PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برنامه مترجم پارس براي همه طالبين

pinokio
30-09-2006, 19:38
من چون ديدم كه اين برنامه خيلي طالب داره و پستهاي پراكنده و زيادي راجع بهش هست اين پست رو زدم:
ببينيد ورژن آخرش كه همون 2.5 يا شايد 2.1 باشه با 32 رشته تخصصي و نصب در اكس پي قيمت اصلش 12500 تومنه. با ديسكت قفل قابليت سه بار نصب قفل از ديسكت داراي دفترچه راهنما. ضمانتنامه و.. كه من دارمش.
اينو همه جا مي فروشن و اصلا قفل شكسته نيست و بقول فروشنده ها شركتيه.شك داريد زنگ بزنيد خود شركت پارس قيمت بگيريد.توي ميدون انقلاب هم به وفور هست.
حالا شايد بپرسيد چرا اينقدر ارزانه.نسخه هاي اول كه قيمتها سرسام آور بود. اما دليل: دليلش اينه كه از بس كه اين نرم افزار بده و بيخود ترجمه ميكنه يا بهتر بگيم اصلا ترجمه نميكنه خود شركت پارس از رو رفت و از آنجا كه اين قضيه لو رفته بود و سر خريداران قبلي كه به قيمت سرسام آور نرم افزار رو خريده بودن كلاه گشادي رفته بود در نتيجه شركت پارس براي سود جويي بيشتر اومد و قيمت رو شكوند تا همگاني بشه و از حالت انحصاري در بياد و همه توانايي خريد رو داشته باشن و اين بار با اين كارش سر طيف وسيعي از مردم كلاه بره.

zeynal
01-10-2006, 02:38
ــــــلام
عرض شود وقتي نوشتي " براي همه طالبين" من فكر كردم يكي از طالبين ممكنه كسي باشه كه فكركرده شما لينك دريافت اين نرم افزارو اينجا گذاشتي ! والا پول كه بخواي بدي همه جا همه چي گيرت مياد ! ضمنا اينم قبول دارم كه بيمايه فطيره !
در هر صورت ممنون بابت راهنمايي

.