PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : DNASTAR

m.neshat
28-11-2018, 18:18
سلام دوستان بنده نیاز به برنامه کاملDNASTAR دارم ولی نمیتونم پیداش کنم کسی لینکی یا.. داره بهم بده؟

shaahani
28-11-2018, 19:42
چون بازار این برنامه بشدت کوچک و محدود هست ، خیلی بعید میدونم نسخه کرک شده ای برای اون وجود داشته باشه ، اما شما میتونید به تلاشتون برای پیدا کردن نسخه کرک شده ادامه بدین .
حتی سایت اصلی فروش اونها خرید آنلاین نداره که من یا دوستان بتونن با کارت اعتباری های دزدیده شده برای شما لایسنس خریداری کنند .
میشه گفت راه اون فقط ارتباط با تولید کننده و خرید یک لایسنس برای یک دستگاه از اونها هست .

روش دیگه ای پیدا کردم که برای شما مشکلاتی به همراه داره و بعید میدونم بتونید ازش استفاده کنید اما روش به این صورت هست که برنامه رو از سایت دانشگاه کلمبیا که لایسنس این برنامه رو خریده باید دانلود کنید :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بعد از اون در مراحل نصب وقتی ازتون کد لایسنس درخواست کرد باید اون رو روی حالت network قرار بدین و لایسنس کدی که در اختیار دانشجویان این دانشگاه قرار داده شده رو وارد باید بکنید (باید به طریقی با اونها ارتباط بگیرید و کد مربوطه رو دریافت کنید)
در مرحله بعدی باید با استفاده از VPN به شبکه داخلی دانشگاه متصل بشید (که اطلاعات اون رو هم دانشجویان دارند) تا به کامپیوتری که لایسنس خریداری شده روی اون هست با یک شبکه مجزای محلی از روی اینترنت دسترسی پیدا کنید و بعد از اون برنامه قابل استفاده خواهد بود.

dvb55
01-12-2018, 09:01
سلام دوستان بنده نیاز به برنامه کاملDNASTAR دارم ولی نمیتونم پیداش کنم کسی لینکی یا.. داره بهم بده؟

به این تاپیک سر بزنید و به دوستان این تاپیک pm بدین شاید لینکی جدید داشته باشن. اگر موفق شدین به اشتراک بزارین.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید