PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی در مورد خرید مودم ADSL

dankh
16-09-2018, 17:12
سلام خسته نباشید,من میخوام که که یک مودم adsl بخرم که میگن خیلی مودم خوب و به صرفه ای هست.
فقط میخوام که در مورد مودم adsl و ویژگی هاش بدونم و اینکه آیا مودم خوبی هست یا خیر؟
مراحل خرید و نصب مودم adsl چطوریه؟چون اگر روی خط تلفن نصب بشه که بعدا اگه بخوایم از این خونه بریم,مودم تو خونه ثابت میمونه و نمیتونیم به خونه دیگه ببریم؟لطفا راهنماییم کنید...

ShadowDragon
16-09-2018, 17:21
دوست عزیز شما به همین قسمت بالای انجمن توجه کن، قسمت سخت افزار همه سوال های شما جواب داده شده

italodance
16-09-2018, 17:22
فقط Dial Up خوبه همون رو بخر :n06:

paveej
16-09-2018, 22:15
سلام.مودم adsl يه دستگاهه كه مثل گوشي تلفن به پريز تلفن وصل ميشه و موقع جابجايي ميتونيد از پريز بكشيد و با خودتون ببريد.ماركهاي مختلف داره.تي پي لينك و ديلينك بيشتر معروف هستند.ماركهايي مثل ايسوس هم هستن.اين يه لينك در مورد مودم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]راهنمای-خرید-مودم-adsl/
اي دي اس ال از نظر قيمت نسبت به اينترنت موبايل خيلي مقرون به صرفه تر هست.البته الان يه چند ماهه كه خوب شده.بايد اول ببينيد چه شركتهايي توي منطقه شما ميتونن سرويس بدن.شركت مخابرات ،شاتل،آسياتك،پارس آنلاين چندتا از معروفترين شركتهاي سرويس دهنده كه ميتونيد بريدتوي سايتشون و اطلاعات خوبي ازشون بدست بياريد.سرويسهاشون بر اساس سرعتي كه ميخوايد قيمتشون فرق داره.حجم هاشون هم يه مقدار متفاوته.توي سرعتهاي زير ٤مگ زياد تفاوت حجم ندارن.

Sent using Android ForumReader app

hosseinzfff
16-09-2018, 23:04
اگه خطت نویز داره مودم با SOC برادکام بخر اگه نداره که فرقی نمیکنه چی بخری

number-1
16-09-2018, 23:10
پیشنهاد من zyxel هستش که 100 البته اگه ciscoمی تونی بخر که بسیار عالیه

Tombstone1
17-09-2018, 00:53
اگه خطت نویز داره مودم با SOC برادکام بخر اگه نداره که فرقی نمیکنه چی بخری

مثلا چه مدلی SOC برادکام داره؟

paveej
17-09-2018, 11:20
اينم اضافه كنم كه سرويس اينترنت رو روي خط يا همون شماره تلفن به شما ميدن.به عبارت ديگه با همون خطي كه براش سرويس اينترنت خريديد ميتونيد به اينترنت وصل بشيد و با وصل كردن مودم به يه خط ديگه نميتونيد از سرويس اينترنت خط قبلي استفاده كنيد و بايد براي خط جديد سرويس بخريد.با اينحساب بهتر هست سرويستون رو از نظر زماني طوري خريد كنيد كه وقتي از اون خونه ميريد سرويستون تقريبا تموم شده باشه.مثلا اگه قراره شش ماه ديگه جابجا بشيد سرويس يكساله نخريد و حداكثر سرويس شش ماهه بخريد.البته سرويسهاي ماهانه هم هست و ميتونيد سرويستون رو ماه به ماه بخريد.
موقع خريد سرويس از يه شركت براي آماده كردن فني خط تلفنتون براي ارائه سرويس (اصطلاحا رانژه كردن خط) كه حدودا دو سه روز طولش ميدن يه پولي به اسم هزينه رانژه دريافت ميشه كه فكر كنم ده پونزده تومن ميشه.رانژه فقط يكبار روي خطتون انجام ميشه وبعد از اون تا زمانيكه بخواين از يه شركت ديگه سرويس بگيرين نيازي به رانژه نيست و هزينه هم همون يكبار دريافت ميشه.يه پولم معمولن واسه تنظيم مودمتون ميگيرن كه حدود ده تومن هست كه البته كار آسوني هست و خودتون هم ميتونيد انجام بديد ولي واسه شروع بهتر هست بديد خودشون انجام بدن.شركتي كه به شما سرويس ميده يه اسم كاربري و پسورد در اختيارتون قرار ميده كه وارد تنظيمات مودم ميكنيد و مودم با اون پسورد و اسم كاربري به اينترنت وصل ميشه كه همونجور كه گفتم موقع شروع خودشون مودمتون رو تنظيم ميكنن ولي اگه بعدا خودتون بخوايد مودم رو تنظيم كنيد به اين اطلاعات احتياج داريد و شركت اون رو همون اول بهتون ميده.
واسه خريد سرويس هم ميتونيد وارد سايت شركت بشيد و با اسم كاربري و پسوردي كه اينم شركت در اختيارتون ميذاره( يا خودتون توي سايتشون ثبت نام ميكنيد) وارد پنل كاربري خودتون بشيد و سرويس مورد نظرتون رو بخريد.

Sent using Android ForumReader app

hosseinzfff
17-09-2018, 14:57
پیشنهاد من خرید W9970 تی پی لینک هست هم ADSL و VDSL هر دو ساپورت میکنه قیمتش هم خوبه و SOC برادکام داره

italodance
18-09-2018, 09:13
مودم اکسترنال Dell 56k usb پرسرعت(dial up)

قیمت
۸۰٫۰۰۰ تومان
تعداد 4 مودم usb مارک DELL زیر قیمت بازار بفروش میرسد
4تا با هم تخفیف هم میدم
این مودم از نوع مودم خارجی بوده و با پورت USB 2.0 به لپ تاپ و رایانه شخصی متصل می شود و به صورت Plug &, Play توسط سیستم عامل شناسایی می شود. جایگزین مناسب و قابل حمل برای مودم های داخلی و مودم لپ تاپ است از نوع Dial Up بوده و 56K می باشد. سرعت اتصال به اینترنت در این مدل بالا بوده و ارتباطی مطمئن و دائمی با اینترنت را برای شما فراهم می‌آورد.

الان تو دیوار دیدم مفت مفته زود بخر که نایاب داره میشه

dankh
18-09-2018, 12:25
خیلی ممنون از راهنمایی خوب و مفدتون,واقعا بهم کمک کردین.البته من این مودمو برای مصرف خانگی میخوام و وای وافای هم داشته باشه.

Dr Nima
18-09-2018, 15:18
خیلی ممنون از راهنمایی خوب و مفدتون,واقعا بهم کمک کردین.البته من این مودمو برای مصرف خانگی میخوام و وای وافای هم داشته باشه.

شما باید سوالتون رو در آدرس زیر میپرسیدی همچنین مطالبی که اونجا هس بخونی بهتره

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لطفا ناظم هم این تاپیک رو ببنده

Bensonw3x
18-09-2018, 17:11
هر چی میخری TPLink نگیر، مثه تخم مرغ شانسیه

ronin63
18-09-2018, 18:41

سلام

دقیقا درست میفرمایید .. مودم های تی پی لینک پس از مدتی دچار مشکل ریست شدن به تنظیمات اولیه میشن و اینکه بعدش دیگه اصلا نمیشه به محیط کانفیگشون وارد شد . من برای بار دوم اشتباه کردم و تی پی لینک گرفتم الان هر از چند روز خود به خود به تنظیمات کارخانه بر میگرده متاسفانه

Behzad83
18-09-2018, 20:55

دقیقا.
تی‌پی لینک نگیرید. ما که دو سه تا خریدیم همشون مشکل داشتند.

دی‌لینک بگیرید. اگر ارزان‌تر میخواهید تندا بگیرید.

ERF@NIAN
19-09-2018, 00:58
دقیقا tp link نگیرید افتضاحن

dankh
19-09-2018, 18:17
ممنئن از توضیحات مفیدتون,به هر حال من یه مودم خوب و بدرد بخور میخرم

MOHAMMAD2010
19-09-2018, 19:05

من که یه 8960 دارم عالیه ، هیچ مشکلی هم نداشته
یکی از بهترین مودم ها برای خط های نویز دار هست
البته الان خیلی خیلی گرون شده