PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای شکایت از فروشگاه اینترنتی تلیله Talileh.com

sami6262
19-04-2019, 04:12
سلام دوستان
من بیشتر از 3 ماه پیش از طریق سایت تلیله (Talileh.com) اقدام به خرید از سایت امازون کردم
بعد از سه ماه این سایت برای من هیچ کالایی نفرستاده
بعد از چندین بار تیکت بدون جواب ، به من جواب دادن که باید تا زمان حداکثری برای دریافت کالا صبر کنید یعنی تا 27 فروردین و بعد از اون اگه نرسید میتونید درخواست استرداد وجه کنید
الان هم که چند روز از اون تاریخ میگذره و باز هم جواب من رو نمیدن
نه پول رو پس میدن و نه جنسی میفرستن
چطور میتونم ازشون شکایت کنم؟ کلا قید سفارشم رو زدم و پولم رو میخوام ازشون پس بگیرم
ممنون میشم راهنمایی کنید

radarz
19-04-2019, 10:41
اگر نماد اعتماد داره میتونی شکایت کنی ... نداره باید به پلیس فتا گزارش بدی که زمانبره :n27:

sami6262
19-04-2019, 12:12
بله نماد داره
به کجا شکایت کنم؟

sami6262
19-04-2019, 12:39
ممنون از راهنمایی
الان رفتم و در enamad ثبت شکایت کردم

mojt90
19-04-2019, 20:07
سلام دوستان
من بیشتر از 3 ماه پیش از طریق سایت تلیله (Talileh.com) اقدام به خرید از سایت امازون کردم
بعد از سه ماه این سایت برای من هیچ کالایی نفرستاده
بعد از چندین بار تیکت بدون جواب ، به من جواب دادن که باید تا زمان حداکثری برای دریافت کالا صبر کنید یعنی تا 27 فروردین و بعد از اون اگه نرسید میتونید درخواست استرداد وجه کنید
الان هم که چند روز از اون تاریخ میگذره و باز هم جواب من رو نمیدن
نه پول رو پس میدن و نه جنسی میفرستن
چطور میتونم ازشون شکایت کنم؟ کلا قید سفارشم رو زدم و پولم رو میخوام ازشون پس بگیرم
ممنون میشم راهنمایی کنید

ای کاش قبل از خرید اینجا تاپیک میزدید سایت های معتبر رو معرفی کنیم . مالتینا خیلی خوب بود و معتبر .

به هر حال باید حضوری بری دفتر پلیس فتا شهرتون شکایت کنید تنها راه همینه غیر از این پولتون برنمیگردونن بهتون

sami6262
20-04-2019, 19:29
ای کاش قبل از خرید اینجا تاپیک میزدید سایت های معتبر رو معرفی کنیم . مالتینا خیلی خوب بود و معتبر .

به هر حال باید حضوری بری دفتر پلیس فتا شهرتون شکایت کنید تنها راه همینه غیر از این پولتون برنمیگردونن بهتون

بله متاسفانه این سایت کلاه بردار هست و من هم چون دیدم قیمتهاش پایینتره گول خوردم
حتما باید حضوری رفت و اینترنتی نمیشه شکایت کرد؟
در enamad پیگیری نمیشه؟

mojt90
21-04-2019, 08:22
بله متاسفانه این سایت کلاه بردار هست و من هم چون دیدم قیمتهاش پایینتره گول خوردم
حتما باید حضوری رفت و اینترنتی نمیشه شکایت کرد؟
در enamad پیگیری نمیشه؟

حضوری شکایت کنید ، کامل مبلغ رو بر میگردونن و در سایت رو هم تخته میکنه پلیس فتا .

EHSANRF
21-04-2019, 11:40
سلام دوست عزیز
یک نکته که در خرید تمامی شرکت ها و سایت های خرید از خارج مطرح هست اینه که اگر مینویسن مثلا 30 روز کاری، منظور 30 روز غیر تعطیل (منهای پنجشنبه و جمعه هست) که تقریبا بخوای از همه موارد فاکتور بگیری، هر ماه میانگین حدود 17 روز کاری هست.

در قوانین سفارش تلیله نوشته:

تا 30 روز کاری معادل 26 تا 52 روز عادی است
ارسال عادی پرایم ممکن است تا 50 روز کاری (معادل 85 روز عادی) زمان ببرد
در صورت عدم ارسال سفارش تا 50 روز کاری، وجه شما بازگشت داده خواهد شد

یعنی 30 روز کاری ممکنه سه ماه بشه و فروردین هم که تعطیلات زیاد بوده رو باید بررسی کنین ...
اگر بالای 3 ماه از سفارش گذشته طبق قانون خودشون باید مبلغ رو برگشت بزنن

sami6262
21-04-2019, 22:29
سلام دوست عزیز
یک نکته که در خرید تمامی شرکت ها و سایت های خرید از خارج مطرح هست اینه که اگر مینویسن مثلا 30 روز کاری، منظور 30 روز غیر تعطیل (منهای پنجشنبه و جمعه هست) که تقریبا بخوای از همه موارد فاکتور بگیری، هر ماه میانگین حدود 17 روز کاری هست.

در قوانین سفارش تلیله نوشته:

یعنی 30 روز کاری ممکنه سه ماه بشه و فروردین هم که تعطیلات زیاد بوده رو باید بررسی کنین ...
اگر بالای 3 ماه از سفارش گذشته طبق قانون خودشون باید مبلغ رو برگشت بزنن

بله طبق قوانین خودشون و یکی از تیکتهاشون تا نهایتا 27 فروردین باید بدستم میرسیده و بعد از اون باید پول رو پس میدادن
اما بعد از اون نه تیکتی جواب میدن و نه پول رو پس میفرستند
من هم سه ماه صبر کردم و هیچ نتیجه ای نداشت
قبلا از سایت مالتینا خرید کردم که 20 روزه بدستم رسوندن اما اینها .......

