PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آیا شرکت در دوره های سیسکو فایده دارد؟؟

محمد7966
23-11-2018, 00:49
سلام.دوستان شرکت کردن در دوره های سیسکو فایده داره؟؟ اصلا چیزی هم یاد میدن یا عین بعضی از این دوره های فنی حرفه ای الکی فقط یه مدرک میدن دستت؟؟

اگه کسی تجربه شرکت کردن داشته یه توضیح مختصری بده مثلا آیا با دستگاه های سیسکو از نزدیک آشنایی پیدا میکنی ؟یا میان شبیه سازی میکنن و بهت آموزش میدن؟

shaahani
23-11-2018, 05:54
این یک کار عملی و خوب هست اما در مجموع اینکه یک دستگاه داشته باشی و خودت با استفاده از اون و آموزش های صوتی و تصویری و یا متون آموزشی تو اینترنت یاد بگیری شاید قوی تر و بهتر یاد بگیری .
همینطور اینکه از طریق اینترنت با ارتباط گرفتن با اشخاص حرفه ای میشه سطح خودت رو بالا ببری .
خیلی از افراد بدون خرید دستگاه ، با راه اندازی ماشین مجازی شروع به یادگیری میکنن اما طبیعتا محیط واقعی چیز دیگه ای هست و در کل اگه کاری در این زمینه داشته باشید ، قطعا کار واقعی هست که میتونه سطح شما رو بالا ببره .
کلاس رو در نهایت هم میشه رفت برای آموختن بعضی ریزه کاری های اضافه و یا گرفتن مدرک برای استخدام در اداره جات و یا ISP ها و غیره

محمد7966
21-03-2019, 19:29
این یک کار عملی و خوب هست اما در مجموع اینکه یک دستگاه داشته باشی و خودت با استفاده از اون و آموزش های صوتی و تصویری و یا متون آموزشی تو اینترنت یاد بگیری شاید قوی تر و بهتر یاد بگیری .
همینطور اینکه از طریق اینترنت با ارتباط گرفتن با اشخاص حرفه ای میشه سطح خودت رو بالا ببری .
خیلی از افراد بدون خرید دستگاه ، با راه اندازی ماشین مجازی شروع به یادگیری میکنن اما طبیعتا محیط واقعی چیز دیگه ای هست و در کل اگه کاری در این زمینه داشته باشید ، قطعا کار واقعی هست که میتونه سطح شما رو بالا ببره .
کلاس رو در نهایت هم میشه رفت برای آموختن بعضی ریزه کاری های اضافه و یا گرفتن مدرک برای استخدام در اداره جات و یا ISP ها و غیره

سلام مجدد

راستش خودم لیسانس برق گرایش مخابرات دارم و عملا بعد از فارغ التحصیلی خیلی به کارم نیومده،بیشتر دنبال یادگیری هستم تا یه تیکه کاغذی به نام مدرک

الان بیشتر دنبال این هستم که شرکت هایی که دوره های شبکه تدریس میکنند حالا چه مایکروسافت،چه انواع دوره میکروتیک و سیسکو ،عملا چیزی هم یاد میدن یا نهایتا فقط یه تیکه کاغذی بهت میدن به نام مدرک

تو اینترنت هم یه مهندسی چندتا کتاب نوشته و رایگان هم تحویل داده بیرون ولی مشکلش برای من این بوده که چون چیزی از نزدیک نمی دیدم و عملا هم جایی باش کار نمی کردم،یادم می رفت و خسته کننده هم میشد

اینم در نظر بگیرید سنم رفته بالا رفتم تو ی 31 سالگی

پیشنهاد شما چیه؟برم دوره ها رو شرکت کنم یا همین اینترنت منبع خوبی برای یادگیری هست؟

با تشکر

shaahani
21-03-2019, 21:33
سلام مجدد

راستش خودم لیسانس برق گرایش مخابرات دارم و عملا بعد از فارغ التحصیلی خیلی به کارم نیومده،بیشتر دنبال یادگیری هستم تا یه تیکه کاغذی به نام مدرک

الان بیشتر دنبال این هستم که شرکت هایی که دوره های شبکه تدریس میکنند حالا چه مایکروسافت،چه انواع دوره میکروتیک و سیسکو ،عملا چیزی هم یاد میدن یا نهایتا فقط یه تیکه کاغذی بهت میدن به نام مدرک

تو اینترنت هم یه مهندسی چندتا کتاب نوشته و رایگان هم تحویل داده بیرون ولی مشکلش برای من این بوده که چون چیزی از نزدیک نمی دیدم و عملا هم جایی باش کار نمی کردم،یادم می رفت و خسته کننده هم میشد

