PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : به پول ما الان پراید در عراق چقدر هست؟ این سایت فروش خودرو عراقی پراید رو 6 تا 8 هزار دلار زده!؟!

Spectero
24-02-2019, 13:08
سلام

الان قیمت یک دستگاه پراید لگن در عراق به پول ما چقدر هست؟ این سایت فروش خودروی عراقی قیمت پراید را بین 6 تا 8 هزار دلار زده! البته نرخ دلار در عراق با ایران متفاوت هست و مثل اینجا هر دلار برابر با 14 هزار تومان ما نیست ولی باز قیمت 6 تا 8 هزار دلار برای یک ارابه مرگ خیلی زیاد و عجیبه؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mohsenP3000
24-02-2019, 21:35
سلام

الان قیمت یک دستگاه پراید لگن در عراق به پول ما چقدر هست؟ این سایت فروش خودروی عراقی قیمت پراید را بین 6 تا 8 هزار دلار زده! البته نرخ دلار در عراق با ایران متفاوت هست و مثل اینجا هر دلار برابر با 14 هزار تومان ما نیست ولی باز قیمت 6 تا 8 هزار دلار برای یک ارابه مرگ خیلی زیاد و عجیبه؟

سلام داداش.

قیمتا باید به دلار آمریکا باشه.

من پراید رو ندیدم ولی بقیه به نظرم به دلار آمریکا بود.

Spectero
25-02-2019, 13:04
سلام داداش.

قیمتا باید به دلار آمریکا باشه.

من پراید رو ندیدم ولی بقیه به نظرم به دلار آمریکا بود.

سلام
بله قیمت به دلار هست دیگه؛ منم همین رو گفتم. از گزینه Make اسم Saipa رو انتخاب کنید و زیرش گزینه Search رو بزنید تا پرایدهای لگن زرد رو براتون بیاره:n02:. واقعا این شبه ماشین 500 دلار بیشتر نمی ارزه.

mohsenP3000
25-02-2019, 13:09
سلام
بله قیمت به دلار هست دیگه؛ منم همین رو گفتم. از گزینه Make اسم Saipa رو انتخاب کنید و زیرش گزینه Search رو بزنید تا پرایدهای لگن زرد رو براتون بیاره:n02:. واقعا این شبه ماشین 500 دلار بیشتر نمی ارزه.

بله دیدم. تشکر از شما.

البته کیفیت صادراتی قطعا فرق داره.

والا نمی دونم چی بگم حق با شماست 500 دلار که هیچ رایگان هم بدن ارزش نداره.

یکی از دوستان تو کار واردات ماشین هست البته نه اینها ماشین های هندا و بی ام و و .... ازش می پرسم. البته اون از دبی دسته دو میاره و اینجا به عنوان نو می فروشه.

renfield
25-02-2019, 13:21
دو نکته دوست عزیز

اول اینکه ممکنه خط تولید خارج از کشور باشه و قیمت تمام شده بدین لحاظ یا داخل فرق کنه (دستمزد کارگر و غیره) مثل پراید که در سوریه تولید میشه و سمند که در روسیه قزاقستان و غیره شما حتی گرجستان هم سفر کنید سمند رو میتونید ببینید !

دوم اینکه بله خیلی از این پول خرج کردن ها هست و به قول معروف تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیزها . همین چند وقت پیش کانال فرانس 24 (شبکه انگلیسی زبان فرانسه) با یه خانومه از جنوب لبنان مصاحبه میکرد راحت میگفت که تمامه این خونه ها رو میبینید ایران باسه ما ساخته و قبل از این اینکه خانه ها تمام شود اجاره خانه ما را هم ایران میداد .. و خانه ها همیگی به اصطلاح آپارتمان high rise بودند. دیگه وقتی اجاره خانه مردم را بدهند معلومه چه خبره . البته لبنان مامن دررو هم هست و برا همین بهش میگن سویس خاورمیانه

renfield
25-02-2019, 13:26
دیگه خیلی عذر میخوام سیاسی حرف نمیزنم اینجا ولی وقتی غذای سربازای امریکایی رو تو افغانستان بهشون میفروشن باید دستتون اومده باشه چه خبره .