PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آیا با سرعت اینترنت ایران می شه آنلاین بازی کرد؟

pashangparsi6
16-02-2019, 21:57
دوستان ما بعضی از دوستان قصد داریم PES 2018 یا 2019 رو آنلاین بازی کنیم با PS4 می خواستم بدونم با سرعت اینترنتی ایران آیا می شه بدون مشکل و لگ زدن بازی کرد؟ برای آنلاین بازی کردن چه چیزهایی نیاز هست؟
آیا واقعا امکان بازی آنلاین بدون هیچ مشکلی وجود داره؟ چون قصد داریم با قرض و .. اقدام به خرید کنیم.

ممنون می شم راهنمایی کنید

black sabbath
16-02-2019, 22:03
به خیلی شرایط بستگی داره.سرویس دهنده و وضعیت ناحیه مخابراتی و طرف مقابل.ولی اینو بگم من با اینترنت ایران علاوه بر آنلاین بازی کردن IPTV هم میبینم

pashangparsi6
16-02-2019, 22:19
به خیلی شرایط بستگی داره.سرویس دهنده و وضعیت ناحیه مخابراتی و طرف مقابل.ولی اینو بگم من با اینترنت ایران علاوه بر آنلاین بازی کردن IPTV هم میبینم
اینترنتمون از شاتل هست + شهر شیراز هستند همه و سرعت ها هم بالاترین سرعته

فقط نیاز هست که تایید بشه چون قرار هست هزینه زیادی بکنیم. یعنی اینکه واقعا لگ نداشته باشه بازی و ...

mohsenP3000
17-02-2019, 10:19
دوستان ما بعضی از دوستان قصد داریم PES 2018 یا 2019 رو آنلاین بازی کنیم با PS4 می خواستم بدونم با سرعت اینترنتی ایران آیا می شه بدون مشکل و لگ زدن بازی کرد؟ برای آنلاین بازی کردن چه چیزهایی نیاز هست؟
آیا واقعا امکان بازی آنلاین بدون هیچ مشکلی وجود داره؟ چون قصد داریم با قرض و .. اقدام به خرید کنیم.

ممنون می شم راهنمایی کنید

سلام

بله می شه. سرعت پینگ تون زیر 8 باشه که خیلی خوبه ولی تا 35 هم بدون لگ می شه.

توصیه من مودم 4 جی هست. با توجه به منطقه ببینید کدوم اپراتور سرویس با کیفیت بدون قطعی می ده.

من هم با ADSL هم 4G همراه اول نتیجه گرفتم ولی با مبین نت که وایمکس باشه افتضاح بود.

تست پینگ بگیرید بذارید همینجا بهتون می گم می تونید یا نه.

pashangparsi6
18-02-2019, 00:57
سلام

بله می شه. سرعت پینگ تون زیر 8 باشه که خیلی خوبه ولی تا 35 هم بدون لگ می شه.

توصیه من مودم 4 جی هست. با توجه به منطقه ببینید کدوم اپراتور سرویس با کیفیت بدون قطعی می ده.

من هم با ADSL هم 4G همراه اول نتیجه گرفتم ولی با مبین نت که وایمکس باشه افتضاح بود.

تست پینگ بگیرید بذارید همینجا بهتون می گم می تونید یا نه.

ممنون

از چه آی پی یا سایتی پینگ بگیرم؟

در ضمن برای انلاین بازی کردن نیاز به چه چیزهایی هست؟ سی دی اورجینال و اکانت پلاس>؟

mohsenP3000
18-02-2019, 10:42
ممنون

از چه آی پی یا سایتی پینگ بگیرم؟

در ضمن برای انلاین بازی کردن نیاز به چه چیزهایی هست؟ سی دی اورجینال و اکانت پلاس>؟

سلام

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] این بهترینه چون اعداد واقعی می ده. در نظرم داشته باشید که با PS4 احتمالا کمی سرعت از میانگین بیشتر باشه.

PES سرور داخلی داره و بسته به ریجن PS4 شما ممکنه سرعت بالاتری هم بده ولی فیفا نه.