اینم در نظر بگیرید سنم رفته بالا رفتم تو ی 31 سالگی

پیشنهاد شما چیه؟برم دوره ها رو شرکت کنم یا همین اینترنت منبع خوبی برای یادگیری هست؟

با تشکر

من پیشنهاد میکنم که ویرشال ماشین روی کامپیوترتون نصب کنید و تعدادی سیستم عامل روتر روی اون نصب کنید.
مثلا روتر او اس میکروتیک ، بعد از اون یک پکیج دوره کامل آموزشی بسیار خوب رو تهیه و مشاهده و تمرین کنید.
بعد از تسلط کامل در طی یک مدت حداقل شش ماه تا یک سال، اگه مدارکش رو نیز نیاز داشتین، میتونید در آزمون های مربوطه شرکت کنید.
بعضی از تولید کننده های محتوای آموزشی، خودشون نیز این آزمون ها را بصورت حضوری و یا آنلاین برگزار می کنند.

بهترین پیشنهادی که میتونم بشما بدم این هست که یک یا چند دستگاه روتر واقعی تهیه کنید، برای شبکه منزلتون و یا اینکه به امانت برای مدت یک سال و بطور واقعی با اونها کار کنید تا تسلط لازم را بدست بیارید و قادر به راه اندازی هرگونه شبکه و یا تعمیر، تغییرات و نگهداری از آن باشید.

radarz
22-03-2019, 11:35
سلام

تو دنیا شبکه 2 تا هنر رو بلد باش سیسکو و مایکروسافت

محمد7966
06-04-2019, 16:22
بعضی از تولید کننده های محتوای آموزشی، خودشون نیز این آزمون ها را بصورت حضوری و یا آنلاین برگزار می کنند.
.

سلام،یه سوال:این تولیدکننده‌ها در صورتی از من آزمون می گیرند که قبلش باید محتوای آموزشی اونها رو خریده باشم یا فقط پول آزمون رو بدم هم قبول میکنند؟؟
و اگر میشه چندتایی معرفی کنید؟ با تشکر

shaahani
06-04-2019, 17:12
سلام،یه سوال:این تولیدکننده‌ها در صورتی از من آزمون می گیرند که قبلش باید محتوای آموزشی اونها رو خریده باشم یا فقط پول آزمون رو بدم هم قبول میکنند؟؟
و اگر میشه چندتایی معرفی کنید؟ با تشکر

بطور آزاد نیز میتونید در آزمون ها شرکت کنید
اما مشتریان امتیازات بیشتری دارن، همینطور اطلاعات کافی مخصوصا بطور مجتمع روی اینترنت پیدا نمیشه، درواقع برای کامل کردن اطلاعات و رفع عیب، اینترنت مفید است اما اگر تصمیم آن باشد که از صفر تمامی اطلاعات را از اینترنت جمع آوری کنید، بیشتر اتلاف وقت خواهد شد تا اینکه مفید واقع بشه.

یکی از موسسه های آموزشی، فرزان هست
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینم شرایط شرکت در آزمون، همنیطور میتوانید تلفنی با آنها تماس بگیرید.

چنانچه تصمیم به خرید بسته های آموزشی این شرکت گرفتید.
من تصمیم دارم دوتا دیگه از بسته های این موسسه را خریداری کنم، که دوره Ipv6 میکروتیک به همراه network+ است.
درحال حاضر من پکیج 6 دوره میکروتیک به قیمت 350 تومان را خریداری و استفاده نموده ام.
از آنجایی که برای هر بسته می توان سه بار کد فعال سازی درخواست نمود، شما میتوانید این دو بسته را خریداری کرده و برای خودتان و من کد فعال سازی دریافت نمایید.
من نیز بار دیگر کد فعال سازی این شش پکیج را که از قبل خریداری نموده ام، مخصوص کامپیوتر شما دریافت میکنم تا به این تریتیب با مبادله بسته های آموزشی، اندکی در هزینه ها صرفه جویی شده باشد.

shaahani
06-04-2019, 17:21
پکیجی که من خریداری نمودم :

شامل شش پکیج جداگانه است :
MTCNA / MTCWE / MTCYME / MTCTCE / MTCRE و دروه پیش رفته MTCINE است .

