PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آیا کسی مشکلی با اپل و iOS دارد؟

italodance
03-03-2019, 12:06
شرکت معظم اپل اخیرا در اقدامی تشکر آمیز گواهی و اجازه شرکتهایی که به طرق دروغ گوی و سود جوی و دزد را باطل نمود که شامل کشورهایی چون ایران چین هند و بعضی از کشورهای دزد طلب دنیا بودیم.
این کار اپل نشان از کنترل برتر این شرکت و حمایت از حقوق تولید کننده و مصرف کننده می باشد.

شرکتهایی چون sibapp و چارخونه و غیره با زدن فروشگاههای جعلی و با بهانه آوردن برنامه های فارسی , با ادغام برنامه های هک و کرک شده خارجی و حتی رایگان!! در غالب اشتراک به مردم ایران سرویس عرضه و از این راه پول کلانی رو به جیب زده بودند.
چنین تشابهی در شرکتها و استارت اپ های دزدی چون استریم فیلم نظیر فیلیمو لنز و نماوا و مشابه آن پیشتر رویت شده است که با بی اعتنایی از قانون کپی رایت و شخصی سازی و دستکاری محتوایی و بدون اجازه ناشر اقدام به پوشش و عرضه محصولات دنیا نموده و خنده آور تر هم جایزه بردن به این روشهای نامشروع در داخل است.

استارت اپ های دزد در کشوری که با مشکلات اختلات مالی و اقتصادی و بی قانونی مواجه است زیاد هم عجیب نیست اما تعجب بیشتر ان طلبکار بودن و چشم انتظار داشتن بی جای بعضی از ایرانیان من جمله موارد بالاست که جای خنده است تا همدردی.

شما هم اکنون از طرق کاملا قانونی میتوانید برنامه ها و بازی ها را از اپ استور اپل دریافت و یا خریداری نمایید. و همچنین از سرویسهای پخش موسیقی و فیلم و فروشگاههای روز دنیا با اکانتان استفاده نمایید و نیز خریداری نمایید.
همچنین کلیه برنامه های بانکها و موارد مورد نیازی نحت نظر شرکت اپل و به صورت مستقل از وب سایت هر یک از بانکهای مد نظر یا برنامه هایی که صرفا در حوزه خود فعالیت مستقل دارند با قابلیت دریافت مسنقیم نصب و اجرا را در خود دارند.

لذا هدف از زدن این تاپیک برای آن دسته از دوستانی است که اگر مشکلی در موارد اخیر بالا را تجربه کرده اند و یا نیازی به کمک رسانی دارند را پاسخ گو باشیم.

MXRX
03-03-2019, 13:59
بله این حساسیت اخیر اپل بیشتر بخاطر گندکاریهای لو رفته فیسبوک و گوگله که کلا" کسانیکه از حساب enterprise سوء استفاده میکنند و نقض قرار داد میکنن مثل سوء استفاده از اطلاعات کاربران اپل ،ساخت استور داخلی، قراردادن اپ های هک یا کرک شده و ناقض قانون کپی رایت ، قما.ر، پ.ورن و....حالا چه صاحب حساب داخل ایران باشه چه خارجی revoke میکنه( این قضیه جهانیه) و وقتی حساب revoke بشه تمام اپ هایی که از طریق این حساب نصب شده اند دیگه کار نمیکنند .حالا این وسط یه عده بیسواد و احمق که نمیدونن چی به چیه میخوان از آب گل آلود ماهی بگیرن و این محدودیت اخیر رو ربط میدن به راپورت فرد و اشخاصی خاص و تحریمها در صورتیکه این قضیه اول برای حسابهای google، facebook پیش اومد و اپل اکانت enterprise شون را مسدود کرد.
بعد این قضیه هم احتمالاً دوباره بانکها مخصوصا" استورهای داخلی که به اصطلاح دکان درست کرده اند که حتی بابت جیلبریک رایگان( با appleId خود فرد هم پول میگیرن) اکانتهای جدید enterprise میگیرن و کار خود را از سر میگیرن ولی اگه اپل متوجه استورهای داخلی بشه بازم حسابشون رو revoke میکنه.
در کل بهترین حالت انتشار اپ ، انتشار اپ تو استور رسمی اپله . خیلی از اپ های ایرانی هنوز در اپ استور موجود هستند و حذف نشده اپل بیشتر اپلیکیشنهایی که پرداخت درون برنامه ای با حساب نامشخص داره یا ربطی به تحریمهای بانکی امریکا داشته باشه reject میکنه .ولی اگه اپلیکیشنی به حساب بین المللی وصل باشه یا قسمت پرداخت درون برنامه ای نداشته باشه مشکلی براش پیش نمیاد .

italodance
03-03-2019, 14:53
دقیقا متاسفانه با سو استفاده از عدم آگاهی مردم بخصوص کسانی که زبان خارجه بلد نیستند, مقرران بین المللی بلد نیستند, استفاده قانونی و ساده از دستگاه را بلد نیستند و حتی اگر هم میدونند و یا متوجه می شوند ولی خودشان را به گمراهی می اندازند سبب شاهد بودن این اقسام از خبر ها هستیم. که همه چی تقصیر امریکا و یا دنیاست. ما خوبیم کل دنیا بده و از این چرندیات.

متاسفانه اکثریت جامعه استفاده قانونی از دستگاههاشون نمی کنند به دلایل پول ندادن و اسراف هزینه دونستن و یا عدم تمایل, روی به رویه غیر قانونی دستگاه ها می اورند و به دلیل عدم اگاهی و حتی تحقیق فورا همه مشکلات را تقصیر دنیا می دانند.

در ایران طرف رفته 10 تومان, 20 تومان پول گوشی داده بعد زورش میاد 100 الی 200 یا اصلا بیشتر پول "گیفت کارت" جهت خرید قانونی برنامه بازی موزیک فیلم و...بدهد. شاهد هستیم. محض اطلاع اکنون شاهد بالغ بر 100 فروشگاه مجازی گیفت کارت و هزاران فروشگاه فیزیکی در ایران هستیم.

بنده 12 سال است محصولات iOS استفاده میکنم و کلا این سیستم عامل سیستم عامل اصلی مورد استفاده ام در زندگی هست و همه چی را با ان انجام میدهم اما کاملا قانونی و یک مورد غیر قانونی هم ندارم و بارها با اپل در همین ایران باهاشون چت و صحبت کردم و همواره مشکلات نظیر refund icloud و غیره رو اپل برایم حل نموده است با اینکه می دانند ایرانی هستم اما چون قانونی و مشتری همیشگی فروشگاههای مجازیشون هستم یکبار تاحالا با مشکلی ازشون مواجه نشده ام.

