 مگ حجم 800 یا 900 گیگ قیمت حدود 100 تومن بود ×
ولی پینگاش بالاس! داخحلی 70 حدودا
خارجم به طبع اون 200 حدودا
ولی برای دانلودر چه فرقی میکنه پینگ چقدر باشه مفت بود خدایی ( چون تو کارت فقط دانلوده ! به درد تو میخورد ):n02:

===
بسته های الان شبدیز :

این شرکت ها بی در و پیکرن پس فردا معلوم نیست چی میخوان سر مشترکینش در بیارن :n27:

من هم حجم بالا میخوام چون یوزر زیاد دارم و هم سرعت خوب که جواب گو باشه

جسنواره خوب فعلا فقط گوشه ذهنم مخابراتو گرفته ولی ..... :n13: