PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست یک نرم افزار تغیر نام فایل با یک ویژگی خاص

rezapassword
15-01-2019, 10:52
سلام دوستان
دنبال یک نرم افزار میگردم میخام ببینم کسی تجربه ایی داره در این زمینه

من تمام قسمت ها سریال رو توی پوشه های جدا گانه میریزم و زیر نویس هم کنارش

بدین صورت :
Mr robot > Season 3 > 1
2
3
4
5
6
و ...

حالا تو هر پوشه هم فایل ویدیویی هست و زیر نویس
نرم افزاری نیاز دارم که وقتی پوشه فصل رو بهش دادم خودش نام های زیر نویس ها رو با فایل های موجود یکسان کنه

کسی تجربه ایی داره ؟

afceaglee2013
16-01-2019, 17:07
برنامه آماده نمیدونم هست یا نه ولی شاید بشه نوشت همچین چیزی
اسم فایلاتون چطوریه؟ یه تعدادی رو بذار ببینیم چطور میشه عوض کرد اسمشونو

rezapassword
17-01-2019, 12:18
مثلا این فایل
The.Last.Ship.S04E08.HDTV.720p.x265.RMT_IranFilm.N et
با فرمت mkv
با این نام زیر نویس کنارش با فرمت srt
با این نام
The..Ship.S04E08.HDTV.720p.

Ehsan-l-able
17-01-2019, 18:35
سلام ، این برنامه دقیقا همین کاری که شما میخواید انجام میده : نرم افزار یکسان سازی نام فایل و زیرنویس

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
برای دانلود به این صفحه مراجعه کنید :
نرم افزار یکسان سازی نام فایل و زیرنویس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
کافی نتIR دانلود نرم افزار

Ehsan-l-able
17-01-2019, 18:39
برنامه خودم رو براتون نوشتم :n01: اگه نظری داشتید تو سایت کافی نت IR در قسمت نظرات هر یک از مطالب و یا در قسمت تماس با ما ارسال کنید .

rezapassword
27-01-2019, 15:04
سلام
خیلی خیلی ممنون بابت زحمت شما
میتونم ایدی تلگرامتون رو داشته باشم ؟

همین برنامه با کمی تغیر بهترین برنامهموجود خواهد شد .
هربنه هم در خدمتم

Ehsan-l-able
29-01-2019, 22:48
تغییرات رو بفرمایید براتون ایجاد کنم
هزینشم دعای خیره :n01:

rezapassword
30-01-2019, 11:43
تغییرات رو بفرمایید براتون ایجاد کنم
هزینشم دعای خیره :n01:

خدا شاهده 1000 تا صلوات واست میفرستم

اگر میشد کاری کرد که یه پوشه رو روی برنامه درگ و دراپ کرد و تمام ساب فولدر ها رو به همین صورتی که الان انجام میده هم نام کنه + این پیام تایید حذف بشه و با انجام کار تمام فایل های داخل پوشه یه پیام ساده تایید اتمام کار نمایش داده بشه

Ehsan-l-able
30-01-2019, 14:30
سلام مجدد
تغییرات انجام شد ، نسخه 1.1 مد نظر شما رو مجدد تو همین صفحه گذاشتم میتونید دانلود کنید.امیدوارم کارتون راه بیافته.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (نرم افزار یکسان سازی نام فایل و زیرنویس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

قول صلوات دادیا :n01:

rezapassword
30-01-2019, 19:29
سلام مجدد
تغییرات انجام شد ، نسخه 1.1 مد نظر شما رو مجدد تو همین صفحه گذاشتم میتونید دانلود کنید.امیدوارم کارتون راه بیافته.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (نرم افزار یکسان سازی نام فایل و زیرنویس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

قول صلوات دادیا :n01:

واقعا سپاس گذارم

مطمعن باش سر قولم هستم خدا خیرت بده

Ehsan-l-able
31-01-2019, 13:29
خواهش میکنم. به لطف درخواست شما ، شاید امکانات بیشتری براش گذاشتم و یه برنامه خوب با امکانات بیشتر ایجاد کردم.
اگه بازهم تغییرات خواستید بفرمایید وقت شد اعمال میکنم

Ehsan-l-able
31-01-2019, 13:36
راستی شما سرور فیلم و سریال دارین ؟

rezapassword
01-02-2019, 18:20
خواهش میکنم. به لطف درخواست شما ، شاید امکانات بیشتری براش گذاشتم و یه برنامه خوب با امکانات بیشتر ایجاد کردم.
اگه بازهم تغییرات خواستید بفرمایید وقت شد اعمال میکنم
نمیدونم شاید این درخواستم یکم پرو گرانه باشه
بالاخره تا اینجا بینهایت زحمت کشیدید و یک دنیا ممنونم ازتون
اما اگر به جای دکمه " انتخاب پوشه " میشد فولدری که قصد تغیر نام زیر نویس ها رو ( + ساب فولدر ها ) داریم درگ و دراپ کرد. عالی ترین برنامه میشد ؟

راستی شما سرور فیلم و سریال دارین ؟
خیر
بنده از اشتراک ایران فیلم استفاده میکنم

Ehsan-l-able
04-02-2019, 12:20
سلام مجدد

لینک دانلود نسخه جدید : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (نرم افزار یکسان سازی نام فایل و زیرنویس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

امکان Drag and Drop به فرم اضافه شد.
لینک دانلود رو داخل انجمن کافی نت گذاشتم (در ازای این برنامه ثبت نام اجباری :n06:)

rezapassword
04-02-2019, 14:02
سلام مجدد

لینک دانلود نسخه جدید : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (نرم افزار یکسان سازی نام فایل و زیرنویس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

امکان Drag and Drop به فرم اضافه شد.
لینک دانلود رو داخل انجمن کافی نت گذاشتم (در ازای این برنامه ثبت نام اجباری :n06:)
واقعا ازت ممنونم

خیلی لطف کردی

خدا خیرت بده