هفته پیش بود یک البوم موسیقی مثل همیشه از ایتونز خریده بودم ولی 1 ترکش تو icloud نیومده بود بلافاصله گزارش دادم و انها هم عودت مبلغ کردند و مجددا خریداری و مشکل حل شد و خیلی هم مثل همیشه از فیدبک و گزارشاتم تشکر کردند.

ببینید مردم خودشون باید بخوان. این امر یک چیز دو طرفه است. ولی شاهدیم افراد به دلیل محرومیتهای زبانی و دانشی و اگاهی بالافاصله زیانهای عجیبی که بیشتر تو ایران شاهدیم نظیر Applle ID مشکلات iCloud و یا عدم استفاده مستقیم از برنامه ها و بازی دچار انواع ضررهای سوال برنگیزی می شوند.

اینها را نگفتم از خودم تعریف کنم من هم مثل همه. متاسفانه ایرانی ها همگی از بچگی به دلیل نبود اطلاعات و عدم ارتباط با دنیا تجربه عدم کپی رایت و سو استفاده از ان را دارند. اما وقتی که به اگاهی کامل و یا مهارت هایی چون زبانهای خارجه برسند آن زمان قدرت تغییر و قانون پذیری و قانون مندی را باید داشته باشند. اما اگر همچنان اصرار به نخواستن و نفهمیدن موضوع دارند این مشکل کاملا فردیست.
از یک طرف قانون گریزی و از طرف دیگر انتظار احترام و ساپورت. این موضوع به معنی خود بزرگ بینی و انتظار بی منطق است.

MXRX
03-03-2019, 15:23
مشکلات زیاده مهمترین مشکل اصلی ما تنش با دنیا و غرب مخصوصاً با امریکا و گسترش مزخرفات ایدئولوژیک نهادینه شده ست و گرنه اگر ما هم مثل بقیه کشورها رابطه عادی تجاری و سیاسی با دنیا داشتیم در ایران هم نمایندگی رسمی اپل و دیگر کمپانیهای خارجی مثل دبی و ترکیه و دیگر کشورها وجود داشت گرچه قبلا" بود ولی الآن دیگه نیست و اینگونه مشکلات وجود نداشت نه مشکلی از پشتیبانی کامل از زبان فارسی مثل منوهای فارسی دستیار صوتی فارسی یا پارسی نه مشکل خرید محصولات اپلی از اپ استور بدون واسطه و دلال ... این جماعت خودشان بزرگترین مانع پیشرفت ایران و افزایش رفاه و آزادی مردم هستن ..... به عنوان مثال netflix به بیش از 192 کشور سرویس میده ولی اینجا بلافاصله فیلتر کردن حتی به سایت انیمه زیر نویس و lyrics هم رحم نمیکنن یا حمله میکنن دوبلورها رو میگیرن جالبه خود صدا و سیمان بنگاه لجن پراکنی! از همین سایتهای داخلی فیلم و سریال غیر قانونی دانلود و پخش میکنه خودشان بزرگترین ناقض قانون کپی رایت هستن بعد تبلیغ میکنن میگن قانون کپی رایت رو در محصولات ایرانی رعایت کنید و گرنه جریمه و زندانی میشوید.....

italodance
07-03-2019, 07:58
بنده تصمیم گرفتم تمامی گواهی های غیر مجاز را به اپل گزارش بکنم. اگر کسی هم با گواهی اپ و فروشگاه غیر مجاز مشکلی داره اعلام کنه تا سریعا به اپل گزارش بشه.

MMDFullHD
08-04-2019, 21:46
بنده تصمیم گرفتم تمامی گواهی های غیر مجاز را به اپل گزارش بکنم. اگر کسی هم با گواهی اپ و فروشگاه غیر مجاز مشکلی داره اعلام کنه تا سریعا به اپل گزارش بشه.

راپورتر اعظم تویی بقیه اداتو در میارن منم مشتری 7 سالشم
کجا ولی فیدبک میدی منم خیلی اپ خوب کرکی دارم گزارش بدم :n08:
شاید استخدام شدیم یا جایزه گرفتیم:n09:

italodance
09-04-2019, 13:25
راپورتر اعظم تویی بقیه اداتو در میارن منم مشتری 7 سالشم
کجا ولی فیدبک میدی منم خیلی اپ خوب کرکی دارم گزارش بدم :n08:
شاید استخدام شدیم یا جایزه گرفتیم:n09:

جهت گزارش مشکل در برنامه و موزیک و فیلم و کتاب و سریال و تقاضای عودت پول و یا گزارش مشکلی به اکانت گزارشات دانلودهایتان به آدرس:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یا چت پیغامی و تلفنی از قسمت Contact Us صفحه اپل

و برای مشکلات امنیتی و نفوذی و دزدی و بی قانونی از لینک و ایمیلهای ذیل:

reportphishing@apple.com

abuse@icloud.com.

:n24:

italodance
09-04-2019, 20:30
یکی از بزرگواران پ خ به بنده در خصوص کپی رایت و لزوم آن داده
تقاضا مینمایم در همین تاپیک سوال را پرسش و بحث را ادامه بدیم تا نظرات سایر عزیزان را نیز ناظر باشیم. به هر حال انجمن به چنین مکانی می گویند.

البته خودم مطرح میکنم با اجازه آن بزرگوار:

جهت گزارش مشکل در برنامه و موزیک و فیلم و کتاب و سریال و تقاضای عودت پول و یا گزارش مشکلی به اکانت گزارشات دانلودهایتان به آدرس:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

یا چت پیغامی و تلفنی از قسمت Contact Us صفحه اپل

و برای مشکلات امنیتی و نفوذی و دزدی و بی قانونی از لینک و ایمیلهای ذیل:

reportphishing@apple.com

abuse@icloud.com.

:n24:

سلام دوست بزرگوار !

شما رو بسیار دیده ام که از کپی رایت دفاع می کنید.

نظر مراجع را نمی دانم اما احتیاط حکم می کند که از نظر شرعی بنا بر احتیاط پول نرم افزار ها را بدهیم.

باید سرچ کنم ولی خب اگه شما طرفدار و اجرا کننده کپی رایت هستید باید حتی ویندوز تون هم پولی باشه نه کرکی!