دو پکیج دیگر که تصمیم به تهیه آنها دارم :
نتورک +

ipv6

محمد7966
06-04-2019, 17:34
بطور آزاد نیز میتونید در آزمون ها شرکت کنید
اما مشتریان امتیازات بیشتری دارن، همینطور اطلاعات کافی مخصوصا بطور مجتمع روی اینترنت پیدا نمیشه، درواقع برای کامل کردن اطلاعات و رفع عیب، اینترنت مفید است اما اگر تصمیم آن باشد که از صفر تمامی اطلاعات را از اینترنت جمع آوری کنید، بیشتر اتلاف وقت خواهد شد تا اینکه مفید واقع بشه.

یکی از موسسه های آموزشی، فرزان هست

اینم شرایط شرکت در آزمون، همنیطور میتوانید تلفنی با آنها تماس بگیرید.

چنانچه تصمیم به خرید بسته های آموزشی این شرکت گرفتید.
من تصمیم دارم دوتا دیگه از بسته های این موسسه را خریداری کنم، که دوره Ipv6 میکروتیک به همراه network+ است.
درحال حاضر من پکیج 6 دوره میکروتیک به قیمت 350 تومان را خریداری و استفاده نموده ام.
از آنجایی که برای هر بسته می توان سه بار کد فعال سازی درخواست نمود، شما میتوانید این دو بسته را خریداری کرده و برای خودتان و من کد فعال سازی دریافت نمایید.
من نیز بار دیگر کد فعال سازی این شش پکیج را که از قبل خریداری نموده ام، مخصوص کامپیوتر شما دریافت میکنم تا به این تریتیب با مبادله بسته های آموزشی، اندکی در هزینه ها صرفه جویی شده باشد.

الان من چقدر باید هزینه بدم؟ دوره نتورک پلاس رو دیدم زده 55000 و اون یکی رو زده 95000

حالا باید 150000 بدم و بعدش شما اون کد دوره ای که خریدید رو برام میفرستید همین؟

سوال 2- اینکه میگه برای 3 کامپیوتر مجزا معنیش چیه؟؟آخه من لبتابم قدیمیه،هاردش هم بد سکتور داره،میخوام اگر دانلود کنم کپی کنم به یک سیستم دیگه،حالا همین یه کپی باعث میشه از اون 3تا محدودیتی که برام گذاشتن یکی کم بشه؟؟(البته تو قسمت پرسش و پاسخ چیزی نوشته که انگار کم نمیکنه درست میگم"

آیا امکان حذف شماره سریال و لایسنس از روی یک رایانه و انتقال اون به رایانه ی جدید دیگری میسر هست؟ بله به سادگی و بدون هزینه (رایگان) امکان پذیر می باشد.)

من مشکلی ندارم،فقط کدها رو کجا برای شما ارسال کنم؟در خصوصی یا تلگرام؟

shaahani
06-04-2019, 22:49
الان من چقدر باید هزینه بدم؟ دوره نتورک پلاس رو دیدم زده 55000 و اون یکی رو زده 95000

حالا باید 150000 بدم و بعدش شما اون کد دوره ای که خریدید رو برام میفرستید همین؟

سوال 2- اینکه میگه برای 3 کامپیوتر مجزا معنیش چیه؟؟آخه من لبتابم قدیمیه،هاردش هم بد سکتور داره،میخوام اگر دانلود کنم کپی کنم به یک سیستم دیگه،حالا همین یه کپی باعث میشه از اون 3تا محدودیتی که برام گذاشتن یکی کم بشه؟؟(البته تو قسمت پرسش و پاسخ چیزی نوشته که انگار کم نمیکنه درست میگم"

آیا امکان حذف شماره سریال و لایسنس از روی یک رایانه و انتقال اون به رایانه ی جدید دیگری میسر هست؟ بله به سادگی و بدون هزینه (رایگان) امکان پذیر می باشد.)

من مشکلی ندارم،فقط کدها رو کجا برای شما ارسال کنم؟در خصوصی یا تلگرام؟

اون دوتا دوره رو خودتون خرید کنید، فکر کنم توی عید 20 درصد تخفیف گذاشتن، در مجموع بشه صد و بیست تومن.
لینک دانلودشون با یک کد اکتیو سازی استفاده نشده واسه من بفرستید، یک کد اکتیو سازی هم واسه خودتون بگیرین.
(یعنی بهشون بگید دوتا کامپیوتر دارید(مثلا یکی در محل کار و یکی در منزل) و میخواید روی هردوتا بتونید پکیج آموزشی را مشاهده کنید و برای همین به دوتا کد فعال سازی نیاز دارید.

منم لینک دانلود و یک کد اکتیو سازی استفاده نشده برای شما ارسال میکنم تا از اینطوری بطور کامل پکیج میکروتیک رو داشته باشین.

