PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کم بودن سرعت دانلود با پی سی

mohammad reza_73
18-01-2019, 01:09
سلام من سرعت سرویسم 6 مگ هست.وقتی با گوشی دانلود میکنم سرعت دانلودم حدودا 500 تا 650 کیلو بایت هست که اکیه اما وقتی با لپتابم دانلود میکنم سرعتم زیر 200 کیلو هست.توی تسک منیجرم سرعت نهایت تا 2 مگ میره بالا.تست سرعتم گرفتم با پی سی سرعت دانلود رو 6 مگ نشون میده ولی وقتی با ای دی ام دانلود میکنم سرعت داغونه.یه بار درایور وایفای رو از دیوایس منجر پاک کردم اما درست نشد.دوستان پیشنهادی ندارین؟در ضمن سرویس دهنده ام شاتل هست

radarz
18-01-2019, 21:29
از شاتل سوال کنید ///

kenshikan
05-02-2019, 14:35
سلام من سرعت سرویسم 6 مگ هست.وقتی با گوشی دانلود میکنم سرعت دانلودم حدودا 500 تا 650 کیلو بایت هست که اکیه اما وقتی با لپتابم دانلود میکنم سرعتم زیر 200 کیلو هست.توی تسک منیجرم سرعت نهایت تا 2 مگ میره بالا.تست سرعتم گرفتم با پی سی سرعت دانلود رو 6 مگ نشون میده ولی وقتی با ای دی ام دانلود میکنم سرعت داغونه.یه بار درایور وایفای رو از دیوایس منجر پاک کردم اما درست نشد.دوستان پیشنهادی ندارین؟در ضمن سرویس دهنده ام شاتل هست

سلام

1- چيپ وايرلس و حتي لن دستگاه ها در استفاده دراز مدت ممکنه نيم سوز بشه و يا از کار بيافته. البته اين خيلي به سازنده و نوع چيپ بستگي داره و روي برندهاي معتبر مثل سوني و دل کمتر پيش مياد. ولي مثلا اسوس در اين زمينه بدسابقه هست. اين رو هم شما متوجه نمي شيد تا مي رسيد به گلوگاه دانلود.

مي تونيد يک آداپتور (دانگل) وايفاي بخريد يا قرض بگيريد و به يو اس بي بزنيد و تست کنيد. يا وايفاي رو خاموش کنيد، با کابل شبکه به لن مودم وصل بشيد. در هر کدوم از اينها، اگر کار کرد و به سرعت دلخواه رسيديد، وايفاي لپ تاپ کارش رو کرده و عمرش به سر اومده.

2- اگه مشکل سخت افزاري نباشه، پاک کردن و بازنصب درايور کمکي نمي کنه و شايد بهتر باشه درايور تازه تري رو از سايتش بگيريد و نصب کنيد.

3- به محدوديت هاي احتمالي يا تصادفي که روي مودم براي ايستگاه ها گذاشتيد/گذاشتن هم عنايت فرماييد.