ولی شکی نیست که اگر فقیر بودید توانایی خرید رو نداشتید و مجبور به زیر پا گذاشتن این قانون بودید. یا علی

با سلام

بنده ۹۹ درصد استفاده و نیازم با سیستم عامل iOS هست و نیازی به ویندوز و غیره ندارم
در ضمن یک ویندوز ۷ هم اورجینال رو لپ تاپم هست که موقع خرید روش بود.

در ضمن عدم تخلف نشان از شخصیت شما دارد اصلا بحث پول و مال نیست چیزی که سبب نابودی کشورمان شده است منظور دزدی از کوچیک تا بزرگ ربطی هم به مذهب و یا علی ندارد.

مثل اینکه موتوری به دلیل مشکل و گرفتاری و بدبختی و بیچارگی از توی پیاده رو رد بشه
یا محروم چون فقیره بره بانک بزنه
یا چون تو دستم یا جیبم اشغال دارم بریزم رو زمین

ایران با این مثالهای ساده به چنین روزی رسیده حالا میخوای قبول داشته باشید یا نه. اگر قبول دارید که نیاز به صحبت نیست اگر نه به همین دلیل نه شما ایران به این روز افتاده هی بر مخالفت و نه خود پافشاری کنید تا انتها تجربه کنید.

نظر یکی شون این هست که استفاده ازش جایز نیست
یکی شون گفت تکثیرشون مشکل داره اما استفاده ازش نه
خیلی ها هم گفتند که استفاده ازش مشکلی ندارد.
البته به دور از نظرات همانطور که گفتم بهتر است اگر پولش رو داریم بخریم تا دزدی نکرده باشیم
خیلی ها هم میگن جیبش میره پول دشمن که خب از این ور هم ممکنه دزدی باشه

نظر کی؟ اخوندها؟
یکی دیگه ساخته اختراع کرده عرضه کرده اخوند نظر میده؟ این جهل مطلقه
دشمن؟ دشمن همونه که برق و مخابرات و هواپیما و واکسن و اتومبیل و کامپیوتر و اینترنت و همین فروم و غیره را اختراع کرد؟

Iloveu-ALL
09-04-2019, 21:06
شستشوی مغزی در عصر جدید با وجود این همه منابع مجازی و ‌حقیقی و عصر ارتباطات کم پیدا میشه

اینم انتقام بنده :n02: italodance

نظر کی؟ -----ها؟
یکی دیگه ساخته اختراع کرده عرضه کرده ----- نظر میده؟ این جهل مطلقه
دشمن؟ دشمن همونه که برق و مخابرات و هواپیما و واکسن و اتومبیل و کامپیوتر و اینترنت و همین فروم و غیره را اختراع کرد؟

این قدر تو جهان پیچیده ای زندگی می کنیم که این مباحث رو فهمیدنش و پیدا کردن راه درست اصلا کار آسونی نیست
با وجود اینکه خدا بر ما آسون گرفته همون آسونه خدا بنظر من سخت هستش اونم دلیلش بخاطر ظلمی است که خود ما آدما سر خودمون آوردیم
و اگر نادان ها ساکت میشدن کسی گمراه نمی شد ... به قول یه دانشمندی بدتر از نادانی توهم دانا بودن هست
یعنی چی ؟ تفسیر این میشه که نادان می دونه نمی دونه و اگر عاقل باشه ساکت میشه
حالا یه نادان هم داریم با اینکه میدونه یا نمی دونه ولی ساکت نیست
حالا از این دو تا بد تر چیه نادانی هست که فکر کنه دانا هست و ساکت هم نباشه! فکر می کنه باید حرف بزنه چون بنظر خودش دانا هست دیگه
ولی واقعیت اینه که دانا ها خیلی جاها سکوت اختیار می کنه و سکوت یعنی تکامل عقل
این همه جنگ رو خدا بوجود آورده؟ قطعا تقصیر ما آدم هاست که بحث بیشتر خلاف انجمن هست (ممنوعیت بحث های سیاسی و دینی - مذهبی)

italodance
09-04-2019, 21:30
اینم انتقام بنده :n02: italodance

این قدر تو جهان پیچیده ای زندگی می کنیم که این مباحث رو فهمیدنش و پیدا کردن راه درست اصلا کار آسونی نیست
با وجود اینکه خدا بر ما آسون گرفته همون آسونه خدا بنظر من سخت هستش اونم دلیلش بخاطر ظلمی است که خود ما آدما سر خودمون آوردیم
و اگر نادان ها ساکت میشدن کسی گمراه نمی شد ... به قول یه دانشمندی بدتر از نادانی توهم دانا بودن هست
یعنی چی ؟ تفسیر این میشه که نادان می دونه نمی دونه و اگر عاقل باشه ساکت میشه
حالا یه نادان هم داریم با اینکه میدونه یا نمی دونه ولی ساکت نیست
حالا از این دو تا بد تر چیه نادانی هست که فکر کنه دانا هست و ساکت هم نباشه! فکر می کنه باید حرف بزنه چون بنظر خودش دانا هست دیگه
ولی واقعیت اینه که دانا ها خیلی جاها سکوت اختیار می کنه و سکوت یعنی تکامل عقل
این همه جنگ رو خدا بوجود آورده؟ قطعا تقصیر ما آدم هاست که بحث بیشتر خلاف انجمن هست (ممنوعیت بحث های سیاسی و دینی - مذهبی)

لطف کردید و نظر شما محترمه
خود شما میگید سیاسی و دینی و مذهبی ممنوعه اما این خود شما هستید چنین بحثی که در حوزه تکنولوژی است رو به مذهب مرتبط میدید. بگزیم
ببینید اگر منظور شما فقر و محرومیت و تحریم است! باز دلیل بر دزدی نمی باشد. متاسفانه این باور دزدی همین کپی رایت از بچگی داره رها میشه و هیچ کنترلی روش نیست تا سنین بالا که به دزدی های بدتری خود را نشان می دهد.
مثل اینکه من سیگار بکشم و همه ولم کنند و کسی به فکرم نباشه بزرگتر بشم و رو به اعتیاد بیارم.
انگار پول خرید فلان لباس رو ندارم و برم و بدزدمش.