پرسیدید به چه چیز هایی نیاز هست. به بلوری اوریجینال نیازی هست (البته من نمی دونم الان شما چطوری بازی می کنید؟ اگر براتون بازی ریختن به محض اولین بازی آن لاین یا آن لاین شدن بازی یا بازی ها می پره و دیگه اجرا نمی شه. دقت کنید.)

pashangparsi6
19-02-2019, 01:50
سلام

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] این بهترینه چون اعداد واقعی می ده. در نظرم داشته باشید که با PS4 احتمالا کمی سرعت از میانگین بیشتر باشه.

PES سرور داخلی داره و بسته به ریجن PS4 شما ممکنه سرعت بالاتری هم بده ولی فیفا نه.

پرسیدید به چه چیز هایی نیاز هست. به بلوری اوریجینال نیازی هست (البته من نمی دونم الان شما چطوری بازی می کنید؟ اگر براتون بازی ریختن به محض اولین بازی آن لاین یا آن لاین شدن بازی یا بازی ها می پره و دیگه اجرا نمی شه. دقت کنید.)

این نتیجه پینگی هست که من گرفتم:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

الان ما به جز بلوری فوتبال اورجینال برای آنلاین بازی کردن نیاز به چی داریم؟ اکانت پلاس باید بخریم حتما؟ قیمتشون به چه صورت هست این روزها؟

mohsenP3000
19-02-2019, 10:14
این نتیجه پینگی هست که من گرفتم:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

الان ما به جز بلوری فوتبال اورجینال برای آنلاین بازی کردن نیاز به چی داریم؟ اکانت پلاس باید بخریم حتما؟ قیمتشون به چه صورت هست این روزها؟

آره اکانت پلاس بساز و یه کارت بخر. بسته به مصرفت من 1 ماهه معمولا می خرم حدود 140 تموم می شه. الان نمی دونم چنده. بهتره شخص یا سایتی هم معرفی نکنم من از صرافی می خرم آشنا هستن ارزونتر در میاد. ولی یه سرچ کنید کلی سایت و فروشنده میاد. پشت جعبه Ps رو نگاه کنید شاید هدیه داشته باشه یا داخل جعبه. اگر بازی رو هم خریدید ممکنه خود بازی رایگان داشته باشه. البته فروشنده چون می دونه معمولا این بازی ها رو گرونتر می فروشه و بهتون می گه که اکانت داره. البته خیلی خیلی کمیابه.

اما مشکل اساسی با این پینگی که الان می بینم شما نمی تونید از بازی لذت ببرید و تقریبا نا ممکنه.

italodance
19-02-2019, 10:40
بستگی داره اگر از اینترنت کم سرعت ADSL استفاده نمایید که خیر وجود و امکان ندارد.
اگر از اینترنت پرسرعت نظیر LTE استفاده نمایید در این صورت جواب مثبت است.

mohsenP3000
19-02-2019, 11:00
بستگی داره اگر از اینترنت کم سرعت ADSL استفاده نمایید که خیر وجود و امکان ندارد.
اگر از اینترنت پرسرعت نظیر LTE استفاده نمایید در این صورت جواب مثبت است.

نظر شما راجع به پینگ ایشون چیه؟

به نظرتون با پینگ 300 به بالا اصلا می شه بازی کرد؟ به نظر من که قطعا نه.

اینترنت موبایل هم باز باید از 3 اپراتور تست بگیرن ببینیم نتایج چطوره.

همراه اول تو منطقه ما واقعا خوبه.

italodance
19-02-2019, 11:10
نظر شما راجع به پینگ ایشون چیه؟

به نظرتون با پینگ 300 به بالا اصلا می شه بازی کرد؟ به نظر من که قطعا نه.

اینترنت موبایل هم باز باید از 3 اپراتور تست بگیرن ببینیم نتایج چطوره.

همراه اول تو منطقه ما واقعا خوبه.

خیر اصلا نمیتونه
باید به 4G/LTE روی بیاره و یک ست پرو ک سی پر سرعت روی ای پی ست کنه تا همه چی حل بشه.