PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پرش تصویر

heidary_sh
19-10-2018, 20:19
سلام ه.

من جدیدا ویندوز 7 نصب کردم بعد چند روز صفحه پرش میکند البته چند ماه پیش صفحه نمایش شکسته بود که تعویض شده حالا این مشکل و دارم البته یه موضوع عجیب پیش اومده اگه بگذارم محاسبات rate تو index windows experience
انجام بشه (کلیک راست رو مای کامپیوتر بعد پروپرتیز قسمت سیستم) تو مدت زمان که داره محاسبه میکنه صفحه درست میشه و تا تموم شد دوباره پرش بر میگرده برا همین گفتم شاید مشکل نرم افزاری باشه
با تشکر

m_sh_86
13-11-2018, 12:36
سلام ه.

من جدیدا ویندوز 7 نصب کردم بعد چند روز صفحه پرش میکند البته چند ماه پیش صفحه نمایش شکسته بود که تعویض شده حالا این مشکل و دارم البته یه موضوع عجیب پیش اومده اگه بگذارم محاسبات rate تو index windows experience
انجام بشه (کلیک راست رو مای کامپیوتر بعد پروپرتیز قسمت سیستم) تو مدت زمان که داره محاسبه میکنه صفحه درست میشه و تا تموم شد دوباره پرش بر میگرده برا همین گفتم شاید مشکل نرم افزاری باشه
با تشکر

سلام
اگر از سخت افزار ( مانیتور و کارت گرافیک و محکم بودن کابل) مطمئن هستید { با اتصال دستگاه به مانیتور و یا تلویزیون میشه بررسی بشه همینطور پورت های VGA-DVI-HDMI اگر مانیتور داره به دستگاه نحوه اتصالش رو تغییر بدید)

چون به تازگی ویندوز نصب کردید آیا تمام درایور ها - درایور گرافیک به درستی نصب شده؟
از نرم افزار driver pack solution میتونین استفاده کنید