Iloveu-ALL
09-04-2019, 21:42
لطف کردید و نظر شما محترمه
خود شما میگید سیاسی و دینی و مذهبی ممنوعه اما این خود شما هستید چنین بحثی که در حوزه تکنولوژی است رو به مذهب مرتبط میدید. بگزیم
ببینید اگر منظور شما فقر و محرومیت و تحریم است! باز دلیل بر دزدی نمی باشد. متاسفانه این باور دزدی همین کپی رایت از بچگی داره رها میشه و هیچ کنترلی روش نیست تا سنین بالا که به دزدی های بدتری خود را نشان می دهد.
مثل اینکه من سیگار بکشم و همه ولم کنند و کسی به فکرم نباشه بزرگتر بشم و رو به اعتیاد بیارم.
انگار پول خرید فلان لباس رو ندارم و برم و بدزدمش.

خب اگه از اول قانون کپی رایت در کشور مون اجرا میشد الان عادت کرده بودیم.
یک مسئله از باب عادت کردن هستش ...
یعنی من الان مثلا خیلی پولدار هم باشم
یا به دلیل تنبلی یا به دلیل عدم عادت یا بدلیل مشکل بودن راه های خرید یا واسطه ای بودن خرید ها
صرف نظر می کردم از خرید

مسئله ی دیگه پول هست دوست عزیز چطور می تونید نادیده بگیرید ... الان دلار باید 4000 تومان باشه یعنی گوشی آیفون باید 2 الی 4 میلیون باشه ...
تازه قبلش هم دلار 1000 بود که آیفون میشد 1 میلیون و بهترین مدلش هم 2 میلیون نمی رسید اما خب چون قدرت خرید ما بیشتر است نسبت به دلار 1000 همون دلار 4000 برای مدتی معیار قدرت خرید واقعی هستش دوست عزیز حالا این دلار 1000 الی 4000 کجا ... دلار بالای 10000 تومان و یورو 15000 تومنی کجا ! از باب شوخی پول ما ریال هست یعنی یک صفر اضافه تر

حتی کشوری مثل سوئیس هم خیلی از قوانین کپی رایت اروپا رو نداره دوست عزیز چه برسه به ایران و این سایت های Pirate رو برای ما ایرانی ها فقط ساختن؟ چین هست روسیه هست جهان هست

قطعا نمی تونیم بگیم چون پولدار پول داره و می تونه بخره باید بخره و بگیم فقیر هم باید بخره! البته که بنظر میرسه این کار دزدی هست و فقیر نمی تونه با این کار دزدی کنه اما در کشوری که کپی رایت رو قبول نداره (مگر در موارد داخلی) مسائل فرق می کنه دوست عزیز با این حال باز هم ممکنه دزدی باشه

در ضمن بنده بحث رو به مذهب اگه کشونده باشم اگر اشتباه باشه و خلاف قوانین یا خیر شما بودید که اون رو عمومی کردید.

آپدیت:
با این وضع کار و وضعیت بازار و کسادی و گرونی نرخ محصولات و ارزهای خارجی اگه این ملت بخواد برای استفاده شخصی اپ بخره و یا خرید درون برنامه ای کنه و یا برای کارش نرم افزار بخره مثله فتوشاپ و کورل و تری دی مکس و ... دیگه چی میمونه براش ...
اینجا هم میگم اگه عادت کرده بودیم الان تمام فروم ها و سایت ها بر طبق نرم افزار رایگان و چیز های مثل لینوکس و نرم افزار آزاد و باز و رایگان شکل میگرفت و آموزش ها در اون سو بود و فراوانی هم در اون سو و یا در جهت خرید لایسنس ... در کنار Pirate و کرک و غیره

italodance
09-04-2019, 22:30
ببینید شما همه چی رو به پول میبینید در صورتی که این موضوع فرهنگی است. شما فکر کنید فردا دلار بشه ۱۰۰۰ تومان مثل ۱۵ سال پیش آیا به نظر شما مردم به پیروی از قانون و کپی رایت روی میارند؟
به نظر شما با ارزانی مردم یک سرزمین فهیم تر و قانونمند تر می شوند؟ جهان اول میشوند؟
الان یک کسی که ماشین ۱ میلیارد داره به نظر شما از کپی رایت در ایران پیروی میکنه؟ یا چون ماشین ۱ میلیارد داره پس از قانون هم پیروی میکنه؟ ربط داره؟ الزامیست؟
کسی که پول داره انسان و کسی که نداره غیر انسان است؟

ببینید این موضوع و موضوعات مشابه ربطی به پول نداره این موضوع یک چیز درونی و عقلانی است. احترام و وفاداری است. اخلاق هست.
یعنی اخلاق و احترام و عقل با پول بر آورده می شود؟!

ببینید یک کشور پیشرفته و موفق به کشوری می گویند از ابتدا در سنین کودکی مفهوم حق و‌حقوق و اخلاق و احترام و شعور انسانی را آموزش بدهد تا در سنین بالاتر شاهد آن باشد.
کشور بی قانون بی احترام بی اخلاق نتیجه ای چون هرج و مرج ندارد. همون قانون جنگل می شود.
عدم پیروی از قانون و همین کپی رایت نشان از بی مسئولیتی هر فردی دارد. نشان از عدم صداقت و اخلاق دارد.
حال ممکن است کشوری چون چین باشد که کسی انرا (چینیان) الگوی اخلاق و احترام و بیشرفت نمی داند. ببینید چنین موردی ممکن هست هر جا اتفاق بیوفتد اما به شخصیت بستگی دارد. آیا تاکنون فکر کرده اید که یک آرتیستی را خیلی دوست دارید اما هیچ زمان احترامی با ساپورتی قانونی به آن نگذاشته اید آیا این تناقض است؟ بله که است.
سایتهای پایرت برای ما ایرانیان؟
خوب مواد مخدر هم بیرون و در دسترس هست؟ آیا برای ایرانیان عرضه می کنند؟
شما قدرت اراده و تصمیم گیری ندارید؟
الان سایت پورن هم هست؟ میتونه برای ایرانیان هم باشه؟

Iloveu-ALL
09-04-2019, 22:38
ببینید شما همه چی رو به پول میبینید در صورتی که این موضوع فرهنگی است. شما فکر کنید فردا دلار بشه ۱۰۰۰ تومان مثل ۱۵ سال پیش آیا به نظر شما مردم به پیروی از قانون و کپی رایت روی میارند؟
به نظر شما با ارزانی مردم یک سرزمین فهیم تر و قانونمند تر می شوند؟ جهان اول میشوند؟
الان یک کسی که ماشین ۱ میلیارد داره به نظر شما از کپی رایت در ایران پیروی میکنه؟ یا چون ماشین ۱ میلیارد داره پس از قانون هم پیروی میکنه؟ ربط داره؟ الزامیست؟
کسی که پول داره انسان و کسی که نداره غیر انسان است؟

ببینید این موضوع و موضوعات مشابه ربطی به پول نداره این موضوع یک چیز درونی و عقلانی است. احترام و وفاداری است. اخلاق هست.
یعنی اخلاق و احترام و عقل با پول بر آورده می شود؟!

