PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کانفیگ نشدن مودم

kar1591
12-12-2018, 13:29
سلام
مودم من ایسوس هست
دیروز ریست کردم که دوباره کانفیگ کنم
الان هر چی 192.168.1.1 رو میزنم وصل نمیشه
تو کامپیوتر دیگه هم امتحان کردم نشد
چند بار ریست کردم فایده ای نداشت
راهنمایی لطفا:n16:

محمد7966
12-12-2018, 13:53
سلام

با مرورگرهای مختلف تست کنید.با مرورگرهای موبایل هم تست کنید.بهتره از دکمه ریست زیر مودم استفاده کنید.مطمئن هستید که آدرسش 192.168.1.1 هست چون آی پی های دیگه ای هم دیدم

برای اطمینان باید نگاه دفترچه مودم کنید و ببینید آی پی رو چند در نظر گرفتن.

بهتره با مرورگری تست بشه که افزونه ضد تبلیغات نداشته باشه.

اگر همه اینها رو تست کردید و جواب نداد ممکنه رامش مشکل پیدا کرده باشه و باید فلش بشه.به هر حال منتظر راهنمایی دیگر دوستان هم باشید.

kar1591
12-12-2018, 13:59
سلام

با مرورگرهای مختلف تست کنید.با مرورگرهای موبایل هم تست کنید.بهتره از دکمه ریست زیر مودم استفاده کنید.مطمئن هستید که آدرسش 192.168.1.1 هست چون آی پی های دیگه ای هم دیدم

برای اطمینان باید نگاه دفترچه مودم کنید و ببینید آی پی رو چند در نظر گرفتن.

بهتره با مرورگری تست بشه که افزونه ضد تبلیغات نداشته باشه.

اگر همه اینها رو تست کردید و جواب نداد ممکنه رامش مشکل پیدا کرده باشه و باید فلش بشه.به هر حال منتظر راهنمایی دیگر دوستان هم باشید.

امتحان کردم با سه تا کامپیوتر هم امتحان کردم
قبل اینکه ریست کنم فعال بود و میرفتم داخل تنظیمات
پشت مودم هم برای کانفیگ همین 192.168.1.1 رو نوشته

hellbrain666
12-12-2018, 14:40
اگر مودم تقریبا قدیمیه سعی کنید با یه اداپتور دیگه روشن کنید
بیشتر هنگی ها و این مدل مشکلات به ضعیف شدن اداپتور و درنتیجه درست بوت نشدن مودم برمیگرده

Khazuk
12-12-2018, 18:23
ببیبن از این آدرس وارد میشه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

kar1591
13-12-2018, 08:30
اگر مودم تقریبا قدیمیه سعی کنید با یه اداپتور دیگه روشن کنید
بیشتر هنگی ها و این مدل مشکلات به ضعیف شدن اداپتور و درنتیجه درست بوت نشدن مودم برمیگرده
اینم جواب نداد

kar1591
13-12-2018, 17:06
ببیبن از این آدرس وارد میشه

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینم نشد
ممکنه مودم ایراد پیدا کرده باشه ؟

shaahani
13-12-2018, 18:09
بعضی از مودم ها برای کانفیگشون از [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هم کمک میگیرن .
شما دوتا آدرس مختلف رو تست کنید
البته آدرس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو اگه بازکردین قبل از باز شدن صفحه کانفیگ ، اخطار امنیتی لازم داده میشه و نیاز هست سرتیفیکیت رو در مرورگرتون فعال کنید.

برای اینکه مطمئن بشید ارتباط شما یعد از اتصال کابل با مودم برقراره ، ping 192.168.1.1 رو هم در داس بزنید و از برقراری ارتباط اطمینان پیدا کنید

zadis
14-12-2018, 13:28
سلام
مودم من ایسوس هست
دیروز ریست کردم که دوباره کانفیگ کنم
الان هر چی 192.168.1.1 رو میزنم وصل نمیشه
تو کامپیوتر دیگه هم امتحان کردم نشد
چند بار ریست کردم فایده ای نداشت
راهنمایی لطفا:n16:

adsl داری یا وایرلس؟ اگه وایرلس داری حتما باید مودم رو ریست کنی با سوزن و کابل وایرلس که وصله بهش بکنی وقتی مودم کانفیگ کردی کابل لن مربوط به وایرلس وصل کنی بهش

kar1591
16-12-2018, 15:25
جواب نداد متاسفانه

kenshikan
05-02-2019, 13:46
بعضی از مودم ها برای کانفیگشون از [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هم کمک میگیرن .
شما دوتا آدرس مختلف رو تست کنید
البته آدرس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو اگه بازکردین قبل از باز شدن صفحه کانفیگ ، اخطار امنیتی لازم داده میشه و نیاز هست سرتیفیکیت رو در مرورگرتون فعال کنید.

برای اینکه مطمئن بشید ارتباط شما یعد از اتصال کابل با مودم برقراره ، ping 192.168.1.1 رو هم در داس بزنید و از برقراری ارتباط اطمینان پیدا کنید

ايني که فرمودن رو دست کم نگيريد. هميشه از پايه شروع کنيد.

1- آيا با وصل شدن به وايرلس يا پورت لن اون مودم آي پي مي گيريد؟
2- آيا بهش پينگ داريد؟