کامپیوتری که باهاش فایل های آموزشی رو باز میکنید و برای اینکار روی اون، کد اکتیو سازی میزنید، میشه کامپیوتری که همیشه میتونید با اون کد، فایل های آموزشی رو داخلش تماشا کنید.
مشخصات سخت افزاری کامپیوتر شما در سرور موسسه اموزشی ثبت میشه و برای فعال سازی هر پکیج لازمه اون کامپیوتر یک لحظه به اینترنت متصل بشه.

تلگرام بهتره، این آی دی من :
@ Ali6408

محمد7966
06-04-2019, 23:09
اون دوتا دوره رو خودتون خرید کنید، فکر کنم توی عید 20 درصد تخفیف گذاشتن، در مجموع بشه صد و بیست تومن.
لینک دانلودشون با یک کد اکتیو سازی استفاده نشده واسه من بفرستید، یک کد اکتیو سازی هم واسه خودتون بگیرین.
(یعنی بهشون بگید دوتا کامپیوتر دارید(مثلا یکی در محل کار و یکی در منزل) و میخواید روی هردوتا بتونید پکیج آموزشی را مشاهده کنید و برای همین به دوتا کد فعال سازی نیاز دارید.

منم لینک دانلود و یک کد اکتیو سازی استفاده نشده برای شما ارسال میکنم تا از اینطوری بطور کامل پکیج میکروتیک رو داشته باشین.

کامپیوتری که باهاش فایل های آموزشی رو باز میکنید و برای اینکار روی اون، کد اکتیو سازی میزنید، میشه کامپیوتری که همیشه میتونید با اون کد، فایل های آموزشی رو داخلش تماشا کنید.
مشخصات سخت افزاری کامپیوتر شما در سرور موسسه اموزشی ثبت میشه و برای فعال سازی هر پکیج لازمه اون کامپیوتر یک لحظه به اینترنت متصل بشه.

تلگرام بهتره، این آی دی من :
@ Ali6408

ببخشید من الان خرید کردم فقط برام سواله که این 3تا کد فعالسازی رو من ندیدم.چطوری میتونم 3تا کد به دست بیارم؟

آها متوجه شدم:از طریق سایت زیر باید دریافت کنم درسته؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])فقط ببخشید در این سایت کادری داره که گفته: "کد قرمز رنگ"

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])این کد قرمز رنگ چی هست
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

shaahani
06-04-2019, 23:23
ببخشید من الان خرید کردم فقط برام سواله که این 3تا کد فعالسازی رو من ندیدم.چطوری میتونم 3تا کد به دست بیارم؟

آها متوجه شدم:از طریق سایت زیر باید دریافت کنم درسته؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])فقط ببخشید در این سایت کادری داره که گفته: "کد قرمز رنگ"

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])این کد قرمز رنگ چی هست
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

باید یک ایمیل ارسال نمایید به آدرس : info@modir-shabake.com‬
و ازشون بخواهید دوتا شماره سریال برای پکیج های خریده شده به شما بدهند تا به روی کامپیوترهای منزل و محل کار نصب نمایید.

نام خریدار: ...
نام محصول: پکیج ...
روش خرید: خرید آنلاین

این اطلاعات را نیز به همراه ایمیل ارسال نمایید

محمد7966
06-04-2019, 23:28
باید یک ایمیل ارسال نمایید به آدرس : info@modir-shabake.com‬
و ازشون بخواهید دوتا شماره سریال برای پکیج های خریده شده به شما بدهند تا به روی کامپیوترهای منزل و محل کار نصب نمایید.

نام خریدار: ...
نام محصول: پکیج ...
روش خرید: خرید آنلاین

این اطلاعات را نیز به همراه ایمیل ارسال نمایید

شماره سریال ها رو بعد از خرید به من داده،مشکل دریافت کد فعالسازی که براش سه روش گذاشته.یکیش همین سایت بالا که نوشتم.یکیش از طریق سامانه پیامکی و یکیش هم شماره تلفن

shaahani
06-04-2019, 23:34
شماره سریال ها رو بعد از خرید به من داده،مشکل دریافت کد فعالسازی که براش سه روش گذاشته.یکیش همین سایت بالا که نوشتم.یکیش از طریق سامانه پیامکی و یکیش هم شماره تلفن

همون کد فعال سازی یا سریال فعال سازی از طریق اینترنت رو باید با ایمیل ازشون دریافت کنید.
روش های دیگه برای خرید بسته های آموزشی از داخل بازار هستند، خرید آنلاین که انجام میدید، باید سریال را هم از طریق ایمیل دریافت کنید.
هر سریال برای یک کامپیوتر هست و بنابراین شما نیاز به دریافت دو سریال دارید.