ببینید یک کشور پیشرفته و موفق به کشوری می گویند از ابتدا در سنین کودکی مفهوم حق و‌حقوق و اخلاق و احترام و شعور انسانی را آموزش بدهد تا در سنین بالاتر شاهد آن باشد.
کشور بی قانون بی احترام بی اخلاق نتیجه ای چون هرج و مرج ندارد. همون قانون جنگل می شود.
عدم پیروی از قانون و همین کپی رایت نشان از بی مسئولیتی هر فردی دارد. نشان از عدم صداقت و اخلاق دارد.
حال ممکن است کشوری چون چین باشد که کسی انرا (چینیان) الگوی اخلاق و احترام و بیشرفت نمی داند. ببینید چنین موردی ممکن هست هر جا اتفاق بیوفتد اما به شخصیت بستگی دارد. آیا تاکنون فکر کرده اید که یک آرتیستی را خیلی دوست دارید اما هیچ زمان احترامی با ساپورتی قانونی به آن نگذاشته اید آیا این تناقض است؟ بله که است.

یه بار دیگه پست بنده را بخوانید دوست عزیز تا بیشتر متوجه بشید که منظور من فقط جنبه مالی نیست در ضمن ادیت هم کردم بخونید بخش قرمز را
بنده مسئله عادت رو مطرح کردم که اگه بصورت قانون از اول برای ما نهادینه میشد وضعیت فرق می کرد پس این هم مالیه ؟ نه دیگه
از طرفی نمیشه تأثیر قانونی شدن کپی رایت رو در نظر نگرفت
جنبه مالی رو از آنجایی مطرح کردم که نرخ ارز ما بشدت و بصورت حبابی و over پایین هستش در حالی که ما با حقوق و پولی که میگیرم قدرت خریدی مثل خارجی ها نداریم و این یعنی بی عدالتی دوست گرامی و یا باید پول ما ارزشش برگرده نسبت به دلار و دیگر ارز ها یا شرکت ها نرم افزار هاشون رو در ایران ارزون تر بفروشند و این نمیشه چون باعث قاچاق ممکنه بشه میتونن نرم افزار ها رو فارسی کنند و ارزون تر ولی خب انگلیسی نبودن هم یک مشکل هست. واقعا انتظار دارید تو این گرونی و بازار رقابتی یک نفر بیاد مرام بذاره و بره فتوشاپ رو بخره؟ با دلار 12-13 تومانی یه فتوشاپ cs اگر 600 دلار در نظر بگیریم (قیمت تقریبی قدیمی ، قیمت جدیدش رو نمی دونم) که معادل 7-8 میلیون تومان ناقاب ... لابد الان میگید بره سراغ جایگزین های رایگان یا ارزون تر که خب این یه بحث دیگه است ... ولی خب هیچ چیز فتوشاپ نمیشه با امکانات برش عکس و جادویی که داره طبق حرفی که از یکی شنیدم ...
از طرفی تحریم هستیم و این یعنی عدم حضور شرکت ها و عدم ساپورت مناسبشون و عدم خدمات پس از فروششون و ... این ها همه بی عدالتی هست نسبت به محصولی که می خریم و عدالت نسبت به قدرت خرید در مقابل قدرت خرید خارجی ها و کم ارزش بودن بی خود پول ما نسبت به ارز خارجی و درآمد پایین

italodance
09-04-2019, 22:58
یه بار دیگه پست بنده را بخوانید دوست عزیز تا بیشتر متوجه بشید که منظور من فقط جنبه مالی نیست در ضمن ادیت هم کردم بخونید بخش قرمز را
بنده مسئله عادت رو مطرح کردم که اگه بصورت قانون از اول برای ما نهادینه میشد وضعیت فرق می کرد پس این هم مالیه ؟ نه دیگه
از طرفی نمیشه تأثیر قانونی شدن کپی رایت رو در نظر نگرفت
جنبه مالی رو از آنجایی مطرح کردم که نرخ ارز ما بشدت و بصورت حبابی و over پایین هستش در حالی که ما با حقوق و پولی که میگیرم قدرت خریدی مثل خارجی ها نداریم و این یعنی بی عدالتی دوست گرامی و یا باید پول ما ارزشش برگرده نسبت به دلار و دیگر ارز ها یا شرکت ها نرم افزار هاشون رو در ایران ارزون تر بفروشند و این نمیشه چون باعث قاچاق ممکنه بشه میتونن نرم افزار ها رو فارسی کنند و ارزون تر ولی خب انگلیسی نبودن هم یک مشکل هست. واقعا انتظار دارید تو این گرونی و بازار رقابتی یک نفر بیاد مرام بذاره و بره فتوشاپ رو بخره؟ با دلار 12-13 تومانی یه فتوشاپ cs اگر 600 دلار در نظر بگیریم (قیمت تقریبی قدیمی ، قیمت جدیدش رو نمی دونم) که معادل 7-8 میلیون و یا بیشتر میشه ... از طرفی تحریم هستیم و این یعنی عدم حضور شرکت ها و عدم ساپورت مناسبشون و عدم خدمات پس از فروششون و ... این ها همه بی عدالتی هست نسبت به محصولی که می خریم و عدالت نسبت به قدرت خرید و کم ارزش بودن بی خود پول ما نسبت به ارز خارجی

با جمله آخرتان شب را به اتمام می رسانم
بی عدالتی!؟
این موضوع به قول خودتون سیاسی هست میگذاریم کنار.
تکرار میکنم با ارزانی ارز اخلاق و احترام به کپی رایت در ایران رعایت می شود؟ این را فقط بله و خیر پاسخ دهید؟
یعنی الان ایرانیهایی که تو خارج هستند و حقوق ارزی الان دارند کپی رایت را در همون خارج ۱۰۰٪ رعایت می کنند؟ اینو خودتون بم پ خ دادید؟

