PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : توی واتس آپم این پیام میاد checking for new messages

یک.دوست
19-03-2019, 19:26
سلام دوستان
من واتس آپ دارم ، چند نفرم بلاک کردم و فقط یکنفر رو بلاک نکردم، که از جانب اونم هیچوقت پیامی نمیاد.

گاهی این پیام انگلیسی روی تبلتم از طریق واتس آپ میاد که میرم میبینم اما کسی پیامی نفرستاده. checking for new messages علت چی هست؟!

یک.دوست
19-03-2019, 21:46
کسی نیست یه جوابی بده؟؟؟

kiiiiiid
20-03-2019, 12:02
این پیام احتمالا به خاطر این میاد که اینترنت ضعیفی داری. اگر مواقعی که به اینترنت پرسرعت وصل هستی این پیام نمیاد، پس از اینترنت ضعیف میتونه باشه.
و اینکه توی تنظیمات گوشی، تو قسمت بهینه سازی باتری (battery optimization) تیک واتزاپ رو بردار.
اگر هیچکدوم از اینها کمکی نکرد، فقط باید نوتیفیکیشن مربوط به این قسمت واتزاپ رو خاموش کنی. این نوتیفیکیشن به این خاطر نیست که کسی داره برای تو پیامی می فرسته.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

یک.دوست
20-03-2019, 19:19
این پیام احتمالا به خاطر این میاد که اینترنت ضعیفی داری. اگر مواقعی که به اینترنت پرسرعت وصل هستی این پیام نمیاد، پس از اینترنت ضعیف میتونه باشه.
و اینکه توی تنظیمات گوشی، تو قسمت بهینه سازی باتری (battery optimization) تیک واتزاپ رو بردار.
اگر هیچکدوم از اینها کمکی نکرد، فقط باید نوتیفیکیشن مربوط به این قسمت واتزاپ رو خاموش کنی. این نوتیفیکیشن به این خاطر نیست که کسی داره برای تو پیامی می فرسته.

خیلی متشکرم:n01:

یک.دوست
22-03-2019, 23:21

خیلی متشکرم دوست گرامی