PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک در مورد مشکل کارت گرافیک

alivns
05-02-2019, 01:06
سلام به همه دوستان
من یه کارت msi r9 290 gamming دارم که متاسفانه یه یک سالی هست که هر دو فنش سوخته.فنهاش هر جا بردم قابل تعمیر نیست .حتی نمایندگی ماتریکس هم بردم ولی گفتن نداریم.باید یه کارت مشابه پیدا بشه که اوراق باشه و فن ها از روی اون برداشته بشه که بدبختانه هر چی گشتم اونم پیدا نکردم
میخواستم از دوستان خواهش کنم اگه کسی راه جایگزینی واسه این مشکل داره یا میدونه فن ها کجا گیر میاد به من کمک کنه
خیلی ممنون از لطفتون ضمنا بنده شیراز هستم فقطم شیرازو گشتم ولی چیزی پیدا نکردم
فناشم فکر کنم twin frozen 5000 دور یا یه همچین چیزی باشه

mohsenP3000
05-02-2019, 12:21
سلام به همه دوستان
من یه کارت msi r9 290 gamming دارم که متاسفانه یه یک سالی هست که هر دو فنش سوخته.فنهاش هر جا بردم قابل تعمیر نیست .حتی نمایندگی ماتریکس هم بردم ولی گفتن نداریم.باید یه کارت مشابه پیدا بشه که اوراق باشه و فن ها از روی اون برداشته بشه که بدبختانه هر چی گشتم اونم پیدا نکردم
میخواستم از دوستان خواهش کنم اگه کسی راه جایگزینی واسه این مشکل داره یا میدونه فن ها کجا گیر میاد به من کمک کنه
خیلی ممنون از لطفتون ضمنا بنده شیراز هستم فقطم شیرازو گشتم ولی چیزی پیدا نکردم
فناشم فکر کنم twin frozen 5000 دور یا یه همچین چیزی باشه

سلام

دوست گرامی فن هاش رو که می تونید از تهران تهیه کنید و مشکلی نیست. خود کارت سالمه دیگه؟

هم نمایندگی ماتریکس در تهران زنگ بزنید اگر نداشتن در تهران با توجه به ابعاد برد گرافیک که معمولا استاندارد هست می تونید از برند های دیگه مثل کولر مستر خریداری کنید.

نمی دونم شیراز چطوری باید تهیه کنید ولی به دیجیکالا یا لیون کامپیوتر هم سر بزنید.:n16:

alivns7
05-02-2019, 13:27
سلام

دوست گرامی فن هاش رو که می تونید از تهران تهیه کنید و مشکلی نیست. خود کارت سالمه دیگه؟

هم نمایندگی ماتریکس در تهران زنگ بزنید اگر نداشتن در تهران با توجه به ابعاد برد گرافیک که معمولا استاندارد هست می تونید از برند های دیگه مثل کولر مستر خریداری کنید.

نمی دونم شیراز چطوری باید تهیه کنید ولی به دیجیکالا یا لیون کامپیوتر هم سر بزنید.:n16:
فن هاش میگن دور بالا هست و گیر نمیاد اصلا
هرچی گشتم نبود متاسفانه
چنتا تعمیرکارم سپردم ولی نتونستن
اطمینان دارین که گیر میاد؟

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

کسی نمیدونه چه فنی بهش میخوره؟

mohsenP3000
05-02-2019, 15:00
فن هاش میگن دور بالا هست و گیر نمیاد اصلا
هرچی گشتم نبود متاسفانه
چنتا تعمیرکارم سپردم ولی نتونستن
اطمینان دارین که گیر میاد؟

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

کسی نمیدونه چه فنی بهش میخوره؟

بله حداقل تو بازار رضا که امروز موجود هست.

الان این مدل رو دارن corsair H100i که دقیقا به این گرافیک می خوره.

alivns7
05-02-2019, 19:36
بله حداقل تو بازار رضا که امروز موجود هست.

الان این مدل رو دارن corsair H100i که دقیقا به این گرافیک می خوره.
شما ادرس یا شماره تلفنی ندارین که من باهاش بتونم تماس بگیرم و تهیه کنم قطعه رو؟برند کارت من msi هست.میدونید که این برندا سیستم اختصاصی خننک کننده دارن.ضمنا این فنه cpu مگه نیست؟

mohsenP3000
05-02-2019, 20:00
شما ادرس یا شماره تلفنی ندارین که من باهاش بتونم تماس بگیرم و تهیه کنم قطعه رو؟برند کارت من msi هست.میدونید که این برندا سیستم اختصاصی خننک کننده دارن.ضمنا این فنه cpu مگه نیست؟

بله فرموده بودید مدل کارت رو که msi هست. این هم فن گرافیکه هم cpu همزمان. فعلا چیزی جدا فقط برای گرافیک نیست. اگر بخواید می شه همونجا دسته دوم پیدا کرد اگر فقط برای گرافیک می خواید ولی من توصیه نمی کنم.

شما راجع به مدلی که من نوشتم تحقیق کن و فیلم های تو یوتیوب را چک کن متوجه می شید که چقدر مدل عالی هست.

من شماره کسی رو ندم بهتره چون اعتماد کافی به کسی در اونجا ندارم. بهتره یا حضوری برید بخرید یا از سایت هایی مثل لیون و دیجی و امثالهم بخرید که اطمینان کافی بهشون هست.

در هر صورت مدل من هم نشد شما اندازه ها و .... دیگه دارید و می دونید چی به گرافیک تون می خوره می تونید راحت پیدا کنید مدل های دیگه.

موفق باشید. :n16:

dione
17-02-2019, 16:02
خیلی سایت ها هستن ک میفروشن

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]