محض اطلاع شما از خودم میگم بنده هم مانند تمامی هم میهنان اصلا کپی رایت را قبول نداشتم و برام مهم هم نبود چون مانند همه بودم اینجا دنیا آمدم و هیچ بحث و صحبت و قانونی هم براش نبود تا همین العان که داریم میزنیم تا کنون شما تو عمرتان چند تا بحث این موضوع دیدید؟ ۰ تا ۱ مورد؟ یعنی این موضوع اصلا تو ایران مهم نیست که بحث بشه نه؟
بنده از معدود افرادی در ایران بودم که در شبکه Scene حضور داشتم به مدت ۱۰ سال و با تمامی گروه های انتشار کننده در ارتباط بودم همگی توی IRC بودیم گروه کرکر بازی تا ریپر پورن. مستند بودنم هم تو چهار گوشه انجمن هست میتونی پیدا کنی.
همه چی رو هم میدونم اما آمدم بیرون و هیچ افتخاری هم بش نمیکنم. اصلا حالم هم ازش بهم میخوره.
آدم میتونه عوض بشه؟ داریم؟
عوض شدم و خودم را کنترل کردم مگه همه چی رو باید بخوام؟! باید داشته باشم؟! خدا گفته؟!
چرا از ارتیستی سبکی اشتراکی که خوشم میاد چرا حمایت نکنم ؟ چرا ؟ مگه دشمن من هستند؟!
لغت جهل گونه دشمن؟! یعنی چی؟!
طرف اختراع کرده تولید کرده بد کرده؟!
باورت بشه خیلی الان خوشحالم و حس خوبی دارم. تجربه اش کن تو هم میتونی دوست گرامی.

Iloveu-ALL
09-04-2019, 23:13
بی عدالتی!؟
تکرار میکنم با ارزانی ارز اخلاق و احترام به کپی رایت در ایران رعایت می شود؟ این را فقط بله و خیر پاسخ دهید؟
یعنی الان ایرانیهایی که تو خارج هستند و حقوق ارزی الان دارند کپی رایت را در همون خارج ۱۰۰٪ رعایت می کنند؟ اینو خودتون بم پ خ دادید؟

محض اطلاع شما از خودم میگم بنده هم مانند تمامی هم میهنان اصلا کپی رایت را قبول نداشتم و برام مهم هم نبود چون مانند همه بودم اینجا دنیا آمدم و هیچ بحث و صحبت و قانونی هم براش نبود تا همین العان که داریم میزنیم تا کنون شما تو عمرتان چند تا بحث این موضوع دیدید؟ ۰ تا ۱ مورد؟ یعنی این موضوع اصلا تو ایران مهم نیست که بحث بشه نه؟
بنده از معدود افرادی در ایران بودم که در شبکه Scene حضور داشتم به مدت ۱۰ سال و با تمامی گروه های انتشار کننده در ارتباط بودم همگی توی IRC بودیم گروه کرکر بازی تا ریپر پورن. مستند بودنم هم تو چهار گوشه انجمن هست میتونی پیدا کنی.
همه چی رو هم میدونم اما آمدم بیرون و هیچ افتخاری هم بش نمیکنم. اصلا حالم هم ازش بهم میخوره.
عوض شدم و خودم را کنترل کردم مگه همه چی رو باید بخوام؟! باید داشته باشم؟! خدا گفته؟!
چرا از ارتیستی سبکی اشتراکی که خوشم میاد چرا حمایت نکنم ؟ چرا ؟ مگه دشمن من هستند؟!
باورت بشه خیلی الان خوشحالم و حس خوبی دارم. تجربه اش کن تو هم میتونی دوست گرامی.

والا چی بگم ... رعایت حق کپی رعایت یک نوعی از حقوق و نیکی هست
احترام به نظرات دیگران هم همینطور
شاید من مایل نباشم به بحث در محیط عمومی و کلا من نمی خواستم پست بذارم
همه چی که کپی رایت نیست دوست عزیز که شما همه رو به با یک عینک نگاه می کنید.

بنده گفتم عادت مسئله مهمی هست که ما بد عادت شدیم حالا خودتون فکر کنید که جواب من بله هست یا خیر
(پاسخ رو در پست بعد دادم)
الان فک می کنم عده ای هنرمند هستند که کارهاشون مجانی پخش میشه و خودشون دوست دارند از این طریق معروف بشوند و تلافی شو سر کنسرت ها در بیارند

Iloveu-ALL
09-04-2019, 23:20
بی عدالتی!؟

از بحث تاپیک خارج شدیم ...
می تونید با این تاپیک شروع کنید و این رو عنوان کنید که کپی رایت چه مزایایی داره و کـرک چه معایبی

قطعا الان که ما پولدار بشیم همه اکثریت می تونم بگم عادت شون رو ترک نمی کنند و همچنان از کـرک استفاده می کنند.
ولی در حال حاضر نمی تونم مشکل ارزی و پولی در نظر نگیریم که شما هی اصرار دارید بی تاثیر بدونی اون رو

بهتره به جای دعوت کردن منفی گونه تلاش کنیم با محبت و آگاهی دادن دعوت کنیم و نه به زور
نمی دونم این مسئله چقدر برای شما مهم هست ... فکر می کنم جزئی اصلی از زندگی شماست که فیلم می بینید و آهنگ گوش میدید...
بنده نه فیلم می بینم زیاد و نه زیاد آهنگ گوش میدهم آهنگ هم هر از گاهی که اکثرشون معلوم نیست پول می خوان یا معروفیت با آهنگ مجانی
قطعا هنرمند دوست داره برای ترک هاش پول بگیره ولی تو ایران به معروف شدن هم راضی میشه چون فرهنگ و قانونش نیست

و بحثی در ادامه حرف هام شما اول بایستی آن هایی که خیلی پولدار هستند رو به رعایت قانون جهانی کپی رایت دعوت کنید بعد افراد کمتر پول دار رو تا برسید به قشر متوسط و پایین جامعه

Scene نمیدونم چیه
اگر سوالی نیست یا علی

italodance
10-04-2019, 07:16
خبر فوری

برمیگردیم به موضوع اصلی تاپیک

خوب از امروز مجددا کلیه گواهی شرکتهای ایرانی غیر مجاز باطل و از کار افتاد.

:n25::n33::n26::n19:

italodance
11-04-2019, 19:52
والا چی بگم ... رعایت حق کپی رعایت یک نوعی از حقوق و نیکی هست
احترام به نظرات دیگران هم همینطور
شاید من مایل نباشم به بحث در محیط عمومی و کلا من نمی خواستم پست بذارم
همه چی که کپی رایت نیست دوست عزیز که شما همه رو به با یک عینک نگاه می کنید.

