PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در وصل شدن گوشی lg با کابل شارژ سامسونگ به لپ تاپ

parinaz571
28-11-2018, 15:14
سلام
من برای گوشیه lg یک شارژ سامسونگ خریدم. با کابلش که به لپ تاب وصل می کنم گوشی رو شارژ می کنه اما خود گوشی رو تو لپ تاب نشون نمبده که بتونم توش قایلا رو ببینم و کپی پیست کنم . اصلا لپ تاب پوشی رو نشون نمی ده چی کار باید کرد؟ با شارژ خود ال جی می تونستم گوشی رو تو لپ تاب ببینم. ممنون میشم راهنمایی کنین

masood.ashoori789
28-11-2018, 15:48
درود ،‌کابل شارژ ، فقط ۲ سیم مثبت و منفی داره ، اما کابل دیتا که برای تبادل اطلاعات و همچنین فست شارژ استفاده میشه ۴ سیم داره، شرکت ها برای کاهش قیمت کابل شارژ. صرفا دو سیم رو استفاده میکنند ، احتمالا کابل شما هم فقط کابل شارژ هست و برای انتقال دیتا ساخته نشده .

parinaz571
28-11-2018, 15:53
درود ،‌کابل شارژ ، فقط ۲ سیم مثبت و منفی داره ، اما کابل دیتا که برای تبادل اطلاعات و همچنین فست شارژ استفاده میشه ۴ سیم داره، شرکت ها برای کاهش قیمت کابل شارژ. صرفا دو سیم رو استفاده میکنند ، احتمالا کابل شما هم فقط کابل شارژ هست و برای انتقال دیتا ساخته نشده .

از کجا میتونم متوجه بشم که هم کابل دیتاست هم شارژ؟ من این رو اینترنتی خریدم.تو مشخصاتش ننوشته بود .به فروشنده بگم حضوری بخرم فکر کنم بهتر باشه درسته؟

masood.ashoori789
28-11-2018, 15:59
این توضیح یک فروشگاه آنلاین هست که به صراحت بیان کرده

این کابل از سیم مسی خالص ساخته شده و روکش نایلونی آن را انعطاف پذیر کنید. کابل شارژ سریع میکرو یو اس بی شیائومی ۱۲۰ سانتی متری دارای ۴ سیم است: جفت سیم بیرونی برای شارژ و جفت سیم درونی برای انتقال دیتا. بنابراین به راحتی برای شارژ و یا انتقال دیتا می توانید از این کابل استفاده کنید

اگر لینک محصول خریداری شده رو قرار بدید چک میکنم ، و اگر کمتر از یک هفته ست خریداری کردید از قانون بازگشت ۷ روز استفاده و کابل رو مرجوع کنید

parinaz571
28-11-2018, 16:11
این توضیح یک فروشگاه آنلاین هست که به صراحت بیان کرده

این کابل از سیم مسی خالص ساخته شده و روکش نایلونی آن را انعطاف پذیر کنید. کابل شارژ سریع میکرو یو اس بی شیائومی ۱۲۰ سانتی متری دارای ۴ سیم است: جفت سیم بیرونی برای شارژ و جفت سیم درونی برای انتقال دیتا. بنابراین به راحتی برای شارژ و یا انتقال دیتا می توانید از این کابل استفاده کنید

اگر لینک محصول خریداری شده رو قرار بدید چک میکنم ، و اگر کمتر از یک هفته ست خریداری کردید از قانون بازگشت ۷ روز استفاده و کابل رو مرجوع کنید

لینکش رو کپی می کنم اما درست نمییاد

من این محصول رو خریدم. چون تو عکسش کابل و اون قسمتی که میره تو پریز جدا بود من فکر کردم حتما کابلش برای وصل شدن به لپ تاپ هست متاسقانه

شارژر دیواری سامسونگ مدل EP-TA20EWE همراه با کابل microUSB و هندزفری مدل J5

masood.ashoori789
28-11-2018, 16:32
در عکس ، لوگوی فست شارژ مشخص هست و ولتاژ خروجی هم ۹-۵ ذکر شده ، شارژر رو به یک گوشی با قابلیت فست شارژ وصل کنید ، احتمالا نباید شارژ سریع فعال بشه ، که میتونید به دلیل معیوب بودن کالا ، مرجوع کنید ( اگر ۷ روز بیشتر نشده که حتما باید در پنل سایت ثبت کنید این موضوع رو )

پ ن : شارژر و کابل غیر مرغوب شدیداً برای سلامت گوشی زیان آور هست ، کابل شارژر هدفون ۴۰ تومان؟ شارژر اصلی بدون کابل ۶۰ تومان به بالاست !!!
برند شیائومی بخرید ، امثال سامسونگ به وفور فیک و کپی دارند

shaahani
28-11-2018, 18:38
البته یک موضوع دیگه رو هم در نظر داشته باشید ممکنه داخل تنظیمات گوشیتون ، تنظیم کرده باشید فقط شارژ .
برای تبادل دیتا از داخل گوشی نیاز هست حتما گزینه مربوط به تبادل داده رو فعال کنید .
کابلتون هم اگه دو سیم باشه خوب طبیعتا هیچ گوشی دیگه ای رو هم نمیتونه به کامپیوتر متصل کنه و تبادل دیتا انجام بده ، البته با یک اهم متر و یکی دوتا سوزن واسه اتصال دادن به قسمت خروجی کابل نیز میشه متوجه شد که کابلتون چهارتا سیم داره یا دوتا .

hamid3369
28-11-2018, 19:04
برید بیرون گوشی رو با خودتون ببرسید بگید کابل برای انتقال دیتا میخوام مارک remax کابلش خوبه با adata