- - - Updated - - -

حضوری شکایت کنید ، کامل مبلغ رو بر میگردونن و در سایت رو هم تخته میکنه پلیس فتا .

پلیس فتا داخل اگاهی هست یا مستقل هستند؟

mojt90
21-04-2019, 22:51
بله طبق قوانین خودشون و یکی از تیکتهاشون تا نهایتا 27 فروردین باید بدستم میرسیده و بعد از اون باید پول رو پس میدادن
اما بعد از اون نه تیکتی جواب میدن و نه پول رو پس میفرستند
من هم سه ماه صبر کردم و هیچ نتیجه ای نداشت
قبلا از سایت مالتینا خرید کردم که 20 روزه بدستم رسوندن اما اینها .......

- - - Updated - - -

پلیس فتا داخل اگاهی هست یا مستقل هستند؟

پلیس آگاهی شکایت میکنی بعد خودشون با نامه ارجاع میدن پلیس فتا .

qqqqqwwweee
28-04-2019, 18:43
لطف کنید به نظرات سایت زومیت صفحه که در مورد سایت تلیله است مراجعه کنید و تعداد افرادی که از این سایت شاکی هستین رو ببینین

بلا استثنا تمام این افراد گول بازی 1-روزهای کاری این سایت رو خوردن و 2-مخصوصا قی مت پایین این سایت نسبت به تمام سایت های رقیبشون

قشنگ حداقل 3 تا 4 ماه توسط سایت بازی داده میشند همه و بعد هم حاضر به پس دادن پول شما نیستن

پایین این سایت دو نماد اعتماد الکترونیکی مثل سایت ایگرد و ....... موجود بود اما در اثر شکایت زیاد از این سایت این نماد برای این سایت لغو شده است

pooryazzzz
12-06-2019, 00:27
لطفا اگر به جوابی رسیدین خبر بدین

pooryazzzz
12-06-2019, 01:24
به نتیجه ای نرسیدید منم خرید کردم و تازه با فوج عظیم شکایاتش روبهرو شدم و خیلی ناراحت و بدبخت شدم الان

tedmed
06-07-2019, 18:12
برید تو پشتیبانیشون تا میتونید فحششون بدین

shmct2000@gmail.co
01-09-2019, 08:33
من نیز در تاریخ ۹۷/۹/۲۵ محصول ۹۰۰.۰۰۰ تومانی سفارش دادم که متٱسفانه ۹ ماه گذشته و هنوز به دستم نرسیده!
هر ماه نیز پیام میدهند : " اگه محصول را میخوای، ایمیل بزن و بگو که یک ماه دیگه صبر میکنی وگرنه بدستت نمیرسه " !
بهترین و جامع ترین را شکایت از شرکت کلاهبردار تلیله اصفهان : مراجعه به وزارت صنایع و معادن ( ضلع شمالی میدان ولیعصر ) و شکایت کتبی از این افراد شیاد است .
بزودی از آنها شکایت میکنم و بابت این ۹ ماه که منو معطل کردند و با پول من کار کردند ، ازشون خصارت نیز میگیرم

موحدی 09121100239

morovatimoez
20-07-2021, 23:17
با عرض سلام و احترام؛

تجربه خرید من از مالتینا

در تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ یک سفارش در مالتینا ثبت کردم در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۰۲ با بنده تماس گرفتند و فرمودند که آمازون سفارش شما رو کنسل کرده آیا مایلید دوباره سفارش ثبت کنید؟ بنده هم قبول کردم فقط خواهش کردم که طبق سایت در بازه ۳ تا ۸ هفته ارسال بشه که فرمودند حتماً... اواخر اردیبهشت از طریق تیکت پشتیبانی پیام دادم که پس سفارش من چی شد جواب دادند که بازه ارسال ۲/۵ الی ۳ ماه می‌باشد که بنده سوال کردم یعنی کی؟ فرمودند آخر خرداد... خرداد که گذشت هیچی امروز ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ با بنده تماس گرفتند که آمازون سفارش شما رو گم کرده!! اگر مایلید تا دوباره سفارش دهید در غیر اینصورت وجه شمارو عودت بدهیم... ترجیح میدم قضاوت رو به عهده شما دوستان بگذارم.

pooryazzzz
21-04-2022, 05:27
با عرض سلام و احترام؛

تجربه خرید من از مالتینا

در تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ یک سفارش در مالتینا ثبت کردم در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۰۲ با بنده تماس گرفتند و فرمودند که آمازون سفارش شما رو کنسل کرده آیا مایلید دوباره سفارش ثبت کنید؟ بنده هم قبول کردم فقط خواهش کردم که طبق سایت در بازه ۳ تا ۸ هفته ارسال بشه که فرمودند حتماً... اواخر اردیبهشت از طریق تیکت پشتیبانی پیام دادم که پس سفارش من چی شد جواب دادند که بازه ارسال ۲/۵ الی ۳ ماه می‌باشد که بنده سوال کردم یعنی کی؟ فرمودند آخر خرداد... خرداد که گذشت هیچی امروز ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ با بنده تماس گرفتند که آمازون سفارش شما رو گم کرده!! اگر مایلید تا دوباره سفارش دهید در غیر اینصورت وجه شمارو عودت بدهیم... ترجیح میدم قضاوت رو به عهده شما دوستان بگذارم.

مالتینا هم قابل اعتماد نیست . فقط محصولاتی که زده موجود در انبار ایران رو باید بگیرید. از انازون میخاید خرید کنید فقط ایگرد بگیرید