بنده گفتم عادت مسئله مهمی هست که ما بد عادت شدیم حالا خودتون فکر کنید که جواب من بله هست یا خیر
(پاسخ رو در پست بعد دادم)
الان فک می کنم عده ای هنرمند هستند که کارهاشون مجانی پخش میشه و خودشون دوست دارند از این طریق معروف بشوند و تلافی شو سر کنسرت ها در بیارند

احسنت ما بد عادت شده ایم متاسفانه بجای اصلاح و یا برگشت تازه همینجور هم به بی قانونی و بد عادتی ادامه میدیم می‌خواد داخلی باشه یا خارجی.
هنرمند حرفه ای هیچ وقت چنین چیزی رو‌نمیخواد آن کسی که می‌خواد یک آماتور به دنبال شهرت است مانند ۹۹ درصد هنرمندان ایرانی.

italodance
11-04-2019, 20:12
از بحث تاپیک خارج شدیم ...
می تونید با این تاپیک شروع کنید و این رو عنوان کنید که کپی رایت چه مزایایی داره و کـرک چه معایبی

قطعا الان که ما پولدار بشیم همه اکثریت می تونم بگم عادت شون رو ترک نمی کنند و همچنان از کـرک استفاده می کنند.
ولی در حال حاضر نمی تونم مشکل ارزی و پولی در نظر نگیریم که شما هی اصرار دارید بی تاثیر بدونی اون رو

بهتره به جای دعوت کردن منفی گونه تلاش کنیم با محبت و آگاهی دادن دعوت کنیم و نه به زور
نمی دونم این مسئله چقدر برای شما مهم هست ... فکر می کنم جزئی اصلی از زندگی شماست که فیلم می بینید و آهنگ گوش میدید...
بنده نه فیلم می بینم زیاد و نه زیاد آهنگ گوش میدهم آهنگ هم هر از گاهی که اکثرشون معلوم نیست پول می خوان یا معروفیت با آهنگ مجانی
قطعا هنرمند دوست داره برای ترک هاش پول بگیره ولی تو ایران به معروف شدن هم راضی میشه چون فرهنگ و قانونش نیست

و بحثی در ادامه حرف هام شما اول بایستی آن هایی که خیلی پولدار هستند رو به رعایت قانون جهانی کپی رایت دعوت کنید بعد افراد کمتر پول دار رو تا برسید به قشر متوسط و پایین جامعه

Scene نمیدونم چیه
اگر سوالی نیست یا علی

بله پولدار بودن به معنی با فرهنگ بودن فاخر بودن قانونمند بودن با شعورتر بودن نیست. پس رعایت قوانین من جمله کپی رایت به پول ربط نداره. شما با یک برنامه ریزی مالی سالم میتونید حتی توی همین ایام به کپی رایت پول بدید.
ممکنه یک نفر به قلیان به سیگار به مواد مخدر به دوست مونث یا مذکر به....انواع خرجها رو در ماه بکنه اما یک ریال هم به کپی رایت نده و وقتی ازش بپورسی جواب رو میدونی.
ببینید حمایت از یک هنرمند یک انتخاب هست نه اجبار.
بارها به بی نهایت بار دیدم در همین‌ جامعه ایرانیان جهت نشان دادن ارادت انواع کامنت و پیغام و شکلت در صفحه های اجتماعی یک هنرمند اکثریت مردم می گذارند اما دریغ از یک حمایت قانونی و خرید کالا. این نشان از بی اعتباری فرهنگ و هنر در بین ایرانیان هست حتی بی اعتنایی به یک چیز محبوب یا سالم یا میل.
در ظاهر یک طرفدار ایرانی دوستدار فیلم موسیقی برنامه بازی محبوب خود است اما همزمان با زیر پا گذاشتن کپی رایت آن به نوعی دشمن آن هم می باشد. تناقض مسخره ایرانی .

بنده به دور از خود تعریفی با موضوعات و هنرمندان محبوب خودم در ارتباط هستم و کارها رو قانونی خریداری و فاکتور و یا مستند آن را اسکرین شان و جهت اعلام و علاقه و تشکر از زحمات آن منبع انرا به رویت می رسانم.
البته برگردیم به موضوع حساس دلار و پول. متاسفانه با افزایش گرانی خرید فیلم و سریال در ایتونز اپل رو متوقف کردم و این بخش را صرفا در اختیار اشتراک نتفلیکس ام معطوف کردم. پس گرانی هم بله اثر دارد اما سبب قطع خیر و احساس قانون مندی و علاقه به زندگی سالم همانند همه جهانیان را قطع نکرده ام. اما موسیقی همچنان میخرم
Scene منبع مادر اپلود و خرید و کرک در اینترنت می باشد.

MMDFullHD
12-04-2019, 00:53
خبر فوری

برمیگردیم به موضوع اصلی تاپیک

خوب از امروز مجددا کلیه گواهی شرکتهای ایرانی غیر مجاز باطل و از کار افتاد.

:n25::n33::n26::n19:

من به فیشینگ میل دادم ولی جوابی نگرفتم هنوز فک نکنم ادرس درستی برا اعلام باشه!؟
هرچند مربوط ب کلاه برداری میشه! مثل روبیکا و اینا همشون
:n03: حتی پ لیست سیپ ام دادم با ipa سیب اپ فرسادم براشون :n02:

ولی همچنان سیب اپ داره ادامه میده نسل جدید پروفایله این دیگ نسوزه!:n08:
هرچند دوروز دیگه باطل میشه میخندیم

srx190d
12-04-2019, 20:01
دوباره
پَر

Sent from my iPhone 7 using Tapatalk

italodance
13-04-2019, 10:36
برنامه سیبچه همچنان تو اپستور است. آمدم تست کنم داستان چیه دیدم نه بنده خدا همه چی رو رعایت کرده و برنامه ها و بازی ها را با قیمت اصلی و جهانیش می فروشه بعد گیفت کارت هم میفروشه و برنامه های بانکی هم توش گنجانده جهت دریافت و نصب هر کدام.

به نظر سیبچه مشکلی بابت گزارش یا تخلف نداره و شرکتها و برنامه های ایرانی بهترند بر روی این استور (ویترین) برنامه های خود را عرضه کنند.

تا مادامی که دزدی در کار نباشه خوبه. :n01:

MMDFullHD
13-04-2019, 12:37
برنامه سیبچه همچنان تو اپستور است. آمدم تست کنم داستان چیه دیدم نه بنده خدا همه چی رو رعایت کرده و برنامه ها و بازی ها را با قیمت اصلی و جهانیش می فروشه بعد گیفت کارت هم میفروشه و برنامه های بانکی هم توش گنجانده جهت دریافت و نصب هر کدام.

