PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : علت جدایی سونی و اریکسون چی بود؟؟

ksra
23-09-2018, 22:36
سلام
آیا کسی میدونه چرا سونی و اریکسون از هم جدا شدن ؟؟؟ مشکلشون چی بود؟؟

The Respina
24-09-2018, 05:38
سلام
آیا کسی میدونه چرا سونی و اریکسون از هم جدا شدن ؟؟؟ مشکلشون چی بود؟؟اون زمان گوشی‌های سونی‌اریکسون شدیدا محبوب و پرفروش بود و مدیریت فاسد سونی فکر میکرد میتونه تنهایی و بدون شریک تمام سود رو بدست بیاره
حالا بعد از این همه سال نه‌تنها سونی به اون آرزو نرسید بلکه در دنیای تلفن‌همراه هیچ جایگاهی نداره و هرسال چندبرابر سال گذشته ضررمالی میده.

radarz
24-09-2018, 07:15
اگر شریک خوب بود خدا هم شریک داشت :n02:

years
24-09-2018, 07:53
بشدت گوشی های مزخرفی تولید میکرد من راضی نبودم
یکی از یکی بدتر
حتی اگر تا الان مشارکت شون ادامه داشت

ksra
24-09-2018, 09:32
سلام
ازتون ممنونم بابت پاسخ در جواب دوست عزیزم years ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) گوشی هاشون خوب بود و من 2 مدل w810 و k750 رو تا الان نگه داشتم (با اینکه 100 تومن برای هرکدوم هزینه کردم برای تعویض کیپد و ال سی دی )
گوشی های سونی مزخرف شده وقتی که اریکسون هم با سونی شریک بودن گوشی میزدن در حد بنز ولی حیف شد از هم جدا شدن :n35:
بابت پاسخ مچکرم
موفق باشید

MMDFullHD
24-09-2018, 12:17
مردن اون برند های اچ تی سی ویندوز نوکیا و موتورلا و سونی اریکسون

اما سونی خودشو جدا کرد چون نیازی نداشت دیگه به اریکسون چون قسمت ارتباط سونی رو فقط اریکسون بر عهده داشت و شاید 95 درصد کار برعهده و گردن سونی بود تا اریکسون
اون تایما گوشی موبایل مثل الان نبود اصن ارتباطات ی نقش دیگه ای داشت تو گوشی
اما دیگه سونی حاظر نبود بخاطر 95 درصد کار خودش اریکسون رو شریک نگه داره
از یه طرف هم داشت میدید ک کوالکام پردازنده های خوبی داره میزنه با LTE و فناوری های جدید خودشو جدا کرد تا به جایی برسه بنظرم موفق بود تا همین 3 سال پیش
اما دیگه هی اومد هر 6 ماه یه بار با طراحی و قیمت تکراری گوشی های سری زد داد بدون اینکه تغیر خاصی بده فقط دنبال سود اوری بود تا شکست خواهد خورد

mojt90
26-09-2018, 20:56
بر عکس تصور مردم . از زمان جدایی این دو شرکت از هم ، کیفیت محصولات سونی به شدت پایین اومد . حتی جذابیت محصولات از دست رفت .

شما Xperia X10 و Xperia Arc سونی اریکسون رو داشته باشید که چی بود .... ادم از طراحیش کیف می کرد .

الان همه گوشی های سونی شدن پاره آجر ...:n02: