PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سرویس جدید ایمیل Yahoo

amirpers
30-09-2006, 16:22
همانطور که می دانید سرویس جدید ایمیل یاهو چند وقتیه که به صورت آزمایشی انتشار پیدا کرده و قراره که به زودی از حالت آزمایشی خارج و در دسترس همه قرار بگیرد .
از امکانات جدید این سرویس می توان به اضافه شدن قابلیت Darg & Drop ، امکان دیدن پیش نمایشی از میلها قبل از بازکردن آنها و غیره نام برد .
من هم چند روز پیش امکان استفاده از آن را به دست آوردم .
به نظر من که این سرویس خیلی بهتر از سرویس قبلی است و یکی از مزیتهای بزرگ آن سرعت بالای آن است که واقعا در هنگام باز کردن میلها ، پاک کردن آنها و غیره جلوی اتلاف وقت را می گیرد .
در این تایپیک قصد دارم نظرات شما را هم در مورد این سرویس جدید جویا شوم .

online-amir
30-09-2006, 22:48
سرويس جديد ياهو از سه بخش اصلي تشكيل شده است. پوشه هاي مورد نياز در سمت چپ صفحه، پيش نمايش پيغام ها در ميان صفحه و در آخر دكمه هاي عملياتي در بالاي صفحه قرار گرفته اند. در اين طرح جديد مشابه مرورگر فايرفاكس به جاي باز شدن پنجره هاي جديد، هر صفحه در Tab جداگانه اي باز مي شود. به همين علت كاربران مي توانند به هنگام نوشتن ايميل تنها را يك كليك به صندوق پستي خود منتقل شوند.

از امكانات جديد سرويس ايميل ياهو مي توان به منوي هاي باز شونده مرتبط به هر قسمت اشاره كرد. براي مثال با راست كليك روي ايميل جديد انتخابهايي براي مشاهده، چاپ، ارسال پاسخ، فروارد و حذف، براي نامه مورد نظر نمايان مي شود.

به علت استفاده اين سرويس از تكنولوژي AJAX، عمل جابجايي نامه ها بين پوشه هاي مختلف بسيار ساده شده است. بدين شكل كه تنها با كليك روي ايميل مورد نظر و كشيدن و رها كردن (Drag and Drop) آن در پوشه مورد نظر به مقصود خود خواهيد رسيد.

از مهمترين تفاوت هاي اين سرويس با سرويس قبلي ياهو مي توان به اضافه شدن بخشي با عنوان All RSS Feeds اشاره كرد. همانطور كه از اسمش پيداست در اين بخش امكان مشاهده Feed هاي سايتهاي مختلف وجود دارد (البته فعلا چند فيد پيش فرض وجود دارد و در آينده امكان اضافه كردن فيدهاي جديد نيز افزوده خواهد شد.)
در كل مي توان Yahoo Mail Beta را شبيه به نرم افزار Microsoft Outlook دانست.

موفق باشيد... .

Setareh 2006
01-10-2006, 06:13
دوست عزيز شما چه طوري الان از اين سرويس جديد استفاده مي كنيد ؟

آياي با آدرس هاي فعلي كه در ياهو داريم امكان استفاده از اين سرويس وجود نداره و بايد به طور مجدد ثبت نام كنيم ؟سرويس جديد از نظر ميزان امنيت چطوره ؟

online-amir
01-10-2006, 09:55

آياي با آدرس هاي فعلي كه در ياهو داريم امكان استفاده از اين سرويس وجود نداره و بايد به طور مجدد ثبت نام كنيم ؟سرويس جديد از نظر ميزان امنيت چطوره ؟

براي استفاده از اين سرويس جديد ايـــــنـــــجـــــــا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) را كليك كنيد. در صفحه باز شده نام، نام خانوادگي و ايميل ياهوي خود را وارد كرده تا مشخصات شما در ليست متقاضيان استفاده از اين سرويس قرار گيرد. حداكثر پس از گذشت چند روز از ثبت نام در اين بخش، به هنگام ورود به حساب كاربري خود در سايت ياهو با صفحه اي مشابه تصوير مواجه خواهيد شد كه با كليك روي عبارت Try It Now به فضاي جديد صندوق پستي خود منتقل مي شويد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

;)

amirpers
01-10-2006, 13:02

آلبته دوست عزیز ، من درخواستی نداده بودم . خود به خود من تونستم با گذراندن چند مرحله از اون استفاده کنم .

EhsanHF
01-10-2006, 13:14
این موضوع خیلی قدیمیه .
قبلا هم در موردش بحث شد . بیشتر بچه ها گفتند بهتره که صبر کنیم تا نسخه اصلی اون بیاد .
چون هنوز خیلی باگ داره .

Mohammad Modarresi
01-10-2006, 13:39
يكي مشكلاتش مشكل سرعتش هست در ضمن يكي از دوستان من چند ماه پيش اين سرويس براش فعال شده بود نمي دونم چرا الان فراگير شده

amirpers
02-10-2006, 11:17
اینطور که من شنیدم ، نسخه اصلی آن به زودی میاد .

EhsanHF
02-10-2006, 11:18
یکی دیگش هم همین Preview هست که برای ایمیل درست میکنه ( پایین صفحه ) . مشکل امنیتی داره .
یکی دیگه که برای ما ایرانی ها خیلی مهمه پشتیبانی نکردن یونی کد هست ( در حالت Defult )

mshiraz.2006
02-10-2006, 14:46
به نام خدا

به نظر من ضد حاله خالصه

amirpers
03-10-2006, 02:16
به نام خدا

به نظر من ضد حاله خالصه

خب دلیلش ؟؟؟

alikhodayar
22-10-2006, 08:48
آقا از الان هركي اين سيتم رو بخاد فقد كافيه وارد ياهو ميلش بشه ازش مي پرسه ميخاي بتا بشي يا نه
از نظر راحتي از حالت عادي راحت تره

Tornado2800
22-10-2006, 18:04
توصیه امنیتی از یاهو میل بتا استفاده نکنید یک Injection داره !
و ایدیتون زده می شه
از من گفتند !
باگه priv8 هستش
یا حق

hamid_xp
23-10-2006, 00:13
من اینو چند وقته پیش نصب کردم اصلا ازش راضی نبود . با این که سرعتم بالاست ولی خیلی دیر لود میشد و حتی سیستم رو کند میکرد با فایرفاکس هم مشکل داشت . کلا خیلی باگ داشت . توصیه میکنم تا آمدن نسخه اصلیش صبر کنید واقعا ارزش نصب نداره.

Saeed kmss-D
23-10-2006, 17:47
به نظر من بد نشده.
من که بدم نیومد.

salar2010
23-10-2006, 18:23
منم با نظر دوست خوبم جناب mshiraz.2006 صد درصد موافقم واقعا ضد حاله