به نظر سیبچه مشکلی بابت گزارش یا تخلف نداره و شرکتها و برنامه های ایرانی بهترند بر روی این استور (ویترین) برنامه های خود را عرضه کنند.

تا مادامی که دزدی در کار نباشه خوبه. :n01:

سیبچه دیگه اپدیت نخواهد شد (در حال حاظر مثل دیوار)

سیب اپ هم درک واصل شد :n02:

استور بعدی !

italodance
13-04-2019, 13:02
سیبچه دیگه اپدیت نخواهد شد (در حال حاظر مثل دیوار)

سیب اپ هم درک واصل شد :n02:

استور بعدی !

البته این نسخه اش (همون قدیمیه) همچنان رو اپ استوره

برای کسانی که برنامه های بانکی یا استارت اپ ها میخوان خوبه اما شما درست میگید به دلیل عدم اپدیت امکان اضافه نمودن فلان اپ را ندارد؟ :n41:

استور بعدی دیگه وجود ندارد. اگر هم باشد و تخلف دزدی هک و کرک و برنامه های جعلی مونیتورینگ داخلی مانند تلگرام طلایی و هاتگرام و واتس اپ 2 و 3 و ....باید فورا نابود بشود. :n34:

مگر اینکه به واسط یک شرکت developer خارجی برنامه هاشون را در اپ استور عرضه بکنند. :n23:

MMDFullHD
13-04-2019, 13:12
البته این نسخه اش (همون قدیمیه) همچنان رو اپ استوره

برای کسانی که برنامه های بانکی یا استارت اپ ها میخوان خوبه اما شما درست میگید به دلیل عدم اپدیت امکان اضافه نمودن فلان اپ را ندارد؟ :n41:

استور بعدی دیگه وجود ندارد. اگر هم باشد و تخلف دزدی هک و کرک و برنامه های جعلی مونیتورینگ داخلی مانند تلگرام طلایی و هاتگرام و واتس اپ 2 و 3 و ....باید فورا نابود بشود. :n34:

مگر اینکه به واسط یک شرکت developer خارجی برنامه هاشون را در اپ استور عرضه بکنند. :n23:

استور های دیگ هم الان بعد تحریما مقاوم شدن
ولی خندم میگیره اون شاهین مدیر سیبچه میگفت دیگ تحریما رو ما اثری نداره ما روش جدید زدیم تو کار
ما خیلی گولاخیم و ازین حرفا کافیه سایت های تکنو رو دنبال کنی
ولی قابلیت اضافه شدن اپ رو داره احتمالا ربطی به اپدیت نداره ولی خب میگیم عدم اپدیتش هماهنگ نبودن برنامه ها با ایفون های ناچ دار و ... باگ های خیلی داره

بعد منم سوال برام پیش اومده فک کنم تو قوانین اپل قبلا دیدم گفته ک نباید اپ های کرک شدشه و یا حتی درست کردن استور جداگونه ک خلاف قوانین گواهی اینترپرایز هست
قرار داده و استفاده شه

italodance
17-04-2019, 10:02
سیب اپ بیانیه داده
اصلا قابل دفاع نیست
جای خجالت داده
جای حیات ندارند.

MMDFullHD
18-04-2019, 19:26
سیب اپ بیانیه داده
اصلا قابل دفاع نیست
جای خجالت داده
جای حیات ندارند.
خیلی خنده داره سایت Y تو ایران میاد دفاع همه جانبه از سیب اپ میکنه و میگه راهکار جدیدی زده برای دور زدن تحریما دوروز بعد باز بسته میشه:n09:

بصورت vip داره الان ادامه میده بازم فک کنم از گواهی اینترپرایز هست ک قابل بسته شدن هست و اینم راهکار دایمی نیست :n02:

بازم باید plist اش ارسال شه!

اپل خیلی باید محدود کنه اینقد محدود کنه تا دیگ اینا پولی نداشته باشن گواهی بخرن و ....

Hamid1984m
17-05-2019, 21:00
کسایی که حق کپی رایت رو مسخره میدونن به اینم توجه کنن اگه توی کشورمون حق کپی رایت بود خیلی از کسب و کارا جون میگرفتن و کسایی که توی حوزه هنر (مثل موسیقی و سینما) کار میکنن نتیجه‌ی کارشون رو میدیدن. به جاش یه سری بنگاه‌های دزدی و کلک مثه سیب‌اپ و فیلیمو و ... اینجور حق هنرمندا و افراد مستعد (مث کسایی که برنامه می‌نویسن) رو می‌خورن. مثل همه‌ی حوزه‌های دیگه اینجا هم خرید جنس دزدی، انگیزه‌ی دزدا برا ادامه دادن به کارشون رو بیشتر می‌کنه.

Sent from my iPhone using Tapatalk

farzad444
19-02-2021, 12:48
سلام هارد گوشی iphone5s من خراب شده میگن قابل تعمیر نیست پس باید چکار کرد؟
تعویض قطعه نمیشه یعنی؟؟

armin_punisher6
21-02-2021, 22:31
خواهشا پول به این استور های دزد ایرانی ندین.

italodance
22-02-2021, 07:05
خواهشا پول به این استور های دزد ایرانی ندین.

فقط افراد همیشه ناآگاه پول به این دزدان میدهند من نمیفهم اخه چرا پول به اینها میدهند؟! خندم میگیره مگه مغز ندارند.

italodance
24-06-2021, 14:20
خودم پس از ۱۳ سال دارم میرم اندروید بالاخره ، خیلی مشتاقم که پس از این همه مدت کدنویسی و اسکریپت و ویجت سازی برای iOS حالا برای اندروید کار کنم.

iOS همچنان خوبه ولی بودجه من کد نویس دیگه بش نمیرسه .

به دوستان iOS پیشنهاد میکنم حتما جیلبرک کنید چون بدون جیلبرک iOS کسل کننده هست، این‌ حرفها همه که جیلبرک فلان میکنه هم از نادانی بقیه هست اصلا توجه نکنید.

miss.kamelia
20-01-2023, 20:48
مبحث ب انحراف رفته قرار بوده گویا مشکلات ایفون رو پاسخگو باشه ، الان من اکانت بازی کالاف رو از اندروید ب ایفون میخوام بفرستم کسی هست راهنمایی کنه چ کنم