من نیز درخواست سریال دیگری برای پکیج های خودم کردم که در ساعات اداری پاسخ داده خواهد شد

محمد7966
07-04-2019, 09:42
همون کد فعال سازی یا سریال فعال سازی از طریق اینترنت رو باید با ایمیل ازشون دریافت کنید.
روش های دیگه برای خرید بسته های آموزشی از داخل بازار هستند، خرید آنلاین که انجام میدید، باید سریال را هم از طریق ایمیل دریافت کنید.
هر سریال برای یک کامپیوتر هست و بنابراین شما نیاز به دریافت دو سریال دارید.

من نیز درخواست سریال دیگری برای پکیج های خودم کردم که در ساعات اداری پاسخ داده خواهد شد

ببخشید من الان اون دوره شما رو ندارم،شما هم این دو محصولی که من خریدم رو هم ندارید.الان فایل ها رو چطوری دانلود کنیم.من محصول خودم را دانلود کردم ولی محصول شما رو لینک دانلودش رو به من نمیده.شما هم همینطور.لینک دانلود نتورک پلاس و آی پی6 رو هم بهتون نمیده

پس چطور باید دانلود کنیم؟

shaahani
07-04-2019, 11:05
ببخشید من الان اون دوره شما رو ندارم،شما هم این دو محصولی که من خریدم رو هم ندارید.الان فایل ها رو چطوری دانلود کنیم.من محصول خودم را دانلود کردم ولی محصول شما رو لینک دانلودش رو به من نمیده.شما هم همینطور.لینک دانلود نتورک پلاس و آی پی6 رو هم بهتون نمیده

پس چطور باید دانلود کنیم؟

چرا دیگه لینک دانلود داخل پنل کاربری شما و یا اینکه داخل ایمیل ارسالی به شما هست
منم نیز همینطور، میشه این لینک ها را برای دانلود در اختیار هم دیگه بذاریم.

برای فعال سازی یک فایل هست با نام cc_update.bls که باید داخل درایو C قرار داده بشه .
بعد از دانلود و نصب پیشنیاز ها .
وقتی روی "نمایش محتوا" کلیک بشه در صورتی که بار اول باشه که اقدام به باز شدن مجموعه کرده باشید.

پیامی میاد که در اون باید شماره سریال، شماره تلفن و نام خریدار داخلش باید ثبت بشه.
بعد باید به مرحله بعد رفت، در اینجا اگه اینترنت متصل باشه، بطور خودکار کد فعال سازی دریافت میشه و مجموعه باز میشه.
در غیر اینصورت وارد یک صفحه دیگه میشه که اون کد قرمز رنگ مربوط به سخت افزار کامپیوتر داخلش نوشته شده و باید به همون سایتی که شما دادید مراجعه بشه و اطلاعات وارد شده : نام خریدار، شماره تلفن، سریال، و کد قرمز رنگ دریافت شده را وارد کرده تا کد فعال سازی دریافت بشه.

درحال حاضر پاسخی به ایمیل من داده نشده و فکر میکنم با همین شماره سریالی که به من داده شده تا سه دستگاه مختلف قابلیت فعال سازی داشته باشه و نیاز به دریافت سریال جدید نباشه، اما مطمئن نیستم و میبایست پرسنل این شرکت راهنمایی کنند.

(البته بخاطر اینکه درحال حاضر پکیج برای من فعال شده، میشه ویدیو ها را با استفاده از یک برنامه اسکرین رکوردر کامپیوتر ضبط کرد و بعد از اون بصورت فایل ارسال نمود، اما این کار از نظر اخلاقی درست نیست، از طرفی زمان زیادی باید صرف ضبط مجدد شود، همینطور آپلود ویدیو ها هزینه بر و زمان بر خواهد بود، و همچنین یکی از پکیج ها قفلی دارد که اجازه باز کردن هیچ برنامه دیگه ای رو نمیده و با این روش به سادگی قابل دور زدن قفل نیست)
به همین دلیل دور زدن قفل نرم افزاری نه صحیح است و نه بسادگی ممکن .

بعد از راهنمایی شرکت، متوجه میشم که دقیقا چه کاری میتونم انجام بدم.
البته درحال حاضر نیز میشه در صورتی که شما هم پکیج های خودتون را بازگشایی و فعال کرده باشید.
لینک دانلود، سریال و اطلاعات نام و تلفن را در اختیار یکدیگر بگذاریم تا با این اطلاعات، به شیوه ای که بالاگفتم، اقدام به فعال سازی پکیج بکنیم