PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال: اعلام دزدگیر توسط موبایل

hamids68
22-04-2019, 16:33
سلام

من می خوام از موبایل به عنوان سیستم خبر دهی دزدگیر ماشین استفاده کنم. برای اینکه امکان اینکه دزدگیر ماشین و سوییچ رو همیشه همراه داشته باشم برام نیست... مخصوصا حین کار.آیا سیستمی وجود داره ؟ اگه هست قیمتش چقدره...

srx190d
22-04-2019, 17:41
سلام دوست من
دزدگیر زیاد که نرم‌افزار موبایل داشته باشه
و سیم کارت خور باشه
نمونه ش
ردیاب های ویگو

Sent from my iPhone 7 using Tapatalk

hamids68
22-04-2019, 18:10
من از این دزد گیر های معمولی دارم. که این عکسشه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
می خواستم میشه کاری کرد که با هزینه کم بشه اونو موبایلی کرد ؟ یا باید از نو یه دونه موبایلیشو بگیرم ؟

srx190d
22-04-2019, 18:38
فکر نکنم بشه
باید ی ردیاب مخصوص بگیرین که سیم کارت بخوره و اینترنت داشته باشه
مثل همون ویگو
زیاد در جریان نیستم ولی این مدلی دیدم خودم
که هم پیامک میزنه هم اپ موبایل داره

hamids68
23-04-2019, 19:51
سلام

مشخصات و امکانات این ردیابو دیدم... یه 20 تایی میشه . من علاقه مند به خریدش شدم.. حالا نه دقیقا این دستگاه.. ردیاب های مشابه که واقعا اون خدماتو بده... ولی چیزی که برام مهمه اینه که کارهایی که ادعا میکنن واقعی هست ؟

مثلا دوتا از چیز هایی که ادعا شده یکی هشدار باز شدن درب خودرو هست و یکی هشدار روشن شدن خودرو

برای این ردیاب ها هم بعد مسافت مهمه ؟ یا اهمیتی نداره ؟ چون من ماشینو مجبورم جایی بزارم که با محل کارم فاصله زیادی داره و نگران ماشینم هستم..

تجربه کار با این ردیاب هارو داری ؟

srx190d
23-04-2019, 19:57
آره ویگو که مشکلی نداره
هر دو
فقط سیم کارت آنتن بده شارژ داشته باشه تموم
البته چیز خاصی هم نیست دیگه الان کلا اینترنتی شدن
هر پیغامی می‌فرستند
یکی ما جی پی اس هم داره یعنی موقعیت ماشین رو هم میگه
بد نیست البته زیاد کار نکردم اکثرا پارکینگ ماشین

hamids68
24-04-2019, 19:17
من می خوام یه ردیاب ماشین بگیرم... می خوام بهترین و با کیفیت ترینشو بگیرم. از کجا میشه این اطلاعاتو گرفت ؟